Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Rõõm lugeda, et viimasel nädalal oled kõigis harjutustes raskust saanud lisada ning mis peamine, et sellised õnnestunud trennid lisavad positiivset emotsiooni, mida on ennem rasket ettevalmistus tsüklit vaata, et kõige rohkem vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõm lugeda, et viimasel nädalal oled kõigis harjutustes raskust saanud lisada ning mis peamine, et sellised õnnestunud trennid lisavad positiivset emotsiooni, mida on ennem rasket ettevalmistus tsüklit vaata, et kõige rohkem vaja.

Tänud, eluvaim tundub et on tagasi ja kohati ei saagi aru mis siis treeningutel õige on. Kui punnid vägisi jookseb kinni ja siis paned pingevabalt ,vaata et uued rekordid....eks ta nii ongi ,et vägisi teha ei saa ja vaja on tagasi tõmmata ja kui tunned et pura on siis jälle loom välja lasta. Eks dieedi aeg eriti tulebki nii teha ,et mitte üle mõelda ja võtta päev, päeva kaupa ja kui on minekut anna hagu ja kui ei ole päev, siis vägisi punnima ei ole ka mõtet hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Armliftingu järgmine suurem võistlus on IMM raames - Murumets lubas ka välja tulla, mehe käes oli 2003 a. ka maailmarekord 123kg. Kindlasti on ka väiksemad kategooriad, st. absoluut antakse eraldi. Selle aja peale oled ilusasti kuni 90kg ja tuled seal välja.... ;)

Ei minust armliftingu meest saa, pigem olen ikka nisanäpp :D

Aga tänud et usku on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole väga kindel, kuid ma ei olegi väga näinud teid kaldpinki surumas... ;) Ja ega teil selle nurga alt ei ole midagi surumisega peale hakata ka. See sama kui panime kunagi rammumehe lamades suruma, tulemus ei erinenud palju sellest, mida mees seistes surus üles.... :D .

Armliftingu järgmine suurem võistlus on IMM raames - Murumets lubas ka välja tulla, mehe käes oli 2003 a. ka maailmarekord 123kg. Kindlasti on ka väiksemad kategooriad, st. absoluut antakse eraldi. Selle aja peale oled ilusasti kuni 90kg ja tuled seal välja.... ;)

kas tõesti oli armliftingu maailmarekord 123 kg ainult või olen ma armliftingust valesti aru saand ? :)

youtube annab videosi kus jõujuurikad kisuvad 2x suuremat raskust

Muudetud kasutaja KuriVari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas tõesti oli armliftingu maailmarekord 123 kg ainult või olen ma armliftingust valesti aru saand ? :)

youtube annab videosi kus jõujuurikad kisuvad 2x suuremat raskust

Kaks korda suuremaid kindlasti ei anna. Tänaseks peaks olema see maailmarekord 151,5 (või midagi seesugust, kui see ära loeti sama mees autor kes Tallinnas ,esimese armliftingu amteliku võistluse võitis Aleksei). Armlifting tuletan meelde ehk rolling thunder (60mm diameetriga keerleva käepidemega vigur mida siis ühe käega maast lahti tõmmatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks korda suuremaid kindlasti ei anna. Tänaseks peaks olema see maailmarekord 151,5 (või midagi seesugust, kui see ära loeti sama mees autor kes Tallinnas ,esimese armliftingu amteliku võistluse võitis Aleksei). Armlifting tuletan meelde ehk rolling thunder (60mm diameetriga keerleva käepidemega vigur mida siis ühe käega maast lahti tõmmatakse.

selljuhul arusaadav . silma jäi mul just see video :

nüüd nägin alles et kinnihoidmisel kangist kasutas ta abivahendeid, ise mäletan et kunagi kui kaal oli suur ja sai vähe suuremaid raskusi kangutada siis proovisime 100kg(kangiga) ühe käega tõmmata ja ilma rihmadeta.kui õigesti mäletan siis sai see üles tõmmatud kuid võin ka eksida (pole otseselt väga vajalik info mida meeles pidada). Aga näed nüüd jälle targem ja rohkem uurides siis see käepidemega vigur tundub täitsa huvitav, tekib tahtmine isegi seda proovida.

