Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kordasin maailmarekordit, eelmine aasta tõmbas ka üks bulgaarlane 340 kg. Kurat oleks ma peale Argot olnud, pannuks 341 :D Aga pole hullu.

Minu kaalus WR 355,5 nii et ka palju puudu ei ole, aga rait kui sa oleks 341 teinud, siis ma 341.5 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ühistrenn jällegi 17.00, enne seda olen juba kokku leppinud ülevaatuse ajad, seega pikk ja sportlik õhtupooli ootab ees ja loodame et õhtul ka mõned õpilaste vormipildid saab välja pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sakutasin siis "Kaidot" turjast ja esimese korra kohta ei olnud 10 seeria paha tulemus. Proovisin soojenduseks ka haardetugevust ja võtsin ta maast korralikult püsti üles, ilma näpulukuta... :D . Seega on Kaidoga ka uus mark ette pandud ja eks ootan, et üle tehtaks eks siis on endal motivatsioon rohkem teha... ;)

Vahepeal aga olen teinud toitumisalaseid loenguid ja ka nädalavahetusel reedest - pühapäevani ootab ees 3 päevane toitumis ja trennialane seminar Kärdlas. Seega ei saa öelda, et äärealadel midagi ei toimu. Aitasin seal ka 2011 a. sisustada korraliku saali, nii et seal saab samas ka korralikud trennid ära tehtud.

Video siis Kaido sakutamisest... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lase korra Otil võistleda Samakaga ja peagi nahutab "Kaidot" :D

Tundub et sul vaja jälle ettevõtta tee Alduri juurde ja paluda saali uut ja suuremat, järgmiseks palume põrandale "Vanameister Rauli" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on jah see, et kunagi ei osanud unistadagi ,et olen suuteline midagi seesugust üldse maast liigutama, praegu on veel nö natuke arenguruumi ,enne kui saab väita, et see raskus kergeks jääb, kuid järgmine saab olla vast siis sinna 125 -130kg hantel, ei tea palju seesuguseid maailmaski olemas on, kuid loodetavasti kunagi ehk Revalis. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on jah see, et kunagi ei osanud unistadagi ,et olen suuteline midagi seesugust üldse maast liigutama, praegu on veel nö natuke arenguruumi ,enne kui saab väita, et see raskus kergeks jääb, kuid järgmine saab olla vast siis sinna 125 -130kg hantel, ei tea palju seesuguseid maailmaski olemas on, kuid loodetavasti kunagi ehk Revalis. ;)

Palju selline 130kg hantel üldse maksta võib ja millest ta üldse koosneb??

Ei suutnud vastu panna :D Pidin otsima mõnda hantlit netiavarustest

Ei tea kui tõene see on aga kuskil Hawai jõusaalis pidid nad olemas olema

Foorumis kedagi ei huvitanudki, kus need hantlid asuvad, aga taheti näha inimest, kes neid liigutada jaksab ;)

375 pounds = 170.097139 kilograms

post-29847-0-58036700-1362646699.jpg

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju selline 130kg hantel üldse maksta võib ja millest ta üldse koosneb??

Ei suutnud vastu panna :D Pidin otsima mõnda hantlit netiavarustest

Ei tea kui tõene see on aga kuskil Hawai jõusaalis pidid nad olemas olema

Foorumis kedagi ei huvitanudki, kus need hantlid asuvad, aga taheti näha inimest, kes neid liigutada jaksab ;)

375 pounds = 170.097139 kilograms

Nii pikkade hantlitega ei kujutagi ette mida teha - pikemad kui oma pikkus... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna Revalis leidsin seinalt sellise kunstiteose :)

Vot sulle "Kaidol" turjast sakutamist ;)

post-18803-0-28825100-1362681226.jpg

post-18803-0-89938900-1362681591.jpg

Muudetud kasutaja lkv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav Tarmo kus su silmad on, see suurepärane kunstiteos on seal juba vähemalt pool aastat kui mitte kauem... ;)

Tõmmet ei tee ja ei satu sellele pildile nii lähedale et märgata, täna oli sinna asja ;)

Aga täitsa äge vunts, nagu Dali, Eesti versioon

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii sain ka üle jupi aja arvutisse ja põhjus lihtne, nimelt olen teist päev Kärdlas - läbi viimas kolme päevast toitumis ja treeningualast seminari. Pikad päevad, nii alutasin täna 9.15 ja just sain nö tööpäeva õhtule. Tore ,et leitakse võimalusi seesuguseid harivaid üritusi teha paikades, kus tavaliselt midagi seesugust ei toimu ja seda suuresti tänu sellele, et on kohapeal aktiviste, kes aitavad seesugused üritused ellu kutsuda.

Panen lähiajal ka loodetavasti pilte üles, mis siin kohapeal on toimunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ulme jämedaks on käsi vahepeal läinud alla 60 cm... ;)

post-22-0-31395100-1362854270.jpg

Stretchingu eri - Natalia juhendamisel, need tunnid mis pidid alguses olema nagu lõdvestuseks ja venituseks - on vastupidiselt hullemad kui piinamislaagrid Quantamos.... :D

post-22-0-24346800-1362854282.jpg

post-22-0-57097100-1362854289.jpg

post-22-0-95047000-1362854295.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×