Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Eile sai käidud siis Eesti võidukat korvpallimatši vaatamas. Olen ikka aeg -ajalt käinud ja õnneks valdavalt juhtunud ka siis kohal olema kui on tulnud magus võit, nii ka seekord. Kes kursis ei ole, siis Eesti koondis alistas eile EM valikturniiril Valgevene 17 punktiga. Mürgel oli saalis ikka ulme, mul on olid kõrvad lukus täna poole päevani ,selline karjumine vile ja trampimine oli.... :D . Eriti võimsalt elasid kaasa kaitseväelased, kes hüppasid tribüünil nii ,et ime et see vastu pidas... ;) .

Kohal olid kõik "Oravapartei" kroonitud pead, Ansip, Ligi, Pevkur jne. Rääkimata muudest prominentidest, kuid ütlemata võimsa elamuse saab kohapeal. Seega kellel kottigi kodus teha ei ole, siis 1. spetember on oluline mäng Bulgaaria vastu Saku Suurhallis. Samuti on mul juba olemas piletid 6. septembril toimuvale Holland - Eesti jalkamatšile... ;) Loodetavasti see toob kulturismisaali ka korv ja jalgpallureid.... ;)

Pilt kohapealt (See kõrvaklappidega laps, oli vahetult minu ees, ei teda see lärm ei seganud, magas rahulikult vahepeal kui ümberringi mürgel käis... :D )

526878_10151558378101524_247305922_n.jpg

Nagu pldilt näha, siis tänapäeva lapsed on kõigega harjunud :D

Elasin ise kodust kaasa tublid poisid olid;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe kohe trenni ja juba 13.00 laevaga Soome poole teele koos oma meeldivate töökaaslastega, et osa saada Fintess Expost ja Nordic Pro võistlusest. Täna idee poolest juba 5 trennipäev jutti ja peaks tegelt olema vaba päev, kuid kuna homme kuidagi trenni ei jõua, siis nihutan natuke tsüklit nii ,et uuesti teen pühapäeva õhtul juba siis kui koju tagasi jõuame.

Ausalt öeldes, pole juba ammu Soomes käinud ja lihtsalt ei ole viitsinud minna, on küll kutsutud ja ja ka üritusi toimub seal ju igal aastal, kuid omal ajal sai seal ju lausa töötatud ja eks peale seda viskas kopa ette.... ;) . Kuid nüüd kui vaadata on ka profivõistlus, kus laval paljud mehed kellega endalgi olnud võimalus koos laval olla ja seda mitte kaua aega tagasi ,siis seda huvitavam saab vaadata erinevaid vastasseise eelkõige seda kuhu siis "vene imelaps" Lesukov platseerub oma Pro -debüüdil ja ka seda kuidas Alexey Shabunyat hinnatakse Euroopas, mäletatavasti USA - s jäi tema Pro debüüdi laeks 8 ja 9 koht.

Kuna kaasas on nii video kui fotokaamerad, siis kindlasti proovime teha niipalju pildi ja videomateriali ja ka seda operatiivselt teiega jagada.

Pühapäeval kui tagasi jõuan - õhtul plaan minna Eesti kossukoondisele kaasa elama, otsustav mäng Bulgaariat peme võitma 4 punktiga! Seega varuge kiiruga piletid, kes soovivav üldse sisse mahtuda, sest täismaja on garanteeritud!

Õige pea siis juba reportaaz Nordic PRO -Live report! Jääge meiega! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole vahpeal oma blogi saanud täiendada kuna olime Fitness Expol Soomes ja seal oli netiga nagu oli - selles osas paneb eesti küll soomlastele pika puuga.... ;) Ole ükskõik kus kännu taga, on juurdepääs parem ja ühendus kiirem. Üle tüki aja sundisin ennast siis Põhjanaabritele külla minema ja peab tunnistama, et ei kahetse. Tuleb käia vahest ka niisama väljas tuulutamas ja nägin väga palju vanu soome tuttavid, kellega osadest olin juba 15 aastat tagasi MM laval koos. Loomulikult tegi kogu sõidu põnevamaks meie lõbus kollektiiv, kellega igav juba ei hakka... :D Osad sissefilmitud palades said juba siin ka esmaesitluse... :D .

