Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Mulle on siin vahepeal lingitud igasugu rull küll ogade, nagade ja ei tea millega veel. Kindlasti nad teevad ära vähemalt sama hea töö, kuid ütlen et ka see sile rull teeb oma töö väga hästi ära, kui oskad seda kasutada.... ;) Mingi hetk lisan eri harjutusi, mida olen ise praktilisel teel omandanud, kindlasti on neid internetiavarustes ka olemas, kuid tihti on hea kui on eestikeelse seletusega ja ma olen ise need nöö öelda töö käigus omandanud. Kuid tänan pakkumast! ;)

Sa kirjeldad siin juba ogade ja nagadega rulle nagu sado-maso varustust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii vahpeal käsime ümbrusega natuke tutvusmas ja saime ennast ka ära registreeritud. Nüüd vaja ühest hotellist check out teha ja teises lubati poole tunni pärast tuba valmis panna. Postitan vahepeal mõned pildid.

Nii käsi suurem kui pea... :D tänapäeva fotograafias on see võimalik moonutada... ;)

post-22-0-62371500-1352299182.jpg

Natuke pilte ka kohalikust liikluskultruurist, kes lõunamaades käinud, see teab, et seesugune pilt on seal tavapärane, kus inimesed lihtsalt autokastis istuvad....

post-22-0-28351900-1352299194.jpg

Need sõbrad ei istu mitte aias, vaid samuti autokastis... ;)

post-22-0-80963900-1352299201.jpg

Bussi peale ja maha hüpatakse isegi hoopealt, uksed on bussil lahti kogu sõidu vältel. Vaadake teepeal olevat raudplaati, see nihkus paigast iga sõidukiga ja võib ainult arvata mitmes auto sinna sisse sõitis...

post-22-0-18707600-1352299210.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Majandushuvilistele ka kohalikud kütusehinnad, see on galloni hind (kui ma õigesti mäletan ,siis gallon on ca 3,6 liitrit), seega kütus ei maksa siin suurt midagi....

post-22-0-96095100-1352299437.jpg

Esimesed loomad ka ära nähtud, sedakorda siis veel pildipeal

post-22-0-25377800-1352299447.jpg

Elektri eriharidusega inimestele ka sudoku.... :D

post-22-0-55302500-1352299458.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle kiidusõnad operaator Otile ja karikad on küll tõeline vana kool! Ei tea, kas väiksemad karikad on ainult viisnurgad? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke pilte ka kohalikust liikluskultruurist, kes lõunamaades käinud, see teab, et seesugune pilt on seal tavapärane, kus inimesed lihtsalt autokastis istuvad....

post-22-0-28351900-1352299194.jpg

Kann triibutab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan vahepeal meist ka elumärki. Õigupoolest ei olegi nagu midagi pikalt kirjutada. Vahetasime hotelli ja oleme nüüd kuni võistluste lõpuni Sheraton hotellis, selles mõttes on hea, et siin toimuvad kõik meetingud , toitlustamised jne. et ei pea selleks eraldi teistest hotellidest kohale tulema, need asuvad küll kohe kõrval ,kuid siiski. Hakkab mul tekkima vist ületaastumise faas, nimelt nii kui ära sööd kohe saab magada ja sellist tunnet olen varem vaid MM -del saanud tunda, kus läbi puhkamise ja enam mitte tugeva trenni, vaid kerge liigutamise näed mismoodi mõne päevaga vorm veel paraneb. Loodame, et see kajastub ka reedesel võistlusel. ;)

Mõned pildid ka uuest elamisest- korralik ei ole midagi öelda, kuid eelmises hotellis oli vannituba suurem, muidu igati ok.

post-22-0-27979100-1352316370.jpg

post-22-0-67651200-1352316381.jpg

Nüüd üks väike pildimäng ka, küsimus - mis on kilekoti sees mida Natalia käes hoiab? (kuna hetkel veel muud põnevust ei ole, siis lihtsalt vahelduseks minu monoloogile... :D )

post-22-0-24461900-1352316392.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan vahepeal meist ka elumärki. Õigupoolest ei olegi nagu midagi pikalt kirjutada. Vahetasime hotelli ja oleme nüüd kuni võistluste lõpuni Sheraton hotellis, selles mõttes on hea, et siin toimuvad kõik meetingud , toitlustamised jne. et ei pea selleks eraldi teistest hotellidest kohale tulema, need asuvad küll kohe kõrval ,kuid siiski. Hakkab mul tekkima vist ületaastumise faas, nimelt nii kui ära sööd kohe saab magada ja sellist tunnet olen varem vaid MM -del saanud tunda, kus läbi puhkamise ja enam mitte tugeva trenni, vaid kerge liigutamise näed mismoodi mõne päevaga vorm veel paraneb. Loodame, et see kajastub ka reedesel võistlusel. ;)

