Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Mõni tark oskab öelda , mis vahe on toitumiskava I - V ? Endal oleks vaja toitumiskava millega saaks keha rasva % vähemaks.

Peaks oleme treenerite taseme järgi. Kõrgem tase pakub rohkem haritud ja suuremate kogemustega treeneri. Eks oma töö saavad kõik tehtud ma eeldan, aga ilmselgelt kõrgelt haritud ja kogenud treeneri töötund maksab veidi lisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mille järgi ma otsustan mis tase mulle sobib , hinnavahe väga ei huvita.

Sa vaata treenerite listi ja keda sa sealt soovid selle validki endlae treeneriks ja treeneri listist saad vaadata ,mis tasemega sulle sobiv treener on ja vastavalt sellele tead mis see teenus maksab. Loodetavasti selgitus on mõistetav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev õhtus töine nagu ikka. Paar tundi arutasime uue EKFL juhatusega edasisi plaane ja valmistasime ette laupäevaseks Põhjamaade federatsioonide kokkusaamiseks meie seisukohti. Arutatakse läbi Põhjamaade meistrivõistluste edasine formaat ja panime kokku nö meie ettepanekud. Eks peale laupäeva paistab, kuidas see võistlus tulevikus välja hakkab nägema. Igal juhul on se vajalik võistlus ja hea etapp enne kui tase EM või MM tasemeni küünib.

Üks heategu päevas nagu öeldakse, täna sõitsin linnavahel ja kõnniteel nägin tütarlast kes hüppas ühel jalal, sõbranna toetas teda. Ei saanud mööda minna sõitsin tiiruga tagasi ja pidasin auto kinni bussipeatuses ja kerisin akna alla ja ütlesin et viskan neid ära kuhu vaja (vene tüdrukud olid), esimene vastus oli ,et meil ei ole raha... :blink: , ma ütlesin et ega ma takso ei ole, et viin seda heast südamest. Siis tulid peale ja viisin Lasnamäele noortekeskusesse, võtsin veel tüdruku sülle ja viisin teisele korrusele , ühesõnaga täis service.... :D . Moraal lühike, kui näete enda ümber inimesi kes abi vajavad, aidake... ;) .

Trenn oli täna taastav jalapäev, mõnus tegemine ja keha oli nagu ikka väsinud peale raskeid trenne, seega hääl ja pilt läksid hästi jälle kokku.

Õhtul jõudsin koju ja vaatan ,telekast "kaalul on rohkem kui elu", jäin huviga vaatama, sest treener Erik (kes ka hetkel vaatas minu blogi ) seal treeneriametis. Kuna tavaelus ei ole ma temaga vist kokku puutunud - vähemasti ei mäleta, siis vaatasin saate ära. Mis tähelepanekud siis on: Positiivse poole peale jäi see, et on viitsitud terve aasta üles filimida, st et ei ole seda iganädalast ebatervisliku kaalurallit nagu varasemas projektis. Ehk antaksegi inimeste mõista, et see on pikk protsess. Usun ,et see innustab inimesi veelgi hoogsamalt ennast kätte võtma ja saalid ausalt öeldes praegugi üle rahvastatud. Kuna ma nägin saadet poole pealt, siis ei näinud ma tõenäoliselt seda osa, milline toiduprogramm kokku pandi ja seles osas ei oskagi kommenteerida. Mulle tundus, et vähemasti esimese hooga kukkus see kaal ikkagi natuke liiga kiiresti ehk seal ca 26 nädalaga 34 kilo, mis teeb 1,5 kilo nädalas keskmist, mis on päris palju ja selge et sellise tempoga ei kaota mitte ainult rasva (selge, et see stardikaal oli ka suur, kuid esialgu kui läheb kilosid, siis hiljem peaks see tempo olema ikkagi natuke aeglasem - see vaid minu arvamus). Oluline kui see asi pidama jääb - hea oleks näha näiteks aasta pärast, mis seisus see neiu on. Paistis olevat tubli tüdruk.

