Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Peab tunnistama, et eile mõõtsin ka paljudel nö tavainimestel ja neil oli see mõõdetud % ikka lähedal sellele, mis neil tegelikult ka silma järgi olla võiks. Seega midavähemsportlikum inimene, seda täpsemad andmed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et nad siis madala rasvaprotsendiga niimoodi 'huupi' pakuvad. Nendega, millega mina olen proovinud mõõta on löönud lihtsalt ette errori, et mõõtepiirkonnast väljaspool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et nad siis madala rasvaprotsendiga niimoodi 'huupi' pakuvad. Nendega, millega mina olen proovinud mõõta on löönud lihtsalt ette errori, et mõõtepiirkonnast väljaspool.

Kui palju su pikkus ja kaal on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõõtsid ise ka eelmine aasta enne Eestikaid !kaal oli 68kg ja pikkus 168cm viskas ka ette errori!:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõelge nüüd korraks peaga, kuidas saaks mingisugune aparaat läbi käelihaste su rasvaprotsenti mõõta. Tegemist on kõige lihtsama kalkulaatoriga, milles on valemid, mis arvestab keskmise inimese pikkust, vanust ja kaalu arestada su rasva protsendi. Kui viitsite otsida, siis netis leiate analoogseid sadu. Kui te võtate mehe, kes on Oti pikkune ja Oti kaalus, aga trenni ei tee, siis ta ongi suht rasvane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõelge nüüd korraks peaga, kuidas saaks mingisugune aparaat läbi käelihaste su rasvaprotsenti mõõta. Tegemist on kõige lihtsama kalkulaatoriga, milles on valemid, mis arvestab keskmise inimese pikkust, vanust ja kaalu arestada su rasva protsendi. Kui viitsite otsida, siis netis leiate analoogseid sadu. Kui te võtate mehe, kes on Oti pikkune ja Oti kaalus, aga trenni ei tee, siis ta ongi suht rasvane.

Nii see on ja mõnedele sellistele aparaatidele on ka kasutusjuhendisse lisatud, et mitte kulturistidele, sest aparaat ei saa atleetide numbritest eriti hästi aru. Mäletan, kuidas ma käisin kunagi mingisuguseid Konsumis tegutsevaid tädisid kollitamas enne MM-i 2009 aastal kui oli elu kõige kuivemas vormis ning see aparaat näitas ikka, et mingi 15 või midagi sellist ja tädid soovitasid mul spordiga tegelema hakata ja kui ma oma nälginud ihu paljaks võtsin, siis nad solvusid minu peale :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lööge 20% bodyfat googlisse sisse ja siis tuleb pilte, saab mingi ettekujutuse - need on ikka väga kaugel tasemel kulturisti vormist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mis annab jällegi mehepoegadele õigustuse naistele poes öelda, et need aparaadid valetavad puha, näe Otile ütles 22%. Et kui mulle ütleb 30%, siis on ju kõik normis ...

Kas keegi teab, millise konditsiooni juures ja kuidas saabub see murdepunkt nendel aparaatidel? Ehk milliste tingimuste puhul läheb asi lolliks? Ja kas muutumine on järsk või sujuv?

Kuid asi võib ju olla ka selles, et need mõõdavad tegelikult lihase elektrijuhtivust ja kuiva lihase puhul on see väiksem ja see nimetatakse rasvaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke tänasest päevast ka lisaks jooksvatele tööasjadele ,käisin võtsin meeskonnale ühe GPS seadme, et nad neljapäeval Poolas ära ei eksiks, kuigi minu kogemus ka GPS -ga on selline, et olen seal korduvalt põllupeale lõpetanud kartulivagude vahel, kus väidetavalt suur trass peaks olema.... :D

Peale seda tegi ihumuusik Cool D võistlusplaadi ära - iga kord kipub jääma võistluspaika ja ei õnnestu saada peale võistlust kätte. Lugu käes käsin Revalis kava harjutamas. Teen sama kava mis kevadel, kuid kui pool aastat ei ole tegelenud, siis peab ikka läbi tegema korduvalt, et asi viperusteta õnnestuks. Vorm oli ka päevavalguses juba päris hea, tean et korraliku valguse ja grimmiga see veel võimendub, seega usun et pühapäeval olen juba piisavalt heas konditsioonis et väärikalt konkurentsi pakkuda. Kahjuks ei ole veel näinud listi, kelle vastu üldse võistlen, kuid küll see lavataga selgub - võib - olla ongi hea siis ei vaeva pead liigselt. 95 peaks see järjekorras olema - nii et ka pisike juubelhõng asjal juures.

