Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kui palju ja kas seda vedelat lämmastikku kasutatakse toiduvalmistamisel üldse....?

Ekstremistid kasutavad. Tegelikult tarvitatakse seda tehnilistel otstarvetel. Kodutingimustes võib selle pudingu lihtsalt sügavkülma pista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preemia panen välja küll - sellele võib kasvõi homme Telliskivi Fitshopi järgi tulla (Pakk seda sama Puddingut). Selline põhjalik ülevaade ja puust ja punasega nagu öeldakse.... ;) Ma muidugi ei ole kunagi selle vedela lämmastikuga kokku puutunud ja ei ei kujuta ette kui populaarseks see kodustes tingimustes saab.... ;) . Loodame et suudame Prl. Crln tuvastada.

Aitäh! Mul on väga hea meel, et teile retspet meeldis.

Nüüd saan tagastada LauraL teaduse hüvanguks annetatud 43,455g Puddingut. Aitäh, Laura! Samuti suured tänud operaator Eve Toomsalule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh! Mul on väga hea meel, et teile retspet meeldis.

Nüüd saan tagastada LauraL teaduse hüvanguks annetatud 43,455g Puddingut. Aitäh, Laura! Samuti suured tänud operaator Eve Toomsalule.

Ei ole vaja mulle seda enam tagastada, mulle täitsa piisab sellest aust ja kuulsusest, mis ma sain kui helde annetaja :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingil põhjusel ei saa ma omle fitshopist pudingut tellida :(

Imestaksin, kui saaksid, sest siis oleks süsteemis mingi viga.

Puddingut lihtsalt ei ole hetkel laos, seega on ka netipoes mitteaktiivseks tehtud. Uus kaup peaks lattu jõudma loodetavasti täna ja seega FitShopidesse järgmisel päeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh! Mul on väga hea meel, et teile retspet meeldis.

Nüüd saan tagastada LauraL teaduse hüvanguks annetatud 43,455g Puddingut. Aitäh, Laura! Samuti suured tänud operaator Eve Toomsalule.

Vaatasin videot - huvitav ja hästi tehtud, aga nüüd ei saa mitte küsimata jätta, kas sa oledki keemik? Või kokk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin videot - huvitav ja hästi tehtud, aga nüüd ei saa mitte küsimata jätta, kas sa oledki keemik? Või kokk?

Raudselt keemik. Naturaalselt ikka sellise asja peale ei tule. Siin on raudselt mingeid mõtlemist soodustavaid aineid kasutatud. Midagi sellist nagu Ita Ever Tujurikkujas.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raudselt keemik. Naturaalselt ikka sellise asja peale ei tule. Siin on raudselt mingeid mõtlemist soodustavaid aineid kasutatud. Midagi sellist nagu Ita Ever Tujurikkujas.

Noh, videos esineb salapärane valge kittel, mida saab kanda kas kokk või nt keemik. Samuti äratab kahtlusi suur ja eripärane vedela lämmastiku mahuti - ma küll ei kujuta ette, kust Eestis sellist saab. Oleks nagu mingi labor, aga samas võiks sellist kasutada ka professionaalne kokk. Käeosavus on ka kahtlemata esindatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegipärast pakun, et vedelat lämmastikku koju osta ei saa. (Kindel muidugi pole) Väärkasutamisel on üsna kurvad tagajärjed

Kas on mõni asi mille väärkasutamisele ei ole kurvad tagajärjed?

Lisaks kokkadele ja naljameestele on kodus vedelat lämmastikku kasutanud ka ekstreemsemad arvutite üleklokkijad :)

Ega temaga kerge jäätist jahutada ei ole, jahutatava asjaga kokkupuutuv pind kipub keema nii et gaasimullide kiht isoleerib külma lämmastiku täielikult jahutatavast materjalist ära. Proovisin kunagi jookide jahutamiseks joogi peale valada aga joogid ei läinud kriipsu võrragi jahedamaks :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, videos esineb salapärane valge kittel, mida saab kanda kas kokk või nt keemik. Samuti äratab kahtlusi suur ja eripärane vedela lämmastiku mahuti - ma küll ei kujuta ette, kust Eestis sellist saab. Oleks nagu mingi labor, aga samas võiks sellist kasutada ka professionaalne kokk. Käeosavus on ka kahtlemata esindatud.

