Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ei siin ise ole midagi korjatud, see on poes müügil olev külmutatud marjade segu. Kuid segu on hea koostisega: jõhvikas, mustikas, põldmari, goji, punane sõstar, astelpaju.

Kas sa ei olegi suvine marjakorjaja, et talveks marju sügavkülma panna. See on lastega koos väga mõnus tegevus, aga goji marju vist eestis ei kasvagi. Ülejäänud ju täitsa Eesti marjad. Teine võimalus, et ei ole kohta, kust ilusaid marju korjata. See on muidugi kahju. Kuid metsades mingeid marju ikka leidub ;) Soovita perege ikka üks tore suvine marjalkäik teha. Ilus pühapäevane jalutuskäik metsas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt ilusat Vabariigi sünnipäeva! Ilus päikeseline päev on alanud ja tõotab tulla igati tore päev. ;)

Kuna nimekonkursile ei ole tulnud rohkem pakkumisi, siis ristin need hantlid Kaidoks (115kg - Ristiisa TarmoP... ;) ) ja Kirbuks (100kg Ristiisa, kes esimesena pakkus oli Undionu).... :D .Sellega on nimekonkurss lõppenud ja igaüks, kes neid hantleid tõstab, siis teab kellega on tegu... ;)

Plaan oli minna lapsega paraadile, kuid tal nina tatine, seega ei ole kindel et saame koos välja minna.

Õhtul aga traditsiooniline võistlejate ülevaatus ja ühistreening, kes saab see liitub.

Kaido ristiisa :D

Sa ikka lohe Ott, kodunt minna 500m ja poed lapse tatise nina taha ;) Omal poiss soovis kahureid vaatama minna, kuna liiklus seal kinni ja parkimine võimalik ehk kristiines, siis plaanin taksoga minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido ristiisa :D

Sa ikka lohe Ott, kodunt minna 500m ja poed lapse tatise nina taha ;) Omal poiss soovis kahureid vaatama minna, kuna liiklus seal kinni ja parkimine võimalik ehk kristiines, siis plaanin taksoga minna :D

Enne kui sa mind loheks jõudsid sõimata ;) , käisin ka möllu sees ära Vabaduse väljakul, rahvast oli nagu murdu ja ei ole kindel ,et sinna jäetud sõjatehnika ka peale mudilaste poolt rüüstamist enam töökorras on - tõenäoliselt läheb iga vabariigi sünnopäevaga ca 10 masinat mahakandmisele... :D

Kohe liigun Revalisse ,et seal siis väed üle vaadata, õhtu lloodetavasti ka midagi pildimateriali saab välja panna.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui sa mind loheks jõudsid sõimata ;) , käisin ka möllu sees ära Vabaduse väljakul, rahvast oli nagu murdu ja ei ole kindel ,et sinna jäetud sõjatehnika ka peale mudilaste poolt rüüstamist enam töökorras on - tõenäoliselt läheb iga vabariigi sünnopäevaga ca 10 masinat mahakandmisele... :D

Kohe liigun Revalisse ,et seal siis väed üle vaadata, õhtu lloodetavasti ka midagi pildimateriali saab välja panna.

Parkisin su maja kõrvale ja tegin ka kiire tiiru, aga sind seal ei näinud ;)

Aga nägin suure juhi poega mundris tehnikaga sõitmas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis vormipildid 11 nädalat enne EM -algab nö spetsiaalettevalmistus. Kaal pildistamise hetkel 94,5kilo mis ühtlasi ka suurim kaal peale sügisest võistlust ja siit paras hakata alla liikuma, et õigeks ajaks vormis olla (mai keskel).