Mõned pildid ka uuest elamisest- korralik ei ole midagi öelda, kuid eelmises hotellis oli vannituba suurem, muidu igati ok.

post-22-0-27979100-1352316370.jpg

post-22-0-67651200-1352316381.jpg

Nüüd üks väike pildimäng ka, küsimus - mis on kilekoti sees mida Natalia käes hoiab? (kuna hetkel veel muud põnevust ei ole, siis lihtsalt vahelduseks minu monoloogile... :D )

post-22-0-24461900-1352316392.jpg

Vast ikka küüslauk, et seal jõuluses kliimas haigeks ei jääks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vast ikka küüslauk, et seal jõuluses kliimas haigeks ei jääks :D

Ei see ei ole küüslauk. Loogika aitab arvamisel kindlasti, sibul tegelikult omab enam vähem samasugust antiseptilist toimeainet nagu küüslauk... ;) Seega sibul teeb selle töö jub ära, kuid see toiduaine sobib tõesti hästi kokku sibulaga.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa minagi enam rahu. Õppisin siin rahulikult, kuid nüüd ei saa enam mõtteid eemale, mis seal kotis küll olla võib. Meloni sektor või papaja? Aga see vist hästi sibulaga kokku ei lähe :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa minagi enam rahu. Õppisin siin rahulikult, kuid nüüd ei saa enam mõtteid eemale, mis seal kotis küll olla võib. Meloni sektor või papaja? Aga see vist hästi sibulaga kokku ei lähe :D

Mikk läheb nüüd tagasi õppima rahulikult ja sibulaga läheb kõik kokku! Kunagi olime koos Sõjakooli kadettidega Soomes erinevates väeosades ja ühes kohas anti meile hommikusöögiks munarooga, mis oli visuaalselt täpselt nagu praemuna. Laual olid veel või, maasikamoos ja hakitud sibul. Kadetid kühveldasid mõnuga sibulat peale ja siis avastati, et tegemist on pannkookidega. Järgmine päev oli teine munaroog, mis nägi välja täpselt nagu pannkook ja siis kõik panid moosi peale ja selgus, et hoopis soolane munaroog. Soomlastel oli muidugi nalja palju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa minagi enam rahu. Õppisin siin rahulikult, kuid nüüd ei saa enam mõtteid eemale, mis seal kotis küll olla võib. Meloni sektor või papaja? Aga see vist hästi sibulaga kokku ei lähe :D

Miki et saaksid rahus magama minna, siis annan õige vastuse koos pildiga.... :D

Seal on mõnus tükk kohalikult turult ostetud liha - kergelt isegi natuke veel verine - , mis läheb kohe koos sibulaga pannile.

Kodanik Tragl te olite väga lähedal.... ;)

Ma ei hakanud spetsiaalselt vihjet andma, sest siis oleks asi liiga lihtne olnud. Nimelt saabusid Ukrainlased ja tõid Nataliale kingituseks ukraina pekki ja magusaid sibulaid.... ;) . Kui ma oleksin vihjeks andnud, et see on kingitus ukrainlastelt, siis ei oleks tõenäoliselt keeruline olnud ära arvata, sest kes vähegi ukraina kultruuriga on kokku puutunud, siis pekk on seal nagu meil mulgikapsad või verivorstid... :D

Selline käntsakas pekki...

post-22-0-49002400-1352328200.jpg

ja sellele järgnes enam - vähem selline Dima Bilani hüpe rõõmust.... :D (vabandan pildi kvaliteedi pärast, kuid emotsioon pekki saabumisest oli ehe.... :D )

post-22-0-57507400-1352328209.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ja kuidas sa hotelli vahetasid? Lasin vist midagi mööda.