Videos oli lisaks kitlile ja laborikolale kohe alguses ka väike sissejuhatav tekst :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega temaga kerge jäätist jahutada ei ole, jahutatava asjaga kokkupuutuv pind kipub keema nii et gaasimullide kiht isoleerib külma lämmastiku täielikult jahutatavast materjalist ära. Proovisin kunagi jookide jahutamiseks joogi peale valada aga joogid ei läinud kriipsu võrragi jahedamaks :/

Nägin seda teksti alguses - see võib tähendada mida iganes. Ruum ja atribuudid siiski viitavad laborile.

E: osa tekstist läks kaotsi. Tahtsin veel öelda, et muuhulgas oleks suvel mõne vigastuse korral päris hea seda asja haavale juhtida.

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott oskad ehk aidata mind , miks sinu leiba nii vähe poes ringi liigub ? :D :D

Ega seal midagi teha ei ole hea kaup on defitsiit.... :D . Tegelikult on asi selels, et tootja on väiksem tehas ja leivaturul käib armutu andmine paari suure tegija vahel ja selaei ole lihtne sisse saada suurtesse kettidesse. Kuid seda enam otisge väikestest poodidest. Kaubamaja toidupoes on kindlasti veel müügil... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul helistati Elamri raadiost ja küsiti talveretsepti ja ega ma kade poiss ei olnud, Pudding (mille ise muideks just kausitäie ära sõin) retsept sobis just hästi talveretseptiks, magus, külm.... ;) . Selge, et kasutasin kohe ka juhust ja tellisin soovilugu: Vello Orumetsalt -"Las mööduvad aastad" ... :D . Kes viitib võib eeldatavasti seda vestlust ka järelkuulata, olin hom

Tihedad päevad on olnud ja nüüd on mahti kirjutada. Kuna trenni osas on olnud kergem tsükkel ,siis ei pea seda isegi vajalikuks välja tuua, küll on aga olnud teisi tähtsaid sündmusi ja lõbusaid hetki elust enesest.

Eilne päev - seda võib iseloomustada sõnaga valimised. Olin nii valitav kui ka valija. Päeval toimus EKFL üldkogu ja järgnevaks 4 aastaks valiti uus juhatus. Kuna pidin jooksma ühel valimiselt teisele 15 algas EKFL koosolek ja 16.00 EOK Täitevkomitee, siis sain olla nö esimese poole esimesest koosolekust ja ei teagi kas kõik ettepanekud läksid nii nagu planeeritud, kuid loodan ,et läksid. Jätkab ka järgneva 4 aasta jooksul presidendina Arnold Tokko, asepresidentideks valiti Ergo Metsla ja Ott..., peasekretärina jätkab Hr. Otsus ja juhatuse liikmena Jüri Vilo.

Erinevalt muudest spordialadest kus on alaliidu siseselt suuri erimeelsusi, siis peab tunnistama, et EKFL siseselt seda ei ole ja sme nö keskenduda tööle ja eelmise 4 aastase tsükli saldo medalites on muljetavaldav: EM ja MM 26 neist 12 kulda! (nii see kulturism ja fitness dopingukontollidega välja suretatakse.... :D ). Lisaks 6 medalit Maailmakarikavõistlustelt, 3 Arnold Classicult ja 11 Põhjamaade meistrivõistlustelt.

Eks töötame edasi ja noortega peab tõsiselt eelkõige tegelema, et ka järgmisd aastad tooksid uusi meistreid.

EOK Täitevkomitee valmistas kindlasti üllatuse kui valis uueks EOK peasekretäriks Siim Suklese, kes nö ametlikul konkursil ei osalenud ja talle tehti nö ettepanek presidendi poolt tulla EOK tagasi, sest töötas Siim 1997-2000 EOK tegevdirektorina, seega töö talle tuttav ja mees usun ,et väga võimekas ja sobib sellele kohale imehästi.

