Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Võtke heaks! ;) Eks see külaskäik elavdab natukenegi hapukurgihooaega... ;) Muideks täna oli Revalis meeletult harjutajaid nagu sügis oleks käes, pole seal suvel elus niipalju harjutajaid näinud.

Täna meie kontoris Arnold ja Alex, meenutus ka fotost, mis sai tehtud 2006 a kui Shabunya võitis Euro Elite Touri Tallinnas

post-22-0-46072400-1404161644_thumb.jpg

post-22-0-34384600-1404161653_thumb.jpg

Väike fotosessioon meie fotostuudios

post-22-0-91645300-1404161717_thumb.jpg

Sai jõmm ka pealaest jalatallani GASP ja Better Bodiese riietega varustatud. Pilt sai küll vaid maikast tehtud, kuid ütleme nii ,et suured numbrid, mis pikka aega ostjaid ei leidnud, need said jõmmile nagu valatult selga pandud.

post-22-0-67041600-1404161743_thumb.jpg

Eile lõuna Baby Backis

post-22-0-35195900-1404161842_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõmm on kodus ilusasti ja olen saanud nüüd ise ka peale marutamist kolm päeva korraliku trenni teha.... ;) . Trennisisu ja soov teha on suur ja usun ,et see loob head eeldused ka mingisugusekski arenguks kui vaadata vastu sügisele. Täna käisin vahelduseks Spartas trennis, rahvast oli seal päris korralikkult ja valdavalt domineerisid võistlejad sportlased nii kulturismis, jõutõstmises kui tõstmises - seega sportlaste jaoks näikse ettevalmistus sügiseks käimas täie hooga.

Tegin ise täna selga ja maht, mille läbi töötasin oli päris suur (selg 35 seeriat ainuüksi), lisaks jooksu 20 min ja kõhtu, lõppu venitus. Homme trennist vaba ja olen kutsutud EOK poolaasta medalistide vastuvõtule. Lisaks minule kõik esimesel poolaastal medaleid võitnud sportlased ja nende treenerid.

Tuletan meelde, et Fitcamp laagrisse saab ennast registreerida veel 7 juulini ja sama kehtib ka võistluste kohta, mis seal aset leiavad.

Panen välja ka koolitusplaani ,mida laagris läbi viime - sedakorda siis fookus puhtalt praktilisel osal ja seda nii trenni osas kui poseerimises. Läbiviijateks mina ja Natalia.

Treeninglaagris Rannafitness Fit.Camp toimuvad koolitused teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval. Sel korral on põhirõhk praktilistel koolitustel, kus juhendajateks Ott ja Natalia Kiivikas.

Koolituskava:

15.07 Praktiline treeningkoolitus jõusaalis. Rannafitnessi treeningut juhib Ott Kiivikas ja bikiinifitnessi treeningut juhib Natalia Nazarenko-Kiivikas.

16.07 Praktiline treeningkoolitus jõusaalis rannafitnessistidele Ott Kiivikase juhendamisel. Samal ajal toimub praktiline poseerimiskoolitus bikiinifitnessistidele, juhib Natalia Nazarenko-Kiivikas.

17.07 Praktiline poseerimiskoolitus bikiini- ja rannafitnessistidele, juhendavad Ott ja Natalia Kiivikas.

18.07 toimub Rannafitness Fit.Camp laagris spordipäev ehk Spordiklubide Spartakiaad. Riietusstiil on vanakooli sport. Võistlusjuhend.

19.07 Saaremaa Open Cup 2014 bikiini- ja rannafitnessis. Registreerimine kestab 7. juulini, võistlusjuhend.

Tule laagrisse!

Vaata lisaks www.fitcamp.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin ilusa ilmaga esimese tiiru rullikutega. Alustasin rahulikult ja lasin kergelt 15 km soojenduseks, plaan oli ca 25 km teha, kuid teepeal oli noorte tüdrukutega juhtunud rattaõnnetus ja ei saanud ilma abi osutamata mööda sõita. Kukkudes rattalt oli peahaav ja külg marraskil - sõitisn tagasi oma auto juurde ja viisin tüdrukud EMO -sse, loodetavasti lahenes seal kõik hästi. Ilusate ilmade jätkudes on plaan vabadel õhtutel ikka rullitamas käia, väljas see 1-2 tundi aeroobset lendab ikka möödaminnes.