post-22-0-93087300-1361733466.jpg post-22-0-04236300-1361733474.jpg

post-22-0-53042800-1361733486.jpg post-22-0-99768900-1361733490.jpg

post-22-0-19474300-1361733499.jpg post-22-0-45493300-1361733509.jpg

post-22-0-73001200-1361733513.jpg post-22-0-61432600-1361733520.jpg

post-22-0-69801200-1361733527.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töönädala esimene päev õhtus ja esmaspäevad nagu ikka kiired. Päeval tegin kiire trenni Revalis - selline lähemal juba oma tõsistele trennidele pingutuse astmes, kuid raskuste mõttes kerge, sest puhkepausid olematud, nii pumpasin ülakeha vaheldumis 12 seeriat järjest ehk siis näiteks lamades surumine 90kg x 10-12 ja kohe otsa ploki tõmbed seljale, tagasi suruma ja uuesti tõmbama ja nii puhkepaus, vaid jalutates ühe masina juurest teise juurde, seega tunniga pumpab korraliku mahu läbi. Lihas läks ka sellest hullult täis. Aerobne võimekus paraneb ka sellega, seega seda palju eraldi ei ole vaja hetkel teha.

Peale trenni tegin kohe samas Revalis ka Puddingu degustatsiooni ja ei arvestanud, et kohe alguses kõva mürgel lahti läheb ja tung uue valge -šokolaadi maitsele nii suureks osutub. Olin ostnud vähe kaasa piima, nimelt tavaliselt degusteerin Puddingut keefiriga, kuid panin tähele, et uus valge- sokolaad tahab saada natuke piima juurde, et maitse paremini esile tuleks ja hea suhe on 1;1 keefir vs. piim. Ja seega pean vabandama nende ees kes hiljem tulid ja ei saanud uut maitset proovida, tegin küll nii karamelli kui šokolaadi, seega keegi nüüd päris ilma ei jäänud, kuid võtan järgmisel korral arvesse, et piima rohkem kaasas oleks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna nägin Kaido "Ristiisa" Revalis, Kaido ja Kirp lamasid rahulikult ja keegi ei tulnud nende rahu vähemalt minu kohaloldud ajal ka rikkuma... :D Eks nende tegelaste rahu rikkumiseks peab olema ka mõned kümned aastad enne treenitud.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trennist puhkepäev ja koju jõudes magusa isu ja egas midagi Pudding välja ja mõtelsin, kombineerida eri maitseid segades kokku tumeda ja valge šokolaadi ja tulemus tuli super! Vaatamata sellele, et Natalia oli just lõpetanud karamelli puddingu söömise, tellis peale minu uue retsepti proovimist ka endale lisakausitäie... :D

Retsept järgmine:

150ml 2,5% piima

150ml 2,5% keefiri

2 spl kerge kuhjaga šokolaadi puddingut

2spl kerge kuhjaga valge šokolaadi puddingut

lisa külmutatud marjasegu soovi korral

Tasub proovida!

post-22-0-31514800-1361899796.jpg

Natalia kausitäis

post-22-0-44130500-1361899879.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev algas Lindorffi Inkassofirmas hommikuvõimlemist läbi viies.... :D . Vahest on huivtav võtta vastu pakkumisi, mis tehakse ja üks selline ka täna hommikul aset leidis, minu ülesandeks teha siis tevisenädala raames hommikvõimlemine- Suur oli minu üllatus kui ootasin inkasso firmase ees turjakaid mehepoegi ja selle asemel võttis ind vastu ca 15 naist ja nende seas üks mees... :D , seega 90 - ndate inkassofirmadest ei ole enam haisugi...mina olin vist küige sarnasem tegelane seal tüüpilisele inkassofrima töötajale. ;)

Võimlesime japeale seda kostitasin kõiki töötjaid karamelli puddinguga, mis oli segatud kokku külmutatud marjadega - tundus, et rahvale meeldis.

