Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ma panin ka sokke tähele ;)

Hea võimalus nii reklaami teha.

On vist head sokid? Paksendatud osadega ja puha...

Väga vastupidavad - soovitan, jalasolev eksemplar on mind juba kaua teeninud ja tõenäoliselt teenib ka käesoleva aasta.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasulik vaatamine:

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=126334

"Püramiidi tipus"

"Inimese liigutustegevuse ja kehahoiu funktsiooniga seotud nähtusi ehk motoorikat uurib interdistsiplinaarne teadusharu - kinesioloogia, mille keskuseks Eestis on Tartu Ülikooli kinesioloogia ja biomehaanika labor"...

Näitab ka Otti ja teisi tuntud nägusid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasulik vaatamine:

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=126334

"Püramiidi tipus"

"Inimese liigutustegevuse ja kehahoiu funktsiooniga seotud nähtusi ehk motoorikat uurib interdistsiplinaarne teadusharu - kinesioloogia, mille keskuseks Eestis on Tartu Ülikooli kinesioloogia ja biomehaanika labor"...

Näitab ka Otti ja teisi tuntud nägusid

Huvitav vaatamine ja kes siiamaani ei saanud aru jõusaali vajalikusest, siis loodan ,et see oli viimane piisk karikasse, et sättida sammud jõusaali poole.

Mina aga vahepeal munalattu - räägivad, et munad olevat igal pool otsas, lähen uurin kanalast, kas vastab tõele.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanad uurivad ja uurivad,aga vägapalju targemaks pole ikka saanud :D

Sellele küsimusele on ju juba ma ei tea mitusada aastat tagasi vastus leitud, et kuidas vananemisele vastu seista--loomulikult treeninguga.

Ma lootsin, et ka minu ajurakud saavad infoga täidetud ja leian kasvõi ühe siiani teadmata kasuliku nõksu, kuid seda ma sealt ei leidnud kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Munalaadung toodud ja liha samuti - ei nüüd küll söögi taha tulemus ei jää.... ;) Munaliin huugas täiel võimsusel ja eraldi ka puhkepäevadel ,kuid tõsi et nõudlud on suurem kui kanalad ette jõuavad toota ja mingi osa defitsiidil on ka selles, et munad saadetakse laost välja edasimüüjatele, kuid need hoiavad seda kinni kuni 1 aprillil kui kehtib uus hinnakiri saab need suurema kasuga maha müüa. Praegugi olevat juba Hiidmune nähtud müümas 2 € 10tk.

Loodame, et keegi vähemalt munadepühal munadeta ei jää, maksku see,mis maksab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn näitas jällegi seda,et liigun õiges suunas, st. et energiat on ja jõunäitajad on jätkuvalt head.

Kõigepealt jooksin soojenduseks 3 km ja peale seda alustasin tugevamat jalapäeva

1) Kükk kang turjal

100/6, 120/5, 140/5, 150/5, 160/5, 170/5, 180/5 (kõik seeriad varuga) raw

2) Jalapress (vana masin - arvan ,et ca 100 kilo raskem teha kui uutel masinatel) raw

200/8, 250kg/6, 300/6, 340/6, 380/6, 420kg/5

3) Hackkükke

110/6, 130/6, 150/5, 170/5, 190/5 kõik raw ja põhja

4) Säärte sirutused ette

3 s 59 - 86kg 7-10 kordust

5) Käärkükke smithil

77/8, 107/8, 127/8, 137/8, 137/8

6) Ben Johnsonit

5 seeriat 8 - 10 kordust

7) Good morning

4 seeriat 60 - 80 kg

lisaks säär, kõht ja tuharatrenazöör.

Jõunäitajad on suures osas säilinud ja aeroobse trenni vähendamine võistluste eel on ennast õigustanud. Enestunne hea ja energiat küll - seega sööge süsikaid ja tehke trenni, kes trenni teha ei viitsi see ärgu söögu..... :D Huvitav oli jälle vaadata palju kaal kukub trenniga. Enne trenni kaal 90,3 kg ja peale tenni kui olin trenni ajal joonud 1,2 liitrit tagasi oli peale trenni kaal 88,5 kg ehk 1,8 kilo kukkus 2,5 tunnise trenniga.

