Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

...so, whats next for you sir? :)

The next so 101 contest will be in season, not desided yet where and when, but the worlds and Nordic I will do, maybe some international contest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis raske tsükli jalapäev ja jalg taastub kiirelt iga trenn +10 kilo kükis...

Alustasin kükk (kang kõrgel raw), 100/8, 130/6, 150/6, 170/6 (kõik varu ja ilma vööta) ja 190/5 (üks jäi vast sisse ka seega paar kordust max parimast raw kükist).

Hackkükke (raw)

100/8, 140/5, 180/5, 225/4 (viimane seeria viimane kordus abiga, kuid samuti paar kordust max parimast sooritusest 230/5)

Rinnalkükk (raw) 70/10, 100/6, 120/5, 140/4 (kõik ilma vööta), 160/2 (rekord on 160/4 )

Lisaks taha astumisi 90/8, 100/8, 110/8

Ben Johnson 5 seeriat.

Säärt hackimasinal (100/8, 150/6, 190/5, 220/5, 250/5, 270/4)

Siin ka parimad katsed, homme homikul stardin treeninglaagrisse Türki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükis ja kang rinnal kükis tekkis küll küsimus, et miks nii suur varu... :D

Kükis ja kang rinnal kükis tekkis küll küsimus, et miks nii suur varu... :D

Kükis mainisin ka et jäi vast kordus sisse, olen saanud nagunii iga kord +10 kilo juurde panna ja hea kui järgmiseks korraks on juba praegu lisaraskus garanteeritud. Rinnalkükk, see on eraldi lugu, videos tundub, et tuleb jube kergelt, tegelikult tehes on hing nii kinni, et hea et üles tuleb.... ;) Rinnalkükis pikka seeriat suure raskusega on keeruline teha, vajutab mingid sooned nii kinni, et võid lõpus sõna otseses mõttes pildi kotti panna, kuigi visuaalselt ei tundu raskus raske. Sellised lood, kellel kogemus kinnitage või lükake ümber. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga proovi rinnal kükki klassikaliste tõstjate moodi. Mulle endale meeldib nii rohkem, alguses on randmetel valus, aga pärast harjub ära. Hea valuläve treenimise harjutus ka :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga proovi rinnal kükki klassikaliste tõstjate moodi. Mulle endale meeldib nii rohkem, alguses on randmetel valus, aga pärast harjub ära. Hea valuläve treenimise harjutus ka :P.

Vigastuse oht randmetele on tunduvalt suurem ja kas on mõtet riskida (ise pole siiani ära harjunud ja loobusin) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vigastuse oht randmetele on tunduvalt suurem ja kas on mõtet riskida (ise pole siiani ära harjunud ja loobusin) !

Kui mulle seda õpetati, siis öeldi, et nii teevad mehed! :D

Ma olen teisiti ka proovinud, aga siis hakkab rangluudele ja pigem ma kannatan kerget valu randmetes. Minu arust on nii kang kontrollitavam ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei juhtu nende randmetega midagi. Piisab sellest kui vaid sõrmeotsad kangi puudutavad ja küünarnukid kõrgel. Kõvasti kindlam tunne kui ristihaardes. Kui painduvus eriti halb on, võib ka rihmad appi võtta.

image005.jpeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga proovi rinnal kükki klassikaliste tõstjate moodi. Mulle endale meeldib nii rohkem, alguses on randmetel valus, aga pärast harjub ära. Hea valuläve treenimise harjutus ka :P.

Päris nõustuda ei saa. Võib venitada küünarnuki sidemeid nii, et hiljem ei lase ei triitsepsi ega biitsepsi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vigastuse oht randmetele on tunduvalt suurem ja kas on mõtet riskida (ise pole siiani ära harjunud ja loobusin) !