Muus osas käib kõva ettevalmistus laagriks, nii sõidan homme Talleggi ja võtan suurema portsu liha, mida siis esimesel traditsiooniliselt grilliõhtul küpsetada. Saabus juba kohale hulga Novelle allikavett ja loodetavasti täna jõuab suurem laadung Fat Burnerit ka kohale (seega kohapeal, peaks olema kaetud ka kõige nõudlikuma laagrilise joogivajadus).

Lisaks sõidan täna Germundi hulgilattu - nemad tegelevad kuivatatud puuviljade ja pähklite müügiga ja rikastavad meie toidulauda käesoleval laagril. Fast pani teele suurema koguse kõikvõimaliku toitu: batoonid, puddingud, BCAA, Chipsid, lisaks kõigile laagrilistele joogipuelid - seega oma jagu pole pointi kaasa vedada.

Ära said tellitud ka Spartakiaadi karikad ("Oti hantel" on Orissaares juba ootel, kuid sinna lisame aastate kaupa võitjad peale). Orisaare Open Cup jääb sedakorda paraku võistlejate vähesuse tõttu ära (vist üldse esimene võistlus, mis ära jääb - ma ei mäleta varem sellist asja.... :( ). Kuid pole hullu eh teeme selle asemel mingi muu võistluse kasvõi saalisurumise oma.

Seega tegevust jagub ja homme läheb esimene suurem saadetis Orissaare poole teele.

Tegija annab kiivrit! (vaatasin ,et enamus sõidab küll ilma mingite kaitsmeteta....pauk käib on tükid taga)

post-22-0-10039700-1404972271_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sõitmas käid?

Ma käin seda Tabasallu minevat teedpidi rullitamas. Allatuult on hea, ajad lailihase laiaks ja sõidad nagu purjega.... :D vastutuult on keerulisem, ei suuda ennast väga voolujooneliseks teha... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis alad spartakiaadiks planeerinud oled ? Tean valmistuma hakata ;-)

Palun tutuvuge võistlusjuhendiga siin (nii ajakava kui alad on välja toodud) ega muutusi ei ole kõik varem kavas olnud alad. Vaata, et Janriga enne trennitehes õlgu ära ei tapa, muidu ei jaksa sangpommi tõugata.... ;) : http://www.fitness.ee/uudis/5940/spordiklubide-spartakiaad-ja-fitcamp-2014-spordipaev-18-juulil-orissaares

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin siis EKFL uue koostööpartneri Germund hulgilaos ja ma ei ole varem niipalju kuivatatud puuvilju ja pähkleid varem oma silmaga näinud... ;) .

Fitcamp laagrilised, teie ninaesine saab olema päris kuninglik! ;)

Selline laadung rosinaid ja pähkleid on meil laagris vaja ära rüüstata...

post-22-0-52850800-1405017062_thumb.jpg

Väike valik paki sisust

post-22-0-50564700-1405017071_thumb.jpg

"Oti Pähkel" coming soon.....(kvaliteet ennekõike!) :D (offseason käpad... :P )

post-22-0-34458300-1405017079_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike ülevaade, millega täna päev otsa tegelenud olen ja need kes Fitcamp laagrisse tulevad, mis neid ees ootab (heas mõttes... ;) ).

Läheb suuremaks rasvapõletuseks! Fat Burner igat maitset

post-22-0-08668400-1405107691_thumb.jpg

Õige pea ilmuvad klubidesse sellised väljapanekud

post-22-0-76177800-1405107697_thumb.jpg

Novelle kvaliteetne allikavesi!

post-22-0-41521200-1405107706_thumb.jpg

Fasti poolt tuleb hulga nodi, nii smuutid, valmis suured 55gr valgujoogid

post-22-0-38449100-1405107718_thumb.jpg

post-22-0-68666800-1405107729_thumb.jpg

Chipsid õlle kõrvale

post-22-0-54388100-1405107737_thumb.jpg

Valgubatoonid High Protein

post-22-0-83716600-1405107743_thumb.jpg

Kõik osalejad saavad joogipudeli ja uue suure Fasti shakeri (see, mida muidu müügis ei ole, kuid ainult Pro sarja toodetega jagatakse)