Ametlike hotelle on kokku kolm, ma ise bronnisin ühte ametliku hotelli toa, kuna jõudsin kohale enne ametliku saabumispäeva. Kuid korraldajate poolt oli mind pandud peahotelli, kus kogu mürgel käib, nii meetingud kui toitlustamine ja kus tuleb ka kaalumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal siis jällegi trenn ära tehtud, täna siis tunnike rahulikumas tempos jooksu ja lisaks kergelt rind, õlg triitseps. Peale seda masaazirulliga üle ja pessu. Triitspesid olid täna rullides eriti kinni, hetkelgi veel valusad, loodan et lähipäevil ka seal taastumine paraneb. Rull näitab suht kiirelt ära mis piirkonnad on heas seisus ja mis on kinni ülekoormusest.

Õhtusöögil käisime ka ära, pidi algama kell 19 kohaliku aja järgi, kuid hakkas tud hiljem, seega tükk ootamist. Käisin enne seda ka proovikaalumisel ära, kõrvalasuvas kaubanduskeskuses ja enne õhtusööki oli lühikeste pükste ja särgiga üle 86 kilo, seega ilma ca 86, süüa anti ka mõõdetud kogustes, seega mingit laadimist siin korraldada ei saa ja ega mul ole ka plaanis. Toit oli maitsev, kana ja loomaliha oli kergelt grillitud ja oli hästi pehme - seega maitsev toit. Kui midagi puudu jääb, siis saab kõrvalasuvast poest igal hetkel lisa, seega mingeid probleeme hetkel ka toitlustamise osas ei ole.

Rahvast ikka lisandub ja järjest uued ja uued koondised jõuavad kohale. Endal on ka palju tuttavaid - olen ju ka 13 aastat jutti kohapeal käinud ja eks näod on suures osas samad.

Leidsime ka Eesti lipu üles ja kasutasime kohe juhust, et see jäädvustada.

post-22-0-58150300-1352339082.jpg

Minu õhtusöök

post-22-0-10267200-1352339092.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu õhtusöök

post-22-0-10267200-1352339092.jpg

Kuldsed sõnad on öelnud üks kulturist, rääkides toitumisest: "Valgud tulevad kanast, süsivesikud riisist, natuke brokolit juurde ja ongi kõik" :D

Nime ma ei mäleta, kes seda ütles, aga kehtib kõikide kulturistide kohta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi seda pekki oleks patt mitte süüa, mul on neid külmas 4 tk, kuuma leiva peale koos küüslauguga, viib keele alla. Ainult riisi ja kanaga läheb elu natuke nutuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt tere hommikust või nagu kohalikel on kombeks öelda buenos dias... :D , kell siin Equadori otsereportaazi stuudios näitab 6.16 ja kes ei ole jõudnud veel ärgata ka neid on meie seas, siis on paras aeg seda teha... ;) . Vaataksime kõigepealt üle tänased ajalehed ja seejärel räägiksime sellest millised otseülekanded meil tänase päeva jooksul veel plaanis teha on.

Orienteeruvalt kell 15.00 (eesti aja järgi) on hommikusöök. seejärel kell 17.00 Citytour. Kell 19.00 lõunasöök ja siis erinevad meetingud alates 22.30 -nst ja need kulmineeruvad kaalumisprotseduuri algusega kell 01.00 öösel. Seega meil on ees pikk spordipäev, mis loodetavasti toob positiivseid emotsioone tugitoolisportlastele, kes meie programmi täispikkuses soovivad jälgida. ;) . Proovime selle pika päeva jooksul teieni tuua parimad palad nii sõnas kui pildis - jääge meiega! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi seda pekki oleks patt mitte süüa, mul on neid külmas 4 tk, kuuma leiva peale koos küüslauguga, viib keele alla. Ainult riisi ja kanaga läheb elu natuke nutuseks.

Õrritate siin Otti selle pekiga :D

Ma pean tunnistama, et mind jätab see pekk suht külmaks. Olen teda söönud ja ega tal midagi viga ole, kuid käed ikka värisema ei hakka nagu Natalial.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pean tunnistama, et mind jätab see pekk suht külmaks. Olen teda söönud ja ega tal midagi viga ole, kuid käed ikka värisema ei hakka nagu Natalial.... :D

Kusjuures see käte värisemine on täiesti õige väljend! Mul on mitmed tuttavad, kes mingisuguste toiduainete peale üleni värisema hakkavad või siis värisevad käed. Miks see nii on, ei oska kahjuks öelda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×