Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

post-22-0-97249400-1398428797_thumb.jpg

Tartu rattaralli? Ei tüüpiline pilt rattakultuurist põhjamaades

post-22-0-82836800-1398428804_thumb.jpg

üks väljakutest

post-22-0-10791600-1398428818_thumb.jpg

Toidupood asub mul õnneks kohe ümber majanurga ja seal on korralik valik. Tegin kiire ülevaate jäätiseletist ja pettuma ei pidanud.... :D

Hitt mille leidsin oli tšilli - lagritsa jäätis (midagi seesugust ei ole varem küll näinud.... :D ) juba huvi pärast peaks selle ära proovima.... ;)

post-22-0-84518100-1398428879_thumb.jpg

post-22-0-77264100-1398428889_thumb.jpg

post-22-0-58358300-1398428896_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalumisel käidud, läksin jala ca 3 km jalutamist üks ots, seega edasi -tagasi 6 km. Täna sai kokku vähemalt 10 km ära käidud. Võrreldes eelmise nädala võistlusega on see palju rahulikum võistlus, võistluspaik ise on ka hulga väiksem ja lava samuti ,kuid mõnus selline hubane koht võistlemiseks ja hea valgus. Minu kaalus kokku sedakorda vaid 5 meest, seega homme eelvõistlust ei ole ja lähen nö otse finaali ja see tähendab, et pean võistluspaigas olema alles kella 14 - ks. Poolpuhkus on see võistlus peale eelmise nädala maratoni. Enestunne on hea, kaal oli 88,2 kilo (300 gr vähem kui nädal tagasi), pilt on teravam eks näis mis homme saab. Paar sellist tugevamat junni on mul ka kategoorias, seega midagi niisama siin ei anta, tuleb ikka kätte võidelda.

Loodetavasti võistlusnumber ei ennusta homset kohta... :D

post-22-0-86887200-1398455227_thumb.jpg

Uus T - särk anti ka, neid koguneb igal nädalal.... ;)

post-22-0-59718600-1398455234_thumb.jpg

post-22-0-04624200-1398455240_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leia kahjuks kaalumispilte rohkem, seal tehti neid küll, kuid ise mööda Põhjamaa saite ei oska tuhlata ja Anne on vist ka tukkuma jäänud... ;) .

Eile kohasin vana tuttavat Hr. Erikssoni, kes on siinset suvist Fitcampi väisanud.

post-22-0-64711900-1398488260_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nädalake jälle möödas ja ees ootab uus võistlus sedakorda järjekorras 107.... ;) . Mis muudab minujaoks selle nädala lihtsamaks, eriti teadmata, kes lätist või leedust vastu tulevad on see, et kaks nädalat on kõiksugu pujäänidega võideldud ja sealt edukalt välja tuldud ja see annab teatud määral ka lisa enesekindlust ja kui vorm on hea, siis ei ole vahet, kes sinna kõrvale tuleb (kui võita tahab, peab olema väga hea mees). Seega saan võtta suht rahulikult, pean silmas just vaimset poolt - mis paljude jaoks vastupidiselt tihti enne võistlusi kinni jookseb. 5 trennipäeva olen ka jutti teinud, seega mingit allahindlust endale ei tee ja ka see nädal on pilt veel teravamks läinud, sest kaal on ikka oma 0,5 kilo madalam. Homsest lõpetan defitsiidi siis kaheks päevaks ära ja tõstan toidu koguseid, et pühapäeval oleks korralik puhanud ja toidetud vorm - siis ei ole vaja palju ka pumpamise peale aega raisata. Trennid ei ole ka enam lõhkuvat laadi, pigem ülesehitavat ja saab rahuliult toimetada ja mõnus on.

Homme puhkan ja käin ehk tiiru veekeskuses taastumas ja et natuke liikuda, Natalia teeb veel naistega ülevaatuse enne võistlust.Hommiul elan telepildi vahendusel kindlasti kaasa lamades surumise EMV. EM oma võistlus on kahe nädalapärast selleks ajaks juba läbi, ootused on suured ja teen oma parima, et vähemasti vormi taha ei tohiks see võistlus küll jääda.

Toidupoole pealt olen mõned päevad pidanud ka piirama, kuid ei midagi enneolematut, kaal tuleb ilusasti maha nagu kellaseppa täpsusega, kui nädala keskmist vaadata. Üksikud magusahood olen rahuldanud puddinguga - uus küpsisepudding on ikka megahea, midagi ei ole öelda... ;) (soovitan proovida, järgmise nädala degusteerimised toimuvad My Fitness Roccal esmaspäeval ja teisipäeval Arcticus), seega kes käivad nendes klubides - minge proovige.

