Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ma söön korraliku hommikusöögi puder (kas kaerahelbe, neljavilja, 7 vilja jne.) kuivainena ca 150 gr. sinna sisse lisan rosinaid peotäie ja ca 4-5 spl. Protein Block nimelist valgupulbrit (see on aeglasemini imenduv ja sisaldab ka papaiini, mis aitab lakude lõhustamisele kaasa), peale 5% jogurtit ca 200 gr. ja 1 banaan.

Kui oletada, et Protein blocki paned 50g, siis tuleks hommikusöögi kaloraažiks ca 1200kcal, valke ~60g, süsivesikuid 190g ja rasvasid 16g. Mis ma oskan öelda... Jõhker! :D

Eks sul on seda lihasmassi ka, mis nõuab sellist kaloraaži.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oletada, et Protein blocki paned 50g, siis tuleks hommikusöögi kaloraažiks ca 1200kcal, valke ~60g, süsivesikuid 190g ja rasvasid 16g. Mis ma oskan öelda... Jõhker! :D

Eks sul on seda lihasmassi ka, mis nõuab sellist kaloraaži.

Eks ta mul nii tuleb, ma olengi selline hommikusööja ja peale seda võin õhtuni trenni lõhkuda, sest varud on täis. See on veel tagasihoidlik kaloraaz aastat 10 tagasi pakun ,et ainuüksi hommikusöök läks sinna 2000kcal juurde - kuid seda oli selgelt liiga palju eks ma võtsin maha ikka, kuid praegu söön lõunaaeg ka veel normaalselt, varem tõmbasin juba lõunast söögi maha ja õhtu minimaalselt, nüüd jagan natuke proportsionaalsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu öeldud et kolme päeva trennisaldo tuli kokku 315 seeriat kangi ja 30 km jooksu.... :D . Täna puhkan, kuid enesetunne on hea ja sügeleb trenni.... ;) . Lähen täna Revali veekeskusse taastusprotseduuridele, suurem saun ja külma -kuuma vannid ja hüdromassaaz. Olen peale igat rasket trenni sealt kuuma -külma bassust ka läbi käinud ja lõdvestab ilusasti ära - igal juhul kiirendab taastumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimusid siis taastavad protseduurid Revali veekeskuses ja jällegi pean kiitma sealseid taastumisvõimalusi. Kõigepealt magasin - nö poolunes infrapuna saunas tunnikese, peale seda siirdusin edasi soome sauna (muideks lõpuks ometi on pandud lavale ja astmetele peale puitkate ja see muudab sealse istumise tunduvalt mugavamaks, enne oli seal plaaditud kate, kuid see läks tuliseks). Nüüd on seal suur lava ja mõnus istuda, leil on ka korralik uus ämber ja viskamiskulp.

Peale seda läksin edasi hüdromassaazi - lihased said mõnusalt läbi lastud ja lõpetuseks veel jaapani saun (40 kraadine vesi). Kui läksin olin suht väsinud ja kui välja tulin nagu uuesti sündinud. Ei ole midagi muud soovitada kui tulge Revali nii trenni kui taastuma.... ;) .

Täna selgus, et sõidan ise koondisega kaasa ka Austria klassikalise kulturismi MM -le delegaadina. Kuna endal on selleks ajaks võistlus möödas, siis saan koondist vajalikult aidata. Võistlevad seal Taavi Merisalu, Peep Reinart ja Imre Vähi. Kahel mehel see siis suurvõistluste debüüt. Loodame parimat. Täpselt kahe nädalapärast toimub minu MM eelvõistlus ja olen veendunud, et jõuan tippvormi, iga päevag on pilt paranendu ja eks tööd on ka tehtud ja tehakse veel.

Siin ka klassikalise kulturismi inspection report: http://wm2013.ifbb-austria.at/images/Inspections-Report/Inspection%20Report.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töönädal õhtus,kuid eks trenni mõttes on nii laupäev kui pühapäev väga töised. Täna tegin siis uuesti rind,õlg,triits kõht ja kokku 114 seeriat ja 10 km jooksu (sel nädalal on siis maraton põhimõtteliselt läbitud.... :D ). Huvitav kas keha hakkab juba harjuma selle mahuga või on tõesti Revali taastusprotseduuridel selline mõju, kuid kerge oli teha ja pidin ennast eriti jooksus tagasi hoidma - jalg sügeleb palju kiiremini jooksma, kuid saan aru ,et nii kui intensiivust juurde keeran lõikan näppu, st tikusn vaikselt aga ajaliselt kestvalt ca 75 min seda 10 km. Lihased ei tohiks enam valusaks ka väga jääda, sest ka varasemast kogemusest tean ,et keha tegelikult ka harjub ja need trennid mis alguses väa valusaks ihased võtsid, pärast ei tunne enam midagi. Kaal langes trenniga 1,8 kilo ja jõin seejuures tagasi 1,5l ehk sisuliselt 3,3l on reaalne veekadu 3,5 tunnise trenniga ehk ca 1 l tunnis ja seda maika särgiga, võib ette kujutada kui paksud vatid seljas oleks mis juhtub.... ;)

