Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ott ainult lubab tulla võistlema, aga reaalis ei jõua kunagi kohale. Ei mina usu, et ta kusagil välja tuleb <_<

Pigem saadame meie jälle mõne jõutõstja kulturismi. Mitte ilu pärast nagu Imre siiamaani on aru saanud vaid et seal oleks mingi

reaalne konkurents ka :)

Siamand-RAHMAN.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ettevalmistus sujub, käsil kergem treeningtsükkel ja enesetunne hea. Esimese võistluseni jäänud veel 10 päeva kuna asi tundub graafikus, siis midagi forseerima ei pea ja lähen nö peale hetkeseisuga nagu olen ja peaeesmärk ikka MM novembri alguses. Täna nägin ära ka selle nädala madalaima kaalu ja rohkem ei pea ka see nädal enam kaal kukkuma 88,4kg, päeva peale ikka 1-1,5 rohkem. Aeroobset olen vähendanud, et jalad ära taastuksid ja rohkem olengi selle asemel rullil võimelnud (Pilatese rull) - võtab ikka hästi jalad lahti küll.

Homme teen vahelduseks trenni Scala fitnessis ja samas ka toidulisandite algkoolitus, seega kes selles klubis käivad võivad mind homme seal nii treenimas kui nõustamas leida. Ja shake jätke koju või võtke vähem kaasa, sest segan nii RUSHI, SHOCKI, FEEDI ja loomulikult annan maitsta ka uusi supermaitselisi GIANT batoone. Algkoolitus 17-19 ja enne seda trenn selg ja biitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis nii trenni kui toidulisandite algkoolituse Scala fitnessis. No ma ei tea mis ajal ma sattusin ,kuid sellist asja ei ole mu pika jõusaalikarjääri jooksul olnud, et teen trenni - eile olid siis käsil superseeriad kaks erinevat harjutust, inimesi ei olnud saalis palju, ikka silmanurgast näed, kes - kus trenazööri juures toimetab. Tegin siis ühe kangiga ja ülatõmmete juurde panin istmele treeningpäeviku, et inimesed saaks aru, et ma seal teen. Läksin siis jälle kangiga tegema ja niikui selja keerasin juba vandersell platsis ja möllab ülatõmbel, selgitan , et ma ju tegin siin panin just päeviku ,et te aru saaks, et keegi teeb siin....Lähen uuesti järgmise superseeria aeg kangi juurde ja et kohe ülatõmbeid peale teha - jälle nüüd juba naisterahvas peal, seisan talle kõrvale et mõista anda, et ma tegin siin, vaid korraks läksin kõrvale ja päeviku oli ilusasti maha tõstnud ja toimetas....Lähen uuesti kangi juurde kui juba peeglist näen, et kolmas inimene läheb ülatõmbe juurde.... :blink: Mul viskas siis juba üle, küsin, et mis inimesed te olete, kas te üldse ei näe mis ümberringi toimub???? :( Võiks silmad avad ja vaadata, kas keegi peale teie ka veel saalis on?

Tegemist oli siis päevase ajaga, kus rahvast saalis minimaalselt.....ühesõnaga uskumatu lugu. Korra on ikka juhtunud et keegi teeb ja hakkad ise tegema ja vastupidi, aga et kolm korda järjest sama harjutuse peale, see on nagu kolm korda reha otsa astuda järjest.... :D

Loo moraal, palun vaadake enda ümber ja arvestage saalis teistega ja kui on näha et keegi pani oma märgi kuhugi maha, küsige ümbritsevatelt inimestelt kas keegi teeb siin - küll saate vastuse. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis nii trenni kui toidulisandite algkoolituse Scala fitnessis. No ma ei tea mis ajal ma sattusin ,kuid sellist asja ei ole mu pika jõusaalikarjääri jooksul olnud, et teen trenni - eile olid siis käsil superseeriad kaks erinevat harjutust, inimesi ei olnud saalis palju, ikka silmanurgast näed, kes - kus trenazööri juures toimetab. Tegin siis ühe kangiga ja ülatõmmete juurde panin istmele treeningpäeviku, et inimesed saaks aru, et ma seal teen. Läksin siis jälle kangiga tegema ja niikui selja keerasin juba vandersell platsis ja möllab ülatõmbel, selgitan , et ma ju tegin siin panin just päeviku ,et te aru saaks, et keegi teeb siin....Lähen uuesti järgmise superseeria aeg kangi juurde ja et kohe ülatõmbeid peale teha - jälle nüüd juba naisterahvas peal, seisan talle kõrvale et mõista anda, et ma tegin siin, vaid korraks läksin kõrvale ja päeviku oli ilusasti maha tõstnud ja toimetas....Lähen uuesti kangi juurde kui juba peeglist näen, et kolmas inimene läheb ülatõmbe juurde.... :blink: Mul viskas siis juba üle, küsin, et mis inimesed te olete, kas te üldse ei näe mis ümberringi toimub???? :( Võiks silmad avad ja vaadata, kas keegi peale teie ka veel saalis on?

