Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Pärast sellist tulemust olnuks julm fail jääda arusaamatuse tõttu ukse tahad :)

Palju õnne, hea töö!

Nii on ma tänasin korraldajt eile ikka korralikult, olid kaasas siin Vana Tallinad ja muud jutud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen otsapidi Prahas, lend koju toimub homme kuna ei saanud mõistliku aja ja hinnaga tagasilendu tänaseks. Pole hullu, Praha on ilus linn ja väike taastumispäev kulub marjaks ära. Täna sujus ka rongisõit paremini tuli oluliselt kiiremini ja mugavustega rong oli. Päeval käisin siin niisama vanalinnas jalutamas ja söömas ja homme varahommikuks on kohe ka jõusaal valmis vaadatud, kus enne äralendu jõuan trenni ka veel ära teha, sest ega siin pikka pidu ei ole kuna järgmine laupäev tahan veel parema vormiga kodupubliku ette tulla.

Eile tähistasime päris korralikult.... :D läks siin ikka mingi 3-4 välja.... ;). Mis paneb tšehhis imestama ,et hinnad on ikka igal pool odavamad kui meil nii toidu osas kui kõik teenused ja muu kaubastuff samuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ilusasti kodus tagasi ja homme toimetan juba tavapärases rütmis. Hommikul tegin korraliku trenni kõrvalasuvas old school saalis, väga mõnus oli. Selgus, et mu üks vana võistluskaaslane tšehh Peter Vaniš on seal treener ja tema pilte olid ka seinad täis, olime samas kategoorias 2003 Mr. Universumil.

Paar lavapilti leidsin poolakate facebookist - tundub, et keegi nende oma tuttav on teinud (kvaliteet pole suurem asi, kuid parem kui ei mittemidagi)

12036523_1671430399759665_33367075233050

12038152_1671430439759661_39496910137989

1926746_1671430363093002_647667072996191

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur poiss edasi dopingukontrolli ja võimalus veel koha võrra tõusta? Tundub vaid vormistamise küsimus hetkel ja nö ametlikuks tegemine.

Või kuidas sellisel võistlusel kontrollidega üldse on?

Mitmenda koha absoluudis said, Ott?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur poiss edasi dopingukontrolli ja võimalus veel koha võrra tõusta? Tundub vaid vormistamise küsimus hetkel ja nö ametlikuks tegemine.

Või kuidas sellisel võistlusel kontrollidega üldse on?

Mitmenda koha absoluudis said, Ott?

Enamus kommertsvõistlustel ei ole mingit kontrolli, kuigi samas peab möönma, et eelmisel aastal sai just dopingukaristuse minu katis 3 jäänud slovak, kes varem Mr. Olympial 2 koha sai. Mulle tundus, et see jättis enda jälje ka osalejate eriti tšehhi enda ja slovaki sportlaste osas, sest minu katis seekord vaid 4 meest varasemad aastad ikka 10 + matsi katis olnud. Absoluudis eeldan et teine kui pilte vaadata, protokollis oli ainult võitja nimi (samas oma kati võitsin puhta skooriga).

Aga koll oli korralik (mees varem ka MM finaalis ja medalil olnud raskekaalus)

post-22-0-78743100-1445972902_thumb.jpg

post-22-0-97158800-1445972917_thumb.jpg

post-22-0-43411400-1445972931_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ongi see aeg jälle käes, et astuda lavale, seda siis juba 21 korda EMV arvestuses ajavahemikus 1993 - 2015 (kaks mv minu mäletamist mööda on vahele jäänud need olid aastatel 1994 ja 1998, samas siis võistlesin kevadeti, seega tegelikult täpselt 22 aastat järjest on lavalaudu tallatud. Enamus tänaseid noori ja juuniore kes lavale astuvad polnud siis veel sündinud.... :D ). Kuidas erineb tänane enestunne esimesest korrast - no päris tublisti, seda ei saa isegi kuidagi võrrelda, sest teadmatus selle eest mis võistlustel üldse saama hakkab ja kuidas see täpselt sujub - puudus igasugune ettekujutus. Täna on pilt suht selge ja enesekindlus ja kogemus on selle võtmesõna- see hoiab rahulikuna ja ei lase negatiivstel mõtetel pähe tulla.

Mida oskan öelda neile, kes homme esmakordselt lavale astuvad. Kindlasti seda, et ärge liiga üle mõelge (seda on lihtne öelda, kuid kui te teate, et liigne närvitseminie, mitte ei paranda vormi, vaid võib selle hullemaks teha - siis on piisav põhjus võtta asja rahulikult ja teadke, et see mida teha jõudiste on tehtud ja seda mida teha ei jõudnud - saate parandada alles järgmine ettevalmistus). Kulturism on rohkem kodune töö kui ükskõik mis muu spordiala, seal on väga keeruline võistluspäeval midagi totaalselt tuksi keerata kui vorm on juba enne väga hea (praktikas on see tehtav, kuid siis peab kogu toidusedeli ikka väga pea peale pöörama - seega ärge muutke ka oluliselt oma tavapärast toitumist, siis ei saa ka midagi väga viltu minna.) Grimmimise osas annab samuti natuke puusse panna, kuid kui homme kahtlete või kui tekkib küsimusi , ärge häbenega ka lava taga ligi hüpata ja minu arvamust küsida - aitan (selge, et grimmida ma kõiki ei jõua... :D ). Lisan niipalju ,et Salme valgus on väga tugev ja see eeldab pigem tumedamat grimmi, seega lava taga peab see olema ikka päris tume, et laval paras oleks.

