Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Wishing you all the best!

23 entries in your class;

  1. Eric Ndjomo Ngassa Canada
  2. Fausto Caicedo Ecuador
  3. Ronald Chavez Ecuador
  4. Amit Chaudhary India
  5. Cornelius Engelbreght South Africa
  6. Raul Martinez Briceño Venezuela
  7. Freddy Gayoso Olivares Chile
  8. Osvaldo Morales Chile
  9. Ariel Bressan Argentina
  10. Serkan Cetin Germany
  11. Ronald Palomino Pinto Peru
  12. Duncans Vela Diaz Peru
  13. Juan Benito Sagastegui Peru
  14. Juan Carlos Rodriguez Peru
  15. Luiz Sarmento Brazil
  16. Ángel Bermúdez Cuadro Colombia
  17. Ott Kiivikas Estonia
  18. Vladislav Mazhara Ukraine
  19. Ahmed El Wardany El Sadany Egypt
  20. Ashraf Zaky Bahnasawy Egypt
  21. Simone Meiattini Italy
  22. Ufuk Özturk Turkey
  23. Yavuz Oymak Turkey

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii meil trenn tehtud ca 2,5 tundi sealhulgas tunnike hea tempga jooksu, lisaks selg, biiteps ja natuke ka poseerimist. Hetkel veel hea rahulik teha trenni ,sest enamus saabub homme.

Enesteunne hea ja vorm ka.

post-22-0-01827200-1352237383.jpg

post-22-0-29437700-1352237392.jpg

post-22-0-06932300-1352237403.jpg

post-22-0-62851800-1352237482.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wishing you all the best!

23 entries in your class;

  1. Eric Ndjomo Ngassa Canada
  2. Fausto Caicedo Ecuador
  3. Ronald Chavez Ecuador
  4. Amit Chaudhary India
  5. Cornelius Engelbreght South Africa
  6. Raul Martinez Briceño Venezuela
  7. Freddy Gayoso Olivares Chile
  8. Osvaldo Morales Chile
  9. Ariel Bressan Argentina
  10. Serkan Cetin Germany
  11. Ronald Palomino Pinto Peru
  12. Duncans Vela Diaz Peru
  13. Juan Benito Sagastegui Peru
  14. Juan Carlos Rodriguez Peru
  15. Luiz Sarmento Brazil
  16. Ángel Bermúdez Cuadro Colombia
  17. Ott Kiivikas Estonia
  18. Vladislav Mazhara Ukraine
  19. Ahmed El Wardany El Sadany Egypt
  20. Ashraf Zaky Bahnasawy Egypt
  21. Simone Meiattini Italy
  22. Ufuk Özturk Turkey
  23. Yavuz Oymak Turkey

No any slovak or russians this time :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõppu siis Pilatese rulliga massaz ja taastusjook HTR + Dextro

post-22-0-35914700-1352237988.jpg

post-22-0-10271700-1352237997.jpg

post-22-0-85013600-1352238004.jpg

post-22-0-30861700-1352238017.jpg

See rull on ikka superasi, peale pikka istumist ja tugevaid trenne, imekerge ja 30 cm ei võta ka pagasis palju ruumi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea vorm ja superteravad pildid! Kui nüüd konkurendid neid pilte näevad, siis ilmselt satuvad masendusse :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea vorm ja superteravad pildid! Kui nüüd konkurendid neid pilte näevad, siis ilmselt satuvad masendusse :)

Hea on see, et 4 Kuweidi mehe asemel on sel aastal 4 Peruu meest katist, lisaks Indiast ja siit ümberkaudsetest riikidest. Paar Egiptlast on kindasti tugevad, kuid usun et sel aastal on võimalus parem kui kunagi varem, elame näeme esimese emotsiooni saame juba kaalumisel ülehomme, kuid nagu tead, siis tõde selgub ikka ja alti laval ,seega ärme üle mõtle, teeme oma asja täpselt nii hästi kui oskame ja tuleb, mis tuleb...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea on see, et 4 Kuweidi mehe asemel on sel aastal 4 Peruu meest katist, lisaks Indiast ja siit ümberkaudsetest riikidest. Paar Egiptlast on kindasti tugevad, kuid usun et sel aastal on võimalus parem kui kunagi varem, elame näeme esimese emotsiooni saame juba kaalumisel ülehomme, kuid nagu tead, siis tõde selgub ikka ja alti laval ,seega ärme üle mõtle, teeme oma asja täpselt nii hästi kui oskame ja tuleb, mis tuleb...