Seekord puudusid ka saatest intriigid, mis tavaliselt nende projektide puhul on sisse kirjutatud -selles mõttes oli hea vaadata, et mingit üksteisel ärapanemist ei olnud. Kuid mõneti kannatas saade seeläbi ,et ei olnud sellisedi särvaid persoone (tundub, et ka Erikul ei ole varem teleprojekte olnud), seega natuke sellist särtsu jäi minu jaoks puudu ja ka eestlaste vaoshoitus, seda eriti lõpus kus ütleme nii et välismaa saadetes inimesed ahhetavad ja elavad oma emotsioone välja, meil on nii moka otsast tuleb lähedastelt kommentaar - tubli tüdruk on.... ;) (just inimlikke emotsioone oleks võinud rohkem olla, kuid eks see peegeldab meie eestlaste iseloomu). Aga muidu kindlasti õnnestunud projekt!

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd mõtlema hakata, siis ega saates detailselt ei näidatudki, mida ja mis kell või kui palju kaloreid sööma peab, ega kuidas näeb detailselt välja üks trennipäev.

Küll keskenduti progressi näitamisele, mis oli muljetavaldav. Suurema ülekaalu puhul on kilod vähemalt alguses lihtsamad kaduma, kuid ma kahtlen, et see aasta ainult üks lust ja lillepidu oli nagu saatest mulje jääda võis. Erik kasutab väga palju erinevaid harjutusi, mis ma usun kaloripõletuse spordikaugele inimesele huvitavamaks ja lõbusamaks teevad kui tavaline jõusaalis rassimine.

Ott, ütleme nii, et sa vist murduksid, sest osalejal tuli loobuda nii makaronidest kui pastakastmest, nii leivast kui ka sinu lemmikutest - hapukurkidest. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on sellised saated saatanast. Ülekaalulised inimesed vaatavad, saavad innustust ning hakkavad järgima. AGA , kuigi saates oli õigesti, paljud ülekaalulised ei alusta tervisekontrollist. See tähendab - ei teata oma vererõhku, EKG -d. Alustatakse kohe suure koormusega, mis kindlasti ei ole hea südamele. Samuti pandi ülekaaluline alguses jooksma. See ei mõju hästi põlveliigestele.

http://www.vomax.ee/?head=8&pageid=61&language=estonian

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatel polegi väga viga, aga detaile on üsna vähe. Oleks oodanud pisut rohkemat. Kaalu langetati küll märkimisväärse kiirusega, kas see on õige ja hea, on juba iseasi. Usun, et see saade annab ikkagi motivatsiooni teistele, kes selliste probleemidega vaevlevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te siis saadet ei vaadanud. Käidi ju koormustesti tegemas ja kontrolliti ka inimese tervisenäitajaid! Hallooo!

Otil õigus, oleks rohkem emontsioone soovinud. Eestased ju!

Ootan, millal Ott selle treeneri koha üle võtab!

:rolleyes:

Ps! Sellele naisele maitses muideks puding, millest ta loobuma pidi.

Peaks talle Fasti Pudingut soovitama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev õhtus töine nagu ikka. Paar tundi arutasime uue EKFL juhatusega edasisi plaane ja valmistasime ette laupäevaseks Põhjamaade federatsioonide kokkusaamiseks meie seisukohti. Arutatakse läbi Põhjamaade meistrivõistluste edasine formaat ja panime kokku nö meie ettepanekud. Eks peale laupäeva paistab, kuidas see võistlus tulevikus välja hakkab nägema. Igal juhul on se vajalik võistlus ja hea etapp enne kui tase EM või MM tasemeni küünib.

Üks heategu päevas nagu öeldakse, täna sõitsin linnavahel ja kõnniteel nägin tütarlast kes hüppas ühel jalal, sõbranna toetas teda. Ei saanud mööda minna sõitsin tiiruga tagasi ja pidasin auto kinni bussipeatuses ja kerisin akna alla ja ütlesin et viskan neid ära kuhu vaja (vene tüdrukud olid), esimene vastus oli ,et meil ei ole raha... :blink: , ma ütlesin et ega ma takso ei ole, et viin seda heast südamest. Siis tulid peale ja viisin Lasnamäele noortekeskusesse, võtsin veel tüdruku sülle ja viisin teisele korrusele , ühesõnaga täis service.... :D . Moraal lühike, kui näete enda ümber inimesi kes abi vajavad, aidake... ;) .