Jõudu sulle tegemistel !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selljuhul arusaadav . silma jäi mul just see video :

nüüd nägin alles et kinnihoidmisel kangist kasutas ta abivahendeid, ise mäletan et kunagi kui kaal oli suur ja sai vähe suuremaid raskusi kangutada siis proovisime 100kg(kangiga) ühe käega tõmmata ja ilma rihmadeta.kui õigesti mäletan siis sai see üles tõmmatud kuid võin ka eksida (pole otseselt väga vajalik info mida meeles pidada). Aga näed nüüd jälle targem ja rohkem uurides siis see käepidemega vigur tundub täitsa huvitav, tekib tahtmine isegi seda proovida.

Jõudu sulle tegemistel !

Proovida saad Sparta Fitshopis, kus see originaalvigur seisab kogu aeg kohapeal ja selle samaga võisteldakse ka võistlustel. Selle diameeter on rohkem kui kaks korda paksem kui kangil ja kätt kuhugi kinni ei seota....see muudabki selle viguri tõstmise raskeks.....Tänud heade soovide eest!

Korralik piinamine, nagu peab. Huvitav milline see taastumine noormehel oli (pulm ikka toimus?).

Igal juhul hoian selle piinamisvormi meeles :D

See mees võistles ttuletõrjujate MM -l kui ma ei eksi ca 4-5 päeva hiljem ja jalad ei taastunud kuidagi selleks ajaks ära.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mees võistles ttuletõrjujate MM -l kui ma ei eksi ca 4-5 päeva hiljem ja jalad ei taastunud kuidagi selleks ajaks ära.... :D

Kas siis mainitud taastusjook ei aidanudki härrat ? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis tugevama selja.

Kõigepealt proovisin jõutõmmet seda siis raw versioonis ja pealthaardega: 120/6, 150/5, 170/4, 200/1 kuna see tuli väga kergelt, siis proovisin ka uut rekordit 225kg, natuke jäi puudu, ütleme nii, kuid käsi pidas päris hästi.

Siin siis jõutõmbe katse ja ploki tõmbed ülalt 134kg/8

Edasi lõuatõmbeid lisaraskusega - kuni 20 kg lisaraskus.

Traktoril vaba raskusega kuni 190kg (raskus siis kahele käele kokku ja tõmbasin ka kahte kätt korraga).

Ploki tõmbed ülalt kitsas haare läksin välja kuni kaalupaki põhi 134kg/8 (tuli hästi, kuid ma olen kindel ,et vastavalt ploki ülekandele ei ole eri trenazööridel need võrreldavad).

Lisaks õlatagosa hantlitega kuni 28kg ja trapets seistes trenzööril kuni 175 kg.

Peale seda ka kätt seistes kangi kuni 60kg/7 ja üle trenazööri nagu scottpink 77kg/5.

Kokkuvõttes hea trenn - Revalis mulle meeldib oma konkreetsete trenazööride peal rohkem rasket selga teha, kuid plokid liiguvad Spartas paremini, seega kahe saali peale saab ühe supersaali kokku. Täna puhkepäev ja suurem õpilaste ülevaatus, sest vabakavad vajavad kokkupanemist.

Toidulisanditest hakkasin uuesti võtma Fasti Burnerit enne trenni samuti panin uuesti sisse Beta - alaniini. Muus osas jätkuvalt trenni ajal Amino Rush ja peale trenni HPR koos Malto6 - ga. Õhtul liigestele Joint+ ja Omega3 ja Vita - min kompleks Olimpilt. Hommikul pudru sisse Protein Block (mint) või Hera 80 uued maitsed (Valge maasikas šokolaad või mustikas -vanilje).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli pikk spordipäev kokku 5 tundi. Omal pidi olema puhkepäev, kuid tegin üle tüki aja jooksu - sest aeroobset olen üldse minimaalselt teinud, seega vahelduseks oli päris mõnus, tegin 6 km ja lasin rahulikus tempos, et mitte kohe jalgu kinni joosta, seda enam ,et homme plaanis jalapäev. Oma trenn läks tunnike, kuid peale seda tegelesime Nataliaga õpilaste vabakavadega, mis kokku võtsid 4 tundi. Kui on vaja teha uusi kavasid, siis on see ajamahukam töö, kuid selline loominguline tegevus, mida tavaliste trennikavade koostamisel ei saa. Kui midagi võiks kunagi õppida, siis see võiks olla koreograafia....(see pakub huvi, et veel paremini seda tööd teha):

Mõned pildid (telefoniga tehutud ja väiksemasse veebikvaliteeti lõigatud, seega mitte kõige parema kvaliteediga, originaalsuuruses on pildid teravad).

