Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Otsisin materjale keharasva kohta ja ennäe, Ott siin näidiseks eriti madala %-ga:

http://www.podarco.c...ent/view/65/96/

Tuleb üha allapoole kerida ja seal ta ongi. Ma ei tea, kas pildi õigused on tõesti all-starsil aga nii seal pildil seisab. Kui mitte, siis kohtukeiss ette ja kuna tegemist USA-ga, võibolla õnnestub kõva kopikas välja kaubelda. Seal on autoriõigused ikka väga valus teema.

See peaks olema MM 2003 tehtud või midagi sealtkandist. Teravus oli hea , kuid seal tegin selget ületreeningut ja lihaste lopsakuse üle pidin seetõttu lõivu maksma, praegu proovin saada nii kuivust kui samas säilitada lopsakust.

Siiani parim Oti vabakava! Kas sa selle kavaga seekord ka jälle EM-il lavale astud? :)

Jah plaan on, kui on hea kava miks mitte, palju ma seda ikka teinud olen rahvusvahelisel areenil? Muusika on vana kuid kompositsioon moderniseeritud ja eks ma lihvin natuke veel, sest ka seal oli tasakaaluga probleeme, et lihtsalt veel veatumalt teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super ilus! Jõud, täpsus, graatsia! Ja see viiuldamise koht oli hea!:)

Nii uhke tunne on, et meie väikest Eestit esindavad sellised tegijad! Palju õnne Ott kulla puhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super ilus! Jõud, täpsus, graatsia! Ja see viiuldamise koht oli hea! :)

Nii uhke tunne on, et meie väikest Eestit esindavad sellised tegijad! Palju õnne Ott kulla puhul!

Tänud sõbrad!

Ma vaatasin eile ka Bikiini pilte ja Annika sa oled ikka korralikult maha võtnud, vähemalt mulle tundus nii, loodetavasti EKV õnnestuvad sul paremini ja seal on veelgi rohkem konkurentsi. Edu soovides!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lgp. võistlejad, tuletan ka oma blogis meelde, et EKV registreerimise lõpuni on vaid 3 päeva 13. aprill õhtul läheb see lukku ja kes sees see sees ja kes väljas , see väljas. Palun ärge jätke seda viimasele minutile, vaid regage kohe ära, kutsun üles ka uusi noori ja juuniore osalema, sest kus te veel seda lavakogemust saate kui mitte lavalt! Loodan ,et meestes mulle ka ikka keegi seltsi tuleb... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna Auhinnal järgi. Otti ennast kahjuks näha polnud, olevat kuskile koolitusele jooksnud - aga sain asjad aetud. Müügimees veidi raskustes ning pidi ikka Fitness.ee lahti lööma ja seda blogi lahkama aga polnud hullu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna Auhinnal järgi. Otti ennast kahjuks näha polnud, olevat kuskile koolitusele jooksnud - aga sain asjad aetud. Müügimees veidi raskustes ning pidi ikka Fitness.ee lahti lööma ja seda blogi lahkama aga polnud hullu. :)

Ma unustasin vist tookord kui küsisid vastata kunas ma kohapeal olen ja täna olin jah päeval Revalis trennis ja peale seda käsisin Elionis tegemas treeningualast koolitust, homme samuti, seega seekord ei trehvanud. Aga millega meie aju Rebasepoiss hätta jäi, kas saan kuidagi kirjavahetuses aidata vastata millegile? Loodan ,et auhind leiab ikkagi koheselt sinu ettevalmistuses rakendust, täna panen ka välja oma lisandite valiku mida hetkel kasutan ja mille pealt olen oma vormi teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke trennijuttu ka kuna 5 % tööd on veel tegemata, siis ei andnud endale rohkem puhkust kui võistlusjärgse pühapäeva. Eile vaatamata sellele, et jalalihased olid megavalusad, proovisin joosta ja jalg oli üllatavalt kerge ja üle mõne aja nautisin jooksu täiel rinnal, nii tegin taastava treeningu 8 km jooksu 44 min ja peale seda erinevaid tuharaharjutusi - see ei olnud valus (rätsep ja sääred olid kõige hullemas seisus) ja lisaks kõhtu ning pikem venitus. Peale trenni korralik saun koos külma veega.

