Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

soomes paistab see Valio ProFeel sari oluliselt mitmekesisem olema. Ott ehk teab öleda, kas ka Eesti poelettidel sellist valikut varsti näha võib? http://www.valio.fi/profeel/

Usun, et see on aja küsimus kui kogu see sari ka meil müügil Eestis on. Pean tunnistama, et valgu tarbimine on siinamil piimatööstuste poolt alles avastamisel, need asjad mis Soomes juba aastaid kui mitte aastakümme töötavad, hakkavad siin alles nüüd minema. Seega tarbija ise reguleerib tootmist kui nõudlust on siis tehakse.... :D

Minu varud on täis - ma käisin ise Valios kohal.... :D

12301752_1020659704671860_43183759170247

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eile veel ei olnud nendes kohtades toodet väljas, mida ma üleval ära tõin, siis alates 1.dets so tänansest peaks ta kindlasti olema, sest sortimendid nö jõustusid esimesest ja kaubad minu info kohaselt said ka välja saadetud. Kõige lihtsam on teha nii ,et kui soovite seda oma kodupoodi - pole palju saata sellele üks mail ja paluda, et toode sisse võetaks - selge, et me ise tegeleme ka aktiivselt sissemüügiga, kuid kindlasti on palju poode, kus sisseostuinimesed ei ole selle toote spetsiifilisemate omadustega kursis ja võib - olla ei saa ka ise aru ,et ootel on selles regioonis tarbija. ;) Mida paremini ja kiiremini saame toote laiali ja müüma, seda suurem on ka tõenäosus uute maitsete ja toodete tekkeks. Tänan ette kui annate oma panuse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Coop (ETK) Konsum-kauplused hakkavad samuti sarja pakkuma. Minul on info Saaremaa poodide kohta. Kuressaare Coop poodides olevat juba müügil. Käesoleva nädala lõpust jõuab kõikide eelduste kohaselt ka Orissaare kaupluse lettidele.

Nii et, kui Orissaare rahvas sarja hästi vastu võtab ja neid tooteid püsivalt Orissaare Konsumi valikust leida võib, saavad ka FitCamp laagrilised suvel 2016 mugavalt seda kraami siitsamast Orissaarest.

Jõudu-jaksu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Coop (ETK) Konsum-kauplused hakkavad samuti sarja pakkuma. Minul on info Saaremaa poodide kohta. Kuressaare Coop poodides olevat juba müügil. Käesoleva nädala lõpust jõuab kõikide eelduste kohaselt ka Orissaare kaupluse lettidele.

Nii et, kui Orissaare rahvas sarja hästi vastu võtab ja neid tooteid püsivalt Orissaare Konsumi valikust leida võib, saavad ka FitCamp laagrilised suvel 2016 mugavalt seda kraami siitsamast Orissaarest.

Jõudu-jaksu kõigile!

Tänud heade uudiste eest Raimo! Laagris oleme sedakorda lausa 10 päeva! Jutt käib siis Fitcamp suvelaagrist ja kindlasti on seal kuhjas ka "Oti kohupiim laual"... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisel juhul lausa kaks toredat asja: laagrilisi Orissaares liikumas näha kauem aega ja hea, et ikka oma kraami kaasa võtate.Vastasel korral ostetaks letid esimese päevaga meil tühjaks :)

Loodame, et ikka kohe-kohe uudistoode siin saadaval. Käin muidu iga päev nagu väike poiss poe vaateaknalt uut mängurongi piilumas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka täna kakao maitset proovitud ning peab tõdema, et tahab harjumist. Natuke kuivavõitu tundus ning oli aru saada, et suhkrut on välja kakutud korralikult :) Aga kui toimib ja 89 sendi eest, mis on odavam kui maitsega kodujuustud, siis mina annan minna kuni sein ette tuleb ja käsi letis enam ei tõuse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka täna kakao maitset proovitud ning peab tõdema, et tahab harjumist. Natuke kuivavõitu tundus ning oli aru saada, et suhkrut on välja kakutud korralikult :) Aga kui toimib ja 89 sendi eest, mis on odavam kui maitsega kodujuustud, siis mina annan minna kuni sein ette tuleb ja käsi letis enam ei tõuse :D