Peale poseerimist ,lisaks aeroobset rajal käimine - olen võtnud intensiivsust maha ja piirdun kaldega käimisega. Pelae seda pilate rulliga massaz ja venitusharjutused ja otsa korralik saun, vaheldumisi külma vee protseduuridega. Veel viimased kolm trenni enne võistlust ja siis paistab - kas peab midagi forseerima või võib rahulikult jätkata. Seda, et aru saada peab seisma kõrvuti meestega kellel on hea vorm, muidu ise aru ei saa kui hea oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin pikka pidu enam ole, täna tegin trennis Spartas rinb , õlg, triitseps, lisaks aeroobset 55min. Trenn juba taastavat laadi ja lihtsalt toonusthoidvad. Kaal langeb isegi kiiremini kui vaja ja kõht nagu tühi ka ei ole.... ;) Täna panin kütust juurde, et lihasmassiga mitte nägemist jätta, sest kaalugraafikust olen praegugi ees. Homme veel selja ja biitsa trenn ja siis juba laupäeval start Leedu poole. Kuna operaator Martinez tuleb ka kaasa, siis on oodata ka sellest käigust road -moviet... ;)

Muus osas niipalju ,et homme koolitan toitumise ja toidulisandite vallas kaitseväelasi ja õhtul olen kutsutud ETV spordisaate salvestusele, et puhuda natuke spordijuttu.

Fitshopi uudistest niipalju, et poodi saabusid lõpuks Pilatese rullid ja täna juba käidi neid ostmas, ujujad kes nägid mu treeningvideo. Teen kindlasti ka võistlustel sellest klipi, sest plaan väike rull ka võistlustele kaasa võtta ja sellega õhtul peale võistlust või siis peale pikka autosõitu keha üle rullida.

Kes aga seavad sammud kas homme või nädalavahetusel "Ilumessile" siis Fitness.ee on seal esindatud ja eripakkumine GIANT batoonidele ostes 2 batooni hind 5€ (tavahind 6,8€ seega-25% soodsam kui tavaliselt). Karbi saab kätte veelgi soodsamalt, mine kohale ja kauple! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ning palju need pilatese rullid ka maksavad? :)

http://fitshop.fitne...rull%2060%20cm/ -60cm (24,96€ kliendikaardiga -10% ehk 22,46€)

http://fitshop.fitne...rull%2030%20cm/ -30cm (17,52€ kliendikaardiga -10% ehk 15,76€)

30 cm on paras võistlustele kaasa võtta 60 cm sobib paremini koju. Võtan ka Leetu 30cm kaasa.

5755ecd21929081ac2c880e8dc9cc8d9.jpg

Natuke aimu neile kes seda video näinud ei ole mida selle rulliga teha saab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel pühapäeval, 7. oktoobril, toimub Leedus, Vilniuses, Savickas Sports Festival 2012. Võistlused toimuvad IFBB ametlike määruste järgi. 7200€ auhinnafondiga rahvusvahelistele võistlustele sõidab Eestit esindama Ott Kiivikas.

Võistluse peaorganisaator on mitmekordne maailma tugevaim mees Zidrunas Savickas, kes otsustas korraldada omanimelise festivali. Festivali raames toimuvad mitmed erinevad võistlused nagu näiteks: rammumeeste võistlus, lamades surumise võistlus, käesurumise võistlus jne.

Oti jaoks on see sügihooaja esimene võistlus ja hea vormiproov enne järgmisel nädalal 11-15. oktoober toimuvat Arnold Classicut (legendaarse Arnold Schwarzeneggeri omanimeline festival). Leedu võistlus toimub absoluutkategoorias, seega Otil tuleb vastakuti minna endast mitukümmend kilo raskemate meestega.

See 2012 aasta on Kiivika jaoks olnud edukas mäletatavasti kevadhooajal võitis ta neljast osalenud võistlusest kolm ja vaid euroopa meistrivõistlustele pidi tunnistama Türgi võistleja 1 punktilist paremust.

Savickas Sports Festivalil võisteldakse järgmistes kategooriates:

Bikini fitness, Bodyfitness, meeste klassikaline kulturism ja meeste kulturism.

Auhinnarahad jagunevad järgmiselt:

Bikini fitness:

1. koht - 500 EUR

2. - 300 EUR

3. - 150 EUR

4. - 6. koht – auhinnad sponsoritelt

Bodyfitness:

1. koht - 500 EUR

2. - 300 EUR

3. - 150 EUR

4. - 6. koht – auhinnad sponsoritelt

Meeste klassikaline kulturism:

1. koht - 750 EUR

2. - 500 EUR

3. - 300 EUR

4. – 6. koht – auhinnad sponsoritelt

Meeste kulturism:

1. koht - 1500 EUR

2. - 1000 EUR

3. - 600 EUR

4. - 300 EUR

5. - 200 EUR

6. - 150 EUR

Ott Kiivika tegemistel saad silma peal hoida Oti blogis: Ott Kiivikas Team Fast

Võistlusi korraldab Leedu Kulturismi ja Fitnessi Föderatsioon.