Mina küll ei mõista mida sa seal nii väga vigastada saad. Kõik tõstjad kükivad niimoodi, pluss veel paljud heitjad ja muud jõusportlased. Alguses on küll natuke ebamugav kuid sellega harjub väga kiirelt ära ja randmed saavutavad vastava paindlikkuse üpris kiiresti. Tuleb lihtsalt regulaarselt nõnda kükkida ja ongi asi korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Back in business nagu öeldakse. Vahepeal olin treeninglaagris Türgis, Kemeris ja nüüd eestimaapinnal tagasi. Lülitasin ,ennast vahepeal sidevahenditest täiesti välja ja saab olla ka ilma nendeta, järeleikult sõltuvust ei ole... :D 13 päeva ei kasutanud arvutit kordagi. Telefonile vastasin sel ajal kahe käe näppudel lugedes.

Jaanipäeva veetsin Saaremaal sõprade ringis ja väga mõnus olemine oli.

Treeninglaager läks hästi, kui välja arvata tõsiasi ,et jõud kadus ära... :D Tõenäoliselt võib selle palavuse arvele kirjutada 35-40 kraadi sooja iga päev. Trennis vaatamata konditsioneerile vesi voolas ojadena. Samas kaalu tõus toimus (kui kõik hinnas, siis hakkab kka minu kiire ainevahtusega mees juurde võtma) hetkel numbrid 92-93,5 vahel vastavalt hommik ja õhtu. Võtsin tegelikult teadlikult ka rahulikumalt trenne, pigem tegin nö mahutrenne ja rahulikumate raskusteg, sest kui koduseid häid tingimusi ei ole, siis ei kuku ka kõige parema tahtmise juures trennid nii välja nagu revali saalis. Eks nüüd kodus olles hakkan kohe tänasest jälle lammutama. Päike tegi ka oma töö ja enda kohta sain päris jumeka nahatooni (olin kogu aeg 30 kaitse all oleva kreemiga, muidu oleks ära põlenud). Kahju, et võistlust ei ole kohe, muidu oleks hea krunt all, millele grimmi panna.

Tegin pilte ka kohapealt eks jõudumööda panen mõned ka välja.

Nüüd aga keskendun laagri korraldamisele, sest juba 15 juuli algamas suve suursündmus Fitcamp laager 2013. Sinna saab veel registreeruda, nii võistlustele kui osalema, seega ärga maha magege: Link siin: http://www.fitness.ee/uudis/5190/saaremaa-open-cup-bikinifitnessis-ja-meeste-physiques-2013-tule-voistlema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Back in business nagu öeldakse. Vahepeal olin treeninglaagris Türgis, Kemeris ja nüüd eestimaapinnal tagasi. Lülitasin ,ennast vahepeal sidevahenditest täiesti välja ja saab olla ka ilma nendeta, järeleikult sõltuvust ei ole... :D 13 päeva ei kasutanud arvutit kordagi. Telefonile vastasin sel ajal kahe käe näppudel lugedes.

...

Seepärast oligi siis ühel hiirel pidu, kui kassi polnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seepärast oligi siis ühel hiirel pidu, kui kassi polnud :D

Kui sa nii ütled.... :D .

Täna käisin juba Revalis trennis ja jõud oli ilusasti tagasi ja kukkusid ka mõned uued rekordid seljapäeval, õige pea sellest lähemalt koos videoga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas kaalu tõus toimus (kui kõik hinnas, siis hakkab kka minu kiire ainevahtusega mees juurde võtma) hetkel numbrid 92-93,5 vahel vastavalt hommik ja õhtu.

Märkasin ka, et maestro on veidi pehmenenud, aga ei julgenud otse öelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn alustasin siis T - kangi tõmmetega seeria siis selline 50kg/10, 75/10, 100/8, 125/8, 150/6 ja viimane rekordiline 170kg/6 -esmakordselt sai nii raske kang selles harjutuses kätte võetud.