Kakao on nagu juba enne mainisin ehk kõige nõrgema maitsega. Banaan ja ananass on kindlasti paremad - vähemalt minu arvamus. Probleem on selles, et enamus kohtades on enne õhtut juba kõik ära ostetud - helistasin ja palusin tellimusi võimalusel suurendada eks uus asi ja ei ole aimu palju seda liikuma hakkab, kuid esimene tagasiside on valdavalt positiivne ja küll me uute maitsetega ka tegelema hakkame.,,, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke trennijuttu ka. Olen kaks tugevat tsüklit trenne juba teinud ja jõud taastub ilusasti.... ;) Mõnes asjas ka oma reks juba tehtud näiteks rööbaspuudel surumine lisaraskusega 80 kg x 5 (seda peale õla ja rinnatrenni). Hästi tuli veel T - kang 150 x10 esimine trenn (kevadel vast panin viimati sinna niipalju kettaid, tundub, et seal saan ka oma varsemad reksid varsti üle teha). Kükki olen saanud ka teha, seal on rekorditeni ikka minna, kuid kui esimene trenn läksin tagasihoidlikult 140x6 raw, siis juba järgmine trenn 150x8 (varuga), seega järgmine tugev jalatrenn vähemalt 160x6 jne (eks ta sinna 170 tuleb ilusasti tagasi, kui selg vastu peab, siis miks mitte kunagiste 190x8 raw või 180x12). Jõutõmmet olen teinud Hoisti masinal ja seal viimati 220x8 ja seal on ka varasemad numbrid nii korralikud kui 260x10, kuid plaan kui tervis peab jõuda aasta alguseks 300 kiloni seeriaga.... ;) . Rasked trennid mulle meeldivad ja loodan ,et tervis peab ja saan korralikult kevadeks ette valmistada.

Lisanditest vahepeal puhkasin, kuid nüüd koos tugevate trennidega olen hakanud uuesti sööma HPR -i. Sisse lisan Vitargot. Lisaks panin uuesti siise Beta - alaniini, see on alati koos kreatiiniga jõunäitajatele positiivselt mõjunud. ;)Vit - min, Omega 3 ja D - vitamin on ka valikus. Kui vahest soovin putru valguga siis lisan Smuuthie mixi (minu lemmik mango)....

Kaal on tõusnud peale võistlus 1 kilo hommik seal 86.5 - 87 ja õhtu 88 kilo... :D Plaan ongi mitte üle 90 minna, siis lihtne ka vormi teha.

Olen taas treeneritööd rohkem ette võtnud, tellitakse nii toidu kui trenniplaane ja ka uusi võistlejaid on ühendust võtnud ja olen nö Team Kiivikas projekti uuesti fookusesse võtnud. Selge, et fanatismist enam tegutseda ei jõua - kuid seda enam olen välja kujundanud kindlad Teami lepingud ja töö peab olema mõlemalt poolt väga selgesti kaardistatud ja ka mõlemalt poolt motiveeritud, muidu see jätkusuutlik ei ole (seega kui see ka kellegile huvi pakub võtke minuga ühendust).

Jõuluks on mul välja töötatud ka kinkeversioon toitumis ja trenniplaanist - seega kui on huvi ja keegi soovib kinkida lähedasele inimesele minu poolt tehtud toitumis ja trenniplaanid uueks aastaks, siis võtke minuga otse ühendust (ottkiivikas@gmail.com - saadan juba täpse info ja juhised, õige pea peaks see toode ka veebipoodi jõudma, sinna juurde saab motiveeriva pildi, koos personaalse pühendusega, mis võiks treenitavat hoida rööbastes rasketel hetkedel.......). ;)

Nagu näha töid, tegemisi ja projekte jagub ja suurem asi mida aitan sel aastal rohkem organiseerida on Honda Spordikuulsuste jõuluturniir sedakorda siis 25.12 Pärnu Spordihallis.

Sööge ikka "Oti kohupiima"

post-22-0-45808800-1449077884_thumb.jpg

Pühenduspildina midagi seesugust... ;)

post-22-0-65522500-1449078770_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valio uus ProFeel kohupiim on alates tänasest müügil järgmistes müügikohtades, vaata kas sinu kodupoes juba on? Uuendame müügikohtade listi järjepidevalt! Kui soovid ka toodet oma kodupoodi, siis anna meile sellest märku.

Selver Anne, Keila, Männimäe, Pelgulinna, Põlva, Tondi, Vahi, Balti Jaama, Läänemere. Lisaks Port Artur 2, Roverto oü, Tallinna Toidumaailm, ja Tartu Toidumaailm.

12316602_1020410558030108_71062130855010

Keila Selverist ma kahjuks seda eilse (02.12) seisuga ei leidnud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keila Selverist ma kahjuks seda eilse (02.12) seisuga ei leidnud :(

Ma kardan, et Keilaga on sama jama mis paljude muude kohtadega, kus kuskil kell 15-16 on toode juba otsas ja riiulil haigutab tühi auk (UUS TOODE)... Mulle on nii facebooki kui instagrammi juba üksjagu selliseid pilte saadetud. Tuleb teha kõne Keila Selveri ja paluda suuremal hulgal seda sisse tellida - ise olen edastanud sellekohase info juba ka peamajja et igalt poolt on juba enne õhtut otsas... ;) Loodame, et olukord normaliseerub, kui on pilti kasvõi tühjast riulist, kus toode peaks olema- saada olen väga tänulik! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna Torupilli Selveris oli ka päeval,kuni ma kõik ära ostsin. Aga seal ananassi oma ei olnud, banaan ja kakao olid ning mulle just kakao maitses:)