Täna käisin päeval Revalis ja tegin rinda ning õlga, jõunäitajad on suures osas säilinud, lamades surumine on see põhiline mõõdupuu nii tegin täna (hommikune kaal 88,3kg) 90kg/10, 110/10, 130/6, 150/4, 160/3 (viimase seeria viimane kordus abiga), seega suures piirdes 1-2 kordust on vähem kui kaalusin 92-93 kilo. Tegin nii kaldpinki kui hantlite surumisi täna 50 stega ja õlga nii lendamisi kui surumisi. Lisaks jooksu 6 km (viimast jällegi mõnuga).

Võtangi jalale kangitrenni vähemaks ja selle asemel teen jooksu ja lihtsalt mõnele päevale lisaks mõned tuharaharjutused, et viimane pekiraas ära põletada. Sellel nädalavahetusel ise ei võistle, kuid see- eest on jällegi korralikult sisustatud 2 päeva koolitust jõusaalitreeneritele....järgmisel 4 nädalavahetusel siis igal võistlused.... :D Elu on ilus... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma unustasin vist tookord kui küsisid vastata kunas ma kohapeal olen ja täna olin jah päeval Revalis trennis ja peale seda käsisin Elionis tegemas treeningualast koolitust, homme samuti, seega seekord ei trehvanud. Aga millega meie aju Rebasepoiss hätta jäi, kas saan kuidagi kirjavahetuses aidata vastata millegile? Loodan ,et auhind leiab ikkagi koheselt sinu ettevalmistuses rakendust, täna panen ka välja oma lisandite valiku mida hetkel kasutan ja mille pealt olen oma vormi teinud.

Hätta jäime esialgu sellega, et mis see auhind olema pidi. :D - Ma ise ka kiiruga ei pannud sinu seda pilti tähele, mis sul lisandist pandud oli, seega mõtlesin, et sa kohapeal pakud midagi. :D

Aga jah, blogi uurides otsustati, et eks see kreatiini-potsik ja sheiker auhinna jaoks pildina oli välja toodud ja kätte ma selle ka sain. :)

Kasutusse läheb jah suht koheselt. Vana kreatiin pm. otsas ja hakkasingi just mõtlema, kus juurde saada.

Sinu lisanditest enam huviaks mind pigem sinu tavatoitumise numbrid. Sest nendel põhineb enamus vormi tegemist - lisandid siiski menüü optimiseerimiseks ning keha töövõimekuse võimendamiseks. Ainult neile lootes jääb elulõpuni põrsaks, kui baas paigas pole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hätta jäime esialgu sellega, et mis see auhind olema pidi. :D - Ma ise ka kiiruga ei pannud sinu seda pilti tähele, mis sul lisandist pandud oli, seega mõtlesin, et sa kohapeal pakud midagi. :D

Aga jah, blogi uurides otsustati, et eks see kreatiini-potsik ja sheiker auhinna jaoks pildina oli välja toodud ja kätte ma selle ka sain. :)

Kasutusse läheb jah suht koheselt. Vana kreatiin pm. otsas ja hakkasingi just mõtlema, kus juurde saada.

Sinu lisanditest enam huviaks mind pigem sinu tavatoitumise numbrid. Sest nendel põhineb enamus vormi tegemist - lisandid siiski menüü optimiseerimiseks ning keha töövõimekuse võimendamiseks. Ainult neile lootes jääb elulõpuni põrsaks, kui baas paigas pole. :)

Asi selge, toitumise ja treeningu kohta teen põhjalikuma kokkuvõtte meie suvelaagrisse 16 -22 juuli ,seal tuleb see ühe koolituse osana ja mõeldud just 3 või enama tasemega treenerite täiendkoolitusena, kes praegu või tulevikus soovivad tegeleda eelkõige just võistlejate sportlaste treenimisega või ise võistlusspordis kaasa lüües. Sellepärast mul ei ole mõtet siin detailset ülevaadet ära tuua, vastasel juhul ei ole mul midagi lisaks suvel esitada. Vaatame ära millega hooaeg kulmineerub ja koolitust teeme igaljuhul sõltumata EM tulemusest, kuid selge, et seal kehvasti ei lähe kui asjad kulgevad samamoodi edasi nagu nad praegu läinud on.

