Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Väga hea, mul on kõik asjad sätitud selle degusteerimise järgi :D

Sellest kujuneb tõenäoliselt sinu järgmise nädala tippsündmus.... :D . Neljapäeval oleme Scalas ,seega kes Scala inimestest loeb, siis olge järgmisel neljapäeval 17.30 - 19.30 platsis. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest kujuneb tõenäoliselt sinu järgmise nädala tippsündmus.... :D

Ma olen sama meelt :D Sel päeval ei taha ma ühtegi vabandust kuulda a´la "Meil polnud laos nii palju" või "need on siiski mõeldud vaid proovimiseks" :D Arvatavasti jääb shake ka koju ja panustan vaid Pühale söömaajale, mida küll osad degusteerimiseks nimetavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen sama meelt :D Sel päeval ei taha ma ühtegi vabandust kuulda a´la "Meil polnud laos nii palju" või "need on siiski mõeldud vaid proovimiseks" :D Arvatavasti jääb shake ka koju ja panustan vaid Pühale söömaajale, mida küll osad degusteerimiseks nimetavad :D

Õnneks mul on nägude peale hea mälu ja kui sa just maskeraadi ei korralda, siis mingist suurest söömajast seal juttu ei ole... :D .Nende degustatsiooni "kuritarvitajatega" mul on tavaliselt oma plaan ja kaasan nad toimkonda, nõud on vaja pesta, pakkida, prügi viia jne. :D tööd leiab... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis kergema tsükli esimese trenni jala. Reie esiosale kokku 30 seeriat tagaosae 5 ja ja säärtele 5 kokku seega 40 seeriat jagadele. Ja keda ma trennis nägin, pojake Johannes.... :D oli ennast riidesse pannud nagu tõeline sportlane.... ;) Jalas Nike tõstesaapad, põlve soojedussokid, seksikad GASP -i lühikesd liibuvad.... :D . Nagu selgus oli rahaboss Samakas andnud katsuda oma tõstesaapaid ja Kirp oli kuidagi üle tüki aja kohe ka paremas tujus... :D Andke Johannesele ikka oma vanu asju, võite need tuua Telliskivi 51 Fitshopi poodi, me anname need üle või kui ta ise tööl on saab kätte ja ta on kohe parem inimene... :D

Sellised Eesti lood siis laupäeval...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis kergema tsükli esimese trenni jala. Reie esiosale kokku 30 seeriat tagaosae 5 ja ja säärtele 5 kokku seega 40 seeriat jagadele. Ja keda ma trennis nägin, pojake Johannes.... :D oli ennast riidesse pannud nagu tõeline sportlane.... ;) Jalas Nike tõstesaapad, põlve soojedussokid, seksikad GASP -i lühikesd liibuvad.... :D . Nagu selgus oli rahaboss Samakas andnud katsuda oma tõstesaapaid ja Kirp oli kuidagi üle tüki aja kohe ka paremas tujus... :D Andke Johannesele ikka oma vanu asju, võite need tuua Telliskivi 51 Fitshopi poodi, me anname need üle või kui ta ise tööl on saab kätte ja ta on kohe parem inimene... :D

Sellised Eesti lood siis laupäeval...

Haha. :D

Olime jah täna Otiga nagu kaksikud enne kui soojendusdressi maha viskasin. GASPi pusa(et raskemat kangi pehmem taluda oleks) ja hallid dressipüksid. :D

Eino dieedist hoolimata on hetkel motivatsiooni ja energiat piisavalt.

Tõstesaapad tegid ka oma töö ära: kükkisin veel eelmisest trennist valusatest jalast hoolimata väikse hooaja rekordi.

Investeering tõstesaabastesse on küll korralik, aga tundub, et aitavad tõesti jalatrennile kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha. :D

Olime jah täna Otiga nagu kaksikud enne kui soojendusdressi maha viskasin. GASPi pusa(et raskemat kangi pehmem taluda oleks) ja hallid dressipüksid. :D

Eino dieedist hoolimata on hetkel motivatsiooni ja energiat piisavalt.