Olen nüüd ise trennides kasutanud ka Fasti uusi šeikereid ja superhead on ka need, esiteks suuremad ja teiseks ei lase need läbi, lukustuvad pealt korralikult nii tugevalt, et ei pea kindluse mõttes näppu peal hoidma. Praegu Fitshopides ka kampaania ostes ükskõik, millise PRO sarja toote, saab šeikeri kauba peale. Olgu öeldud, et neid šeikereid eraldi müügis ei ole.

post-32687-0-17677800-1399028707.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise täna enam trenni ei teinud, vaid käisin veekeskuses lõõgastumas ja olen rohkem söömisele keskendunud, sest hommikul oli enesetunne tühi ja päeva jooksul on tunne paranenud. Tegin ka mõned vormipildid (valgu ei olnud kõige parem ,kohati liiga ere päikese käes ja siis jälle varjus). Aga ütleme ni ,et silmi ei pea maha lööma kui sõbrad vastu tulevad... ;)

post-22-0-05490400-1399131567_thumb.jpg

post-22-0-47075300-1399131574_thumb.jpg

post-22-0-08329900-1399131585_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö käib, eile taastusin võistlusest, sest kell 5 magama saades on järgmine pärv ikka täiesti kadunud.... :( . Taastusin Revali veekeskuses ja siis tuli eluvaim sisse tagasi, eile tegin juba tugeva jalatrenni ega siin palju jäänud ei ole, täpselt nädala pärast oleme samal ajal juba Hispaanias. Natuke lihvin veel teemantit teravamaks ja loodetavasti näitusel läigib.... :D . Enestunne jätkuvalt super ja lust on niiviisi toimetada.

Lätis peetud võistlustega jäin ise väga rahule ja miks ei peakski....tulemust aimasin ette, sest olin ju mõlema leedukaga juba varasematel võistlustel korduvalt kohtunud ja ka võitnud, seega oleks olnud pigem kummaline asjade teistsugune käik. Üllatas paljud meie võistlejate hea esinemine rahvusvahelises konkurentsis. Mäletan kui bikiini tuli ,siis saime tavaliselt viimaste seas kohad ja nüüd nii Läti lahtistel kui Balti Matšil olid meie naised kõik esirinnas - selge progress! Physiques on pikk tee minna, praegu on meil rahvsuvahelise taseme mõttes üks mees ja see on Imre Uibokand, kes seekord kahjuks kaasa ei teinud. Teistel meestel on eelkõige vormi osas suur reserv, kuid usun ,et see avab ka paljudele võistlejatele silmad kuhu peab liikuma. Juuniorid tegid meil korraliku etteaste nii bikiinis kui kulturismis! Klassikas oli Rückil kõva vastane selle aasta Oslo GP meeste abs võitja kulturismis (muidu kategooria -80kg ja nüüd klassikasse ennast sisse pressinud) - peenike keskoht, laiad õlad, lihasmass ja vorm ei imesta kui see mees euroopa meistriks järgmine nädal tuleb.

post-22-0-01730700-1399448838_thumb.jpg

post-22-0-35513800-1399448891_thumb.jpg

post-22-0-34345500-1399448927_thumb.jpg

post-22-0-30217900-1399448953_thumb.jpg

post-22-0-57062200-1399449002_thumb.jpg

post-22-0-23792500-1399449029_thumb.jpg

post-22-0-28330500-1399449053_thumb.jpg

post-22-0-46204700-1399449080_thumb.jpg

Olen kasutanud ka ise Fasti uusi shakereid ja peab ütlema, et väga head on - suuremad ja ei lase läbi ning segamismehhanism on ka parem, lisan pildi. Jätkuvalt jagame Fitshopides seda shakerit kauba peale kõigile neile, kes ostavad vähemalt ühe Pro sarja toote.

post-22-0-24027600-1399448245_thumb.jpg

post-22-0-49711100-1399448252_thumb.jpg

Vahepeal tehtud piltidest on jäänud väljapanemata üks vahva pilt, sellest kui Rootsi GP saabusin ja kui pagasilindilt oma koti kätte sain, siis oli sellele vahepeal lennujaama tööka kollektiivi poolt kleebitud alltoodud silt ja lisatud lilled! :D (Ets kes muu selle jälle orgunnis, iga kord üllatab, ei tea mis siis saab kui EM ka pauk tuleb.... :D )

post-22-0-60705000-1399448413_thumb.jpg

Vahepeal tekkiva magusaisu rahuldan uute puddingutega - küpsis on ikka megasuper!

post-22-0-90572400-1399448588_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See trepi trenazöör on tõesti huvitav asi :P Jay Cutleril on selline kodus ja mulle tundub, et see üks tema lemmikuid mitmete teiste seast :D