Toidulisandite kohta on mulle ka facebooki postitatud, et mida ma söön ja mida soovitan eks need asjad on siit vahelduva eduga ka läbi käinud, panen nad välja ühe pildina ja kuidas neid päeva lõikes kasutan:

post-22-0-88610600-1334081727.jpg

Hera 80 ja Protein Block 50:50 (kokku 40 gr. hommikul pudru sisse)

Workout Shock enne trenni unisematel päevadel või kui plaanis ennast ületada 2 spl. 300ml veega enne trenni.

Amino Rush (puudub pildilt toode oli kodust otsa saanud, 2 spl trenni aeg segatuna 700ml veega)

HTR +Dextro peale trenni esimest 60 - 80 gr + 40 gr. dextrot

Joint+ (4 kapslit enne magamaminekut)

Omega 3 (3 kapslit enne magamaminekut)

Geen Tea 2 kaplit päevas 1 hommikul 1 õhtul

Pump+ (puudub pildilt 4 kaplit enne magamaminekut)

MZB (enne magamainekut 2 kapslit)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast uurin, et miks Pump+ enne magamaminekut? :)

Pump + koostises ei ole midagi ergutavat, vaid põhitoimeained arginiin ja kre -alkalyn, neid võib vabalt ka enne magamist kasutada kuna magades enamus taastumisprotsesse toimub ja arginiin eriti kiirendab taastumist ja aitab tõsta kasvuhormooni taset, mis omakorda on eelduseks lihasmassi kasvule.

Enne trenni on Shock piisav laks

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.health.ha...-butter-healthy

Tegelikult - miks ka mitte?! :)

Küsimus ei olegi selles, et pähklivõi oleks mingi rämpstoit mida kasutama ei peaks. Asi lihtsalt selles, et ta on suht rasvane toit ja kes vähegi toitumisega kursis on siis nii valgu kui rasva seedimine on organismi jaoks tunduvalt pikaajalise protses kui süsivesikute. Võistlustel ,eriti lavataga pead olema valmis kohe lavale minema, tihti ei tea ka täpselt kunas ja siis süües möödaminnes seal pool purki seda pähklivõid, selgub pärast laval, et kuidagi lihas ei taha täis minna ja kõhus on raske. Lavatagune toit peab olema väga kergesti seeditav, et see ei hakkaks segama põhitegevust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus ei olegi selles, et pähklivõi oleks mingi rämpstoit mida kasutama ei peaks. Asi lihtsalt selles, et ta on suht rasvane toit ja kes vähegi toitumisega kursis on siis nii valgu kui rasva seedimine on organismi jaoks tunduvalt pikaajalise protses kui süsivesikute. Võistlustel ,eriti lavataga pead olema valmis kohe lavale minema, tihti ei tea ka täpselt kunas ja siis süües möödaminnes seal pool purki seda pähklivõid, selgub pärast laval, et kuidagi lihas ei taha täis minna ja kõhus on raske. Lavatagune toit peab olema väga kergesti seeditav, et see ei hakkaks segama põhitegevust.

Äkki neil on seal purgis tegelikult midagi muud? Pähklivõi purk aga valiti sellepärast, et konkurente eksitada / valele teele suunata? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki neil on seal purgis tegelikult midagi muud? Pähklivõi purk aga valiti sellepärast, et konkurente eksitada / valele teele suunata? :)

Milleks ? Ega laadimisel kasutatavad toiduained ka saladus ei ole. Küsimus siiski kogustes ja individuaalsuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks ? Ega laadimisel kasutatavad toiduained ka saladus ei ole. Küsimus siiski kogustes ja individuaalsuses.