Tänud tagasiside eest! Nägin juba jah , et rüüstasid korralikult riiulit.... :D Usun ,et õige pea jooksevad asjad paika ja kaup hakkab olema stabiilselt riiulitel. Kui keegi näeb stabiilselt oma müügikohas auke võib saata mulle maili peale pilte - saan need edastada kuhu vaja ja see aitab ka defitsiidi lõpetada... ;) (ottkiivikas@gmail.com)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Mina leidsin Tallinna Kaubamaja toidupoest , ennem seda olin läbi käinud Rocc al mare prisma, Kristiine prisma, Mustika prisma, Kadaka Selver, Merimetsa Selver, Pelguranna Selver, Pelgurannna Rimi, Ülemiste Rimi, Lasnamäe centrumi Rimi, Lasnamäe prisma, Viimsi Rimi :D. Prismadesse pole nagu üldsegi tulnud mainis mulle teenindaja ja Rimisse samuti. Tallinna Kaubamaja toidumaailmas kõik kolm toodet oli olemas 0,90 . Proovisin eile kakao oma seal seda kakao maitset oli suhteliselt vähe tunda aga kõhtu täitis kenasti :)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Mina leidsin Tallinna Kaubamaja toidupoest , ennem seda olin läbi käinud Rocc al mare prisma, Kristiine prisma, Mustika prisma, Kadaka Selver, Merimetsa Selver, Pelguranna Selver, Pelgurannna Rimi, Ülemiste Rimi, Lasnamäe centrumi Rimi, Lasnamäe prisma, Viimsi Rimi :D. Prismadesse pole nagu üldsegi tulnud mainis mulle teenindaja ja Rimisse samuti. Tallinna Kaubamaja toidumaailmas kõik kolm toodet oli olemas 0,90 . Proovisin eile kakao oma seal seda kakao maitset oli suhteliselt vähe tunda aga kõhtu täitis kenasti :)!

Meeletu vaeva on inimene ära näinud, et kohupiima saada, uskumatu lugu.... ;) Prismadesse praegu tundub, et ei ole jõudnud veel ja sealt ei tasu teda ka hetkel otsida. Tore, et lõpuks ikka leidsid... :D

Muraste Konsumis ilusti olemas! Head isu!

Tnud pildi ja tagasiside eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna oma sõbralist on facebookis juba ammu umbes, so ei saa enam sõpru lisada, siis tegin endale fännilehe ka, sinna hakkan rohkem oma Team Kiivikas tegemisi (st. õpilaste ettevalmistust ja uusi õpilasi lisama) ja toitumis, trenni ja võistlusteemasid postitama kui tänan ette kui sina- kes mu blogi loed, lisad ka selle lehe oma lemmikutesse: ;) ega sa muidu ei loeks seda blogi kui see sulle huvi ei pakuks... :D Link fännilehele: https://www.facebook.com/ottkiivikas77/?fref=ts

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Moskva amatöör Olympia absoluudi võitis -85 kg võitja, kellega äsja just koos kõrvuti poose tegin ja kannatas kõrval seista küll ütleme nii. Mees sai siis otsepileti 2016 Mr. Olympia profilavale.... :D Babak Akbamia Iraan. Pole paha saada võrdlusi sellisel tasemel meestega. Muidugi selle Olympia kollikarja krval ei ole selle massiga siiski midagi teha - kuid proovi sinna joonelegi saada...

post-22-0-22852400-1449337174_thumb.jpg

post-22-0-17705400-1449337190_thumb.jpg

12246993_222347664763133_518298581692679

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks huvitav fakt veel sellest Amateur Olympia võistlusest, lisaks Akbarnia võidule - 85 kg võitis -90 kg Alzeerlane Zoheir Mihoubi, kes võistles MM samuti minu kategoorias ja sai seal hõbemedali. Mõlemad mehed olid ka absoluudis esimene ja teine, vot selliste meestega tuleb MM tasemel oma katis rinda pista! Esikoha võitis Akbarnia seejuures puhta skooriga 5 palli...(võistlejad 4 ja 127)

4449c4db0bf7895e0e87e242eecb84c2.jpg

c1f264bf2dd5f966419be089694feb67.jpg

1e462fbceb227aa0513818bc29ae1d66.jpg

a943eeb1d643dc591c3ee6c4c8887316.jpg

b23cca7520423c867cdfcddfd6c94278.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha mõeldagi, kui palju see keskmine jurakas sööb . . :D

Need kogused on kindlasti meeletud. .

Eks see kipub nii olema, et mingist hetkest alates on söömine juba töö (muidugi ka rahakulu aina kasvab).

On ka mõned professionaalsed kulturistid öelnud, et nad täiesti vihkavad söömist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×