Homme sõidan Raplasse tegema lasteaia direkotirtle loengut nii toitumise kui treeningu teemadel, peale seda ülikonna proovi, nimelt EOK täitevkomitee liikmetele õmmeldakse eraldi ülikonnad ja lõpuks saan Montonist endale sobiva loodetavasti, usun et tellin lisaks ka sellise variandi millega erinevatel üritustel kannatab käia. Ammu plaanisin minna ja nüüd tuli võimalus koju kätte.... ;) '

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Kirp, panen kõrvataha, ükski senine ülikond ei ole mind sportlikuks teinud ehk juhtub see uue mudeliga, mis mõõtude järgi õmmeldakse. Enne võistlusi on paras aeg ka minna mõõte andma - samas, ega ma ka hooajaväliselt ei ole 10 kilo raskem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust see muna hind nüüd nii lakke hüppas? Võru selveri munalett oli tavalistest munadest tühi, pole sellist pilti enne näinud.

Mingi Euroopa Nõukogu direktiiv kanade õnne / heaolu tingimuse osas ^_^

Kanad said endale avaramad puurid, kus peab olema siblimisala, küüneviil, õrs puhkamiseks ja eraldatud munemiskoht.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on haige, et enne inimestel polnud munade järele vajadus ja nüüd järsku on kõik letid tühjad. Mis nad nende munadega teevad - külmutavad ära??? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajakirjandus ka asjatult süvendas inimestes paanikat ning nii need paljud inimesed koguvad mõtetult neid mune kokku. Munafirmadele on see loomulikult kasulik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi Euroopa Nõukogu direktiiv kanade õnne / heaolu tingimuse osas ^_^

Kanad said endale avaramad puurid, kus peab olema siblimisala, küüneviil, õrs puhkamiseks ja eraldatud munemiskoht.

Ühesõnaga nõutakse kanadele inimõiguseid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina nägin eile poes pruune mune. Valgeid aetakse taga.

Munadepühadeks hakatakse tumedaid munasid emailiga valgeks värvima :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas see nii peabki lema, kuid ka täna sain kinnitust, et jõunäitajad säilivad ja seda 9 päeva enne võistlust. Tegin siis rinda, õlga ja triitsepsit.

1) Lamades kangi surumine

100/8, 120/6, 130/5, 140/5, 160/3 (viimast kordust viimases seerias aidati)

2) Kaldpink smithil surumine

77/8, 97/6, 107/6, 117/5, 127/4, 137/3 (vimane kordus abiga)

3) Lamades hantlite surumine

50kg/6, 60/5 (siit ka all video) - mõlemad seeriad varuga ja viimases veel 60/5

4) Trenazööril surumine 4 s - kuni kaalupakk põhjas 5 kordust.

Lisaks õlga ja triitsa.

Ma ei tea mis Revalis toimub, kuid kunagisest tõsisest töösaalist on saanud koht, kus õhtul ei ole lihtsalt võtta julgestajat, hea et Vändriku Ints oli saalis, kuid ühtegi sellist tegijat 2 tunni jooksul ei olnud appi võtta, kes teab kuidas aidata, enamus seltskonnast on sellised kes ise abi vajavad...mitte paha pärast, kuid see on reaalsus, et kui kutsud inimese taha, keda peab ise tegemise käigus välja õpetama, on see ohtlikum kui ise tegemine. Nii punnisin triitsa nii, et kõigepealt tegin ületõmbe ja siis sain suruma hakata. Palju on soomekeelset publikut, toimub vist integratsioon, eestlased soome ja soomlased eestisse - vähemasti Revalis on riietusruumis juba kohati rohkem soome keelt kuulda kui eesti.

Kõik tegijad on vist Spartasse üle kolinud????.... :(

kolmas harjutus lamades hantlite surumine - pura on veel sees küll 13 tööseeria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullumeelne nädalavahetus õhtus.... ;) Vaatamata tegusale ja pingelisele päevaplaanile mis viimastel päevadel seoses Reval Cupile ja koolitusele olid, andsid need mõlemad mulle juurde lisaenergiat ja sära nende inimeste silmis kes osalesid kandusid ka mulle endale... ;)

Tahan tänad kõiki abilisis kes aitasid nii võistluse korralduses kui koolituse korralduses ja kõiki kes osalesid ja andsid oma panuse ürituse õnnestumiseks!