Natalia inspiratsiooni ammutamas - seekord tuleb uue koreograafiaga vabakava

post-22-0-24790100-1376245892_thumb.jpg

Endla vormikontroll 5 nädalat enne MM-i

post-22-0-01036500-1376245897_thumb.jpg

post-22-0-85227200-1376245902_thumb.jpg

Oleg harjutamas uut vabakava

post-22-0-82775800-1376245912_thumb.jpg

post-22-0-25129700-1376245921_thumb.jpg

post-22-0-39065400-1376245926_thumb.jpg

Olegi vormikontroll - baasvorm on olemas, nüüd vaja lihtsalt hoida ja saada nö lopsakust juurde

post-22-0-99775100-1376245930_thumb.jpg

post-22-0-99336100-1376245934_thumb.jpg

Minu hetkevormi pildid ka kaal seal 95 kilo alla

post-22-0-01403000-1376245945_thumb.jpg

post-22-0-87926500-1376245951_thumb.jpg

post-22-0-04447900-1376245971_thumb.jpg

Tänane lõunasöök (polegi toidust tükk aega pilte pannud)

post-22-0-12408800-1376245981_thumb.jpg

post-22-0-83823800-1376245960_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ettevalmistus sujub ja hetkel käsil taastav tsükkel, täna ka ühtlasi seitsmes trennipäev jutti. Ega vägisi sundinud ei ole, ikka soov on olnud teha ja ehk homme teen vahelduseks ka ühe täitsa vaba trennipäeva. Kaal tasapisi langeb ja on olnud ka päevi kus õhtul tuleb kärpida või lausa toidukord ära jätta. Samas ei ole näljast juttugi, lihtsalt söön päva peale rohkem ja see mulle sobib, kõige hullem mis saab olla on see, kui jõuad õhtul koju ja kaal on peale nelja toidukorda sama, mis hommikul enne esimest toidukorda ja siis peab nö kühveldama, et kaal liiga kiirelt ei kukus ja see mulle ei sobi. Sel nädalal läheb hommikune kaal 93,0 peale see siis nädala keskmine - on päevi kus ka madlam on (õhtul siis 94,5 -95).

Kuna ilm on juba sobiv sisetrennideks - siis lihtsam on ka trennis pingutada ja ei ole seda meeletut palavust mis vahepeal oli. Saalihooaeg on kohe -kohe hakkamas ja eks siis viskab saalid rahvast täis. Eile treenisin vahelduseks jälle Spartas ja dušširuumid ja tualetid on seal teinud läbi korraliku noorenduskuuri ja ometi on dušširuumis olemas normaalne ventialtsioon - ei ole enam seda, et tuled pesemast ja toimub meeletu järelhigistamine peale kuivatamist. Revali uue veekeskuse avamine on hetkel lükatud 1.oktoobri peale - elame näeme, igal juhul saavad taastumisvõimalused olema linna loodetavasti ühed parimad.

Kommerts uudistest niipalju ,et eile proovisin ära uued valgu Smoothied ja ei pidanud maitses pettuma, neljast maitsest kaks meeldisid eriti need olid: Mango - Ananass ja õun - jõhvikas, viimane mõnusalt natuke hapukas. Lähinädala jooksul peaksid need saada olema suurimates spordiklubides üle Eesti.

6140_thumb.jpg

Info toiteväärtuse kohta: http://fitshop.fitness.ee/joogid/1/readmore/1005/Natural%20Protein%20Smoothie/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid smoothisid tahaks küll juba proovida :P

Aga tooteinfos on väike apsakas:

"Energia 53 kJ/223 kcal"

Mõõtühikud peaksid vastupidi olema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid smoothisid tahaks küll juba proovida :P

Aga tooteinfos on väike apsakas:

"Energia 53 kJ/223 kcal"

Mõõtühikud peaksid vastupidi olema :)

Õigust räägid, eriti terav silm. :D

Info parandatud.

