Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

züriiliimed Kääriku aeroobikaprintsess 2.koht 2010 suvelaagrist - poisid kas mäletate ja kunagine Viljandi linnapea ja praegune füüsikaõpetaja Heiki Raudla

post-22-1300395086_thumb.jpg

esimese ala stardiootus

post-22-1300395063_thumb.jpg

vaieldamatult suurimat fännklubi omanud võistleja

post-22-1300395156_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaieldamatult kõige värvikamad tantsijad

post-22-1300395553_thumb.jpg

tantsuvõistlus

post-22-1300395581_thumb.jpg

kolmas ala tonegus keha fikseeritud asendis hoidmine, et võrdne oleks keha asend pandi igale võistlejale selline liist seljapeale, kus oli näha, et kui väsima hakkad ja ennast lõdvaks lased, siis pandi kell kinni

post-22-1300395667_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et minu ajal selliseid asju ei korraldatud. Igatahes jätan selle ürituse meelde. Kui kunagi kooli ära lõpetan, siis saab ise selliseid asju korraldada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu öeldud, et minu esimene karikas auhinnakappi tuli just selliselt võistluselt ehk siis Kutsekooli rammumees 1995a. Karikas oli selline viinapitis suurne, kuid minu jaoks väga hinnaline. Kindlasti motiveeriks selline eestvedamine paljusid noori tõsisemalt spordiga tegelema - rohkem sellist algatust koolides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Motivatsiooniloeng Viljandi Maagümnaasiumis

post-22-1300394061_thumb.jpg

MG -jõusaal

post-22-1300394087_thumb.jpg

post-22-1300394100_thumb.jpg

post-22-1300394115_thumb.jpg

mjah, see jõusaal on tõesti üpris õnnetu olemisega... amas, jõusaali masinad on ikka päris krdi kallid ka, olgem ausad.

ausalt öeldes on türi jõusaal (ujula oma) natuke sarnane, kuid siiski pisut parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju 500 m parim oli?

Parim oli 1.27 - kuid vaadates poiste pikkust ja tehnikat, siis kui natuke suunata et nad ka selga rohkem töös kasutaksid, oleksid ka tulemused kindlasti veel paremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mjah, see jõusaal on tõesti üpris õnnetu olemisega... amas, jõusaali masinad on ikka päris krdi kallid ka, olgem ausad.

ausalt öeldes on türi jõusaal (ujula oma) natuke sarnane, kuid siiski pisut parem.

Point on selles, et kui suudetakse ehitada selline suur spordihoone kooli tarbeks, võiks juba eelarvesse ka normaalse inventari panna, kasvõi see väike ruum, selle sisutamine ei oleks väga kallis, sinna ei pea ju jooksuradasid muretsema, sest joosta ja aeroobset saab teha kõrvalasuval platsil. See on nagu mõttekoht, samas on paljude koolide saalid läinud ka väga heasse korda võrreldes nõuka ajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmban ka tänas epäeva kokku. Meeletult kiire ja tihe päev - päeval tundsin kuidas stress minusse sisenes, kuid õhtuks on see läinud, sest trenn päeva lõpus oli hea stressi maandaja. Lihtsalt jooksvaid töö ja ühiskondliku töökohustusi kuhjub nii palju üksteise otsa, et lihtsalt tekkib tunne, et ei jõua....

Hommikul algas EKFL treenerite erialakoolitus, päeva alustas Peep Päll ja mina jätkasin päeva teises pooles praktilise osaga, 3 tundi järjest ilma igasuguse pausita rääkida kõva häälega, et kõik ca 40 osavõtjat kuuleksid on päris vaevanõudev tegevus, kuid loodan et osalejad jäid rahule. Igal juhul tegin oma parima. Peale seda oli ikka hääletoon tunduvalt madalam ja erilist rääkimise isu enam ei olnud. Tegin väikse pausi, kus vaatasin üle Viljandi tulevase võistleja Eino vormi - tõenäoliselt plaanime sügiseks vormi teha (väga perspektiivikas noormees). Kinnitasin keha ja jäin Spartasse trenni.

