Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kreatiin ja Glutamiin on muidu nii odavad lisandid, et neid oleks mõtekam eraldi tarbida. (Glutamiini peale ei raiskaks ma muidugi sentigi aga see selleks)

HTR oli selline üldine kompott, mis oli kõigest natukene. Aga mingi 1g kreatiini või glutamiini sheigi kohta pole mingi kogus millel mõtet oleks. Ma soovitaks pigem võtta üks kindel suure sisaldusega valgupulber millest vajadusel hea võtta, kui muust toitumisest puudu jääb. Kreatiini võtta eraldi juurde kui soov on, ning juba mehistes doosides. Ning glutamiini peale võib teist samuti igaüks raha eraldi põletada. Kui tast mingit kasu üldse on, siis megadoosides mida HRT kohe kindlasti ei pakkunud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad asi on tooraine st. eelkõige valgu hinna tõusus maailmaturul, mis on kahel varasemal aastal toimunud, enamus brände tegi seda varem sõltuvalt sellest kuidas tootaine kokkuostu lepingud ette nägid, nüüd ei pääsenud sellest üle ega ümber ka Fast. Tõusid või muutusid hinnad valgubaasil toodetel, kreatiin, glutamiin , burnerid jms on kõik sama hinnaga. Ise kasutan jätkuvalt HPR - i ja se mõne grammiline erinevus ei vähenda ega suurenda toote toimimist märgatavalt, seega loodan ,et see teema on nüüd ennast ammendanud.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidi olema korralik trennipäev, kuid hommikul tõustes ei olnud parm enesetunne ja söögiisu puudus täielikult. Läksin tööjuurde ja ka seal oli pea suht uimane ja selline haiguse eelne seisund. Tulin koju ja magasin 3,5 tundi ja läks paremaks, kuid palvaik oli selline vöike 37,3. Õnneks ei mingit nohu, köha või kurguvalu ,seega loodan homme olla juba jalul ja trennis tagasi ,sest nädalapäevad on jäänud veel treenida, enne kui tõehetk saabub. Mul on ka varem korduvalt olnud sellist 1 päevast palvavikku ja seega ei midagi hullu - laksud tulevad ikka, poitel pääsu ei ole.... :D .

Vaatasin lmakaarti Moldovas ja seal lähevad hetkel numbrid juba +30 kraadini, erinevalt Hispaaniast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küüslauk, kindlasti küüslauk ja kui aga võimalust on, kasvõi küünte kaupa näri. Küllap sa muidugi tead isegi, mida teha, kuid soovitan soojalt küüsaluku. Enne EKV - d olin samas seisus, kolmapäeval, neljapäeval ja laupäeval oli võistlus. Sain jagu asjast ja ka küüslauk oli abimees, närisin teist nii palju kui kannatas igal võimalusel. Lisaks "Panangin" ja multivitamiine topeltkoguses. Peame vastu ja tuleb tervis sul kindlasti tagasi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küüslauk, kindlasti küüslauk ja kui aga võimalust on, kasvõi küünte kaupa näri. Küllap sa muidugi tead isegi, mida teha, kuid soovitan soojalt küüsaluku. Enne EKV - d olin samas seisus, kolmapäeval, neljapäeval ja laupäeval oli võistlus. Sain jagu asjast ja ka küüslauk oli abimees, närisin teist nii palju kui kannatas igal võimalusel. Lisaks "Panangin" ja multivitamiine topeltkoguses. Peame vastu ja tuleb tervis sul kindlasti tagasi!!!

Eks ta nii ongi, lendas kohe hommikul sisse 4-5 gr c- vitamiini ja suurem kogus kompleksi. Küüslauku ka ja mett ja teed, paanikks ei ole põhjust vahest on peale puhkepäeva pilt veel parem kui enne,... ;) Eks ta on vaimselt kõige raskem taluda, kuid õnneks on nö "Ats kodus".... :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palavik on püsinud 37,5 - 37,8, kuid õhtuks on enesetunne märgatavalt paranenud, seega loodan ,et hommikuks saame palaviku maha ja nö kodureziimist välja. Eks oma osa sellel on ka Tervise ampsul.... :D . Nimetame seda isegi tervisekolmnurgaks: Kõigepealt 50gr head Ukraina viina, siis küüslaugu leib ja räimerümp! :D

post-22-0-47679700-1367349923.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommik alanud ja nagu lubatud 36,6 kraadi kehatemperatuuri mis on selgelt alla selle, mida eile sai profülaktikaks manustatud.... :D .Magasin jutti 10 tundi ,seega viimasest 24 tunnist kokku und 14 tundi, ei mäletagi kunas viimati niipalju magasin, kuid juba hommikul on tunne, et mine saali lammutama, kindlasti lähen ka peale lõunat... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, just! Mõni pits läks paljuks:) Aga seda Ott kiivika toitumise teemat soovitasin ka vennal kiigata. Ta tegeleb jooksmisega kõrgel tasemel Eesti mõistes. Küll nüüdseks juba veteranide klassis. Eelmine aasta võitis ta ka linnade jooksusarja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei jõudnudki volbrikale jah? :D Kustusid ennem kodus oma rümpade vahel ära :D

Ei jõudnud jah, palj useal väiksel mehel vaja, sõrmkübaratäis ja jälle hea olla... :D

Just, just! Mõni pits läks paljuks:) Aga seda Ott kiivika toitumise teemat soovitasin ka vennal kiigata. Ta tegeleb jooksmisega kõrgel tasemel Eesti mõistes. Küll nüüdseks juba veteranide klassis. Eelmine aasta võitis ta ka linnade jooksusarja.