Päeva huvitavam osa oli kohtumine IPF presidendiga (mul ei tule hetkel nimi meelde, seega ei hakka vigaselt kirjutama). Kohtusime meie kontoris ja rääkisime ca tunni ja oli väga huvitav kuulata kuidas ohjab IPF dopingutarvitajaid ja kuidas selle vastu võitleb, IFBB on sellest ikka valgusaastate kaugusel paraku, kuid eks rauda tuleb tagauda, muidu midagi ei juhtu. Loodetavasti leiab mõni IPF suurvõistlus ka lähiaastatel eestis aset. Kohtumisel osalesid veel peale minu Arnold ja EJTL poolt Hr. Leesmann ja Hr. Tersamaa - sai tehtud ka ühispildid ja loodetavasti need ka Marko varsti ilmutab kui aega saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök söödud, tegi nsellest ühe pildi ka vahelduseks jutule. 7 -viljahelbed, või maitseained ja juurde kaks täistera kuklit kanafileesingiga, juustu ja salatirohelise ja kurgiga juurde veel kodujuustu 5%.

post-22-0-35221200-1382774363_thumb.jpg

Eile käisin Reval Spordi uues kohvikus taastusjooke ja smoothisid degusteerimas - loodetavasti juba järgmisest nädalast. Saab nii kaalujäligjatel taastusjooki (Dietmix), lihtsalt harrastajale (Hera80) ja tugevale treenijale (HPR). Lisaks magustoiduna Pudding.

Segasime eile ka uusi valgu smoothisid jääga ja supermaitsvaid tulid - tõeline hitt! Neid kõiki jooke saab nii veekeskuse poolt kui ka välisukusest sisenedes osta kohapeal. Lisaks peaks järgmisest nädalast olema kohapeal ka uued valgu -chipsid.

Pilt eilsest degustatsioonist smoothie

post-22-0-42780700-1382774612_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lugesin uuest Mens Health-st proteiin jäätisest. Nimega G-Fit ( 21g valku, 3 g rasva, 14g suhkurt, 217 kcal).

Kas kunagi lootust seda ka meie poodidest saada?

UK poodides pidi maksma üks jäätis £4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök söödud, tegi nsellest ühe pildi ka vahelduseks jutule. 7 -viljahelbed, või maitseained ja juurde kaks täistera kuklit kanafileesingiga, juustu ja salatirohelise ja kurgiga juurde veel kodujuustu 5%.

attachicon.giftoit.jpg

Eile käisin Reval Spordi uues kohvikus taastusjooke ja smoothisid degusteerimas - loodetavasti juba järgmisest nädalast. Saab nii kaalujäligjatel taastusjooki (Dietmix), lihtsalt harrastajale (Hera80) ja tugevale treenijale (HPR). Lisaks magustoiduna Pudding.

Segasime eile ka uusi valgu smoothisid jääga ja supermaitsvaid tulid - tõeline hitt! Neid kõiki jooke saab nii veekeskuse poolt kui ka välisukusest sisenedes osta kohapeal. Lisaks peaks järgmisest nädalast olema kohapeal ka uued valgu -chipsid.

Pilt eilsest degustatsioonist smoothie

attachicon.gifsmoothie.jpg

Neelud hakkasid käima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lugesin uuest Mens Health-st proteiin jäätisest. Nimega G-Fit ( 21g valku, 3 g rasva, 14g suhkurt, 217 kcal).

Kas kunagi lootust seda ka meie poodidest saada?

UK poodides pidi maksma üks jäätis £4

Jäätis võiks olla - arvan,et see oleks hit...praegu saan ise magusaisu rahuldatud ka valgu puddinguga, see nagu ülessulanud jäätis, kui külmutatud marjad ka sisse panna....

Neelud hakkasid käima :D

Mis siin ikka sul ka hommikusöök söödud..... :D kui viitsid 3,5 tundi trenni teha, siis saad süüa ka.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muidu mulle sellised valgurikkad asendustooted nagu pudding jne on meeldinud, täites oma eesmärki väga hästi siis need krõpsude kõik 3 maitset on isiklikult küll suht suur pettumus olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muidu mulle sellised valgurikkad asendustooted nagu pudding jne on meeldinud, täites oma eesmärki väga hästi siis need krõpsude kõik 3 maitset on isiklikult küll suht suur pettumus olnud.