Mess ise oli tegelt suht väike ja seal piisab täiesti kui minna poolest päevast sinna ja järgmisel tagasi - seega järgmine kord oleme targemad. Võistlus oli huvitav vaadata, kuid meeste osa PRO võistlusel venitati kunstlikult liiga pikaks (mõtetu oli vaadata kõigi osalejate vabakavasid -täiesti piisanuks top 5 kavadest samuti jäi arusaamtuks kõigi võrdluste tegemine kaks korda...). Bull oli muidugi päev nael!

Ise elasin kaasa eelkõige Shabunyale ja mitte asjata, pakkusin talle 1-2 koht. Lõppkoht kolmas (mees ise ka ütles, et ei pettunud, algul hõigati ta ekslikult välja 5 kohale, kuid siis saadeti tagasi ja öeldi, et viltu läks...seega usun, et peale seda ehmatust oli 3 .koht juba päris hea). Andsin talle ka natuke nõu mida finaalis paremini teha, st. peale eelvõistlust (mees on kõige laiemate õlgadega laval ,kuid surus end kõhust liiga kokku, st. peaks vastupidi talje peenikeseks venitama ja poosidesse läks aeglaselt, teised juba lasevad poosi vabalt kui tema poosi sisse saab...seda patrandas ja finaalis tegi neid asju paremini). Lesukov oli totaalne pettumus täpselt samasugune nagu aasta tagasi kui poolpehme vormiga amatööride AC võitis - 0 progress...Selle vormi pealt oleks hea alustada ettevalmistust, kuid eks nagu vanasõna ütleb, et reha otsa peab astuma nii palju ,et rehavars katki läheb.... :D .

Ise osalesin kohvrite hoidmises (mr.grip -nagu ma olen... ;) ) 2 x75kg kohvrid, ei olnud teab mis rasked ja aeg 1min 41 sek (ma ei teagi, kas keegi seda üle hoidis, sest päeva teises pooles kui küsimas käisin ,ei olnud keegi rohkem hoidnud. Hommikul olin kohe üks esimesi hoidjaid seal ja korraldajad ütlesid, et hoiad 2 min võid karika kohe kaasavõtta (peale seda kui oli täis tiksunud 1.30 vaatasid mehed üksteisel otsa ja hakkasid juba pelgama, et mees hoiabki täis, siiski jäi natuke puudu... :D ) Hr. Pihusele andsin ka taganttuleja eelise kuid ei osanud mees seda ära kasutada 1.22... ;) .

Oma katset mul videosse ega pilti ei saanud -sest täiesti spontaalselt haarasin kätte ja ei märganud salvestada, sest ega ei oodanud ka palju sealt tuleb.

Hr. Pihus

post-22-0-37492700-1378145081_thumb.jpg

post-22-0-55661200-1378145136_thumb.jpg

Koos Shabunja ja tema naise Iraga

post-22-0-98752100-1378145153_thumb.jpg

Siin siis lisaks perekond Shabunyale ka eelmise aasta armliftingu võitja Tyakulov Aleksei (armliftingu uus maailmarekordi omanik 151,5kg)

post-22-0-75929200-1378145223_thumb.jpg

Ja lõpetuseks muidugi eilne kossukoondis - olin saalis ja sain superelamuse, tublid mehed! Kõrvad olid täna jälle lukus..

post-22-0-41088400-1378145234_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuli väga segane lause :) arvatavasti see 1,43 võitis aga kui teda poleks olnud kuidas siis oleks jagatud???

