Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Yeh, but on the other hand, now you look definitely bigger, fuller and rounder than earlier still showing some details. True, a tad tighter and you will be simply fantastic ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott näitas väga head vormi ja võttis sügishooaja esimese medali, pronksi!

Seda siis endast paarkümmend - kolmkümmend kilo raskemate "geneetiliste mutantidega" võideldes!

Väga tuli, Ott!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott näitas väga head vormi ja võttis sügishooaja esimese medali, pronksi!

Seda siis endast paarkümmend - kolmkümmend kilo raskemate "geneetiliste mutantidega" võideldes!

Väga tuli, Ott!

Seega on lootust medali muutusele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus läbi jah ja olen rahul, sest selles seltskonnas 3. koht on kõva tulemus, võitis Aleksandrov Lätist nagu ka arvata oli, Mickus teine pettus ja läks lavalt minema, mitte just kõige sportlikum käitumine. Õhtuses osas suutsin enda arust vormi parandada, sest hommikul oli pilt vesine, kuid peale võistlust viskas seda välja ja endale tundus õhtune pilt parem - sest ka peale eilset aeroobset oli vormipildid paremad kui lavapildid - seal osad tehtud ka juba siis kui grimm jookseb ehk 4 või 5 väljakutse järjest. Selge, et pekki on ka veel põletada, kuid täna ütleme nii et live pilt oli tõenäoliselt parem kui see mis pildile jäi. Saalist tuli vormi kohta igal juhul pallju positiivset tagasisidet, mis mulle ongi oluline. Eks nädala pärast näitan mis seis on ja hea et sai nö väiksemal võistlusel eksperimenteerida.

Auhinnaks ilus karikas ja 2050 litti ehk ca 600€ (kunagi pidin 5 kuud laudu staabeldama selle eest... :D ) olen tulemusega rahul ja näen mida saan parandada ja järgmisel nädalal juba uus väljakutse, vähemasti omaraskuste meestega, kuid vormi osas järeleandmisi teha ei saa...

Nüüd veel natuke tähistame ja siis tuttu ja hommikul kohe trenni ja siis kojusõit. Nüüd mõned pildid oma telefoniga.

Loglift, mille võitis peoperemees ise 210kg

Miša soojendamas

post-22-0-89846800-1349638001.jpg

Zidrunas

post-22-0-00913500-1349638009.jpg

Koos Festival maskoti Zidrunas Zavickase, bodyfitnessi võitja ja Arvydas Mickusega

post-22-0-58738100-1349638016.jpg

Koos Fasti šefi Olliga

post-22-0-10834900-1349638032.jpg

post-22-0-39467500-1349638037.jpg

Koos Mickusega

post-22-0-90469200-1349638042.jpg

post-22-0-54576500-1349638049.jpg

Koos fänniga

post-22-0-94614500-1349638053.jpg

Konkurentidega kevadisest Balti Matšist

post-22-0-31917800-1349638058.jpg

post-22-0-61609500-1349638070.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured õnnitlused Otile vägeva lahingu eest! (Grimm tõesti seekord voolas korralikult :( )

Mujla isegi suurvõistlustel ei tehta enam 5 järjestikust väljakutset järjest ühele mehele, siin aga tehti, trenni mõttes hea kogemus, õhtul pidas grimm ilusasti kui pidi tegema korra vabakava, siis korra kohsutuslikud poosid ja posedown. Seega grimmi kohta tegelt seekord midagi öelda ei olnud, lihtsalt ekstremaalsete tingimuste korral siis läheb jamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõelge nüüd korraks peaga, kuidas saaks mingisugune aparaat läbi käelihaste su rasvaprotsenti mõõta. Tegemist on kõige lihtsama kalkulaatoriga, milles on valemid, mis arvestab keskmise inimese pikkust, vanust ja kaalu arestada su rasva protsendi. Kui viitsite otsida, siis netis leiate analoogseid sadu. Kui te võtate mehe, kes on Oti pikkune ja Oti kaalus, aga trenni ei tee, siis ta ongi suht rasvane.

Vale.

Et üldse BIA näite võrrelda, peavad need olema mõõdetud käte ja jalgade kaudu .Sama meetodit kasutatatakse nt toiduainetööstuses toidu rasvasisalduse jälgimiseks (pikemalt bioelektrilise takistuse analüüsi metoodikast ). See ainult käte kaudu mõõtev rool ei ole piisavalt täpne, samuti nagu "saunakaalud" (ainult jalgade kaudu).

Ja artikkel siin lehel ka http://www.fitness.e...mootmistehnikad

Huvitav, et nad siis madala rasvaprotsendiga niimoodi 'huupi' pakuvad. Nendega, millega mina olen proovinud mõõta on löönud lihtsalt ette errori, et mõõtepiirkonnast väljaspool.

Käed võisid liiga kuivad olla või jalatallad.

Nii see on ja mõnedele sellistele aparaatidele on ka kasutusjuhendisse lisatud, et mitte kulturistidele, sest aparaat ei saa atleetide numbritest eriti hästi aru. Mäletan, kuidas ma käisin kunagi mingisuguseid Konsumis tegutsevaid tädisid kollitamas enne MM-i 2009 aastal kui oli elu kõige kuivemas vormis ning see aparaat näitas ikka, et mingi 15 või midagi sellist ja tädid soovitasid mul spordiga tegelema hakata ja kui ma oma nälginud ihu paljaks võtsin, siis nad solvusid minu peale

Täpselt. On ära märgitud, et see ei ole mõeldud bodybuilderitele ja tippsportlastele. Olenevalt masinast on ka eraldi nö "Athlete mode" - isikule, kes on pikemat aega treeninud nädalas üle 10 tunni jm tingimused. Kulturistidele sobiks paremini kaliibermeetod või DXA.