post-22-0-64016200-1405107749_thumb.jpg

"Oti munad" ja Talleggi šašlõkk

post-22-0-70529500-1405107757_thumb.jpg

Lisaks palju muud, mis sai kokku pakitud ja Orissaare poole teele saadetud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile kirjutasin blogi valmis ja suutsin näpuliigutusega selle ära kustutada.... ;) . Vahepeal ei ole olnud saladus, et olime Fitcamp laagris - peab tunnistama, et tõsiselt hea laager oli ja üks paremaid, mis on õnnestunud teha. Kõik huvilised, eelkõige just algajad ja harrastajad ja rühmatreeningute sõbrad, uudiseks teile, et järgmisel aastal proovime keskenuda just algteadmiste andmisele (so jõusaali praktiline koolitus + teooria põhialused) ja lisaks ka erinevad rühmatrennid nii hommikul kui õhtul ,seega peaks olema tavainimsese seisukohast huvitavam ja loodetavasti toob see uusi laagrihuvilisi kohapeale. Tore oleks järgmisel aastal näha ka rohkem jõutõstjaid - neil eraldi nagunii laagrit ei ole ja see oleks hea koht, kus koos tegutseda, miks mitte ka üks jõutõste võistlus (lamades sur - samal ajal seal läbi viia). Laager ise toimub 13 - 19 juuli 2015 ja pange see endale kalendrisse juba kirja, et ei oleks seda juttu, et ma ei teadnud.... :D

Laagris sain sisse bodyattacki pisiku ja nüüd olen ka iseseisvalt seal korra käinud ja kui täna energiat sisse jääb, siis lähen ehk tänagi veel. Trenni olen saanud teha korralikult, kuid reziimi rikkumisi on sees olnud.... :D Nüüd proovin keskenduda trennile rohkem ja tänagi 4 trennipäev jutti (eilne puhkepäev tähendas 2 tunnist rullitamist ca 30 km). Võistlushooaeg läheneb, kuid ei ole veel otsustanud , kus täpselt kaasa teen, kindlasti kaitsen EMV 16 abs tiitlit ja MM Brasiilia on ka kindel laks, kuid vahepealsed võistlused vaatan töö käigus (kaal püsib 87 - 89 vahel ,seega mõni kilo vaid üle ja vormis) eks soe ilm soosib kaalu pigem hoidma kui kasvatama, sest isu on väiksem ja vesi lihtsalt jookseb välja.

Täna Revalis siis õlga ja biits - olen koos Hr. Pihusega treeninud, vahelduseks päris hea, leidis teine laagrist oma õnne.... :D ja ei saa enam Soome minema... ;) Seega üks hea motivatsioon miks laagri tulla! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna Revalis siis õlga ja biits - olen koos Hr. Pihusega treeninud, vahelduseks päris hea, leidis teine laagrist oma õnne.... :D ja ei saa enam Soome minema... ;) Seega üks hea motivatsioon miks laagri tulla! ;)

Nagu varem sai reportaažis mainitud, et kõik võivad leida endale armastuse, kui sa juhuslikult Kirp ei ole. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis kaks trenni kõigepealt Revalis 2 tundi õlg, biits. Olen saanud õlale raskusi lisada, eeldus et igas seerias vähemalt 10+ kordust tuleb ja täna tegin siis kuklatagant surumises esimeses harjutuses sellise seeria (40kg 15x, 50kg x12, 60x10 ja viimases väikese varuga 70kg x 10, raskust lisan siis kui viimases seerias suudan teha 12 kordsut, siis lähen järgmises trennis +5 kilo raskemaga. Plaan oligi selline ettevalmistust alustades, et hakkan alt minema ja pigem proovin enne võistlusi juurde panna. Palva oli trennis ja vesi lendas, kuid see oli köömes sellega mis paar tundi hiljem, siis juba Audenteses juhtuma hakkas - bodyattack ja riided olid nii läbimärjad, et lisaks särgile, mis oli nagu põrandakalts märg, väänasin ka liibuvad püksid veest välja.... :D . Vaatamata neljandale järjestikusele trennipäevale on energiat sees veel küll - tundub, et päikesepatareid töötavad :D . Homme veel jalg ja nädalavahetusel Viljandi ja Pärnu sõit - seega selline Eesti tour.