Mis seal ikka jagada, see selline messivõistlus, tõenäoliselt läks see pühapäevl veel edasi. Ehk on seal Rautakoura kodulehel mingid messitulemused üleval ,siis näeb mis seal toimus. Kõvasti hoidis 2x75kg kohvreid ühes käes soome klassikaline kulturist Tomas Kuoronen (nimi võib olla valesti kirjutatud) klassika vend võttis need kaks kohvrit ühte kätte ja hoidis 40 sek! Mul sellest ka video olemas, panen mingi hetk välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal ikka jagada, see selline messivõistlus, tõenäoliselt läks see pühapäevl veel edasi. Ehk on seal Rautakoura kodulehel mingid messitulemused üleval ,siis näeb mis seal toimus. Kõvasti hoidis 2x75kg kohvreid ühes käes soome klassikaline kulturist Tomas Kuoronen (nimi võib olla valesti kirjutatud) klassika vend võttis need kaks kohvrit ühte kätte ja hoidis 40 sek! Mul sellest ka video olemas, panen mingi hetk välja.

Pühapäeval hoidis Richard Karu 2x75 kg ühe käega poolteist minutit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval hoidis Richard Karu 2x75 kg ühe käega poolteist minutit

Einoh on hulle iga valitsuse aeg olnud.... :D . On see mingi uus rekord ka tõenäoliselt, sest seal oli jutt mingist minutist kahe kohvri korral...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh on hulle iga valitsuse aeg olnud.... :D . On see mingi uus rekord ka tõenäoliselt, sest seal oli jutt mingist minutist kahe kohvri korral...

Rekord on sama mehe nimel 2009 aastast ajaga 1.40. Tegemist on Soomes elava Eesti ehitusmehega kes eelmine aasta ütles, et pole kordagi jõusaalis käinud.

Alexey Armliftingu rekord on 150,5 kg aga pea see 151 ei tule.

Pühapäeval proovisid kaks kanget jõudu käesurumises:

http://www.youtube.com/watch?v=CBZewsuJTas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rekord on sama mehe nimel 2009 aastast ajaga 1.40. Tegemist on Soomes elava Eesti ehitusmehega kes eelmine aasta ütles, et pole kordagi jõusaalis käinud.

Alexey Armliftingu rekord on 150,5 kg aga pea see 151 ei tule.

Pühapäeval proovisid kaks kanget jõudu käesurumises:

http://www.youtube.com/watch?v=CBZewsuJTas

Nagu öeldakse, et geneetiliselt andekas sportlane jõuab ka treenimata kaugemale kui andetu sportlane treenides.....Käesurumises tundus, et karupoiss väga vastu ei saanud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe huvitava video leidsin veel. Ehk siis kuidas seksi sõrmega hoitakse 50 sekki :D

Pole kunagi proovinud, kuid ma kahtlen, et ma selle ühe sõrmega üldse maast lahti saan :D Siin pole kahelda midagi, kindlasti ei saa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohohoo, mis vägev sünnipäevakink - suured tänud kallid sõbrad! See video ületas kõik mu ootused , loodan ,et need õnnesoovijad ei olnud hirmuga kaamera ette aetud Kirbu poolt... :D . Veelkord tänud ja minu sügav lugupidamine!!!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan natuke oma muudest tegemistest ka. Peab tunnistama, et viimasel ajal on olnud väga palju tegemisi ja see on ka natuke blogi sissekandeid vähendanud. Ettevalmistus käib plaanipäraselt ja kaal langeb, kohati isegi kiiremini kui vaja, kuid mis seal ikka sööme rohkem... :D . Seoses läheneva nädalavahetusega, sõidan ise delegaadi ja treenerina kaasa MM -le ja eks see vastutusrikas ülesanne on. Emotsioone saab seal olema, üks mis selge ja loodame,et positiivsed kaaluvad muud negatiivesd üles ja on põhjust meie sportlaste üle uhkust tunda. Eks siis saab ka sünnipäeva tõsisemalt tähistada, Ukraina banketid on tuntud.... :D .

Homme hommikul stardin tv3 kus osalen uues meelelahutussaates, seega ca kell 8 juba vaja kohal olla, lisaks sõiduga seotud asjad pakkida, kaasa osta jne. lisaks oma trennid, olen nüüd järjest teinud, kõik päevad, sest tean ,et Ukrianas ei ole ka mahti trenni võistluste ajal teha, seega ei juhtu seal midagi kui paar päeva trennist puhkan. Jääme ise paariks päevaks veel kohapeale Kiievi, sest sugulased vaja ka üle vaadata. Proovin teha kohapealt ka reportaazi niipalju kui internet ja aeg võimaldab.