Trenn läks täna ka juba täiega käima ja isu on tagasi, seega tegin juba tugevama jala ja lähen nö ikka alt üles ehk ei hakanud kohe maks punnima, tegin ilma vöö ja soojendussokkideta smithil kükke kuni 150/6 jalapressi kuni 440kg/6 ja Hackki 160/6. Teen enda jaoks uue süsteemiga 2+1 ehk siis kahe päevaga keha läbi, praegu see istub ja jätkan seda süsteemi, varem olen põhiliselt teinud 3+1.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli jällegi huvitav päev. Üks toredamaid hetki oli see kui tegin Revalis Endla lasteaia 4 rühma poistele ekskursiooni ja poisid said tõsta erinevaid hantleid, proovida jooksurada, lüüa poksikotti ja proovida lõuga tõmmata ja käetkõverdusi teha. Laste sporti suunamine peab algama juba maast ja madalast! ;)

Kõige rohkem meeldis muidugi neile Revali mängutoas - sealt kus algasid minu treeningud Tallinnas 1997a. kunagi oli just selles keldris asuvas mängutoas jõusaal ja seal treenisid kõik selle aja tipud, eesotsas Inna Uidiga. Nüüd on see ca 300 ruudune tuba lastetuba... :D Mäletan kui suur see saal tundus, võrreldes Viljandi saaliga kus varem treenisin.

Lapsed kinkisid poistepäeva medali ja omatehtud joonistused - parimad on ka all ära toodud , päris naljakad... :D

Päeva teine pool olin saalis ja esimne tugevam ülakeha trenn ja ei saanud jätta juhust kasutamata ja krabasin "Kirbu" kätte ja tegin uue numbri ette 100kg x 12 - ütleme nii ,et varuga... :D .Aga noh jätame midagi järgmisteks trennideks ka ja õige pea proovin ka "Kaido" ära... :D

post-22-0-19936600-1362083790.jpg

post-22-0-00003000-1362083799.jpg

post-22-0-08449600-1362083806.jpg

Video "Kirbu" sakutamisest... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine nädal plaan siis Kaidoga mürada! Kaido Ristiisana võin öelda, et suuremal poisil on nulltolerantsi randmerihmade suhtes ;)

Ma hea meelega vaatan kuidas sa ilma käepaelata selga tõmbad suure "Kaidoga" ja siis ehk tekkib ka minus jõud järgi teha,,, :D Proovige käepaelagagi - ega see ka kerge ole... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, palju sellise tehnikaga jõuad, kus jalgade ja teise käe töö on suhteliselt olematu? Mitmes harjutus sul oli hantli tõmme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, palju sellise tehnikaga jõuad, kus jalgade ja teise käe töö on suhteliselt olematu? Mitmes harjutus sul oli hantli tõmme?

Kindlasti vähem ja on trenne ka kus keskendun ainult tehnikale, kuid vaatamata ka suurele raskusele ja nö paljude lihaste kaasamisele on täna selg ikka väga valus, mis näitab ,et see raskus üksinda tekitab sinna korralikult mikrotraumasid..

Hantlitõmme oli 4 harjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hea meelega vaatan kuidas sa ilma käepaelata selga tõmbad suure "Kaidoga" ja siis ehk tekkib ka minus jõud järgi teha,,, :D Proovige käepaelagagi - ega see ka kerge ole... ;)

Mul on nisanäpud, pole tõmbe-mees. Juba 200kg trapetsit tehes on rihmad abis :D

Aga austusest "Kaido" vastu, ilma "abita" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti vähem ja on trenne ka kus keskendun ainult tehnikale, kuid vaatamata ka suurele raskusele ja nö paljude lihaste kaasamisele on täna selg ikka väga valus, mis näitab ,et see raskus üksinda tekitab sinna korralikult mikrotraumasid..

Hantlitõmme oli 4 harjutus.

Nõos ei ole võimalik suurt raskust kasutada, et peaks mustaks tehnika minema. Ise teen sellise puhta tehnikaga 57kg 4x8, ka 4. harjutusena.