Tõstesaapad tegid ka oma töö ära: kükkisin veel eelmisest trennist valusatest jalast hoolimata väikse hooaja rekordi.

Investeering tõstesaabastesse on küll korralik, aga tundub, et aitavad tõesti jalatrennile kaasa.

Ma ei saa aru ,mis rekordist sa räägid kui on taastav trenn??? :D Tundub et sul läheb ka 20 aastat aega, et aru saada mis on taastav trenn ja mis laastav.... :D . Ma pean tunnistama, et minul läks tõesti väga pikk aeg et tajuda seda, et iga trenn ei pea lõhkuma ja millegipärast olid peale taastavat trenni lihased isegi valusamad koormusest kui nö lõhkuva trenni järel... ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru ,mis rekordist sa räägid kui on taastav trenn??? :D Tundub et sul läheb ka 20 aastat aega, et aru saada mis on taastav trenn ja mis laastav.... :D . Ma pean tunnistama, et minul läks tõesti väga pikk aeg et tajuda seda, et iga trenn ei pea lõhkuma ja millegipärast olid peale taastavat trenni lihased isegi valusamad koormusest kui nö lõhkuva trenni järel... ;) .

Ilmselt läheb jah. No kohe üldse ei tõmba sinna trenni haigutama minna. Dieedi ajal, kui lõputult süüa ei saa, tahaks vähemalt trennist rahulduse ja endorfiinilaksu kätte saada.

Aga noh: noor inimene, huvi on-miks mitte! :D S.t. pärast jõulupühi ja kergemaid nädalaid on ka energiat nii palju, et raske enda tagasi hoida, kuid küll ma vastavalt enesetundele järgnevatel nädalatel koormust korrigeerin.

Pealegi tahtsin need saapad kiiresti ära proovida. Teadagi, kuidas need "laenamised" muidu aastate peale venivad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimub siis järjekordne ühistrenn Reval - Spordis algusega kell 17. Kes saavad tulla on oodatud... ;) Endal plaanis kergem rind, õlg ja triitseps. Kes kevadel saaki tahavad koristada, siis töö peab käima juba täitel tuuridel... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin vahelduseks lapsega kinos filmi nimi oligi "Lammutaja Ralf" selline multikategelane, kes mänguautomaadis peab maja lammutama, et selle mängu kangelmane Felix saaks selle oma isa poolt kingitud võluhaamriga ära parandada. Ja iga mängu lõpus saab Felix selle eest kuldse medali. Ralfil viskab keti maha peale 30 aastat mängus olles ja ta tahab ka kuldset medalit saada....Natuke on paralleeli spordimaalimaga, kus mingi seltskond osa võtab, kuid võita saab vaid 1... :D . Täitsa vahvad on need multikad, ise tegin muidugi väikse uinaku ka - seda värskem olin kinost välja tulles. ;)

Ühistreeningul oli täna ka rahvast ja üldse oli kuidagi palju inimesi trennis pühapäeva õhtu kohta. Natalia käis My Fitnessis ja ütles, et ka seal oli paras möll olnud. Seega tundub, et saalihooaeg on alanud täistuuridel.

Homme siis päeval juba Revali trenni ja õhtul toidulisandite algkoolitus - ära maha maga! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sellised küsimused kas ühe aeroobse trenniajal põletatud 1121 cal on normaalne või on see väha ja oskab ehk keegi aidata , miks tekib vaskus tuharas lihasvalu kui jooksen ca 20 min ühes tempos see siis on 10 km/h , valu on nii ränk , et ei saa jalale astuda , olen arsti juures käinud , kõik pidi korras olemas.... aga siiski jätkub see asi ainult siis kui jooksen või kui teen kiirkõndi ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sellised küsimused kas ühe aeroobse trenniajal põletatud 1121 cal on normaalne või on see väha ja oskab ehk keegi aidata , miks tekib vaskus tuharas lihasvalu kui jooksen ca 20 min ühes tempos see siis on 10 km/h , valu on nii ränk , et ei saa jalale astuda , olen arsti juures käinud , kõik pidi korras olemas.... aga siiski jätkub see asi ainult siis kui jooksen või kui teen kiirkõndi ..