Tegemist oli siis päevase ajaga, kus rahvast saalis minimaalselt.....ühesõnaga uskumatu lugu. Korra on ikka juhtunud et keegi teeb ja hakkad ise tegema ja vastupidi, aga et kolm korda järjest sama harjutuse peale, see on nagu kolm korda reha otsa astuda järjest.... :D

Loo moraal, palun vaadake enda ümber ja arvestage saalis teistega ja kui on näha et keegi pani oma märgi kuhugi maha, küsige ümbritsevatelt inimestelt kas keegi teeb siin - küll saate vastuse. ;)

Need olid kindlasti konkurent Kornishevi poolt saadetud diversandid Oti moraali ja võistlusvaimu õõnestama :P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis päeval aeroobset - käisin ilusa ilmaga jalutamas Sparta terviserajal, ajaliselt ca 75mi kolm tiiru ehk kokku ca 7,5 km. Pärast jalatrenn Revalis, midagi enneolematut ei teinud, kuid äramärkimistvääriv on jalapress 530kg x8 ja sinna jäi sisse ka veel, seega enam - vähem jõud on säilinud.

Tegin ka vormipildid siis 1 week out Svickas Sports festival - järgmine pühapäev siis sügishooaja avastart ja peale seda Arnold Classic edasi Eestikad ja 6 nädalat MM -ni. Kaal täna enne pildistamist 89,6kg. Ütleme nii, et asi liigub õiges suunas, vorm ei ole veel lõplik, usun et kahe nädala pärast kui 1 kilo on veel maas peaks olema baasvorm olemas ja sealt edasi saan veel timmida supervormi - selleks näen ca 2 kilo peki maha koorimist, siis peaks pilt olema MM jaoks sobiv, eks paistab mis see siis võrdluses maailma vägevatega annab.

Jalateravus täna ei olnud parim kuna see aeroobne andis natuke tunda, kuid samas pean vähemalt jala käima, et mingigi kulutus oleks, muidu liigun vähe ja ei saa jalgu kuivaks.

post-22-0-81736100-1348940120.jpg post-22-0-14267200-1348940133.jpg

post-22-0-77293300-1348940137.jpg post-22-0-25864700-1348940143.jpg

post-22-0-99607600-1348940154.jpg post-22-0-88591500-1348940159.jpg

post-22-0-79639800-1348940165.jpg post-22-0-79241000-1348940175.jpg

post-22-0-54223800-1348940183.jpg post-22-0-34963300-1348940194.jpg

post-22-0-59986600-1348940199.jpg post-22-0-93860400-1348940208.jpg

post-22-0-19424500-1348940218.jpg post-22-0-23793900-1348940235.jpg

post-22-0-91550300-1348940249.jpg post-22-0-94168900-1348940256.jpg

post-22-0-74960900-1348940272.jpg post-22-0-57408800-1348940282.jpg

post-22-0-40912400-1348940307.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas homme toimub ülevaatus ka?

Vorm on võimas!