Trenn oli täna taastav jalapäev, mõnus tegemine ja keha oli nagu ikka väsinud peale raskeid trenne, seega hääl ja pilt läksid hästi jälle kokku.

Õhtul jõudsin koju ja vaatan ,telekast "kaalul on rohkem kui elu", jäin huviga vaatama, sest treener Erik (kes ka hetkel vaatas minu blogi ) seal treeneriametis. Kuna tavaelus ei ole ma temaga vist kokku puutunud - vähemasti ei mäleta, siis vaatasin saate ära. Mis tähelepanekud siis on: Positiivse poole peale jäi see, et on viitsitud terve aasta üles filimida, st et ei ole seda iganädalast ebatervisliku kaalurallit nagu varasemas projektis. Ehk antaksegi inimeste mõista, et see on pikk protsess. Usun ,et see innustab inimesi veelgi hoogsamalt ennast kätte võtma ja saalid ausalt öeldes praegugi üle rahvastatud. Kuna ma nägin saadet poole pealt, siis ei näinud ma tõenäoliselt seda osa, milline toiduprogramm kokku pandi ja seles osas ei oskagi kommenteerida. Mulle tundus, et vähemasti esimese hooga kukkus see kaal ikkagi natuke liiga kiiresti ehk seal ca 26 nädalaga 34 kilo, mis teeb 1,5 kilo nädalas keskmist, mis on päris palju ja selge et sellise tempoga ei kaota mitte ainult rasva (selge, et see stardikaal oli ka suur, kuid esialgu kui läheb kilosid, siis hiljem peaks see tempo olema ikkagi natuke aeglasem - see vaid minu arvamus). Oluline kui see asi pidama jääb - hea oleks näha näiteks aasta pärast, mis seisus see neiu on. Paistis olevat tubli tüdruk.

Seekord puudusid ka saatest intriigid, mis tavaliselt nende projektide puhul on sisse kirjutatud -selles mõttes oli hea vaadata, et mingit üksteisel ärapanemist ei olnud. Kuid mõneti kannatas saade seeläbi ,et ei olnud sellisedi särvaid persoone (tundub, et ka Erikul ei ole varem teleprojekte olnud), seega natuke sellist särtsu jäi minu jaoks puudu ja ka eestlaste vaoshoitus, seda eriti lõpus kus ütleme nii et välismaa saadetes inimesed ahhetavad ja elavad oma emotsioone välja, meil on nii moka otsast tuleb lähedastelt kommentaar - tubli tüdruk on.... ;) (just inimlikke emotsioone oleks võinud rohkem olla, kuid eks see peegeldab meie eestlaste iseloomu). Aga muidu kindlasti õnnestunud projekt!

Kas see heategu oleks samasugune olnud kui abivajajateks oleks kaks härrasmeest? :D (mitte, et tüdrukute abistamine heategu ei ole)

Väga hea projekt, ma arvan, et see saade toob palju rõõmu inimeste ellu tagasi. Inimesed saavad hakata oma elu uue pilguga vaatama ja teha asju milleks nad ennem võimelised ei olnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te siis saadet ei vaadanud. Käidi ju koormustesti tegemas ja kontrolliti ka inimese tervisenäitajaid! Hallooo!

Otil õigus, oleks rohkem emontsioone soovinud. Eestased ju!

Ootan, millal Ott selle treeneri koha üle võtab!

:rolleyes:

Ps! Sellele naisele maitses muideks puding, millest ta loobuma pidi.

Peaks talle Fasti Pudingut soovitama!