Seda küll ja eks siis paistab ka, kas oli õige otsus kergemasse kategooriasse minna. Ilmselt oli, aga praegu saame selle üle ainult spekuleerida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt fantast on lugeda :) Suured tänud selle energia eest Ott, et viitsid kõike jagada (nii pilte kui emotsioone)! Kõrge viis ja uute uudisteni :)

Kuna siin Lembitu Kuuset peale trenni või seeria vahepeal intervjuud võtmas ei ole või stuudios Kaljuveer kommenteerimas ei ole, siis tuleb marginaalsete spordialade esindjatel see töö nende eest ära teha... :D ja lisaks olla massöör, treener ,delegaat ,reporter jne... ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis hakkab varsti hommik koitma, kuid siin alles õhtu läheneb. Käisime natuke jalutamas ja selgus, et see hotell, kus meie oleme, see on otseühenduses kõrvalasuva suure kaubanduskeskusega, mis omakorda on ühenduses sildadega teiste hotellidega, kuhu võistlejad laiali jagatakse. Seega põhimõtteliselt saad siin kohapeal nii shopata kui ringikäi nii ,et majast ei pea välja minemagi. Õues on ka õhtul +28 kraadi seega, kohati on parem jahendamas liikuda.

Väike ülevaade milline on Equadori jõulukuuskede valik, neid on siin igal sammul üks uhkem kui teine ja sees olles hakka või uskuma, et jõulud ongi käes ja õues lumi maas, kui taustaks tuleb ka igal sammul: We wish you a merry christmas.... :D

Sattusime kohe ühele korrusele, kus avanes hiigelsuur toidusaal ja see oli siis täis kõikvõimalike söögikohti - mõtlesin hirmuga, et kui see jõmmide kari sinna peale võistlust sisse sajab ja rüüstama kukub, siis sellist laastamist ei ole siinkandi inimesed varem küll näinud.... :D Eriti kui need veel maikades tulevad... :D

post-22-0-85981700-1352251387.jpg

post-22-0-79998300-1352251402.jpg

Koos võistluste roll -upiga

post-22-0-99801800-1352251414.jpg

Valik jõulukuuski ehk teil seal Põhjamaal tekkib ka jõulutunne paremini... ;)

post-22-0-58851800-1352251427.jpg

post-22-0-25490800-1352251439.jpg

post-22-0-42113400-1352251450.jpg

post-22-0-66417700-1352251468.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einojah, neid Jõulukuuski on kindlasti vaja :D Juba mõned nädalad tagasi Helsinkis šopates olid poodides Jõulukuused ja muu atribuutika juba ammu väljas...küllaltki külma kõhedust tekitas see vaatepilt teadmise näol, milline hullus meid siin loetud nädalate pärast ootamas on :ph34r:

Aga tõesti, see laastamine võib seal meeletu olla pärast võistlust...sest vaevalt keegi seal on näinud niivõrd suurt puhta lihasmassi kogust per m2 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga regioon on kellegi jaoks kauge. Maailmameistrivõistlused meestele on igal juhul väga globaalne ja on viimase 13 aasta jooksul mis mina olen osalenud, valdavat toimunud ida pool alates araabiamaadest ja lõpetades Hiina, Taiwani ja Lõuna - Koreaga. Lõuna - Ameerikas toimuvad nad selle aja jooksul esmakordselt ja järgmisel aastal kuuldavasti Austraalias... ;) Hullem varinat on see kui naiste MM toimus 5 aastat järjest Santa Susannas Hspaanias. Budapest on korraldanud ka vähemalt 5 korda juuniorite ja vetranide MM -i. On MM millele konkurssi ei ole ja mis pigem antakse korraldada esimesele kes soovib ja siis on maailmakongress koos kulturismi MM -ga ehk Mr. Univers ja selle peale on soovijaid tavaliselt ikka rohkem kui üks olnud.