Täna hommikul andsin talveretsepti Elmari raadiole ja mis muu sobiks paremini talvertseptiks kui keefir Puddingu ja külmutatud marjadega... :D . Ise just lõpetasin ka kodus puhkepäeval Puddingu kirssidega....Loomulikult kasutasin juhust ja tellisin sooviloo: Vello Orumets ja "Las mööduvad aastad" ehk on see jutuajamine veel ka järekuulatav olin hommikul eetris 9.35

Homme aga lammutama jalg - loodan ,et saan kella 17 ajaks veel kamraade saali ehk isegi vennad inimkraanad... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on tekst veidi ära hakkinud ennast, vaata üle (üks lauseosa lõppu hüpanud) :)

Ja muidu ikka kõike paremat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on tekst veidi ära hakkinud ennast, vaata üle (üks lauseosa lõppu hüpanud) :)

Ja muidu ikka kõike paremat!

Tänud tähelepaneku eest, oli üks lõik jalutama jah läinud, nüüd parandatud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tuleks pühapäeval ka kusagil 17 paiku,tahaks vaadata üle toitumise ja seda korrigeerida kui vaja.Kirjutasin paberi peale välja päeva lõikes kaloraazi ja kogused jne.Samuti on olemas kehakaalu numbrid alates jaanuari algusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja just tänu selle sooviloole tuli mul tahtmine too akordioni peal täna ära proovida ja seda ma tegin!

Tore kui suutsin kedagi inspireerida vanalt pillilt tolmu pealt pühkima ja uuesti hääle sisse puhuma... :D .

Mina tuleks pühapäeval ka kusagil 17 paiku,tahaks vaadata üle toitumise ja seda korrigeerida kui vaja.Kirjutasin paberi peale välja päeva lõikes kaloraazi ja kogused jne.Samuti on olemas kehakaalu numbrid alates jaanuari algusest.

Helistame üle ja tulema peaks nats enne, lepime selle juba eetriväliselt kokku, sest mul on seal veel tulijaid, seega teeks ned kõik enne kella 17 ära, peale seda juba oma trenn. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jätkus siis humoristika show nagu ma neid jõunumbreid nimetan. Päeval magasin ,see kuulub nädalavahetuse rutiini juurdem, eriti hea uni tuleb kui tütar on kaisus... ;) . Kuid üle tunni ei ole vaja magada, siis ei saa pärast enam värskeks. Peale ülestõusmist kohe Taavi poolt soovitatud Loader sisse ja peab tunnistama, et midagi seal on , igal juhul lõi korralikult virgeks ja tuli nö pura sisse. Natuke andis päeval tunda ühe reie välimine külg, oli nagu lihaspinges, pärast trenni rullisin selle pilatese rulliga lahti.

Alustasin nagu ikka rasket päeva kükiga ja soojendus tundus kang juba varasemast kergem ja nii ka tulemuses kajastus.

70/10, 100/8, 130/8, 150/6, 170/6,190/8 (see on ka uus raw rekord kang trapetsil, allpool tehes, usun, et 10-11 on hetkel selle raskusega sees).

hackükk tunud ka kohe soojendusel veel kergem kui tavaliselt ja tegin sellise seeria.

100/10, 130/7, 160/6, 190/6 oli kerge ja mõtlesin et kas teha 220 5+ kordust või proovida vähemalt 4 kordust ise 230 -ga, valisin viimase ja see õigustas ennast, kui eelmine kord tuli 3 kordust ise ja 4 vajasin juba abi, siis nüüd tuli ise ilusasti 5 kordust, seega vaieldamatult parim hack raw mida varem teinud olen.

rinnalkükk -selle harjutuse puhul olen tähele pannud, et väga raske on teha pikka seeriat seega läksin üles tasapsisi ja lisasin viimases seerias ja ka seal tuli uus rekord. 70/10, 100/8, 130/5, 150/6, 170/2 kükk ei olegi nii raske kui see hoidmine rinnal.

Seega kolm harjutust ja kolm uut marki

Edasi tegin ben johnsonit, seekord proovisin nö hands free varianti - ärge seda järgi proovige, traumapunktid on niigi ülerahvastatud.... :D

Lõppu säärt hackil kuni 280/5. see ka uus rekord, kuid neid ma ei võta väga tõsiselt. Kükk on konkreetne asi.

Kaal hommikul 92 , päeval 93 -93,5 kilo seega selle kaalu kohta igati ok numbrid. Homme koos Raigoga siis tugevam rind, loodame et ka seal toimub edasiminek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×