Reval Cup - selge et ise seistes külje pealt võistlus jälgides ei hakka ma kommenteerima võistluste tulemust ja seda mis saali paistis ja selleks olidki meil kohtunikud - neli lausa rahvusvahelise kategooria omad. Selge, et tulemused olid ka mulle üllatavad ja usun ,et aeg ajalt on selline raputamine kasulik, et võidab mees, keda vaevalt et enne võistlust oleks keegi absoluudi võitjaks pakkunud - kihlvekontoris oleks Siimu pealt võinud teenida päris korralikult.... :D See on ka hea näide, et vaikselt oma asja ajades ja mõistusega treenides on võimalik parandada väga korralikult lühikese ajaga oma vormi. Siim oli ikka päris tummaks löödud....heas mõttes.

Naised olid ilusad ja tase bikinis oli päris hea, Triinule loodetavasti leiame EKV ka väärilised vastased.

Võistlus jooksis kiiremini kui oleks lootnud, kuid usun et kellegil selle vastu ei ole, sest tavaliselt on vastupidi, alustasime täpselt 14.00 ja 15.30 oli läbi. Panen välja ka mõned järelpeopildid - tort oli fantastiline, ma küll ei võtnud tükkigi, kuid silmadega sõin,..... ;) Loodan ,et need kes sõid võivad kinnitada.

Mõlemil päeval olin trennis juba enne kella 7 hommikul, et enne võistlust ja koolitust tahtsin lihtsalt ära teha, sest ei olnud kindel et päraste neam energiat on. Nii et mõlemil päeval 12 tunnised päevad, kuid olen rahul et kõik õnnestus.

Kõige parem tunne oli see kui sõidad 6.40 hommikul trenn ja teeääres kakerdavad tegelased alles pidust koju - siis saad aru, et tegeled õige asjaga.... :D

Järgmine nädal ei tule kergem ja kuna olen reedel juba Taanis, siis tuleb eeloleval nädalal mõelda ka rohkem oma ettevalmistuse peale.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on maru hea tunne pärast neid tegusaid päevi, et ikka 100% läheb kogu aeg asja ette :)

Kõik see emotsioon mida sa näed ja mida ma saan inimestelt tagasi motiveerib seda jälle uuesti ette võtma. Seekord töötas meekond super hästi Team Kiivikas oli uuel tasemel, just eelmine kord arutasin Mikuga, tegime kogu töö kolmekesi ära, nüüd oli pingirea jaoks abiline rääkimata kõigest muust detailidest mis vajasid lahendamist, nii selgus 10 min enne võistluse algust, et otseülekandega on probleeme ja Mikk kes pidi võistlejaid lava taga kokku korjama ja mulle kategooriate kaupa ette tooma, ei saa otseülekannet jätta omapead ja nii delegeerisin selle Eduardile - Afganistaani sõbrale, kes polnud elus vist enne kulturismivõistlusel käinudki ja sai minuarust väga hästi lavataga hakkama. Selliste inimestega on lust koostööd teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid ka järelpeost

Auhinnalaud

post-22-0-42443400-1333300860.jpg

Seda torti tasus oodata

post-22-0-49024100-1333300873.jpg

Huumorimees Daniel Garibov tegi etteaste ka banketil...mees lubas hakata käima jõusaalis

post-22-0-13540300-1333300889.jpg

Kui kuulata ei taha, siis uks on seal...

post-22-0-82343600-1333300901.jpg

Tavapärane avakõne

post-22-0-26591100-1333300916.jpg

post-22-0-54356400-1333300928.jpg

post-22-0-49891900-1333300942.jpg

post-22-0-87832400-1333300954.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval CUP Absoluutne võitja Siim oma noorusliku emaga (vihjan ,et mitte segi ajad pruudiga)

post-22-0-86116700-1333301126.jpg

Sveta ja Eduard

post-22-0-41784300-1333301139.jpg

Siim laadis meistrile vääriliselt

post-22-0-80409000-1333301152.jpg

Õhtune järelpidu minu pool kodus, vahva õhtu oli, tänan sõbrad! Vaadake Miku nägu kui ta toidu lõhna haistab

post-22-0-12748600-1333301165.jpg

Samal diivanil võõrustasin kunagi Dorian Yatesi, sobib ka tulevastele meistritele