1) Rinnale lamades kangi surumine (mäletatavasti oli õlavigastus kuid nüüd on see täielikult taandunud ja ei osanudki prognooisda mis raskuse kangiga suudan teha 15 -d seeriad, sisetunne ütles, et võta 105kg ja nii tegingi)

105/15, 105/15, 105/15, 105/15 kolm esimest tulid selge varuga ja viimases nagu aeg on näidanud tulebki kukkumine, kuid pingutasin ära. (rekord on mäletatavasti 107,5 4x15 andke teada kui keegi üle teeb).

2)Kaldpink hantlite surumine

30kg/15, 30/15, 30/15, 30/15

3) Trosside ristamine istudes

30/15, 30/15, 30/15, 30/17

4) Lamades trossidega lendamine

15/15, 15/15, 15/15

5) Õlalihastele kõhuli kaldpink lendamine (õlatagaosale)

11kg/15, 13/15, 13/15, 13/15

6) Trenazööril lendamine küljele

35/15, 35/15, 35/15, 35/5

lisaks veel üks harjutus ülatagaosale, üks keskosale ja üks esiosale lendamine ette plokk.

Kokkuvõttes väga produktiivne päev. Jõutõstjad hakkasid oma varustust üles sättima ja loodetavasti õnnestub teha ka LIVE ülekanne (kui see peaks õnnestuma, siis paneme kindlasti ka sellekohase uudise avalehele foorumi). Kindlasti minge nii homme kui ka ülehomme vaatama ja oma lemmikutele kaasa elama. Ma lähen sinna homme kindlasti ka trenni ja pärast jään vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen nüüd kodus teinud 4x14 90kg. Kahjuks kodus kangile rohkem peale ei lähe seega ei saa katsetada kas jõuaksin sulle järgi. Kuid kui kordustega 20-25-ni jõuan siis usun, et šansid on juba head. :)

Saalis vast jään siiski suurte raskuste juurde.

Aga muidu ikka huvitav lugeda. Jätka samas vaimus. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen nüüd kodus teinud 4x14 90kg. Kahjuks kodus kangile rohkem peale ei lähe seega ei saa katsetada kas jõuaksin sulle järgi. Kuid kui kordustega 20-25-ni jõuan siis usun, et šansid on juba head. :)

Saalis vast jään siiski suurte raskuste juurde.

Aga muidu ikka huvitav lugeda. Jätka samas vaimus. ;)

Kui 15 seid alustasin siis tegin 80 kiloga (kindlasti oleks jõudnud ka rohkem , kuid et oleks tehtud sellise reserviga). Selge, et selline mahutrenn ainuüksi lamades surumises käib läbi rinnalihase üle 6 tonni rauda, loob ka sellise põhja mille pealt pärast suuremaid raskusi tõsta. Seega soovitan ka neile, kes keskenduvad suuremate raskuste surumisele ja samas soovivad saada ka korraliku rinnalihast, teha just aeg - ajalt pikemaid seeriaid.

Loodetavasti suudan varsti panna margi 110kg.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võistlus meenutab mulle "Kääriku Rammumehe" võistlust, mida ma suusalaagris korraldasin. Panin ka mehed raskusi hoidma jms.

Planku sai aga ise eelmisel veerandil raskejõustikus hoitud. 2 minutit oli vist arvestuseks vajalik, aga ma hoidsin 8 min. Oleks keegi raha vahele pannud, oleks võinud ka 10 hoida. :)

Hiljem muidugi levis linnalegend, et ma hoidsin 20 min planku. No ega mul midagi selle vastu pole, ka ilus legend. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See võistlus meenutab mulle "Kääriku Rammumehe" võistlust, mida ma suusalaagris korraldasin. Panin ka mehed raskusi hoidma jms.

Planku sai aga ise eelmisel veerandil raskejõustikus hoitud. 2 minutit oli vist arvestuseks vajalik, aga ma hoidsin 8 min. Oleks keegi raha vahele pannud, oleks võinud ka 10 hoida. :P

Hiljem muidugi levis linnalegend, et ma hoidsin 20 min planku. No ega mul midagi selle vastu pole, ka ilus legend. ;)

Proovi 8 min ainult käsi ilma millegita ees hoida - see on ka paras ettevõtmine juba (see plank oli tegelikult vist küll põrandaliist.... :) ), aga noh nii need eelmise aastasaja jõumeeste legendidki tekkisid, väikese näpuga viis meest üle tõsta ja härga kätel kanda..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×