Ilmselgelt need tädikesed ei teadnud mida nad teevad seal üldse.

Pseudovalmitest veel siin.

Lööge 20% bodyfat googlisse sisse ja siis tuleb pilte, saab mingi ettekujutuse - need on ikka väga kaugel tasemel kulturisti vormist.

Mõned visuaalsed võrdlused ka siin: https://www.facebook.com/media/...990696

Ja mis annab jällegi mehepoegadele õigustuse naistele poes öelda, et need aparaadid valetavad puha, näe Otile ütles 22%. Et kui mulle ütleb 30%, siis on ju kõik normis ...

Kas keegi teab, millise konditsiooni juures ja kuidas saabub see murdepunkt nendel aparaatidel? Ehk milliste tingimuste puhul läheb asi lolliks? Ja kas muutumine on järsk või sujuv?

Kuid asi võib ju olla ka selles, et need mõõdavad tegelikult lihase elektrijuhtivust ja kuiva lihase puhul on see väiksem ja see nimetatakse rasvaks?

Sellepärast peabki mõõtja küsima subjekti kehalise aktiivsuse kohta. Omal käel üksiku mõõtmise näitude kohta järeldusi teha on vale. Eriti nende nn saunakaaludega. Peab olema kogenud mõõtja. Minu teada kasutavad Reval, Sparta, myFitness, vomax ja sportmed BIA-meetodit.

Nö "murdepunkti" ei ole mõtet otsida, see toimub pikema aja jooksul kui mõõdetava keha muutub tippatleedi kriteeriumitele vastavaks. Meetod on mõeldud eelkõige muutuste jälgimisele. Kui jälgite muutust ainult peeglist ja sellest piisab, ei ole mõtet masina peal käia.

Need mõõdavad kogu massi elektrijuhtivust.

Muudetud kasutaja marten66 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vale.

Et üldse BIA näite võrrelda, peavad need olema mõõdetud käte ja jalgade kaudu .Sama meetodit kasutatatakse nt toiduainetööstuses toidu rasvasisalduse jälgimiseks (pikemalt bioelektrilise takistuse analüüsi metoodikast ). See ainult käte kaudu mõõtev rool ei ole piisavalt täpne, samuti nagu "saunakaalud" (ainult jalgade kaudu).

Ja artikkel siin lehel ka http://www.fitness.e...mootmistehnikad

Käed võisid liiga kuivad olla või jalatallad.

Täpselt. On ära märgitud, et see ei ole mõeldud bodybuilderitele ja tippsportlastele. Olenevalt masinast on ka eraldi nö "Athlete mode" - isikule, kes on pikemat aega treeninud nädalas üle 10 tunni jm tingimused. Kulturistidele sobiks paremini kaliibermeetod või DXA.

Ilmselgelt need tädikesed ei teadnud mida nad teevad seal üldse.

Pseudovalmitest veel siin.

Mõned visuaalsed võrdlused ka siin: https://www.facebook.com/media/...990696

Sellepärast peabki mõõtja küsima subjekti kehalise aktiivsuse kohta. Omal käel üksiku mõõtmise näitude kohta järeldusi teha on vale. Eriti nende nn saunakaaludega. Peab olema instrueeritud mõõtja. Minu teada kasutavad Reval, Sparta, myFitness, vomax ja sportmed BIA-meetodit.

Nö "murdepunkti" ei ole mõtet otsida, see toimub pikema aja jooksul kui mõõdetava keha muutub tippatleedi kriteeriumitele vastavaks. Meetod on mõeldud eelkõige muutuste jälgimisele. Kui jälgite muutust ainult peeglist ja sellest piisab, ei ole mõtet masina peal käia.

Need mõõdavad kogu massi elektrijuhtivust.

Vana teema ,kuid kui üles võeti siis ütlen et ka Sparta supermõõtjaga sain päev enne võistlusi sisestades, enne masinasse, et atleetlik ja seal oled ju jalgupidi peal ja hoiad rauast veel kinni täpselt samasuguse tulemuse 21%....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vana teema ,kuid kui üles võeti siis ütlen et ka Sparta supermõõtjaga sain päev enne võistlusi sisestades, enne masinasse, et atleetlik ja seal oled ju jalgupidi peal ja hoiad rauast veel kinni täpselt samasuguse tulemuse 21%....

BIA kehakoostise mõõtmisvahendid on üldjuhul ka teaduses tuntud, kui ühed kõige kehvemad mõõteriistad üldse ning suur osa uuringutest visatakse prügikasti suhtkoht koheselt, kui on teada, et selliseid mõõteriistu on kasutatud - Kuna nad on lihtsalt niivõrd ebatäpsed.

Ainuüksi ühe päeva raames võid vee tarbimise või treeninguga vabalt näitu mitme protsendi osas kõigutada. Rääkimata siis sellest, et ainuüksi baasnumbrite eksiprotsent on seal 10+ protsenti juba. Nagu sa omal nahal ka kogenud oled.

Sobivad nad vaid kõige umbkaudsemate arengunumbrite jälgimiseks algajal või trenniga mitte-tegelevale inimesele.

Kulturist peaks täpsete tulemuste jaoks proovima midagi sellist nagu DEXA skänneering.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×