Lõuatõmbed lisaraskus 0/8 , 15/5, 20/5, 25/5

Cybexil ülatõmbed 100/10, 130/8, 160/6, 190/6, 220/5 varu ja 235/4 - see ka uus rekord, oli raske natuke jäi rinnast puudu, kuid usun ,et õige pea teen korralikuma tehnikaga ja pikema seeria.

Smithil õlakehitus kang seljataga 107/10, 157/8 , 197/6, 227/5, 252/6 - see ka uus rekord.

Lisaks biitesps kaks harjutust ja käsivart üks harjutus ja alaselga keretõsteid kuni 45 kilo lisaraksust 8 kordust. Seega tööraskuste vähenemine oli ikka palvusest tingitud ja kodu saalis on kõik kombes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkasin ka, et maestro on veidi pehmenenud, aga ei julgenud otse öelda :D

eks see paar lisakilo annab tunda ega lihased nii kiirelt ei kasva, kuid samas usun ,et kodus oma reziim peal peaks kaalu seistes pilt stabiliseeruma ja dieedi alguseks plaanin olla seal 95 tuuris, see oleks siis augusti alguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatamata väljasvalitsevale palavusele, läks ka tänane trenn täiesti asja ette. Ikkagi 10 kradi jahedam kui Türgis... :D . Tegelikult oli seal isegi kohati lihtsam seda palavust taluda, sest õhuniiskus oli väiksem, siin on ikka särk päev läbi märg, trennis higistan ka rohkem kui seal.

Surumises olen skeem imuutnud ja võtnud intensiivsust maha ja pannud mahtu juurde - vaatame mis saab, kogu aeg ühte ja sama moodi treenides ei ole suutnud surumise tulemust parandada, seega proovin teisiti.

Täna tegin 3 soojendusseeriat 50/15, 90/12, 110/8 ja peale seda 135kg 10x5 (aidati ainult viimase seeria viimast kordust natuke), pole kunagi nii mahukalt sellise raskusega surumist teinud, järgmine kord proovin 137 sama teha, vaatame kas nii saab edasi liikuda, mingi hetk võtaks mahtu maha ja tõstaks intensiivsust, et tippu teravamaks saada.

Peale seda veel kaldpinki 5 seeriat kuni 115/5

Lisaks õlalendamisi lõpetasin 28kilostega 7 seeria. Peale seda smithil kukla tagant surumisi 5 seeriat viimased kolm seeriat 74kg/4.

Siis rööbaspuud 25/8, 50/5, 70/4 ja kuna tuhin sees, siis mõtlesin, et prooviks ka uue rekordi ära ja tegin 95kg lisaraskusega ilusa sügava korduse, teine kordus enam ei tulnud. Usun, et 100 ei ole ka praegu probleem ära teha, seda enam, et surusin päris palju alla.

Siin siis parim katse rööbaspuudel

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Ott! Pm 13 seeriat surumist teha pole vähe, kui pikad su seeriate vahelised pausid on?

Paus jääb sinna 2 min kanti, ma päris kella pealt ei vaata seeria pause, pigem enestunde järgi, kuid üle 3 min ei lase kindlasti isegi lõpus pausi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubasin panna ka pilte Türgi treeninglaagrist. Sportlastele kohaselt ei jäänud ka seekord esikohad toomata. Nataliaga võistisme ära humoorika paaride võistluse "Parim Paar".

Mõend pildid toimunust, piltide autoriks eestlased, kes samas hotellis peatusid ja tormiliselt kaasa elasid.

post-22-0-83595600-1372322764_thumb.jpg

post-22-0-94732700-1372322777_thumb.jpg

post-22-0-91698800-1372322789_thumb.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just sellise küsimusega hüppas täna mulle teepeale noorsand vanalinnas kui Revalist kontori poole jalutasin: "Ott kas sa tõesti loobud tippspordist?" , ma vastasin, et muidugi, aeg ju sealmaal, mees ikka küsima, et mis siis nüüd? Siis ma küsisin, et mis segast ta peksab?... :D ei me nii kergelt alla ei anna... ;) . Olevat jutt lahti ,et loobun - mõtelisn ,et kust selline jutt tuleb, kuid usun ,et aluseks on mõni aeg tagasi Nataliast "Õhtulehes" olnud lugu, kus ütleb, et käesoleva aasta MM võib jääda viimaseks. Vahet ei ole ju, kes loobub, ühed Kiivikad mõlemad.... :D