Tellise siis kõike huvitavat Eestisse ka võimalusel :D

Mis puudutab seda trepi trenazööri siis isegi US Navy Seal pidi selliste peal treenima, aint gaasimaskid peas. Kunagi nägin pilte ja lugesin Mens Healtist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis viimane trenn - mida võib üldse trenniks nimetada. Rind, õlg, triitseps, kõht peale seda pikem rullimine pilates rulliga ja taastumisprotseduurid võtavad keha üle võimust. Kaal hommikune on olnud juba stabiilselt alla 86 kilo, päevane seal 87 tuuris - pilt oli vähemasti täna väga hea just massi kvaliteedi suhe ja selle kinnituseks tulid paljud täna ka trennis ligi ja ütlesid, et olen "kasvanud" , mis sest et kuus kilo on kaalu läinud.... :D olen ise rahul ja see on peamine, täpselt olen kuulanud keha ja see on loonud nii hea enestunde kui ka visuaalse pildi. Nüüd ei ole omalt poolt enam midagi lisada ja ei muud kui vedada ennast Hispaania kohale ja teha ära oma 108 võistlus.... ;) . Eks kohapeal näeb, kes ja mis vormiga vastu tuleb ja kes mind praegu võita tahab, peab väga hea mees olema.

Kolmapäeva varahommikul on start kell 6.20 ja sedakorda vahva, et läheme suure mees/naiskonnaga. Koos ikka lõbusam ja saab üksteist aidata nii lava taga kui ees ja eks tähistada ka lõbusam kui peaks põhjust olema. Kohapealt anname kindlasti ka ülevaadet, mis toimub - kuna rahvast on palju ,siis ei kujuta ette kui hästi seal nett töötab, kuid usun ,et midagi infosulgu ei jää.

Loodame parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis viimane trenn - mida võib üldse trenniks nimetada. Rind, õlg, triitseps, kõht peale seda pikem rullimine pilates rulliga ja taastumisprotseduurid võtavad keha üle võimust. Kaal hommikune on olnud juba stabiilselt alla 86 kilo, päevane seal 87 tuuris - pilt oli vähemasti täna väga hea just massi kvaliteedi suhe ja selle kinnituseks tulid paljud täna ka trennis ligi ja ütlesid, et olen "kasvanud" , mis sest et kuus kilo on kaalu läinud.... :D olen ise rahul ja see on peamine, täpselt olen kuulanud keha ja see on loonud nii hea enestunde kui ka visuaalse pildi. Nüüd ei ole omalt poolt enam midagi lisada ja ei muud kui vedada ennast Hispaania kohale ja teha ära oma 108 võistlus.... ;) . Eks kohapeal näeb, kes ja mis vormiga vastu tuleb ja kes mind praegu võita tahab, peab väga hea mees olema.

Kolmapäeva varahommikul on start kell 6.20 ja sedakorda vahva, et läheme suure mees/naiskonnaga. Koos ikka lõbusam ja saab üksteist aidata nii lava taga kui ees ja eks tähistada ka lõbusam kui peaks põhjust olema. Kohapealt anname kindlasti ka ülevaadet, mis toimub - kuna rahvast on palju ,siis ei kujuta ette kui hästi seal nett töötab, kuid usun ,et midagi infosulgu ei jää.

Loodame parimat!

Väga super kui vorm on super! Minul veel homme ka 2 trenni- hommikul bodypump ja õhtul jõusaal. Poseerimine ja vabakava harjutamine ka veel eraldi. Kohtumiseni kolmapäeva hommikul lennujaamas ja küll siis juba paugutame mõnuga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi kuidas paugutame.... :D . Ma soovitan juba neljapäevaks endale kõrvatropid muretseda, sest kui meie klassikute ja kulturiste vägi seal laksama hakkab, siis võib see tunduda Ukraina separatistide rünnakuna, kuid tegelikult tuleb see Hispaaniast.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seda pudingi paksust reguleerida , mul tuleb tiht nii vedel , ise panen 400g keefiri ja 40g pulbrit

Mängi rohkem keefiriga, vajadusel pane pulbrit rohkem ja lase natuke seista! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