Võistlusjuhend siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme ilusasti kohal. Tunnine treenike tehtud ja ka väike võimlemine, õige pea paneme esimese kihi grimmi ja siis õhtusöök. Võistluse osas ei ole ka targemaks saanud, seega ka konkurendid ja üldse võistlejate arv selgub minu jaoks homme registreerimisel. Enestunne ja vorm hea , seega millegi üle ei kurda. Heameel on selle üle, et kask Team Kiivikas liiget võistlevad homme MM finaalis ja püüan ka nende tulemustega kursis olla ja jagada operatiivselt ka teile kohapealt infot.

Paar pilti vormist tehtud peale 60minaeroobset külmalt ilma pumpamata (kes vähegi teab, siis vormi mõttes kõige paremat pilti ei saa, kuid kui ka siis on pilt ok, siis võib homme laval loota väga teravat vormi):

post-22-0-37289000-1349547334.jpg

post-22-0-66575100-1349547353.jpg

post-22-0-58401900-1349547411.jpg

post-22-0-48927200-1349547438.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öö möödus ilma eriliste vahejuhtumisteta. Hommikusöök oli rikkalik nagu korralikus hotellis ikka ja hetkel paneme asju kokku ,et kella 10 ks registreerimisele minna, siis saab pildi ka selgemaks kellega üldse võistlema hakkan.

Eile õhtul enne magamaminekut sirvisin telekanaleid ja ohoo...õpilane Oleg Poola TV-s

post-22-0-29601700-1349586606.jpg

post-22-0-66336900-1349586628.jpg

post-22-0-44873700-1349586638.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme ilusasti kohal. Tunnine treenike tehtud ja ka väike võimlemine, õige pea paneme esimese kihi grimmi ja siis õhtusöök. Võistluse osas ei ole ka targemaks saanud, seega ka konkurendid ja üldse võistlejate arv selgub minu jaoks homme registreerimisel. Enestunne ja vorm hea , seega millegi üle ei kurda. Heameel on selle üle, et kask Team Kiivikas liiget võistlevad homme MM finaalis ja püüan ka nende tulemustega kursis olla ja jagada operatiivselt ka teile kohapealt infot.

Paar pilti vormist tehtud peale 60minaeroobset külmalt ilma pumpamata (kes vähegi teab, siis vormi mõttes kõige paremat pilti ei saa, kuid kui ka siis on pilt ok, siis võib homme laval loota väga teravat vormi):

post-22-0-37289000-1349547334.jpg

post-22-0-66575100-1349547353.jpg

post-22-0-58401900-1349547411.jpg

post-22-0-48927200-1349547438.jpg

Vorm on päris hea.Ei jõua juba ära oodata võistluste algust:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelvõistlus tehtud. Kategoorias ei ole palju võistlejaid, kuid tase on kõva. Näitena Arvydas Mickus, Vitalis Aleksandrovs, lisaks portugali raskekaalu mees ja valgevenelane. Sain kõige rohkem väljakutseid nii eraldi Mickuse kui Aleksandroviga, olgu öeldud, et mõlemad on minust lühemad 172 ja 170cm ja kaaluvad ca 15 kilo rohkem... Kuid vorm tundub kõige teravam - vähemasti selle tagasiside põhjal mida saalist peale võistlust mulle öeldi erinevate ekspertide poolt. Ise laval olles ei näe mis ta on, seega eks hiljem saab piltidelt näha. Oli ka kummalisi väljakutseid nii kutsuti mind järjest mitu rtiiru portugali ja valgevene mehega võrdlusesse - ma ei saanud aru, miks peab mitu tiiru samade meestega võrdlema -ju oli mida võrrelda...Seega reaalselt usun ,et võin pääsed top 3, mis selles seltskonnas oleks väga kõva, on ju Aleksandrov võitnud venemaal palju absoluutkategooria turniire ja Mickus Arnold Classicu raskekaalu hõbe...

Kokku tegin kohustuslikud poosid läbi 5 korda järjest! Vesi hakkas lendama peale kolmandat tiiru, seega kahes viimases võrdluses lagunes natuke ka grimm, muidu oli grimm hea - lavataga oli pigem külm kui palva ja see aitas hoida roheliseks minemise eest. Enestunne oli ok, hommikul sõin ehk natuke palju - sest Radissonis pakutav hommikusöök ei ole just dieeditajatele mõeldud...koguste mõttes rootsi laud ja eks sai söödud - tundisn et ehk natuke läks sinna ka teravust, kuid usun, et õhtuses osas olen seda parem ,sest vett on tulnud korralikult välja. Poosides kontrollisin ennast jätkuvalt ja selles osas jäin esitlusega rahule, õhtul enam eraldi võrdlusi ei tule on nö showosa kus on vabakavad, mis on ka pigem minu trump ja posedown ja autasustamine võistlus hakkab kell 19. Pöidlad pihku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×