ROtter ütleski, et SAATES käidi kontrollis, aga inimesed teleri taga ei pruugi seda teha ning teevad lõpuks endale hoopis liiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus trenn tehtud ja möödus jällegi nagu unes - täpselt keha tunneb ära, et vajab taastumist. Homme hommikul lähen Tervisiooni ja tutuvustan hommikusi ajalehti... ;) Seega kes ise ei viitsi lugeda, neile loen ette.... :D Ega mul nädala sees ausalt öeldes ei ole aega lehti lugea, hea kui õhtul ETV uudised ära näen ja kõik. Homme lisaks üks seminar kus olen nö peaesineja Radissonis (endien Olümpia hotell) ca 3 tunnine osa, minul täita terviseloenuga ca 1,5 tundi. Hetkel on selgelt aktiviseerunud seminaridele kutsumine ja nii on lähi kuu jooksul juba mitu veel tulemas ja tänagi küsiti juba septembrisse esinemisaega, seega hea vaheldus, mulle meeldib teha ja anda teadmisi inimestele edasi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne Fitcamp laagriloos ka tehtud ja õnnelikuks võitjaks osutus Rõõmulabor ja TõnuE. Vaata vahvat jutuajamist Tõnuga... ;)

Kaks loosi on veel jäänud, seega käige ikka Fitshopis ja täitke kuponge, iga täidetud kupong lisab võiduvõimalust ;)

http://www.fitness.e...ipaase-loositud

Emotsioonipilt eelmisest laagrist

5088_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli siis jällegi päris tihe päev ja kes jälgis, siis hommikul olin kohe terevisioonis, peale seda oma firma jooksvad tööasjad ja edasi ruttu trenni, oli siis kolme päevase taastava tsükli viimane trenn. Huvitav on see, et iga kord taastava tsükli kaks esimest trenni mööduvad nagu unes, st. et keha annab väsimusest märku ja peale seda kolmas trenn juba tunned et võiks jälle lammutama hakata ja täna kui on trennist puhkepäev juba ootan trenni ja kuna homme plaan koos Kuusnõmme poistega tugevam jalg teha, siis usun et sealt võib midagi tulla.

Päeva teisel poolel tegin siis ettekande tervislikust eluviisist Radissoni (endine Olümpia) hotell ja olin nö peaesineja uue konverentsi ja koosolekutekontseptsiooni tutvustamisel. Tundub, et ettekanne meeldis, seda kinnitas ka peale üritust saadud tagasiside ja kuulajad olid erinevate firmade koolitusjuhid ja inimesed kes organiseerivad erinveaid konverentse ja koosolekuid. Üritu ise oli väga hästi läbimõeldud ja näha, et sinna oli nii aega kui finantsi sisse pandud, alates sisekujundusest lõpetades hõrgutavate ja tervislike söökidega. Hea kogemuse sain sealt igal juhul. Järgmisel teisipäeval aga juba sama loeng Meritoni Spordiklubis - jälgi reklaami meie avalehel. 12 veebruar algus 18 (Meritoni spordiklubi liikmetele tasuta, teistele sümboolne osavõtumaks).

Täna siis puhkan ja plaan ka tütardega aega koos veeta, sest varsti kui algavad erinevad koolitused ja võistlused on ka nädalalõpud töised. Arnold ja Otsusetaat sõitsid täna Soome Põhjamaade kulturimijuhtide kokkusaamisele, kohal ka suur pealik Santonja ise ja pannakse paika loodetavasti edasin põhjamaade mv kontseptsioon. ;)

5536_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, ma küll nägin Sin eile hommikul Terevisioonis. Tegin just samal ajal trennis aeroobset ja kui korraks ekraani peale vaatasin, siis ohoo üllatust- treener saalis kohal :D Ega siis muud üle jäänud, vihtusin veel 30 minti otsa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus, täna sai korralikult lapsevanema kohustusi täidetud ja päev otsa lapsega tegeletud. Hommikul käisime Harju tänaval uisutamas. Ei mäletagi kunas viimati sai käidud, päris mõnus oli. Lapsele oli see ka esimene kord uiskudel (hetkel 5 .ne) oli alguses rohkem pikali kui püsti, kuid lõpuks hakkas juba nö tulema, et sai asjale pihta. Mul tuleb uisutamine nö loomulikust intelligentsist... :D , kuid uisud oli ebamugavad jalavõlvi juurest pigistas hirmasti ja ega sõitu kui sellist nende laenutatud uiskudega nautida ei saanud.

Päeval tegime väikse unepausi ca 2 tundi ja algas nagu uus päev - olen tähele pannud, et nädalavahetustel on vaja päevast lisaund, et nädala sees effektiivselt tegutseda ja pingele vastu panna. Õhtul käisime veel Kadrioru pargis, seal meisterdati jääskulptuure . homme peaks seal olema jää ja tule show'.