Võistlejate - eriti uute ja alles esimisei samme tehtavate sportlaste jaoks on homme 11.30 lavainstruktaaz, käiakse täpselt läbi, mis poosid kuidas seista ja kuidas üldse asi välja hakkab ngema, seega ärge kohe peale registreerimist mis toimub 10 - 11.00 minema jookske, sest selelst võib teile õhtuks palju abi olla ja samuti aitab see kogu võistluse professionaalsemal tasemel läbi viia kui kõik saavad laval aru ,mida tegema peab.

Ise tegin täna ka trenni, 8 km jooksu + kõhtu - selline kerge liigutamine.... :D

Mis seal ikka aeg soovida kõigile vesi nahavahele ja laksud hakkavad käima! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen lühidalt kuna aeg magama sättida, homme hommikul vaja kell 4.00 tõsuta, osad asjad veel kokku panna. Sõidame Raigoga MM Hispaania, lend juba 6.10 hommikul ja oleme Helsinkis 6.40 (seal siis terve päev aeg, sest järgmine lend alles 17.00 edasi Hispaania), päeval kindlasti otsime mõne hea saali üles - kui keegi jagab infot kuhu minna, tänan ette, kunagi oli raudteejaama kõrval Golds Gym ei tea kas see veel alles on või ehk on mõni teine saal koos konkreetse aadressiga soovitada, siis on see väga teretulnud. Raigo võistleb laupäeval ja mina pühapäeva hommikul - näis kas reportaazi õnnestub teha, kuid tehnika olemas, peaasi et netti oleks. Vormid on olemas ja loodame parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme lennujaamas ja ootame väljalendu. Hommik on alanud juba naljaka vaheseigaga, nimelt taksojuht kes järgi tuli oli ilma lubadeta.... :D .Vaatan ,et vana sõidab maja juurde hästi aeglaselt, mõtlesin, et mine tea et lihtsalt otsib õiget aadressi, hakkame siis tagurdama ja andsin vanale kätte suuna, kus ümber keerata - see ei adu ja küsib hoopis teie ümberpööramise koha kohta - ma küsin, et kas sul load üldse on ,sest seal kus mees soovib ümber keerata ei ole seda võimalik teha? Mees vastab ei ole.... :D minujuurest välja tagurdasime 3 min, sell käis vahepeal õues vaatamas, pakkusin ,et lähen ehk ise sanga.... :D (igasugu pulli näinud, kuid sellist taksojuhti, kes tagurdada ei oska ei ole veel kohanud... :D ), vähemasti tõi kohale.

12212316_906057082775987_792779539_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud heade soovide eest! Oleme Helsinkis, sõitsime bussiga kesklinna ja praegu patseerime raudteejaama läheduses. Teeme aega parahaks ega siin midagi ju väga teha ei ole, lisaks on kaelas kaasa nii arvutikott kui toidukott, seega ega väga pikalt selle laadungiga ringi vantsida ei viitsi, lisaks on ilm ka sellne niiske ja kergelt tibutab. Praegu teeme selgeks kus lähim saal asub ja trenn vajab ära tegemist. Järgmine lend siit edasi alles kell 17.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev on suht kiirelt möödunud, vahepeal käisime kesklinnas trennis, 4 korrust maa all asus saal, kuid hästi varustatud Gym80 seadmetega ja tegime Raigoga korralikud trennid. Mina selga ja tema käsi. Ilm läks ka ilusaks ja kohati näitas siin kraadiklaas +13 kraadi ja päike paistab. Nüüd oleme otsapidi uuesti lennujaamas ja tunnipärast väljalend Madridi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....- näis kas reportaazi õnnestub teha, kuid tehnika olemas, peaasi et netti oleks.

Tundub nagu sideoperaatorite kasutamata võimalus.

Telekom, Tele2, Elisa - kui loete, siis hea võimalus praegu õlg alla panna ning oma logo reportaazi alaosasse saada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev on alanud, oleme välja puhanud ja hommikusöök söödud. Nälga seal juba naljalt ei jää, vaata et üle ei söö, valik korralik ja suur. Tegin natuke pildimateriali ka mida teieni toon, praegu tundub, et net on ka täitsa olemas, iseasi kui siia mitusada inimest juurde tuleb ja pildistama ja filmima kukub ja siis korrag üleslaadima paneb.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaade meie toa rõdult

post-22-0-32651100-1446712295_thumb.jpg

post-22-0-28837900-1446712305_thumb.jpg

post-22-0-51263900-1446712315_thumb.jpg

post-22-0-00943400-1446712323_thumb.jpg

Tänud EKFL toetajatele, koos oleme tugevad!

post-22-0-20431800-1446712338_thumb.jpg

post-22-0-77333500-1446712349_thumb.jpg

Raix hommikul juba poseerimas

post-22-0-19649800-1446712358_thumb.jpg

Vaade teistpoolt maja

post-22-0-50521200-1446712370_thumb.jpg

Hommikusöök, omlett, kaerahlebepuder ja puuviljad jogurtiga

post-22-0-24351100-1446712379_thumb.jpg

post-22-0-10302300-1446712389_thumb.jpg

post-22-0-00987400-1446712402_thumb.jpg

Meie õnnepesa...))))

post-22-0-82373100-1446712410_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×