Kurja... peame jälle ühe seljatrenni tegema koos. Tahan ka Kirpu või Kaidot proovida :P. Ei ole kedagi, kes konkurentsi pakuks Nõos, et paneks pingutama. Tunnen ennast vahepeal seal tsirkuse koerana, kes suuremaid vabaraskuseid kasutab ja kõik vaatavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suure raskusega, nagu selle 100kg hantliga, isegi kui teha musta tehnikaga, siis ma proovin ära kasutada maksimaalselt alati negatiivset faasi. Et, kui kasutadki kerelihaseid ja jalgu selle hantli ülestõmbamiseks, siis allalaskmisel proovin tunnetada lailihasega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõos ei ole võimalik suurt raskust kasutada, et peaks mustaks tehnika minema. Ise teen sellise puhta tehnikaga 57kg 4x8, ka 4. harjutusena.

Kurja... peame jälle ühe seljatrenni tegema koos. Tahan ka Kirpu või Kaidot proovida :P. Ei ole kedagi, kes konkurentsi pakuks Nõos, et paneks pingutama. Tunnen ennast vahepeal seal tsirkuse koerana, kes suuremaid vabaraskuseid kasutab ja kõik vaatavad :D

Revalis kaob see tunne kohe.... :D Seal on nii maailma tugevamad tüdrukud "Pipid" kui igasugu pujääne 7XL ja maratonijooksjaid... :D .

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomad elutoas, nii võiks tänase laupäeva spordis kokku võtta. Olin vaatamas EMV varustuseta jõutõstmises ja peab tunnistama ,et oli mida vaadata. Eesti meest ja sealhulgas just noorte meeste tase liigub järjest ülespoole ja näis millega see kõik positiivses mõttes päädib kevadistel tiitlivõistlustel, kuid vormid on juba praegu väga head.

Äramärkimistväärsemad olid Siim Rasti kükk 325kilo - kuhu jäi minu arvates ka veel midagi sisse (surumise ajal tegin ise jalatrenni, seega seda e inäinud, kuid 217,5kg on vailedamatult väga hea tulemus) ja tõmme 322,5 minu arust on Siim varem varustusega sama palju tõmmanud ja täna jäi ka sinna varu sisse. Siim on vaieldamatult elu vormis ja soovin et see 1000 tuleks märtsi lõpus kuhjaga täis.

Erit Argo - ulme mees aastaga sisuliselt raw kogusummas ca 50 kilo edasiminek (kükk natuke ebaõnnestus, kuid on läinud tugevamaks, surumine 220kg ja see ei olnud lagi... :D ja tõmme 340,5 kg eesti absoluutne rekord, kindlasti tasubki keskenduda varustuseta võistlustele ja küki järgi tuues ,soovitaks esimese hooga teha kaasa kuni 105 kg kus oleks kindlasti juba väga hästi pildis ka maailma parimatega konkureerides. ;) täna kaalus 108 kg.

Rait Sagor -kindlasti ei realiseerinud enda täna 100%, tegi ikka kaks ala varuga kükk ja tõmme ja surumist ei näinud, olin trennis. Tõmme ulmeline 340kg , mis peaks olema täiskasvanute maailmarekordi norm... :blink:

Alex Raus - kindlasti on ta pannud lati juba nii kõrgele, et sellest üle ei ole tal eelkõige endal hüpata, seega täna piirdus kükis vaid 310kg... :D , surumine 205kg ja tõmbes oma rekord 315kg. Kuid põnevamaks muudab asja see, et tagumised mehed ei maga ja tulevad kiire sammuga järgi ,loodan ,et see paneb ka Alexi pingutama, kuid nagu me teame, et selliste numbrite pealt ei ole lihtne edasi minna, kuid soovin edu ja kordaminekuid talle!

Aimar Kuusnõmm - tegi vaieldamatult ka väga hea võistluse ja usun ,et kui suudab vähemasti näitajaid hoida on -74 kg EM midagi väga head tulemas.

Nüüd videod Erit 340,5kg!!! :blink:

Mis sa hullu ütled nüüd... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×