Täna tegin päeval jalga, erilis ootusi ei olnud, sest vahepeal Türgis mäletatavasti tundus kang erakordselt raske, seega läksin lihtsalt tegema ja tuli selline ok. trenn midagi erilist ei teinud, kükis tuli selline seeria: 100/8, 130/6, 150/6, 170/6 kõik ilma vöö ja sidemeteta ja viimane vööga 190/3 enne Türgit tuli viiene ilusasti, usun ,et ehk järgmine trenn on vähemalt sama tagasi.

Edasi Hackki: 100/8, 140/6, 180/5, 220/3 seda on 5 kilo vähem, kuid usun et ka siin saame varsti uued numbrid. Kõik raw nagu ikka.

Rinnalkükke 100/6, 120/5, 140/4 kõik ilma vööta raw ja viimane vööga 150/4.

Õhtul sõitsin Paidesse ja tegin noortele tuleviku jalgpalluritele toitumisalase loengu. Tore oli vahelduseks jälle rääkida ja noortele motivatsiooni anda, hea et ka vanemad olid kuulama tulnud, siis on ka kodust toetus olemas ja parem arusaam, mis toimub.

Homme Viljandisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taastav tsükkel on käimas ja eile treenisin vahelduseks Spartas. Supertrenn oli, lihtsalt vahepeal mujal saalides käies, kui koju tagasi jõuad, saad aru ,kui head trennitingimused meil siin on. Rahvast oli trennis vähe nagu suvel ikka, kuid valdav osa ikka keda nägin olid nö tegevsportlased, harrastajad on suvel enamjaolt ikka väljas. Vahetasin välja oma massaazirulli ja proovisin uut TP GRID - tugevamat versiooni ja superhea oli - soovitan! Vanaga oli see probleem ,et see läks suht kähku pemeks, uus paistab esimese hooga küll nii tugev, et usun, et vaatamata kallimale hinnale, kestab see ajaliselt oluliselt kauem, mis kokkuvõttes tähendab odavamat hinda, elmame -näeme.

26f11e2f32fa76b64c63135cb5c35164.jpg

Link Fitshopi: http://fitshop.fitness.ee/46/0/readmore/987/TP%20GRID%20massaa%C5%BEirull/

Muus osas aktiviseerub Fitcampi kohta küsimused, mis mu mailile tulevad, st et sel aastal eeldan ,et tuleb osavõturohkem nii võistlus kui ka laagris osalejate hulk. Mis on positiivne, sest ega ma endale seda laagrit ei korralda, ikka selleks et anda teadmisi edasi ja koos midagi teha. Seega kel huvi või tekkib küsimusi kirjutage mulle maili ottkiivikas@gmail.com. Õige pea hakkan ka koolitusmateriale ettevalmistama, mida siis Fitcampis ette kanda. Kuna toimub palju üritusi sel aastal laagri raames, siis igav ei tohiks seal küll hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saabusid müügile ka uued Puddingud. Ei ole veel ise jõudnud maitsta, kuid õhtul tõenäoliselt saab see toimuma, välja näevad küll superhead, loodame et sama saab olema ka sisuga.... :D

post-22-0-45326300-1372678883_thumb.jpg

post-22-0-18573200-1372678961_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ära ka uued Puddingud ja mõlemad olid väga hea maitsega. Eriti meeldis mustikas vanilje - see oli lihtsalt super! Soovitan proovida... ;) . Suvelaagris (Fitcampis) osalejad saavad neid süüa söögi all ja peale... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×