Seega püsige lainel ja peatse kuulmiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Hommikusöök söödud ja varsti Revali trenni ja siis lennujaama, et Ukrainasse lennata fitnessi MM -le. Eile oligi veel nii tihe päev, et sain poekottidega poole kümne aeg alles koju, asjad kokku ja magama alles peale keskööd. Eks see unepuudus on võistluste eel ja kohapeal tavlaline nähtus, kuid oluline, et sportlased soovitud resultaadini jõuaksid. Eks pikemat juttu hakkab tulema siis kui juba reisupeal oleme ja kui ka otsereportaaziks sobilikud tingimused on -wifi osas ei ole kindel mis seal saab olema - elame näeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistma et ka oma blogi pidamine on vahepeal soiku jäänud, kuid seda mitte tegematusest, vaid vastupidi tegevust on olnud isegi kohati üleliia. Mis siis vahepeal toimunud on ja mis plaanis?

Uudise ei ole enam see, et Ukrainas peetud MM üliedukalt meie koondisele möödus ja eks sinna läks ka üksjagu energiat, sest kohal olles oled 12 tundi päevas rakkes ja ega seal puhkusest asi on kaugel, grimmid nii ,et särk on seljas märg ja päeval ja ööl ei ole vahet - ka aeg läheb nii imekähku, nii et ei märkaig kui nädalavahetused mööduvad. Mõned päevad sain ka kohapeal olla ja sugulased üle vaadata - ei ole midagi öelda Ukrainas tunnen ennast nagu kodus, kuidagi hea on seal olla (eks lihtustab ka see, et oleme samast süsteemist tulnud ja linnapilt mis seal tänini on oli ju ka suuresti minu lapsepõlves - selge et seal käies näeme ja saame aru paremini, mis hüppe arengus Eesti on teinud). Käisin kohalike saalides erinevate seadmetega tutvumas - Oleme siin Interatletiks seadmete esindajad ja neid valmistatakse just Ukrainas, seega sai natuke ka tööd tehtud. Peab tunnistama, et Ukraina on paari viimase alaga fintessialaselt teinud suure hüppe, nimelt on seal jõusaale tekkinud nagu seeni peale vihma, nii külastasime Olegiga Sport Life ketti kuuluvat saali Kiievis ja ainuüksi sellel ketil on 24 saali Kiievis ja kogu Ukraianas kokku 60 saali... :blink: . Vaatamata sellele, et saalis oli ka kõvemaid treenijaid ja isegi võistlussportlasi ,vaadati meid seal nagu imeloomi... :D eks teeme samuti kui meie saali tuleb mõni uus treenitud kehaga nägu (mööda ei saanud jutust "mida me süstime ja sööme" :D ei ole seal võimalik seletada, et ei söö midagi, targem on suu kinni hoida ja leppida teadmisega, et nagunii ei usu, mis seal siis rääkida, vahetada lihtsalt teemat...). Saal ise oli hea ja sain nö oma võistlusettevalmistust korralikult jätkata.

Seekord ei ole teinud vormipilte ja ehk ongi hea - lähme lavale ja vaatame mis see pilt on, kahe nädala pärast Tsehhis, Pepa Opaval ,siis avastart, sõidame siis koos Egle ja Reedaga, koos lõbusam minna ka, kaasa tuleb veel meie delegaat Ergo Metsla, seega korralik esindatus. Vorm paraneb ja päevane kaal on 91,5 kilo tuuris kahe nädalapärast olen -90kg sees, sest seal just selline kategooria olemas ka.

Ka see nädalavahetust ei möödunud käed rüpes istudes, kahel päeval viisin läbi EKFL treenerite koolituse praktilise osa Sparta spordiklubis oli +40 osalejat, seega päris korralik huvi on jätkuvalt koolituse vastu ja nagu tunnistusi üleandes selgus, siis väga erinevate eluvaldkondade esindajad - lasteaiakasvatatest kuni IT spetsialistideni... ;) (loodetavasti jäid oseljad rahule ja vähemalt omalt poolt tegin kõik, et see nii oleks). Ise sain palju positiivset energiat ja kinnitust , et seesguseid koolitusi on väga vaja.