Seda jagage jah oma tutvusringkonnas inimestele, kes spordiga tegelevad ja mitte ainult vastupidavusalaga. Nagu näha tõin palju paralleele ka kulturismiga, sest praktilise poole pealt on seal osa asju kattuvad, mis puudutavad seda krambide teemat ja ka laadimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud, siis haigus piirduski ühe päevaga ja täna juba korralik jalatrenn tehtud kokku 55 seeriat - seega korralik maht ja kui võtta ,et keskeltläbi 10-12 kordust seerias, siis siis ca 600 kordust trennis. Raskus ei olnud suur, rohkem tunnetusega. Kuid positiivne, see et olen taas rivis ja see ühepäevane puhkus läks pigem asja ette kui midagi rikkus. Nüüd järjest töötame allesjäänud päevad ja eks siis näis mis see seis on - kui joonele pannakse. Peale trenni ka mõnus saun - seega nagu uus inimene... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ka kogu video ära. Kuigi alguses vaatasin, et väga pikk, oli siiski huvitav. See eesti ja muude riikide ravimi ja toiduainete vahe on küll suur. Kui eestis paljud asjad keelatud, siis soomes saab neid siiski tellida... Väga huvitav veel, et on inimesi, kes pole fitness.ee-st kuulnud :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ka kogu video ära. Kuigi alguses vaatasin, et väga pikk, oli siiski huvitav. See eesti ja muude riikide ravimi ja toiduainete vahe on küll suur. Kui eestis paljud asjad keelatud, siis soomes saab neid siiski tellida... Väga huvitav veel, et on inimesi, kes pole fitness.ee-st kuulnud :o

Peab tunnistama, et ega ise ka ei käi väga muude spordialade saitidel - kui just teadlikult midagi vaja on ja siis juba otsin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud, siis haigus piirduski ühe päevaga ja täna juba korralik jalatrenn tehtud kokku 55 seeriat - seega korralik maht ja kui võtta ,et keskeltläbi 10-12 kordust seerias, siis siis ca 600 kordust trennis. Raskus ei olnud suur, rohkem tunnetusega. Kuid positiivne, see et olen taas rivis ja see ühepäevane puhkus läks pigem asja ette kui midagi rikkus. Nüüd järjest töötame allesjäänud päevad ja eks siis näis mis see seis on - kui joonele pannakse. Peale trenni ka mõnus saun - seega nagu uus inimene... ;)

Jala tõmbab uduseks nii suur maht :) või ma ka ei tea :) oli mingi jutt siin vahepeal sellest...

Muudetud kasutaja rait83 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jala tõmbab uduseks nii suur maht :) või ma ka ei tea :) oli mingi jutt siin vahepeal sellest...

Kui dieet on korralikult tehtud, siis pole vahet, mis seeriapikkuseks on. Janargi tegi 4-24 kordust jalale. Imre teeb ka pikemaid seeriaid enne võistlusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jala tõmbab uduseks nii suur maht :) või ma ka ei tea :) oli mingi jutt siin vahepeal sellest...

Uduseks tõmbab siis kui ka intensiivsus on üleval ehk lihtne tõde, kui tahad mahtu teha ei saa intensiivsust peale keerata, seega ka mul kõik seeriad varuga. Ja aeroobset teen minimaalselt, rohkem rullin pilates rulliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn tehtud täna siis rind, õlg, triitspes - oli kergem päev, kuid tegin korraliku mahu ja enesetunne oli lihtsalt super, jaksas pingutada ja kogu trenni vältel mis kokku läks 2+ tundi oli lõpuni energiat ja oleks võinud pikemaltki panna, kuid ei näinud selleks lihtsalt põhjust. Pilt läheb ka teravamaks ja põhiline, et ei ole selline lopsakus, mis on vajalik pujäänidega kõrvuti seistes, ei ole ära kadunud eks näis, mis siis saab kui see nädala pärast reaalselt juhtub... :D . Homme siis tugevam seljapäev ja siis puhkus, harjutan tõenäoliselt vabakava.

Kõht on olnud vaid imelik, mingi kõhuviirus, sest ka enne palaviku oli kõht eelkõige imelik ,st. et toit ei liigu, täna näiteks sõin hommikusöögi kell 8 ja järgmine toit tuli kell 13.30 ja siis ka lihtsalt läksin sööma, kuigi kõht polnud selleks ajaks absoluutselt tühjaks läinud. Seega täna üks toidukord jääb täna juba vähemaks. Aga õnneks trenni ei sega ja ka enetunnet, seega pole hullu.

Päeval olin EOK täitevkomitee liikmena kutsutud šotši OM kutse allkirjastamistseremooniale, seega Eesti osaleb seal ja planeeritav koondis 25-30 sportlast, samas toimus ka sponsorlepingute allkirjastamine, üritus ise toimus Gildi saalis vanalinnas - ilus koht oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uduseks tõmbab siis kui ka intensiivsus on üleval ehk lihtne tõde, kui tahad mahtu teha ei saa intensiivsust peale keerata, seega ka mul kõik seeriad varuga. Ja aeroobset teen minimaalselt, rohkem rullin pilates rulliga.

Pilates rull mul trennis parim sõber peale sinu soovitusi:) Kannan kogu aeg kaasas ja rullin:) Hästi aitab ka hooaja väliselt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×