Tundub, et tegemist ishiasega e. radikulopaatiaga.

http://static.inimene.ee/index.php?disease=r&sisu=disease&did=155

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis mul siis jooksurajaga teha , kasutan seda pidevalt kui soojendust teen ?

Ja kas 1121 cal põletada aeroobse trenni jooksul on vähe või on see normaalne ?

Soojenduseks on kindlasti ka teisi võimalusi - nt. erinevad võimlemisharjutused niikaua, kuni närvipõletik on taandunud.

Aeroobselt kulutatud 1121 kcal on päris suur kulutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soojenduseks on kindlasti ka teisi võimalusi - nt. erinevad võimlemisharjutused niikaua, kuni närvipõletik on taandunud.

Aeroobselt kulutatud 1121 kcal on päris suur kulutus.

See tuhara jama pole mul esimest korda , esimest korda ilmnes see suvel ja siis ma enam ei teinud jooksurajal aeroobsed trenni , nüüd ca 4 hiljem proovisin uuesti ja sama jama selle tuharaga , vahest on seda valu võimalik kannatada , aga vahest mitte .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tuhara jama pole mul esimest korda , esimest korda ilmnes see suvel ja siis ma enam ei teinud jooksurajal aeroobsed trenni , nüüd ca 4 hiljem proovisin uuesti ja sama jama selle tuharaga , vahest on seda valu võimalik kannatada , aga vahest mitte .

Kas sul seljast röntgenipilti on tehtud? Äkki on nimmelülidevahelise kõhrketta vigastus - väljasopistus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul seljast röntgenipilti on tehtud? Äkki on nimmelülidevahelise kõhrketta vigastus - väljasopistus?

On tehtud küll ja mul alt 2 lüli pole selgrooga kokku kasvanud , ehk kui käega selga puutuda siis on tunda , et seal muhk . arst põhjendas , et see seotud liiga kiire kasvuga vms ...... kui op teha siis saaks sellel lüli poltidega kohale , aga seda tehakse juhul kui seljas on pidevalt valud .

Aga ise arvan ,et see vist ei saa tuharaid mõjutada vist.

Ja see ka ainuke probleem mis mul seljaga on kunagi oli veel liiga väiksed vahed , aga nüüd pidi korras olema.

Muudetud kasutaja SanderLopatin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On tehtud küll ja mul alt 2 lüli pole selgrooga kokku kasvanud , ehk kui käega selga puutuda siis on tunda , et seal muhk . arst põhjendas , et see seotud liiga kiire kasvuga vms ...... kui op teha siis saaks sellel lüli poltidega kohale , aga seda tehakse juhul kui seljas on pidevalt valud .

Aga ise arvan ,et see vist ei saa tuharaid mõjutada vist.

Ja see ka ainuke probleem mis mul seljaga on kunagi oli veel liiga väiksed vahed , aga nüüd pidi korras olema.

Ma arvan, et saab ikka mõjutada, sest tuharalihas algab osalt ka õndraluu külgservalt. (Eeldades, et sa pidasid silmas õndraluud "alt kahe lüli all")

Ehk Georg või keegi täpsustab.

Head

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma selle vigastuse või valu kohta ei oska midagi lisada,las sellega tegelevad vastava eriala spetsialistid. Kuid aeroobne kulutus 1121kcal see eeldab sellist tunnist kõva tempoga jooksu, vaevalt et sa nii kiiresti ja kaua jooksed, seega ära neid jooksuraja numbreid kalorite mõttes väga tõsiselt võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan natuke ka oma päevategmistest. Esmaspäevad on kiired nagu alati ja selline tunne, et nädala kõik tegemised peab ühe päevaga tehtud saama. Viimasel ajal on aktiviseerunud treening ja toitumiskavade tellimised ja see võtab oma aja, et need valmis teha, kui kellegil tekkib huvi siis tellimisankeet koos lisainfoga leiate siit: http://www.fitness.ee/veebitreener. Seda on näha ka klubi külastavate inimeste hulgast, täna Revalis kui toidulisandite algkoolitust tegin ,siis oli rahvast nagu murdu ja isegi enne kella 17 oli saal pilgeni rahvast täis.