Pilt tänasest teise trenni lõpust- minge Attacki (pildi on ka peale laagrit teravamaks tõmmanud... :D )

post-22-0-23828800-1406228822_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis kaks trenni kõigepealt Revalis 2 tundi õlg, biits. Olen saanud õlale raskusi lisada, eeldus et igas seerias vähemalt 10+ kordust tuleb ja täna tegin siis kuklatagant surumises esimeses harjutuses sellise seeria (40kg 15x, 50kg x12, 60x10 ja viimases väikese varuga 70kg x 10, raskust lisan siis kui viimases seerias suudan teha 12 kordsut, siis lähen järgmises trennis +5 kilo raskemaga. Plaan oligi selline ettevalmistust alustades, et hakkan alt minema ja pigem proovin enne võistlusi juurde panna. Palva oli trennis ja vesi lendas, kuid see oli köömes sellega mis paar tundi hiljem, siis juba Audenteses juhtuma hakkas - bodyattack ja riided olid nii läbimärjad, et lisaks särgile, mis oli nagu põrandakalts märg, väänasin ka liibuvad püksid veest välja.... :D . Vaatamata neljandale järjestikusele trennipäevale on energiat sees veel küll - tundub, et päikesepatareid töötavad :D . Homme veel jalg ja nädalavahetusel Viljandi ja Pärnu sõit - seega selline Eesti tour.

Pilt tänasest teise trenni lõpust- minge Attacki (pildi on ka peale laagrit teravamaks tõmmanud... :D )

attachicon.gifvesi lendab.jpg

Hakkab tulema! Ma olen ikka öelnud, et sellest hetkest alates, kui hakkasin bodypumpiga tegelema, olen alati pääsenud EM ja MM finaali! Sellel lihasvastupidavustreeningul on oma loogika ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkab tulema! Ma olen ikka öelnud, et sellest hetkest alates, kui hakkasin bodypumpiga tegelema, olen alati pääsenud EM ja MM finaali! Sellel lihasvastupidavustreeningul on oma loogika ;)

Ma ei kujuta muidugi ette bodypumpi ja kangitrenni kombineerimist, sest peale kangitrenni ei taha uuesti naljalt kangi puutuda, kuid attack on puhas anaeroobne koos kordinatsiooni parandavate sammukombinatsioonidega. Kuid kindlasti julgustab meie eeskuju ka teisi proovima, sest tava arusaam on, et aeroobset ei ole kulturistil vaja teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õnnestus ka näha sellist spordilegendi nagu Ott. Õnnestus isegi pilt teha mehega, kuid mu enesehinnang purunes molekulideks kui nägin hiljem pildilt milline luuavars ma olin tema kõrval 😃😃 Loodan veel Otiga lavalaudadel kunagi kohata ja mitte enam häbisse jääda. Igatahes mees oli silmnähtavalt teravas vormis ja varsti hakkavad laksud käima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õnnestus ka näha sellist spordilegendi nagu Ott. Õnnestus isegi pilt teha mehega, kuid mu enesehinnang purunes molekulideks kui nägin hiljem pildilt milline luuavars ma olin tema kõrval

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õhtul istusin ja tähistasime vanalinnas Ukraina kulturismiliidu presidendi Igor Delijevi sünnipäeva - korralik andmine nagu slaavlastele kohane.... ;) . Pildil lisaks veel ukraina Olümpiakomitee kõrge ametnik hr. Aleksander Krikun ja Igori abikaasa Svetlana ja tütar Irina ja Natalia.

Pole biitsa.... :D

post-22-0-60568400-1406551896_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile küll juba kirjutasin sellest teises teemas, kuid kõik ei pruugi lugeda kõiki erinevaid foorumi teemasid. Jutt järgmine, ostsin eile ära lennupiletid, et osaleda Norway Openil (toimub 19-22sept, Fredrikstadis, Norras). Praegu on Ryanairil pakkumine Oslosse 109€ edasi - tagasi koos pagasiga, ühesõnaga väga soodne. Kui sellele võistlusele on veel sõita soovijaid (seal on kõikvõimalikud kategooriad olemas), siis andke endast märku info@ifbb.ee . Ühtlasi oleks koos sõites ka kohapeal lihtsam, saab üksteist abistada grimmida jms. Lisaks ka kulusid hotellis jagada, sest kahene tuba tuleb ikka poole odavam kui ühene eraldi võtta. Seega, kes sügiseks valmistub ja soovib lisavõistlust (see peaks olema ka meie võistlejatele sobiva tasemega võistlus). Lisainfo võistluse kodulehel: http://norwayopen.no/index.html