Kui austraaliasse tuled siis kus iganes osariigis see ka ei toimuks ,siis mina olen kohal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei tea, kui palju rahvast nendele võistlustele Põhjamaadest tuleb, aga kui Soomest-Rootsist kedagi ei olegi, siis võiks Ott ka Jõulusaadiku ameti seal koha peal ette võtta põhjarahva esindajana :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui austraaliasse tuled siis kus iganes osariigis see ka ei toimuks ,siis mina olen kohal :)

Austraalias peaks päris palju eestlaseid olema. Korraldaks samal ajal ka ESTO ning saadaks kõik väliseestlased võistlustele Otti toetama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga regioon on kellegi jaoks kauge. Maailmameistrivõistlused meestele on igal juhul väga globaalne ja on viimase 13 aasta jooksul mis mina olen osalenud, valdavat toimunud ida pool alates araabiamaadest ja lõpetades Hiina, Taiwani ja Lõuna - Koreaga. Lõuna - Ameerikas toimuvad nad selle aja jooksul esmakordselt ja järgmisel aastal kuuldavasti Austraalias... ;) Hullem varinat on see kui naiste MM toimus 5 aastat järjest Santa Susannas Hspaanias. Budapest on korraldanud ka vähemalt 5 korda juuniorite ja vetranide MM -i. On MM millele konkurssi ei ole ja mis pigem antakse korraldada esimesele kes soovib ja siis on maailmakongress koos kulturismi MM -ga ehk Mr. Univers ja selle peale on soovijaid tavaliselt ikka rohkem kui üks olnud.

Huvi pärast vaatasin osalejate nimekirja, domineerivad L-Ameerika ja Aafrika. Eurooplasi, ameeriklasi on üllatavalt vähe. Ilmselt mingil määral asukoht siiski mõjutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui austraaliasse tuled siis kus iganes osariigis see ka ei toimuks ,siis mina olen kohal :)

Olen kindlasti platsis kui seal võistlus tuleb ja anname sellest tulekust kindlasti ka teada. Eestlased on mult sealt austraaliast isegi toitumis ja trennikavasid läbi veebi tellinud... ;)

Huvi pärast vaatasin osalejate nimekirja, domineerivad L-Ameerika ja Aafrika. Eurooplasi, ameeriklasi on üllatavalt vähe. Ilmselt mingil määral asukoht siiski mõjutab.

Eks asukoht kindlasti mõjutab, sest lähiriikedel on ikkagi hulga odavam siia kohale tulla kui mujalt maailmast. Kui on euroopas ,siis eurooplasi rohkem ja kui aasias siis sealtkandist.

Ma küll ei tea, kui palju rahvast nendele võistlustele Põhjamaadest tuleb, aga kui Soomest-Rootsist kedagi ei olegi, siis võiks Ott ka Jõulusaadiku ameti seal koha peal ette võtta põhjarahva esindajana :P

Mulle lihtsalt meenus iga-aastane kohustus jõulumeest mängida, kuid miks mitte teha nö soojendusetendus juba siin maailmakongressil ära.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök söödud ja õige pea jalutame kõrvalasuvasse hotelli, et seal vaadat üle kas saame ennast nö ka ametlikult ära registreeritud. Loodetavasti ka mõningat pildimateriali tehtud, et teie hall argipäeva natukenegi päikest tuua... :D

Hommikusöögi lauas kohtusin türklase Hamdullah Aykutluga (tutvusime temaga juba minu esimesel MM kui käsin 1999 Bratislavas) - mees varem kolm korda MM võitnud just -90 ja +90 kategoorias. 90 ndate keskel ka lühikest aega profileiba maitsnud, kuid siis jälle amatööridesse naasnud (loeti maailmas ka pikka aega kõige kuivamks kulturistiks, eks sealt need kvaliteedi standardid kuivuse osas pandud ongi....). Oli teine näljane ja natuke ka närviline, sest saabus eile õhtul ja pagas oli kätte saamata, tellis tagasihoidlikult 1 kilo keedetud riisi hommikusöögiks.... :D Eks osa võttis karbiga kaasa ka, ei olnud veel rahul ,et riisil oli ikkagi soola maitse tunda. Tõenäoliselt ei jõutud ka köögis nii kiiresti seda valmistada kui hr. soovis ja lihtsalt võeti varem valmiskeedetud riis visati korra keevasse vette ja mõeldi et petetakse kulturist ära, kuid võta näpust, selle tundemeel enne võistlust soola suhtes on ülitundlik ja niilihtsalt ninapidi ei vea.... :D .

