Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Huvi pärast uurisin webtreenerit, ja seal on nii Ott Kiivikasel, kui ka Indrek Otsusel märgitud tasemeks III. Tundub, et seal on nii mõnedki andmed vananenud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas käesoleval offseasonil aeroobset üldse ei puutu?

Teen ikka, kuid väiksemas mahus. Vahest 30 min vahest 20 ja kui kiire on piirdun soojendusega 15min. Eelmisel hooajal läks nagu plaani täitmiseks ja sel hooajal teen nö tunde järgi ja hoian pigem toiduga rohkem. Selles mõttes on kaal jätkuvalt kontrolli all ja väline pilt nö ka. Hommikul 91,5 -92 õhtu 93 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast uurisin webtreenerit, ja seal on nii Ott Kiivikasel, kui ka Indrek Otsusel märgitud tasemeks III. Tundub, et seal on nii mõnedki andmed vananenud ;)

Selle lingi all on küll õige: Otsus V tase, Kiivikas ja Morozov IV tase jne. http://www.fitness.ee/veebitreener (vajuta vali treener, siis kuvab treenerite astmed.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

V tase on lisaks mulle ja Otuse - taadile veel Fred Antsonil ja Tarmo Tiitsul. Inimesed kellel on aegunud kvalifikatsioon, võtek ühendust meie EKFL kutsekomisjoni esindja Marek Morozoviga. Link treenerite registrile: http://www.spordiregister.ee/treeneriteregister/index.php?spordiala=24

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutaja joonast pidas vist seda silmas, et kui vajutada pildile, kus on täpsemad andmed, siis seal on tõesti kirjas III tase

Just jah, ma algul seda "vali treener" ei pannud tähelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Ott, oled selle täiega ära teeninud!

Tänud, tore kui nii arvad! Usun,et ega sinulgi see V tase mööda külge maha ei jookseks, sest ka ise oled suutnud viia õpilase maailmameistri tiitlini. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga töine nädal ühelpool ja natuke ka eelkõige trennijuttu. Tundub, et süsteem , mille olen ise enda jaoks välja mõelnud toimib jätkuvalt, vähemasti tänases trenis sain sellele jällegi kinnitust. Minna edasi 2 kuud näitajate pealt, mis varem on olnud kättesaamatud ja seda väiksema kaalu juures, siis ei oska muud öelda, kui et olen vähemati enda jaoks avastanud midagi ,mis vähemasti minu treeningkogemust ja treenituse taset arvestades väga sobib ja mis kõige parem selle juures, et liigesed ja lihased peavad sellele koormusele vastu. ;)

Täna tegin tugevama jalapäeva ja jälle kõigis kolmes baasharjutuses uued margid

1) Kükk kang trapetsil (raw)

70/10, 100/8, 130/6, 150/6, 170/6 (kõik ilma vöö ja soojendus sokkideta) ja viimane 195kg/6 (+2 kordust varsemast selle kaalu parimast ja +5 kilo eelmisest trennist siis 190/6;küll väikese varuga, nüüd panin kõik välja).

2) Hackükk raw

100kg/8, 130/6, 170/5, 200/5 (kõik ilma vööta ainult soojendussokid), 230/4 (viimane kordus Siim natuke aitas), selle raskusega pole varem seeriat teinud.

3) Rinnalkükk raw

70/10, 100/8, 130/5, 165/3 uus rekord

Lisaks Ben Johnson ja säär. Kokku jälle super enestunne ja ka trenn. Homme tugevam rind, õlg ja triits.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu öeldud veel niipalju ,et tõi uuesti sisse nädalapäevad tagasi beta-alaniini koos kreatiiniga ja nende koosmõjul olen ka alati tundnud jõunäitajate kasvu. Tänagi enne trenni tegin 5 gr. betakat + kohvi ja trenni ajal olen viimasel ajal Intra asemel kasutanud Amino Rushi - viimases on just kreatiini sees ja siis ei pea seda eraldi purgist juurde sööma, sest ka peale trenni teen vahetult HTR,kus on nagunii lisatud kreatiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane rinnatrenn näitas ka väikest edasiminekut, kang läheb ka selle lihasrühma puhul tasapisi kergemaks.

Alustasin lamades surumisega

100kg/10, 120/8, 140/6 (kõik varuga 140 usun ,et 8 kindlasti on sees max on olnud 140x12, kuid seda ikka 100 kilose poisina, ehk 7 kilo raskemana) viimane seeria 160/3 seekord kõik kordused ise. (seega eelmise korraga +1 kordus)

Kaldpink kang smith

87/10, 107/8, 127/5, 147/4 (viimane kordus abiga viimases seerias +5 kilo eelmise korraga ja ega ma rohkem ei ole selle raskusega smithil ka surunud teises harjutuses).

Lamades hantlite surumine

40/10, 52/6, 62/6 (peaaegu oleks ka seitse kirja saanud, kuid ega ma ka selle raskusega pole varem rohkem kordusi surunud).Enne tegam hakkamist möllas seljataga Eli, kes jäi kangile alla ja kettad lendasid maha (ma ei tea miks ta kedagi julgestama ei kutsu, sest nii on ohtlik teha, see ei ole minu mäletamist korda ka esimest korda kui ta alla jääb.

Lendamine küljele 16 - 28 kg 10-5 kordust

Surumine eest smith õlale 57/10, 77/6, 97/6

Rööbaspuudel surumine (unustasin oma vöö maha ja laenasin Hr. Jõgi käest ketti, kuid see pigistas päris tugevalt ja natuke suure raskuse puhul segas) 25kg/8, 50/6, 80/3 (neli jäi poole peale)

Lamades prantsuse surumine 50/10, 70/8, 92/4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen iga trenn uusi rekse VÕRRELDES KEHAKAALUGA, kuna nii kerge, kui praegu, olin viimati "lasteaias" :-).