Kui sa täna Spartasse sattuma peaksid, siis annan sulle Smuutisid eksklusiivselt proovida. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et õige pea alustame septembrist ka klubides degustatsioone, seega ka neile, kes ei saa tulla kohapeale ise degusteerima tuleme me varsti ise külla.... ;) . Vahepeal on tulnud palju uusi tooteid nii Puddingu kui Hera uued maitsed suured valgujoogid ja nüüd Smoothied - ei teagi millest degustatsioone alustada - kõik on maitselt suurepärased tooted.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigust räägid, eriti terav silm. :D

Info parandatud.

Kui sa täna Spartasse sattuma peaksid, siis annan sulle Smuutisid eksklusiivselt proovida. :P

No kurja, pean siis end täna kohale vedama :D

Once in a lifetime opportunity

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et õige pea alustame septembrist ka klubides degustatsioone, seega ka neile, kes ei saa tulla kohapeale ise degusteerima tuleme me varsti ise külla.... ;) . Vahepeal on tulnud palju uusi tooteid nii Puddingu kui Hera uued maitsed suured valgujoogid ja nüüd Smoothied - ei teagi millest degustatsioone alustada - kõik on maitselt suurepärased tooted.... ;)

Uus mustika vanilje maitseline Hera on super hea, see oleks degusteerimisel kindlasti hitt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jumal laskis paista oma taevalikul valgusel, kui degusteerimiste kuninganna topsi tõstis, et uute smuutide paeluvat aroomibuketti püüda justkui muretu tüdrukutirts, kes kesk rukkipõldu liblikaid taga ajab. Laura sules silmad ja laskis lõhnadel end kanda kaugesse helgesse lapsepõlveaega, kus ta veel ise kookospähkleid ja mangosid koduaiast noppis.

Lõhnataju ergutamisele järgnes loomulikult selle maitsva elunektari tsentrifuugimine, et paljastada kreemja konsistentsi taha jääv värvidemäng.

Viimaks jõudis joogilähker ka nii kaugele, et lasi oma jumalikul sisul üle neidise huulte voolata.

Pärast maitsepungakeste intensiivset hellitamist tahtis veinidegusteerimistega harjunud Laura korraldada smuutile samasuguse kurva lõppmängu nagu tollele joovastavale kesvamärjukesele ja suunata juba proovitud smuuti uhke sülituse näol kesk Sparta FitShopi põrandat. Õnneks suutsin end degusteerimise ülevasse kunsti unustanud Laurat siiski takistada...

post-3216-0-15087100-1376477971_thumb.jp

Laura edetabel maitsete arvestuses on aga järgmine:

1)Kookos-ananass. Laura iseloomustas seda kui piña colada`t, kuhu sobiks ilusti väheke teravust andvat likööri lisada. Siit idee järgmisesse Fit.Campi... ;)

2)Jõhvika-õuna. Terakese hapukamat maitseelamust pakkuv smuuti meeldis Laurale lausa niivõrd, et asetas selle teisele kohale.

3)Apelsini-mango. Eksootilisuselt kolmas jook jäi ka maitseeelistuste edetabelis kolmandaks. Tegu magusa mõnusa joogiga, mille mina isiklikult teiseks tõstaks.

4)Maasika. Viimase kohaga pidi leppima vanaema maasikvälu marjadest tehtud maasikasupi maitset meenutav smuuti. Eksootilisusest ilmselt kõige tavalisem, aga maitse on ikka hea magus.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu, milline elav kirjeldus, selline tunne nagu oleks ise seal kohal olnud :D :D

Aga joogid olid tõesti väga head, kahjuks ma veel kaasa osta neid ei saanud, peab veel kannatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu, milline elav kirjeldus, selline tunne nagu oleks ise seal kohal olnud :D :D

Aga joogid olid tõesti väga head, kahjuks ma veel kaasa osta neid ei saanud, peab veel kannatama.

Saatus mängis Sulle tõesti kurva vingerpussi, nimelt saabus just praegu viimane, päevasest kaubalaadungist maha jäänud kast, mis sisaldas justnimelt neid uusi smuutisid.

Win some, lose some.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah on sind pojake selle va kirjaoskusega õnnistatud, kui sealt suust pooltki niipalju välja tuleks - oleks sul naistest Fitshopi uksest välja järjekord..... :D .

Kuid sõbrad juba homme hommikul alates kella 8.30 valan smuutit välja Telliskivi Fitshopis ja uskuge sõbrad mind, see tasub isegi läbi sopase ja uuenduskuuri läbiva Telliskivi tänava kohaletulemist.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×