ütles ,et mõtleb veel kas teeb 90 või raskemas kaasa. Viimane kord võitis veteranide MM kui Mikiga Türgis käisime 2010.

hamdullahaykutlu.jpg

Kui keegi ütleb ,et tagumik on triibuline, siis meenub midagi sellist...

hamdullah_aykutlu6.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök söödud ja õige pea jalutame kõrvalasuvasse hotelli, et seal vaadat üle kas saame ennast nö ka ametlikult ära registreeritud. Loodetavasti ka mõningat pildimateriali tehtud, et teie hall argipäeva natukenegi päikest tuua... :D

Hommikusöögi lauas kohtusin türklase Hamdullah Aykutluga - mees varem kolm korda MM võitnud just -90 ja +90 kategoorias. 90 ndate keskel ka lühikest aega profileiba maitsnud, kuid siis jälle amatööridesse naasnud (loeti maailmas ka pikka aega kõige kuivamks kulturistiks, eks sealt need kvaliteedi standardid kuivuse osas pandud ongi....). Oli teine näljane ja natuke ka närviline, sest saabus eile õhtul ja pagas oli kätte saamata, tellis tagasihoidlikult 1 kilo keedetud riisi hommikusöögiks.... :D Eks osa võttis karbiga kaasa ka, ei olnud veel rahul ,et riisil oli ikkagi soola maitse tunda. Tõenäoliselt ei jõutud ka köögis nii kiiresti seda valmistada kui hr. soovis ja lihtsalt võeti varem valmiskeedetud riis visati korra keevasse vette ja mõeldi et petetakse kulturist ära, kuid võta näpust, selle tundemeel enne võistlust soola suhtes on ülitundlik ja niilihtsalt ninapidi ei vea.... :D .

ütles ,et mõtleb veel kas teeb 90 või raskemas kaasa. Viimane kord võitis veteranide MM kui Mikiga Türgis käisime 2010.

Eks neid staarkulturiste tuleb sinna kokku päris palju kelle pärast tagasihoidlikumad ja viisakamad kulturistid häbi tunnevad. Kui võistlused läbi, ega nad siis ka ei pruugi rahulikumad olla...kui tulemused ei ole päris need, mida oodati. Mõned aastad tagasi tagus üks hullunud jõmm pärast autasustamist jalaga prügikasti, sest oli jäänud euroopa MV-l teiseks! :rolleyes: Otil endal tundub kõik korras olevat ja see on kodupubliku jaoks kõige olulisem! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ülevaade siis kaasavõteud pagasist.

Massöör on ka Equadoris kaasas - see Pilatese massazirull 30cm on ideaalne abimees reisul, peale pikka sõitu või väsitvat võistlust on hea verevarusutst parandada ja ennast lahti rullida. Saadaval nii Fitshopi veebipoes kui hästivarustatud Fitshoppides üle eesti.

post-22-0-33863700-1352112248.jpg

Võta parem see Ott, saab minu käest €40 :)

http://www.google.com/imgres?q=the+grid+foam+roller&um=1&hl=en&client=safari&tbo=d&rls=en&biw=1357&bih=648&tbm=isch&tbnid=kkMDBIjzYip6nM:&imgrefurl=http://adriancrowe.wordpress.com/2011/10/02/ooooooouuuch/&docid=ExEzLYX1Xyz75M&imgurl=http://adriancrowe.files.wordpress.com/2011/10/the-grid-foam-roller1.jpg&w=2592&h=1936&ei=v3CaUPrnE4Sh4gTIkoHQBA&zoom=1&iact=hc&vpx=12&vpy=130&dur=600&hovh=144&hovw=214&tx=96&ty=80&sig=112321176263751473197&page=1&tbnh=144&tbnw=214&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:14,s:0,i:115

Muudetud kasutaja ErikO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta parem see Ott, saab minu käest €40 :)

http://www.google.co...,r:14,s:0,i:115

Mulle on siin vahepeal lingitud igasugu rull küll ogade, nagade ja ei tea millega veel. Kindlasti nad teevad ära vähemalt sama hea töö, kuid ütlen et ka see sile rull teeb oma töö väga hästi ära, kui oskad seda kasutada.... ;) Mingi hetk lisan eri harjutusi, mida olen ise praktilisel teel omandanud, kindlasti on neid internetiavarustes ka olemas, kuid tihti on hea kui on eestikeelse seletusega ja ma olen ise need nöö öelda töö käigus omandanud. Kuid tänan pakkumast! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×