See saabolema minu 111 võistlust kulturismis..... ;) (ilus number)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pidi olema idee poolest puhkepäev, kuid viimasel ajal olen tegutsenud skeemi järgi 5+1 . St 5 järjestikust trennipäeva ja üks vaba päev, trennipäevad siis 2 kangitrenni koos väiksema osa aeroobsega ja eraldi vahepeal aeroobne päev, täna see siis oli ja sattusin hoogu ja tegin 5o km rulli.... :D . Aega kulus 2 tundi ja 25 min ja lõpp oli päris vaevaline (asi selles, et panen selle läbi ilma joomata.... ;) täna kui trassile läksin oli 26 kraadi sooja ;) , olgu öeldud et Intra on veega segatuna autos kaasa, kuid iga tiiru aeg autost möödudes, mõtlen et ah järgmine tiir joon ja siis see aeg seal õues kaob märkamatult. Edaspidi teen kahe tiiru järel pause, siis kestab oluliselt paremini.

Peale trenni olen viimasel ajal teinud smuutisid, täna näiteks segasin kokku : arbuusi, külmutatud mustikad ja vaarikad ja HPR (Superhea tuli ,soovitan proovida!)

post-22-0-78785700-1406653447_thumb.jpg

Olen viimasel ajal üldse palju eksperimenteerinud smuutidega ja osa neist on jõudnud ka Delfisse, sealt saate ka retseptid võtta (muideks see elektroluxi blender on super!): http://sport.delfi.ee/news/liikumine/uudised/ott-kiivika-smuutiretseptid-liikuvale-inimesele-1-osa.d?id=69442273

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia ka teised retseptid:

Peale trenni sobilik valgusmuuti:

Retsept:

  1. Valgu smuuti (peale trenni)

Koostisosad:

200 ml Hellus keefiri

1 banaan keskmise suurusega

1 kiivi

20 gr. Vadakuvalgu konsentraati Hera 80 (valgešokolaadi –laimi maitseline)

8 oksakest piparmünti

1 peotäis kivideta külmutatud kirsse

post-22-0-79284000-1406700767_thumb.jpg

post-22-0-32277100-1406700835_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  1. Tropica Mix

Koostisosad:

½ pirni

½ lime

½ apelsini

¼ väiksemat melonit

½ banaani

8 jääkuubikut

2 tl. Mett

Poolte koostisosade lisamisel võib vahepeal ära purustada, et kõik komponendid mahuksid ilusasti blenderisse.

post-22-0-46722100-1406700896_thumb.jpg

post-22-0-62454100-1406700907_thumb.jpg

post-22-0-73023400-1406700915_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli järjekordne rullipäev ja 50 km on tänaseks tõsiasi! Sedakorda valmistasin end parmini ette ja kuna sooja oli õhtul 28 kraadi ,siis kaks pudelit vett - segatuna Intraga oli kaasas ja enne sõitu tegin endale meloni /Protein Blocki smuuti sisse. Iga 20 km tagant tegin joogipausi ca 350 ml korraga. Kokku jõin ära siis 700 ml + peale sõitu kohe 300 ml ja 2 tundi 25 min kestnud sõiduga võtsin ikkagi maha 2 kilo! So kogu vedeliku kaotus oli 3 liitrit! Kusjuures seda sõidu aeg ei tunne, sest higi ei lahma nagu saalis sees tehes, sest tuul siiski puhub ja samal ajal kuivatab. Peale trenni tegin kohe otsa arbuusi smuuti 500ml ja otsa siis juba tavatoit omlett ja leivad.

Täna Revalisse õlg ja biitsepes plaanis. Vormi kogun tasapisi ja veel maha ei pea kaapima, alustan augusti teises pooles. Esimene võistlus 19 - 22 september. Kindlasti osalen ka Pepa GP eile tuli selle võistluse toimumise kinnitus ja eelmine aasta see minul ebaõnnestus 5.koht (kuid sealt panin sisse 6 käigu ja vedasin ennast MM ks vormi), sel aastal plaan sealt ikka kõrgema kohaga tagasi tulla. Meie bikiininaised Egle ja Reet tegid seal puhta töö eelmisel aastal.

Eile käisin läbi ka toetaja Nike poest ja varustasin ennast uute aksessuaaride (randmekad paksemad higi pühkimeseks super! hetkel 5€ müügis Nike Outleits ja peapael 3€...) lisaks Nike Pro käisteta trennisärk, ülimugav ja mõned paarid tosse, nii joosku kui tõsisema jalatrenni jaoks.

Smuuti enne starti

post-22-0-63611300-1407233449_thumb.jpg

Pole biitsa... ;)

post-22-0-23987500-1407233463_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×