Päeval tegin enne trenni ära - selg ja biitseps, taastava tsükli viimane päev, homme siis puhkus, plaan oleks üle jupi aja saunatiir teha ja siis lammutama järgmised kolm päeva, loodetavasti on põhjus ka mõni rekordivdeo välja panna.

Degustatsioon läks hästi, kui on rahvast siis läheb ka aeg kähku ja nii lendaski 2,5 tundi nii et ei saanud arugi. Pudding maitses rahvale väga, kogu inimhulgast kes degusteerimas käis ca 100 inimest ,ei öelnud keegi ,et ei maitse.... ;) .Sellist toodet ei ole varem olnud, alati on sees neid kellele mingil põhjusel ikka ei meeldi olgugi et endale tundub, et tegemist on superhea maitsega. Aga see oli jah vist esimene kord kogu minu presentatsioonide tegemise ajaloos, kui keegi ei nurisenud. Neljapäeval 10.jaanuar olen juba Scalas samuti algkoolitamas ja degusteerimas - kes seal käivad, siis olge kohal 17.30 -19.30 . Trenni teen vast enne Revalis, sest scalas ei ole nii raskeid hantleid mida tõsta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma selle vigastuse või valu kohta ei oska midagi lisada,las sellega tegelevad vastava eriala spetsialistid. Kuid aeroobne kulutus 1121kcal see eeldab sellist tunnist kõva tempoga jooksu, vaevalt et sa nii kiiresti ja kaua jooksed, seega ära neid jooksuraja numbreid kalorite mõttes väga tõsiselt võta.

Mul tuli see 1121 CAL kokku 2h ega jh ma pidevalt siiski ei jooksnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On tehtud küll ja mul alt 2 lüli pole selgrooga kokku kasvanud , ehk kui käega selga puutuda siis on tunda , et seal muhk . arst põhjendas , et see seotud liiga kiire kasvuga vms ...... kui op teha siis saaks sellel lüli poltidega kohale , aga seda tehakse juhul kui seljas on pidevalt valud .

Aga ise arvan ,et see vist ei saa tuharaid mõjutada vist.

Ja see ka ainuke probleem mis mul seljaga on kunagi oli veel liiga väiksed vahed , aga nüüd pidi korras olema.

Loe järgnev link läbi, eriti pirnlihase sündroom:

http://raulpage.org/koolitus/alaselja.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalavalu võib tulla nii pirnlihasest kui nimmelülidest (päris täpselt ei saanud aru, mismõttes 2 lüli pole selgrooga kokku kasvanud, kus nad siis on kui mitte selgroos :P )

Mulle tundub nii kaugelt vaadates see pirnlihase variant loogilisem, ehk joostes läheb lihas verd täis ja hakkab närvile pressima. Võiks proovida mingit muud aeroobset või seda, kuidas venitused seda valu mõjutavad. Pane juutuubi otsingusse piriformis stretch.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna puhkepäev trennist, käisin Revalis saunas üle tüki aja väga mõnus oli, vaheldumisi külm soe nagu alati. Koju jõudes tuli magusa isu ja tegin kohe Puddingu segasin nii karamel kui šokolaad kokku ja juurde astelpaju marju ja peale mandariin ja kausitäis sisse ja rahu majas.... ;) .Astelpalju marjad sobisid väga hästi ,soovitan proovida. Jalad juba sügelevad homsesse jalatrenni seega SiimK pane ennast valmis homme hakkavad laksud vastu kukalt käima... :D .

post-22-0-34243400-1357669641.jpg

post-22-0-71029700-1357669649.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×