Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Oleme kohal juba ammu, kuid vahpeal grimmisime mind ja magasin ,sest öösel ei tulnud palju unetunde, äratus kell 5.00. Otselend Tallinn - Copenhagen, seal ei saa ka midagi kaduma minna ja olin juba varakult Taanis. Tegin tunnikese aega parajaks, kui mulle lennujaama tuiskas järgi oma punase Porschega, meie endine athletic fitnessi esinumber Martin Münz (endine seepärast, et praegu ja ka edaspisid võistleb ta Rootsi eest). Nagu öeldakse kiired autod ja õppind mehed, tunnike sõitu ja olimegi maaililises külakeses nimega Soro kohal. Hotell varem broneeriud ja muud midagi tuba kätte ja asjatoimetuste kallale.

Hetkel on seis selline, et sätime ennast registreerimisele, mis algab ca tunni ajapärast eks siis saab ka selgema pildi, kes vastu tulevad ja mis vormis keegi on. Ega ei ole muud hetkel lisada - seega ootame õhtut ja kui on juba midagi konkreetsemat kas siis pilte või juttu küll ma kirjutan.

Ilusaid munadepühi, minu omad on juba värvitud... :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme kohal juba ammu, kuid vahpeal grimmisime mind ja magasin ,sest öösel ei tulnud palju unetunde, äratus kell 5.00. Otselend Tallinn - Copenhagen, seal ei saa ka midagi kaduma minna ja olin juba varakult Taanis. Tegin tunnikese aega parajaks, kui mulle lennujaama tuiskas järgi oma punase Porschega, meie endine athletic fitnessi esinumber Martin Münz (endine seepärast, et praegu ja ka edaspisid võistleb ta Rootsi eest). Nagu öeldakse kiired autod ja õppind mehed, tunnike sõitu ja olimegi maaililises külakeses nimega Soro kohal. Hotell varem broneeriud ja muud midagi tuba kätte ja asjatoimetuste kallale.

Hetkel on seis selline, et sätime ennast registreerimisele, mis algab ca tunni ajapärast eks siis saab ka selgema pildi, kes vastu tulevad ja mis vormis keegi on. Ega ei ole muud hetkel lisada - seega ootame õhtut ja kui on juba midagi konkreetsemat kas siis pilte või juttu küll ma kirjutan.

Ilusaid munadepühi, minu omad on juba värvitud... :D

Super, oleme lainel :)

Ja häid munadepühi Sullegi, Ott :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kaalumine läbi ja oleme hotellis tagasi. Emotsioonid on positiivsed, sest midagi ulmelist oma kategoorias ei näinud, venelast ei olnud kohal ja Norrakast põhjamaade absoluutne Askeland pigistas ennast -80 kg sisse, seega kaks meest kellega eelkõige arvestasin homme vastu kohe ei tule, kuid loodetavasti kohtume absoluudis kui kõik läheb nii nagu hetkel paistab ja kogemus ütleb. artinil on raskem prognoosida, sest seal on eri pikkuste ja figuuridega mehed ja peab ikka sporti ka tegema laval.... :D Igal juhul on Martin ka enad kohta heas vormis ja eks seal selguvad tulemused laval, raske midagi prognoosida.

Aga nüüd pildid kaalumiselt

post-22-0-90895100-1333742813.jpg

post-22-0-01670100-1333742818.jpg

post-22-0-11027700-1333742824.jpg

post-22-0-56736300-1333742830.jpg

post-22-0-18693400-1333742839.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mees kes sai läbi häda kaalu tõenäoliselt lühem klassik

post-22-0-13994600-1333745629.jpg

Eelmise aasta Põhjamaade abs. meister istus täna saalis

post-22-0-55660600-1333745661.jpg

Valik homsest müükitulevast kaubast

post-22-0-16210100-1333745694.jpg

post-22-0-25128800-1333745705.jpg

Martin ja püss

post-22-0-62503200-1333745753.jpg

Võistluspaik

post-22-0-95248100-1333745770.jpg

Meie hotell, millel on pilliroo katus

post-22-0-56879000-1333745806.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägevad pildid ja loodetavasti on Otil ikka gaasimask ka kaasas kui võistlejate ettevalmistusruum peaks jälle mingi kitsas kamber olema kuhu kõik võistlejad kokku topitakse ja oh seda hirmsat gaasirünnakut jälle! Edu Otile! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägevad pildid ja loodetavasti on Otil ikka gaasimask ka kaasas kui võistlejate ettevalmistusruum peaks jälle mingi kitsas kamber olema kuhu kõik võistlejad kokku topitakse ja oh seda hirmsat gaasirünnakut jälle! Edu Otile! :)

Tänud, gaasirünnaku puhul aitab mind mälestus koolipõlvest kui harjutasime pideva tuumaohu vastu seisma ja varjuma.... :D Teile aga edu ja ladusat korraldust LEKV.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×