Ma ei ole tavapäeval krõpsu sööja - absoluutselt mitte, seega ei oska ka oodata sealt võrdluses tavakrõpsuga. Olen uusi maitsnud ja mulle endale on kõik need maitsed meeldinud - selge, et vaatamata sellele ei kuulu need mu normaalse toitumise asendamiseks. Tõenäoliselt leiavad koha kui mõne koosviibimise käigu õlle kõrvale on snäkki vaja -siis eelistaksin neid ja ka kui lastele peaks olema valida, kas osta tavakrõpsu või anda pakk neid kätte (eelistaks viimast).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muidu mulle sellised valgurikkad asendustooted nagu pudding jne on meeldinud, täites oma eesmärki väga hästi siis need krõpsude kõik 3 maitset on isiklikult küll suht suur pettumus olnud.

Ma küll ütleksin, et need krõpsud on maitsvad. Selge see, et nad ei saagi maitseda samamoodi nagu need megarasvased ja -soolased Laysid/Estrellad, aga tervislikkus kaalub selle iga kell üle. Kinos oli igatahes neid parem mugida kui popcorni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ütleksin, et need krõpsud on maitsvad. Selge see, et nad ei saagi maitseda samamoodi nagu need megarasvased ja -soolased Laysid/Estrellad, aga tervislikkus kaalub selle iga kell üle. Kinos oli igatahes neid parem mugida kui popcorni :P

Ma just mõtelsin ,et koht kus neid ise võiks krõbistada oleks kino. Tavaliselt ajab juba sealne popcorni hais mul südame pahaks, kuid neid võiks seal nosida küll.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalatrenn seljataga ja 105 seeriat ja 10km jooksu sel nädalal siis juba 50 km jooksu tehtud! ;) .

Tegin pildi ka tänases lõunasöögist ja sellise toidu pealt kannatab trenni teha 3,5 tundi päevas

post-22-0-02493000-1382808908_thumb.jpg

Sel ajal kui ise trennis olin olid tütred veekeskuses ja enne seda said degusteerida uusi valgu chipse ja lapsed kiitisid maitse heaks )nende jaoks see ikka no1, peale seda võib rääkida sisust)

post-22-0-08936100-1382808989_thumb.jpg

post-22-0-43161300-1382808998_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme olen juba hommikust Spartas, sest õhutpoole trenni ei jõua, nimelt olen päeval aeroobikakuninganna päevajuht koos Katrin Väliga - toimub samas Sparta lahtiste uste päeva raames. Peale seda üritust orienteeruvalt kell 17 lähen lennujaama vasta meie juunioritele kes saabuvad Mongoolia MM -lt. Homme peaks seoses Sparta latiste uste päevaga olema ka Fitshop Spartas palju eripakkumisi Kirp võib täpsustada - samad pakkumised mis olid EMV ja Nordicu raames ja minuteada naistele peaks olema meelepärane Better Bodies riiete -25% allahindlus! Pood avatud homme 12-19 tulge nii proovitrennidesse kui aeroobikakuningannat vaatama ja kes tahab trenni teha ja minu martonist osa saada, siis orienteeruvalt 9.30 -13 möllan Spartas 100 seeriat selg,bitseps kõht ja loomulikult 10 km jooksu... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegus päev õhtus ja nagu eilses sissekandes ka kirjutasin ,siis päev algas täna juba vara kell 7 sõin hommikust, et 9 aeg Spartas trennis olla. Kõva seljatrenn, lisaks biits ja kõhtu kokku tuli 120 seeriat ja 10 km jooksu 3,5 tundi.... :D. Selle nädala trennimaht siis ca 650 seeriat kangi ja 60 km jooksu! ;) Homme puhkepäev ja siis tuleb 6 trennipäeva jutti, sest juba ülejärgmisel esmaspäeval on ärasõit Marokosse MM -le. Ja selleks ajaks on töö tehtud. Enesetunne on jätkuvalt superhea ja väsimust hetkel ei tunne eks peale võistlust tuleb see pingelangus, praegu on mott laes, teha lihtsalt hea vorm ja anda endast parim MM -l.

Kaal sellise lõhkumise peale kipub langema ja peab kaloreid juurde panema. Pilt eileõhtusest õhtusöögist (dieedist siin väga juttu ei ole....)

post-22-0-97466100-1382895719_thumb.jpg

Peale trenni olin Aeroobika kuninganna võistlusel päevajuht koos Katrin Väliga ja suures piirdes asi sujus, oli väiksemaid tehnilisi apse, kuid võib rahule jääda. Kokkuvõtte tuleb homme TV3 ja pikem kokkuvõttev saade nii fotona kui videona Fitness TV-s.