post-22-0-87396500-1333301175.jpg

Mikk peale Natalia riisipiruka ärasöömist, noorte preilide seltsis

post-22-0-65279000-1333301189.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi käes viimane võistluseelne nädal veel 4 päeva ja siis ongi start. Ettevalmistus sujub plaanipäraselt, midagi spetsiaalselt forseerima ei hakka, sest nagu korduvalt mainitud on, siis peaeesmärk on EM, kuid selge, et kui soovid Karu lasta kuu ajapärast, siis peab juba täna olema ka väga heas vormis, et suures mängus kaasa rääkida. Spekuleerida ei ole mõtet ja ka varasemad tulemused ei tähenda hetkel enam midagi kõik saab selgeks siis kui laval mehi võrreldakse ja üksi pildi peal on kõik head mehed.... :D Viimasel minutil on kategooriasse lisandunud venemaa esindja Rustam Dzabrailov - kes on tulnud ka 2004 a -80 kg kategoorias IFBB maailmameistriks, peab tunnistama, et see oli ka ainuke kord, kui ma seda meest kuiva vormiga olen näinud, edaspidi võttis kaalu juurde ja võistles -90 kg (pakun et mees ei ole üle 165cm pikk) ja nagu paljude teiste puhul andis vormis järgi ja ka tulemusi midagi märkimisväärset ei ole tal peale seda MM olnud.

Kaal oli hommikul 88,8 kg, sel nädalal on plaan ära näha 88,4 - 88,5 kg siis olen enda graafikus. Jõud on säilinud, viimased treenid enam lõhkuma ei hakka, see nädal on juba selline taastav nädal , kus mahu poolest teen ikka palju trenni, kuid intensiivsus on madal, st. et kõik seeriad selge varuga.

Lähipäevadel hakkan ette valmistama ennast grimmimiseks, leidsin kapist veel winner tani nimelist toodet - sama mida panin ka Tallinna maailmakarikal peale, proovin sama grimmiga ka seal. Vabakava peaks ka mõned korrad lähipäevil läbi tegema ja siis ei olegi muud kui reede varahommikul kell 7 on start. Oleme ühes toas Martin Münziga, kes esindab edaspidi Rootsit - nii ka sellel võistlusel, sest on tal ju Rootsi kodakonsus ja mees elab ise ka perega Rootsis. Seega aitame üksteist kuidas saame ja eks paistab mis tuleb ,peaasi kui ise rahule jääksin.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui sõiduks läheb ja ma arvuti juurest vähemalt hetkeks eemaldun, teen veel postituse.

Kohe - kohe olen minemas viimasesse võistluseelsesse trenni, lihtsalt kergelt ülakeha läbi ,et lihastoonust hoida, terve see nädal on olnud taastavad treeningud ja tunnen, et see on mõjunud hästi, keha on puhanud ja jaksab vigureid välja pingutada. Täna teen veel ka kerge kardio, sest ega päeval muud liikumist suurt ei ole.

Paar päeva olen nüüd ennast koorinud ja õhtul panen esimese kihi grimmi, homme proovin katta kaks kihti ja kui vaja ka võistluspäeva varahommikul veel üks kiht. Enestunne on hea ja eks selline tõsisem võistlusärevus tuleb ikka kohapela kui konkurente näen, üle ei ole vaja enne mõelda,sest lõpuks selgub ikka kõik laval ja varasemad spekulatsioonid ei maksa siis enam midagi. Kaal on langenud puhkuse peal isegi rohkem kui oleksin oodanud, nii oli täna hommikul 88,2 vaatamata sellele et eile tõstsin juba toidu hulka ja treenisin vähem. Olengi tähele pannud, et ületaastumise pealt töötab mootor veel pikalt edasi nii, et vähendad kulutust ja samas saad tõsta iga päevaga kaloraazi ja kõik kaob nagu sisse ära nii ,et pead pidevalt toitu peale andma, et kaal ei kukuks edasi.

Varsti käein läbi ehituspoest ja ostan rulli, kannan grimmi sellega peale, nii on tihti isegi parem panna ja tuleb ühtlane.

Täna veel EOK Täitevkomitee koosolek ja peale seda ainult ärasõidueelne ettevalmistus.

Võtan kaasa ka arvuti ja fotoka - loodan ,et õnnestub midagi ka raporteerida operatiivselt.

Soovin ilusaid algavaid Kevadpühi - sööge mune ja tehke sporti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×