Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Epic jutud Ott :D hommikul örkasin üles ja irnusin selle kuradi better bodiesi koti jutu peale veel :D haige

Jah eks aja jooksul on neid humoorikaid seikasid kogunenud.... :D

Olgu, aitab blogi solkimisest. Nimelt, kas plaan 2. märts ka jõutõstjaid kimbutama minna?

Kuna dieeti alustan seekord alles märtsist, siis sobib seekordne võisltusaeg mulle ideaalselt, seega ei ole välistatud ,et jõutõstjatel tulevad unetud ööd ene võistlusi.... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsteem toimib jätkuvalt 2 kuud olen saanud liikuda ülesmäge ja hetkel tunnen et siin on veel sees järgmisteks trennideks. Täna tuli siis 5 eri harjutuses uus mark...ja seda isegi vaatamata sellele et kaal oli täna kilo madalam kui tavaliselt hommikul 90,7kg.

Päeval enne trenni magasin natuke ja siis Soul Ripper sisse koos beta-alaniiniga ja siis lahingusse, ei pannud mingit ulme eesmärki ,kuid mõtelesin , et jõutõmbes võiks 230x8 teha...(seda ütlesin ka vahetult enne trenni Samakale riietusruumis... )

1) Jõutõmme

100/8, 140/6, 170/5, 200/4 (pealthaardes ilma vöö ja paelteta, see ka uus rekord nii tõmmates), viimase tegin siis 230/8 (ja sinna usun ,et jäi paar kordust veel sisse.... :D ) see on üldse parim tõmme selle kaaluga kunagi varem olen tõmmanud 7 kordust, kuid seda suurema kaaluga. Praegu on pura sees ja usun et järgmine kord proovin 240 ära pikema seeria (üldse max on 245x5, kuid see on tõmmatud vähemalt 5-7 kilo raskema kaaluga.)Eelmine aasta samal ajal suutsin tõmmata 225x1 ja 230 ei tulnud, seega aastaga praktiliselt 10 kordust juurde, pole paha. ;)

2) Lõuatõmbamine ka siin tundisn ,et tuleb kergemini kui eelmisel korral ja läksin välja kuni 30kg lisaraskust 5 korda.

3) Ettekallutatud tõmbed kangiga

100/8, 130/6, 150/6, 165/6 siin panin +5 kilo eelmise korraga

4) Ülatõmme Cybex

100/8, 120/8, 160/5, 190/5, 220/6 -(+5 kg uus rekord ja liigun Suure Siimu 230 poole... :D )

5) Õlatagaosa trenazöör

91kg (põhjas kaalupakk)/10, 91kg+25kg/8, 91kg+45kg/6 uus rekord (mäletan ,et kunagi tegime Kalmusega seal põhjas kaalupakiga ja tundus juba siis raske, nüüd panen veel 45 kilo lisaks ja tuleb veel suht ok tehnikaga.

6) Trapets kang seljataga

107/10, 157/8, 197/5, 247/5 uus rekord.

Lisaks veel biitseps ja käsivars.

Ühesõnaga supertrenn ja parimad katsed videos. ;) Homme juba ühistrenn 17-20 olen ise rohkem homme treeneriametis, kuna omal trennipäeva ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ise kaua pessimistlik nende taastavate päevade võlu suhtes, et ala raskus väga madal, aga maht suur ja seeriate vahelised pausid mitte pikad, aga tuleb tõdeda, et sellest on tõepoolest kasu. Kombineerides 1x nädalas raske trenn ja kergem päev lihasgrupile töötab ka minu peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ise kaua pessimistlik nende taastavate päevade võlu suhtes, et ala raskus väga madal, aga maht suur ja seeriate vahelised pausid mitte pikad, aga tuleb tõdeda, et sellest on tõepoolest kasu. Kombineerides 1x nädalas raske trenn ja kergem päev lihasgrupile töötab ka minu peal.

Siin on hakanud arenema kõik kes vahepeal nagu kännu taga kinni on olnud.... ;) Ottnom style on sündinud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas igapäev hommikuti lisaks pudrule süüa keedetud muna on kasulik?

Kirp juba vastas, kuid põhimõte on jah see, et igas tabatoidus saaksime, nii süsivekuid, rasvu kui ka valku, seega on oluline omavahel kombineerida erinevaid toiduaineid ja miks siis mitte süüa muna ja putru ühes ja samas toidukorras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha annab raskest tsüklist veel tunda ja tänane päev mööduski pool udus, lihtsalt tundsin, et ei ole pura - ja ei pidanud olema ka, sest taastav trenn. Selles osas on trenn hästi kokku langenud, kui on pura päevad, siis on ka minekut ja kui on taastuspäevad, siis enesetunne ka vastav. Seega tiksusin täna Revalis oma trenni ära ja lisaks unustasin ka uue purgi Amino Rushi autosse ja vee pealt veersin kuidagi trenni lõpuni.

Peale shake trenni järgi tuli nagu pilt ette ja enesetunne paranes ja Kalev Spa-s presentatsiooni tehes oli juba klinetidega vesteldes energiat küll. Pudding võeti jällegi suurepäraselt vastu ,tegin siis keefiri ja külmutatud marjadega ja tuli väga maitsev.

Homme lähen hommikul EOK kutsekomisjoni, et kaitsta V taseme treeneri atestatsiooni. Hetkel on EKFL 1 viienda tasemega treener ja see on kulturismilegend Indrek Otsus. Õige pea peaks sinna listi siis veel mehi lisanduma... ;) .

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohho! Sellest V taseme treeneri atestatsioonist tahaks küll täpsemalt kuulda! :)

Edu homseks, kindlasti läheb asi edukalt!

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli tihe päev, eks ta on iga päev tihe, kuid iga päev võib olla mitte nii tegus. Kui aega on vähe panen tähele et tõuseb effektiivsus, ei raiska aega, vaid keskenud asjale, mis vajavad tegemist ja teed need kiirelt ära.

Hommikul käisin siis EOK kutsekomisjonis ja andisn aru, miks mulle V taseme treeneri kvalifikatsiooni vaja on ja vestluse käigus selgitasin erinevaid aspekte treeneritööst ja oma mõtetest seoses treeneriametiga. Tundus, et jutt oli veenev ja tasuks siis V taseme treeneritunnistus (seda ei saanud kätte, kuid nö komisjon, eesotsas Kristjan Pordiga selle kinnitas), eks eeltöö tegid ära nö täidetud CV ja paberid - sest kui on nii enda tulemuse, õpilaste tulemused, kui ka järjepidev töö koolitajana, lisaks raamatu kaasautor, siis on suur eeldus täidetud. Kui nüüd küsida, mis minu jaoks sellega muutub, siis ütlen ,et põhimõtteliselt midagi, sest treeneriametit teen ikkagi fanatismist (mis puudutab võistlussporti) ja tegin seda siis kui ei olnud mingit atestatsiooni ja teen ka siis kui V tase. Mis muutub tavainimeste jaoks, siis veebtreeneri hind tõuseb vastavalt V taseme hinnale... ;) . Kuid niikaua kui mul nö paberit käes ei ole, kasutage juhust ja tellige veel kavad IV taseme hinnaga... ;) . Hetkel on veel müned täitmata tellimud ees, kuid loodetavasti likvideerin lähipäevil ka need.

Trenni tegin Spartas ja oli selline pumpav trenn. Õhtul pidasime vanema tütre sünnipäeva Skypargis (tal sünnipäev küll 31.12. kuid sel ajal on raske sõpru kokku saada), seega päev täis positiivseid emotsioone, annaks rohkem seeliseid päevi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×