Õhtul käisin lennujaamas meie naiskoondisel vastas

post-22-0-71411000-1382895559_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme jõudnud oma ettevalmistusega finaali ehk nädala pärast toimub samal ajal juba kaalumise protseduur. Täna tegin ikka suuremahulise trenni rind, õlg, triits, kõht 110 seeriat ja 10 km jooksu lisaks, organism on juba harjunud suure koormusega ja jätan teadlikult midagi iga trenn sisse, et mitte ületreeningusse sattuda. Allesjäänud päevad sisutan suures osas jõusaalis ja teen ära mis saan ja ülejäänud ei sõltu enam minust. Stardime esmaspäeva varahommikul, lend läheb juba kell 6 hommikul ja Marokos Marraketcis oleme semaspäeva õhtul 19 paiku, kahe ümberistumisega läbi soome ja Pariisi.

Kaalunumbrid päevane enne trenni 88,3 peale trenni langeb sinna 86,7kg (ütleme nii ,et see on ka madalaim kaal mida näen), sel nädalal liigun veel allapoole, et hommikul näha ära numbrid 86 ja päevane jääb sinna 87,5 tuuri ja ebatõenäoline, et sealt hakkan kuni 85 sisse pigistama. Eks paistab kui ehk võistlejate nimekirjad välja pannakse võin teha taktikalisi muutusi, kuid hetkel ei plaani - pildi peab saama teravaks ja siis ei ole vahet kus võistleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolm viimast päeva jäänud ärasõiduni ja kui eile oli raske trenn, selle tegi raskeks eelkõige see, et Amino Rush mida tavaliselt trenni ajal tarbin oli otsa saanud ja uue purgi unustasin kaasa võtta ja ainult vee pealt 3,5 tundi jalgadele säru anda on pärsi keeruline, kuid kuidagi vedasin välja ja täna esimese asjana tööjuures panin uue purgi trennikotti, et paremini kesta ja trenn läks ülihästi ,energiat oli jooksin kiiremini kui varem ja ei tahtnud peale 100 seeriat selga, biitsa ja kõhtu enam jooksu ära lõpetada.... ;) . Nii et veendusin uuesti, et dieedi ajal on aminohapped ja ka natuke maltot (kuna Amino Rushis) on seda ka sees - kuid trennikoormust kannatab oluliselt paremini, seega soovitan~! ;)

Kes ei saa aru millest jutt käib ,siis toode on see

74079ecba81c6b0df4791490424a5d3f.jpg

Link tootetuvustuse ja kasutamise juurde: http://fitshop.fitness.ee/kompleksid/0/readmore/563/Amino-Rush/

Homme peaks olema idee poolest puhkepäev, st. lõõgastavaid protseduure Revali veekeskuses - täna muideks oli avatud uus suurem soome saun (selline kus keris on keskel ja ümberringi saab istuda. Ilus ja puhas! Võib juhtuda et teen ka homme kerge jooksu ja kõhtu, natuke venitusi et maksimaalselt viimased päevad ära kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen isegi täheldanud, et lisandi kasutegurist saab just siis aru kui lisand ära jätta.

Kurb, et inimestega kehtib enamvähem sama võrdlus. Inimestest hakatakse hoolima alles siis kui nad kadunud on.

Vägev lugemine. Ehtne näide sellest, kuidas dieedi ajal ei tohi koormust vähendada, vaid tuleb ehk "natuke" lisadagi. Minu suur kummardus ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehtne näide sellest, kuidas dieedi ajal ei tohi koormust vähendada, vaid tuleb ehk "natuke" lisadagi. Minu suur kummardus ^_^

Väga vähendada pole jah mõtet. Pigem nii, et alati üritada progresseeruda aga arvestada, et dieedi ajal on keha taastumisvõime ning arenguvõime veidi piiratud. Seega tuleb lihtsalt veidi kava korrigeerida vajadusel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vähendada pole jah mõtet. Pigem nii, et alati üritada progresseeruda aga arvestada, et dieedi ajal on keha taastumisvõime ning arenguvõime veidi piiratud. Seega tuleb lihtsalt veidi kava korrigeerida vajadusel. :)

Mul imelik see, et vähendasin nüüd kaloraaži, suurendasin tööraskusi ja omakorda tõstsin ka treeningute intensiivsust ajaliselt. Ehk siis teen trenni suuremate raskustega, poole väiksema aja jooksul.

BCAAd soovitan kõigil võtta. Ise võtan alati enne trenni ja trenni ajal Fast Pro Series BCAAd. Hea juua - ei ole magus ega ka seda mõrudat BCAA maitset ning lahustub ülihästi!

dc8f5f0adf3db4036acbab0371b498de.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×