Võimsaks vast läheb aga jah kui ta pumpamata on hea )pildistan alati, nö külmalt, paar õlatiiru ja mõni kükk soojenduseks ja poosid läbi), siis pumbatuna ja veel kuivemaks minnes ehk saame kunagi öelda ka võimas.... :D

Homme kell 15. 00 olge kohal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis nii trenni kui toidulisandite algkoolituse Scala fitnessis. No ma ei tea mis ajal ma sattusin ,kuid sellist asja ei ole mu pika jõusaalikarjääri jooksul olnud, et teen trenni - eile olid siis käsil superseeriad kaks erinevat harjutust, inimesi ei olnud saalis palju, ikka silmanurgast näed, kes - kus trenazööri juures toimetab. Tegin siis ühe kangiga ja ülatõmmete juurde panin istmele treeningpäeviku, et inimesed saaks aru, et ma seal teen. Läksin siis jälle kangiga tegema ja niikui selja keerasin juba vandersell platsis ja möllab ülatõmbel, selgitan , et ma ju tegin siin panin just päeviku ,et te aru saaks, et keegi teeb siin....Lähen uuesti järgmise superseeria aeg kangi juurde ja et kohe ülatõmbeid peale teha - jälle nüüd juba naisterahvas peal, seisan talle kõrvale et mõista anda, et ma tegin siin, vaid korraks läksin kõrvale ja päeviku oli ilusasti maha tõstnud ja toimetas....Lähen uuesti kangi juurde kui juba peeglist näen, et kolmas inimene läheb ülatõmbe juurde.... :blink: Mul viskas siis juba üle, küsin, et mis inimesed te olete, kas te üldse ei näe mis ümberringi toimub???? :( Võiks silmad avad ja vaadata, kas keegi peale teie ka veel saalis on?

Tegemist oli siis päevase ajaga, kus rahvast saalis minimaalselt.....ühesõnaga uskumatu lugu. Korra on ikka juhtunud et keegi teeb ja hakkad ise tegema ja vastupidi, aga et kolm korda järjest sama harjutuse peale, see on nagu kolm korda reha otsa astuda järjest.... :D

Loo moraal, palun vaadake enda ümber ja arvestage saalis teistega ja kui on näha et keegi pani oma märgi kuhugi maha, küsige ümbritsevatelt inimestelt kas keegi teeb siin - küll saate vastuse. ;)

Saal on väike, paned 2 pinki kinni, siis ongi pool saali juba kinni ;)

Revalis valitakse 5 rinna pingi kallal, ei tea küll millisel pingil täna teen, seal vaid üks. Ei tee saali maha, vaid konstateerin. Olen seal paar korda teinud, selline väike rahulik saal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin pikka pidu ei ole, varsti Revalisse trenni ja peale seda siis suurem vägede ülevaatus, kes poseerima, kes vabakava harjutama. Kindlasti peaks paralleelselt toimuma ka bikini ülevaatus. Natalia veel magab ,sest nad saabusid öösel, kuid aega palju ei ole ja järgmisel neljapäeval stardib koondis juba naiste ja meeste fitnessi MM - le Poola. Palju on ka uusi tüdrukuid, kes soovivad Teamiga liituda, nendega tuleb veel üldse eraldi tegeleda, peale seda kui nö vana kaardivägi on üle vaadatud.

Ülevaatuse aeg meestele täna 15.00 (Bikini osas on Natalia juba kindlasti naispere teavitanud kas ja kunas nad teevad)

Täna plaanis rind, õlg ja triits tugevam päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas rasva põletamis protsess käis nii ,et söön väikestes kogustes kuni 5 kord päevas ? Oleks vaja siis kogu keha pealt rasva protsent palju vähemaks saada .

Ma söön regulaarselt 4-5 toidukorda ööpäevas. Ja kui on pisike defitsiit ca 10 - 15% ööpäevas kaob tasapisi ka rasv. Võistlusspordis on kindlasti päevi kus see miinus on suurem kui etteantud protsendid, kuid tavainimestele piisab esialgu sellest. On piirkondi kus rasva on rohkem ja selge et sealt kaob rasv ka viimasena, kõht ja tuhar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul just ongi see , et oles vaja kõhupealt palju vähemaks saada :D .Mis toiduained peaks vältima , rasva kaotus on suht pikk ja raske protsess.