40 gr on paras vast 300ml keefiriga, seega oluline on saavutada nagu Imre ütleski normaalne paks konsistents - siis tuleb puddingu õige maitse välja. Tihti inimesed, kes minu degustatsioonidel osalevad ütlevadki ,et kodus küll nii hea ei tule - vahe on selles peamiselt milline pulbri ja keefiri vahekord on. Selge,et ise segan käe järgi, ma ei mõõda seal grammiga midagi, lihtsalt vaatan kogust ja raputan õige koguse silma järgi... ;) (eks segamiskogemust on ka üksjagu), kui jääb vedel lisa pulbrit ja nagu Imre ka mainis, lase natuke seista, muutub paksemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise panen 300g keefiri ja 35g pulbrit. Õhtul sai ühele pakile põhi peale tehtud, siis 300ml ja 39g pulbrit oli ka päris OK paksusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis täiesti trennivaba päeva, hommikupoolses osas veel tööasjad, mis vajasid tegemist ja peale lõunat tulin koju ja keerasin magama.... :D järgnevad ööd jäävad kindlasti planeeritud lühemaks ja siis on hea kui oled saanud ennegi natuke välja puhata. Diieti lõpus vormi parandamiseks ei olegi paremat moodust kui magada, süüa ja lihtsalt kõndida. Varsti asjad kokku ja ega seal pikka pidu ei ole - lennujaama... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega pikalt ei jõuagi hetkel kirjutada, esmaspäeva öösel pakkisin asjad lahti ja täna uuesti kokku, nii on see kestnud aprilli algusest saadik ja palju ei ole enam kevadhooaja lõpuni jäänud. Homme lõunapaiku stardime bikiini naistega Leetu Šauliaisse lahtistele võistlustele ja ega muud eesmärki olegi kui see asi seal ära võita. Kulturismi avatud kategooria - ei ole aimu ka kes vastu tuleb, kuid vorm on hea ehk isegi parem kui EM -l seega võistelda võib kõigiga. Peale seda kahe nädala pärast stardime Natalia ja Eglega Prahasse Amateur Olympiale, loodetavasti õnnestub ka seal panna ilus punkt kevadhooajale, mis on olnud senini karjääri vaieldamatult parim kevadhooaeg. Loodetavasti saame anda märku ka Leedust kuidas meil läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme ilusasti kohal Šiauliais, jõudsime eile nii 20.00 paiku. Sõit venis kuna teeremondid olid ja tihti tuli kas kiirusepiiranguga sõita või lausa foori taga seista. Kuid kuna kella peale tulekut ei olnud, siis ei olnud ka väga ajalist survet. Tüdrukutest pudenes osa ka viimasel minutil ära, kaasa ei tulnud Olga Mordas ja Tatjana Kreit. Ülejäänud bikiinid: Ellen Parik, Kristina Aleksejeva, Kristina Nuut, Jekaterina Kern ja Regina Krukovskaja on kohal. Ca tunni pärast läheme registreerima ja siis näeb üldse ära, mis mängunupud lauale tulevad, praegu pole õrna aimugi. Bikiinisid tuleb veel ka Lätist, seal on nagu ikka suur kategooria (sest üldse on kõik kategooriad absoluutarvestuses, st. ei pikkus ega kaalupiiranguid ei ole). Seda väärtuslikum saab olema sportlase poolt saavutatud koht.

Loodetavasti saame jooksvalt märku anda, millised tulemused on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Registreerimisel käidud. Võistlejaid tundub olevat päris palju, hetkel täpseid numbreid ei oska öelda, sest registreerimine jätkus peale meie äratulekut. Varsti liigume võistluspaika tagasi ja hakkame grimmima, sest võistlused algavd 14.00. Tore seik juhtus ka kohapeal kultuurimajas, kus selgus, et siia on esinema tulnud ka Saue poistekoor. Tegime treppidel poistega ühispildi ja minu palvele meile midagi laulda, lõid poisid dirigendi juhendusel samas ka laulu lahti! See sai ka videosse võetud panen üles kui kunagi mahalaadimiseks aega saan. Igaljuhul supertunne, et üksteist väljaspool Eestit toetatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii päev õhtus ja järjekordne absoluutkategooria võit kodus!!! :D Võitsin kõigepealt oma avatud kulturismi kategooria ja peale seda eraldi absoluudi kuhu kutsuti ka klassika abs võitja ja mingi vandersell veel ja seal võtsin a puhtaks. Bikiinid said vastavalt Aleksejva 4. koht (22 võistlejat oli ja kõik ühes kategoorias), Kristina Nuut 6.koht, Ellen Parik 7 .koht, Regina Krukovskaja 12 ja Jekaterina Kern 13 koht.

post-22-0-69381100-1400952740_thumb.jpg

post-22-0-68953800-1400952751_thumb.jpg

post-22-0-39468800-1400952765_thumb.jpg

post-22-0-90521500-1400952777_thumb.jpg

post-22-0-30740600-1400952786_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistledi kahes võistlusnimekirjas "Saules Taure" mis tähendab "Päikse karikas" lahtine turniir kus ma osalesin. Teine võistlus kus me paralleelselt osalesime oli Šauliai lahtised meistrivõistlused. Olgu öeldud ,et tegemist on ühe pikima tradistsiooniga võistlusega kulturismis üldse turniiri peetakse aastast 1968... :blink: .Selle turniiri absoluudi on varem võitnud: Olegaz Zuraz (Absoluutne maailmameister 2004), Arvidas Mickus, Arvidas Vandys, Daunius Barzinskas, Bukšinaitis jne. kõik leedu suured meistrid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×