Homseks peaks seis olema hea ja homne ühistrenn algusega 17.00 - Ole kohal!

post-22-0-96469000-1360435803.jpg

post-22-0-78402500-1360435814.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks Alduril on täna sünnipäev ja tegin talle ettepaneku endale sünnipäevakink teha, milleks oleks 100 ja 115 kilone hantel ja ta oli nõus! Seega õnnesoovid spordi pikaajalisele toetajale Hr. Partasjukile ja varsti poisid saame lammutada.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegime trenni koos Raigoga, alustasime kükist ja ega mingeid hulle eesmärke ei pannud, mõtlesin et tuleb mis tuleb, läksime üles 100/8, 120/6, 140/6, 160/6, 180/5 (kõik ilma vööta) ja viimane 200/2 (no ei olnud minekut, kang ei olnudki nii raske, kuid puudus selline võitlustahe, lihtsalt tunned et ei viitsi ) ja ei hakanudki punnima, lõpetasin ära ja võtsin vastu otsuse alustada taastava tsükliga. 9 nädalat järjest sai njuurde panna ja hetkel tunnen, et koormust on vaja vähendada ja tegingi pärast eri harjutusi otsimata mingit loogikat, panin lihtsalt raskuse peale ja tegin läbi, palju eri harjutusi ja seeriaid isegi ei kirjutanud üles mida tegin - lihtsalt tegin ja nautisin trenni. Seega ca kahe kuu järel tuleb võtta taastavad trennid käsile. Varem oleksin veel edasi punninud, kuid nüüd on ikka mõistlust pähe tulnud.

Raigo tegi sellise seeria 100/6, 130/6, 160/6, 180/5, 200/8 kõik ilma sidemeteta raw. Vanal on vast 10 kükki praegu raw sees ja hommikune kal seal 82,5 kilo tuuris... ;) . Hackis tegi uue rekord 200/5 (seal on tal veel 30 kilo minu tulemuseni minna... :D ) ja jalapressis läks välja 500kg/6 (korraliku tehnikaga).

Päästisn ka veel lisaks Miku trenni - mees tuli trenni ja oli püksid maha unustanud ja mina täna võtsin spetsiaalselt kaasa kaks paari ja andsin ühed Mikile... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päästisn ka veel lisaks Miku trenni - mees tuli trenni ja oli püksid maha unustanud ja mina täna võtsin spetsiaalselt kaasa kaks paari ja andsin ühed Mikile... ;)

Tõesti, päästis Ott minu naha. Pükste asemel olin kaasa võtnud hoopis särgi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti, päästis Ott minu naha. Pükste asemel olin kaasa võtnud hoopis särgi. :P

Tegite siis vahetust? Samas ennegi teksapükstega trenni tehtud :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uudised Eeti kulturismisõpradele. Sügisel toimuvad Põhjamaade meistrivõistlused Tallinnas 19.oktoober Salme Kultuurikeskuses! See on hea võimalus paludele sportlastele võistleda kõvas konkurentsis kodupubliku ees. Osavõtu kategooriad selguvad õige pea kokku 17 eri kategooriat.

Nordic Championships

NBFF decided some changes in Nordic Championships. The Championships will be held always in the second or third weekend of October and there will be only open category classes, not juniors and masters. Categories will be as follow: Men’s Bodybuilding – 80 kg, - 90 kg, - 100 kg and + 100 kg, Women’s Bodybuilding open class, Classic Bodybuilding – 180 cm and + 180 cm, Men’s Physique open class, Athletic Fitness for men and women open class, Women’s Physique open class, Bikini Fitness – 163 cm, - 168 cm and + 168 cm and Body Fitness – 163 cm, - 168 cm and + 168 cm.

NBFF decided that there are no limitation in the amount of competitors and by that the NBFF tires to grow up the Championships much bigger than it is today.

The nest Nordic Championships will be held in Tallin, Estonia on October 19th, 2013. The competition will be drug-tested by the Estonian Bodybuilding and Fitness Federation.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×