Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Täna tegin tööasjus väljasõidu Pärnusse ja vahelduse mõttes tegin trenni legendaarses Kimberi Klubis. Ain oli ise letis ja juhatas trenni sisse. Pärnu sattudes treenin võimalusel alati seal ,sest tegemist hästivarustatud töösaaliga. Tee peal olin päris unine ja ega trennist midagi väga ei oodanud ka, läksin nö läbi tegema. Viimased trennid on käsil ja ega siin enam vormi osas midagi ei muuda ka, st. et trennid peavad olema pigem taastavat ja ülesehitavat laadi. Nii alustasin negatiivse kaldega surumisega, kang oli kohe kuidagi kerge (60/20, 90/15, 110/15, 130/10 kõik varu ja 150/7 - kutsusin Aini ja küsisin, et kas neil on kettad või kang kergemad...))) selgus, et kang oligi ca paar kilo kergem, kuid vaatamata sellele tul ikkagi väga kergelt ja raskus siiski korralik. Olen ju dieedil olnud 1 .veebruarist alates. Lisaks kaldpinki 32/15, 40/10, 50/8 kõik varuga. Peale seda veel rinnamasinaid ja õlalihastele lendamisi külgedele ja ette ja lõppu triitsa 3 harjutust.

Käisin tegin Swedpanga töötajatele trenni ja toitumisalase loengu - Tervisenädala raames. Väga tore seltskond ja loodetavasti jäid minu etteastega rahule. Tagasiteel ehmatasin korralikult kui suur põdrapull pidi pea- aegu autole ette hüppama. Õnneks keeras õhus otsa ringi ja ei tulnud teele... ;) . Homme viimane trenn, enne kui Raigoga reede Leetu võistlema sõidame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane kevadhooaja trenn tehtud! Ega ma seda lõppu niiväga ei oodanud, kuid konstanteerin fakti. Enestunne on jätkuvalt hea ja olen kogu ettevalmistuse toimetanud sisetunnet kuulates ja see on andnud ka väga hea tulemuse. Defitsiidi olen ära lõpetanud ja pigem pisikeses plussis sel nädalal olnud. Kaal nüüd õhtul 89 ja hommikul seal 87 kopikatega. Homme stardime Raigoga siis Leedu poole teele. Loodetavasti ünnestub vähemasti "Eesti piirini" reportaazi ka teha - edasi ei ole neti olemasolus enam nii kindel ,kui tugineda varasemale kogemusele. Asjad on juba pakitud, hommikul teen toidud kaasa, sest oma toitu peab jätkuma kuni pühapäevani (kuna iga nädal pakin asju, siis on juba suht käpas, et võtan kaasa ainult hädavajalikud asjad ja ei vea kaasa midagi ülearust - a´la igaks juhuks... ;) ). Vastastest ei ole õrna aimugi ,kuid kuna olen mitmel võistlusel Leedus juba osalenud, siis on enam - vähem pilt selge, kes vastu tulevad , muidugi juhul kui mõni vähk kivi alt välja ei tule... ;) . Loodetavasti läheb kõik plaanipäraselt ja õnnestub mõlemad võistlused kinni panna. Elame - näeme, kerge poistel olema ei saa, sest olen vormi hoidnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane kevadhooaja trenn tehtud! Ega ma seda lõppu niiväga ei oodanud, kuid konstanteerin fakti. Enestunne on jätkuvalt hea ja olen kogu ettevalmistuse toimetanud sisetunnet kuulates ja see on andnud ka väga hea tulemuse. Defitsiidi olen ära lõpetanud ja pigem pisikeses plussis sel nädalal olnud. Kaal nüüd õhtul 89 ja hommikul seal 87 kopikatega. Homme stardime Raigoga siis Leedu poole teele. Loodetavasti ünnestub vähemasti "Eesti piirini" reportaazi ka teha - edasi ei ole neti olemasolus enam nii kindel ,kui tugineda varasemale kogemusele. Asjad on juba pakitud, hommikul teen toidud kaasa, sest oma toitu peab jätkuma kuni pühapäevani (kuna iga nädal pakin asju, siis on juba suht käpas, et võtan kaasa ainult hädavajalikud asjad ja ei vea kaasa midagi ülearust - a´la igaks juhuks... ;) ). Vastastest ei ole õrna aimugi ,kuid kuna olen mitmel võistlusel Leedus juba osalenud, siis on enam - vähem pilt selge, kes vastu tulevad , muidugi juhul kui mõni vähk kivi alt välja ei tule... ;) . Loodetavasti läheb kõik plaanipäraselt ja õnnestub mõlemad võistlused kinni panna. Elame - näeme, kerge poistel olema ei saa, sest olen vormi hoidnud!

Kutid lammutage siis täiega ;) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No neid otsereportaaze on see kevad olnud siin palju, poole peal aga vajuvad kõik nad ära :D

Edu teile sinna!

Pead sa seda enne Läti piiri meelde tuletama..... :D Nagu omal ajal öeldi, tee pool rehkendust aga tee korralikult! :D Jõutõstjad paraku ei suuda sedagi.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Algajad

Poisid te ei jõua ühte video lõpuni vaadata kui uus peale tuleb, tootlikus on ikka meeletu... ;)

Tervitused Teilegi:D!!! Järgmine kord astuge Sportlandist ka läbi;)!

Edu ja võtke võidud koju kaasa!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohal Šiauliais ja nett kärab ka nagu muiste, kes eelmisel aastal siin olid, need mäletavad, elame samas majakeses. Kõik ok - toas on 4 voodit, ei tea kas see on mingi vihje või.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme jalutuskäigult tagasi ja mõned pildid ka vahelduseks.

Kaigo kohvitamas

post-22-0-80951400-1432320995_thumb.jpg

Selles kultuurimajas taamal toimub homme võistlus, see on ca 300 m meie ööbimispaigast

post-22-0-84212900-1432321002_thumb.jpg

Palju hakkas linnapildis silma toidulisandite poode

post-22-0-53217700-1432321008_thumb.jpg

post-22-0-30077800-1432321019_thumb.jpg

Sportland on ka tugevalt esindatud linnapildis

post-22-0-53997800-1432321026_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka korraks kaamera tagant välja

post-22-0-17968100-1432321140_thumb.jpg

Peatänaval

post-22-0-42377300-1432321147_thumb.jpg

Võistluste plakat linnpildis

post-22-0-27222600-1432321152_thumb.jpg

Käisime kõigevägama juurest jõudu ammutamas

post-22-0-21939600-1432321158_thumb.jpg

Fännidele rahustuseks, ei ole lihased päris ära kadunud...)))

post-22-0-22645400-1432321166_thumb.jpg

post-22-0-34713100-1432321171_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×