Samas ma arvestan ikka nii, et kui surusin 140 kilosena 220 kg ja suruks praegu kasvõi 215 kg, siis oleksin ikkagi nõrgem, kui enne!

Muudetud kasutaja renku poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen iga trenn uusi rekse VÕRRELDES KEHAKAALUGA, kuna nii kerge, kui praegu, olin viimati "lasteaias" :-).

Samas ma arvestan ikka nii, et kui surusin 140 kilosena 220 kg ja suruks praegu kasvõi 215 kg, siis oleksin ikkagi nõrgem, kui enne!

Mul läheb siin ka loogika kaduma, kui sa praegu oma 94 kiloga suruksid 215 oleks see ikka oluliselt rohkem kui teha sama 140 sena. Sest ühel juhul oled ikka poole raskem ja selge et süües uuesti 140 seks suruksid tõenäoliselt ka rohkem kui 220 kg. Kuid eks sa võta kuidas soovid... ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui surud 140 kilosena 220 ja siis võtad kümme kilo alla ja surud 130 kilosena 217,5, oled ikka nõrgem kui enne või?

Suht imelikult arvestad.

Muidugi. Miisugune osa siin imelik on? Lõppnumer on ju väiksem ja minu jaoks on vaid see oluline. See näitabki ju jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi. Miisugune osa siin imelik on? Lõppnumer on ju väiksem ja minu jaoks on vaid see oluline. See näitabki ju jõudu.

Ei nõustu su loogikaga, aga las ta olla. Igaühel oma arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, kui mult küsitakse palju mul surumise rekord on siis ütlen numbri mida olen kunagi kõige rohkem surunud (sõltumata kkehakaalust), kuid kui ma hindan tänast seisu, kus ma kaalun 7 kilo vähem kui siis kui surusin margid ja teen nö seerias 160-ga kaks kordust vähem, siis arvan ,et olen paremas seisus kui tol korral suurema kaalu juures. Samas paljudes muudes näitajates olen praegu ka neist numbritest ees mida tegin suurema kaalu juures, seal on see max jõud vel paremini mõõdetav. Hetkel pole lihtsalt poinit ennast rasvasemaks süüa... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed hindavadki asju erinevalt. Vahest aja möödudes muudetakse ka oma seisukohti ja hinnatakase asju ümber.

Vaatasin täna (117 kilosena) oma pilte suvest ja mõtlesin siiralt, et miks inimesed söövad ennast nii suureks (olin seal 133 kilo). Kole ja paha on ju.

Aga suvel tundus see ainuõige tee olevat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed hindavadki asju erinevalt. Vahest aja möödudes muudetakse ka oma seisukohti ja hinnatakase asju ümber.

Vaatasin täna (117 kilosena) oma pilte suvest ja mõtlesin siiralt, et miks inimesed söövad ennast nii suureks (olin seal 133 kilo). Kole ja paha on ju.

Aga suvel tundus see ainuõige tee olevat...

No sul oli ka väga selge eesmärk mida see kehakaal pidi aitama teha ja sa tegid selle ära, ma ei usu, et sa sama oleksid teinud 117 sena, seega selles kontekstis ongi arusaadav, et suurem kehakaal võimaldab ka rohkem suruda. Olen enam kui veendunud, et kui näiteks Raigo sööta 110 kiloseks (kui see üldse õnnestub :D ), siis surub ta ka rohkem kui 250 kilo... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sul oli ka väga selge eesmärk mida see kehakaal pidi aitama teha ja sa tegid selle ära, ma ei usu, et sa sama oleksid teinud 117 sena, seega selles kontekstis ongi arusaadav, et suurem kehakaal võimaldab ka rohkem suruda. Olen enam kui veendunud, et kui näiteks Raigo sööta 110 kiloseks (kui see üldse õnnestub :D ), siis surub ta ka rohkem kui 250 kilo... ;)

Kindlasti teeks Raigo ka 90-sena suuremaid numbreid.

117-sena 300 määrustepäaselt teha mul ei õnnestunud, vb olin ka ise natukene kehv varustuse kasutamise osas. Kaal mängib kindalsti suurt rolli jõunäitajates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida Eli seal tagaplaanil korraldab? :D

Muide ma ei jäänud kangi alla, sest sõbrad-julgestuspostid olid all. Olen harjunud iseseisvusega...

Ja surudes on mingi vastik omapära, et olen pingil suht nihkes, et vasak pool tuleb hiljem järgi ning on millegipärast madalamal ka, et seekord lihtsalt ei ulatanud vasaku poolega kangi ära panna. Muidugi oli all veel eilne võistlus ja vigastus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide ma ei jäänud kangi alla, sest sõbrad-julgestuspostid olid all. Olen harjunud iseseisvusega...

Ja surudes on mingi vastik omapära, et olen pingil suht nihkes, et vasak pool tuleb hiljem järgi ning on millegipärast madalamal ka, et seekord lihtsalt ei ulatanud vasaku poolega kangi ära panna. Muidugi oli all veel eilne võistlus ja vigastus...

Minu soovitus ära karda abi küsida, inimesed aitavad, kuid ise ei tea keegi ligi tulla seda pakkuma kui just päris häda käes ei ole. Isegi kui ei ole nö oma tuttavaid kohal, on nö mittekirjutamata reegel ,et kui keegi tuleb ja palub julgestada või ükskõik mil muul moel jõusaalis abi ,siis teda aidatakse. Tehke seda ise ja laske ka omale teha ja usun ,et sellest võidavad kõik. ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×