Lokaalselt ei saa rasva põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis ühte rasvapõletus protsessi teha ei saa , sest mul vasaku tuhara lihas hakkab valutama , käisin arsti juures tehti rönken ja öeldi , et kõik on korras , et see läheb pika aja peale üle aga noh juba 3 kuud kui pole üle läinud annab tunda kui hakkan kiiremini kõndima või jooksen ja sellepärast on ka suht 3 kuud paus aeroobse trenniga kuid tahaks väga jooksuraja peale tagasi saada . Sp ma üritan toidu ainetega teha nii palju kui võmalik , et rasvaprotsent vähemaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis ühte rasvapõletus protsessi teha ei saa , sest mul vasaku tuhara lihas hakkab valutama , käisin arsti juures tehti rönken ja öeldi , et kõik on korras , et see läheb pika aja peale üle aga noh juba 3 kuud kui pole üle läinud annab tunda kui hakkan kiiremini kõndima või jooksen ja sellepärast on ka suht 3 kuud paus aeroobse trenniga kuid tahaks väga jooksuraja peale tagasi saada . Sp ma üritan toidu ainetega teha nii palju kui võmalik , et rasvaprotsent vähemaks saada.

Peki põletamine ei käigi üldjuhul saalis. Saalis sa pigem hoolitsed selle eest, et lihas koos pekiga jeebet ei tõmbaks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks kas puttru on mõttet süüa kui ma tahan rasvast vabaneda , söön täistera kaerahelbe puttru iga hommik .

Kõik võib süüa. Loeb toitude sisaldus, mitte nimi ega välimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis külalistreeningu Arctic klubis Tallinnas ja väga mõnus oli vahepealne keskkonnavahetus. Läksin lihtsalt kohale ja tegin mida keha ette ütles ja raskused ka täpselt nii kuidas rammu on. Keskendusin ka rohkem tunnetusele, seega ei olnud raskuse sikutamine pea eesmärk. Nii näiteks tegin seljale viimase harjutusena 4 -na ühe käega hantli tõmbeid 4 x12 80 kiloga - varuga tehtud. See näitab ,et power ei ole kehast lahkunud.

Saalitreeneriks Arcticus legendaarne Kolja Kornõshev, kes ka sügisestel EMV kaasa teeb. Ise tegin peale trenni samas toidulisandite algkoolituse ja rahvast oli üksjagu mürgeldamas ja nõu küsimas. Mõned pildid ka eredamatest külalistest.

Kohal oli legendaarne Bonsuna isiklikult, otsustasime mõõta kumbal on madalam rasva% - teadupärast minul juba sel pühapäeval lavaleminek ja tulemused siis sellised... :D

Bonsuna kaal 114,5 kilo ja pikkus 192cm

post-22-0-11706100-1349111971.jpg

post-22-0-25189700-1349111993.jpg

Minu kord 89 kilo ja 174cm - ja võtan tasavägises võistluse võidu... :D

post-22-0-35362800-1349112009.jpg

post-22-0-09260600-1349112030.jpg

Mõõtmas käis igas suuruses härgasid

post-22-0-14794600-1349112047.jpg

Raido Kodanipork - legendaarne Arcitic rattateami liige - tõttas spinningusse ja Workout Shock kulus marjaks ära

post-22-0-43027100-1349112070.jpg

Uskumatu mees Peeter Neeve - koos olime kulturismilaval 1996a. Narvas ja mees resideerub USA -s ja ei pidanud paluks siis spetsiaalselt toidulisandite algkoolituseks suure lombi tagant kohale sõita... :D Janu oli ikka selline, et kaks suurt toopi Shocki kadus nagu mutiauku.... :D

post-22-0-44149400-1349112086.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21,2% - viimane aeg dieeti alustada :D

Ma võib - olla tõepoolest kiirustasin ja oleksin võinud lasta arvata, sest mõlemil juhul oli % utoopiline... ;)

Kevadel Spartas ultramoodsa aparaadiga mõõtes oli sama tulemus... :D St. head seisu, sest Loaded Cupi mäletatavasti võitsin.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võib - olla tõepoolest kiirustasin ja oleksin võinud lasta arvata, sest mõlemil juhul oli % utoopiline... ;)

Kevadel Spartas ultramoodsa aparaadiga mõõtes oli sama tulemus... :D St. head seisu, sest Loaded Cupi mäletatavasti võitsin.... ;)

Mis mõte neil aparaatidel on ,kui nii mööda panevad :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×