Järgmisel nädalal tellitud kaks seminari üks Pärnu kandis ja teine Ida -Virumaal, seega 7 päeva jooksul 4 koolituspäeva kokku langenud, aga mulle meeldib neid teha ka. ;) Järgmisel nädalavahetusel pean tegema oma õpilastega kes EMV valmistuvad kõva töö ara, sest siis olen 4-6 ise ära võistlemas.

Tuletan meelde, et EMV saab resgistreeruda kuni 28 sept. seega ärge maha magage ja nii EMV kui ka Põhjamaade üiletid peaksid olema juba müügil!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õige pea stardin Pärnu poole. Õhtul on üks tellitud seminar läbi viia kitsamale ringile ja enne seda kõlastan kindlasti Pärnu Fitshopi ja teen samas asuvas Kimberi Klubis korraliku jalatrenni, seda orienteeruvalt kella 14.00 paiku, seega Pärnu fännidel kel võimalus kohale tulla - siis teate kust meistrit leida ja miks mitte osa saada jalatrennist... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus viga näed laita, seal tule ja aita!

Kuna teetööd Telliskivi tänavas sugugi lõppeda ei taha, otsustas Ott oma kätega asja kiirendada.

post-2438-0-90031300-1380094252_thumb.jp

post-2438-0-21049900-1380094268_thumb.jp

Nüüd on Fitshop Robocopi ukse taga Oti paigaldatud äärekivi!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiired ajad on olnud ja jätkuvad eile tegin siis väljasõidu Pärnu ja kuna õhtul käisin tegemas eriüksusele treeningu ja toitumisalast väljaõpet, siis päeval peatusin suvepealinna kulturistide mekas "Kimberi Klubis". Vastuvõtt nagu alati soe ja saal vaatamata päevasele ajale oli treenijaid täis - võib olla tulid ka osa seltsimehi üleskutse peale (vähemasti koos pilti teha soovijatest puudus seal ei tulnud). Vahelduseks oli hea teha väljaspool Tallinna trenni ja tegingi teisi masinaid mida kodus ei ole ja kuna polnud ka jalale jupp aega raskusi pannud, siis oli tunne et võiks natuke vahelduseks lammutada ka.

Alustasin huvitavast kükimasinast - legendaarne masin millega omal ajal Christina Alev juba 330kg tegi kui ma õigesti mäletan (ta tegi küll seda lihtsamat versiooni, näoga seljatoe poole, nii ei saa väga sügavale minna), ise tegin nö klassikalist varianti selg vastas ja kuna mingit ootust ei olnud, siis lihtsalt hakkasin peale laduma ja üles minema 100x10,150x10,200x10,250x10,300x10,340x10 ja 400x9 viimases seerias (ei püsinud hantlid peal ja kukkus raskus natuke kergemaks, kuid oleks võinud ka kuni 500 kiloni minna.... :D tehakse ka masinaid kus raskus jaotub nii ,et peale saad ulmelise raskuse panna. Põlvedele oli see ülimugav kuna all ei saanud liigesed nii suurt koormust kui tavalises hackis.

Mis siin ikka video räägib rohkem

Homme stardin hommikul kohe Jõhvi poole ja seal ka Tervisealane meeste seminar tellitud "Mehelt - mehele" loeng koos näidistreeninguga, teen tõenäoliselt ise ka samas Jõhvi Spordihallis ka trenni ära kui vähegi kannatab, ma ei ole sealses jõusaalis varem küll käinud, kuid usun et saab ehk ära teha. Seega viimase 6 päeva jooksul juba 4 koolituspäeva -hooaeg on alanud!

Sass tegi trennist ka üksjagu korraliku pildimateriali - loodetavasti paneb paremad palad ka vaatamiseks välja kui aega saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×