Selleks, et teised näilikku järgi teeks, mille tõttu on eksitajal võimalik (ohvrite arvelt) paremale kohale tõusta - suht utoopia aga võimalik ju :D

Individuaalsuse küsimus hajub natuke selle taustal, et Ott ütles, et antud toode oli populaarne võistlejate seas ;)

Koguse osas tekitab kahtlusi asjaolu, et juba nendel paaril pildil oli võistlejal purk koos parajalt suure lusikaga käes (iseasi, et palju siis söödi aga teatud eeldused tekivad).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks, et teised näilikku järgi teeks, mille tõttu on eksitajal võimalik (ohvrite arvelt) paremale kohale tõusta - suht utoopia aga võimalik ju :D

Individuaalsuse küsimus hajub natuke selle taustal, et Ott ütles, et antud toode oli populaarne võistlejate seas ;)

Koguse osas tekitab kahtlusi asjaolu, et juba nendel paaril pildil oli võistlejal purk koos parajalt suure lusikaga käes (iseasi, et palju siis söödi aga teatud eeldused tekivad).

Individuaalsust ja kogust silmas pidades ei mõelnud ma seda pähklivõid, vaid tavalisi süsivesikuterikkaid toiduaineid. S.T ühele sobivad kummikommid, teisele riisigaletid, kolmandale sefiir. Ja ilmselge on ju, et 75kg mees ei lae niipalju kui 90kgne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Individuaalsust ja kogust silmas pidades ei mõelnud ma seda pähklivõid, vaid tavalisi süsivesikuterikkaid toiduaineid. S.T ühele sobivad kummikommid, teisele riisigaletid, kolmandale sefiir. Ja ilmselge on ju, et 75kg mees ei lae niipalju kui 90kgne.

Küsimus polnud üldteoreetiline, vaid olukorraspetsiifilis-praktiline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei. Küsimus polnud selles, et "mida võiks teha", vaid selles, et "mida tõenäoliselt tehti" :)

---

Ma kirjutasin, et "äkki oli purgis midagi muud peale pähklivõi" ,mille peale sina vastad, et "milleks?" ja pärast ütled, et mõtlesid hoopis süsivesikuid :D

Selles suhtes, et sa tulid ju hoopis mingist muust asjast rääkima ju :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn andis jällegi kinnitust sellest, et ettevalmistus on kontrolli all ja panen kogu oma kogemustepagasi mängu ,et tulemus maksimaalne oleks. Sain üle pika aja teha trenni sõber Etsiga ja koos tegemine enne võistlusi eriti motiveerib pingutama ja täna oli nii energiat kui tahet kohe trenni algusest peale ja olen viimase paari ööga maganud tagasi neid unetunde, mis nädalavahetusel võlgu jäid.

Pole just tihti seda, et dieedi ajal müned uued rekordid saad mõnedes harjutustes , täna just nii läks ja lihtsalt oli powerit sees.

Kõigepealt jooksin 3 km ja peale seda

1) T - Kangi tõmbed

80kg/10, 100/10, 120/8, 130/6, 145/6 - uus rekord!

2) Kitsa haardega tõmbed ülalt Cybexil

100kg/10, 120/8, 140/6, 160/6, 170/6 - samuti uus rekord.

3) Trenazöör vaba raskus alatõmbed

100kg/10, 120/10, 140/8, 160/6

4) Pullover trenazööril

118kg/ 10, 132/8, 141/8, 141 - põhjas + 10kg/8, 141kg+20 kg lisaraskust /6 - uus rekord.

5) Ühe käega hantli tõmbed küljele'

85kg/6, 85/8

6) Lõuatõmbamine 6x .6x

7) Trapets kang seljataga smith

137/10, 157/8, 177/8, 197/6

8) Good morning

50/12, 70kg/8, 80/8, 90/8, 90/7

Jooksu lõpetuseks 3 km

Video siis T -Kangi tõmmetest.

=

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×