Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Võtsin kokku ka ennustusvõistluse ja tulemused järgmised:

Võitis kasutaja petz - 15 punkti (auhinnaks 500 fitti)

Acqua - 17 (auhinnaks 300 fitti)

rollton - 18 (auhinnaks 200fitti)

Tänud kõigile ennustamast. Kirjutan lähiajal ka oma kommentaarid selleaastasele võistlusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt siis natuke tänasest trennist. Alustasin lamades surumisega ja saanud innustust viimastest lamades surumise võistlustest tegin täna ka raskema rinnatreenni, püüdes oma surumise margile milleks on 185kg lähemale saada.

Esimeseks siis lamades surumine 100kg/12, 120/10, 135/6, 150/4 ja 155/3 (viimane kordus viimases seerias abiga, ülejäänud ise), mäletatavasti nädalapäevad tagasi surumisvõistlusel jäi kirja 160 kg, täna tundus kang kergem ja see kajastus ka tulemuses, selle põhjal võib oletada max 165-170kg kanti. Kuna saan sellise pluss kaloraaziga töötada veebruari laguseni, siis peab tasapisi hakkama jälle alla võtma, siis proovin jaanuaris kindlasti surumisele juurde saada.

2) Harjutuseks tegin kaldpingil smith kangiga surumine ka seal sain varasemate trennidega võrreldes juurde panna.

77kg/15, 97/10, 110/8, 120/6

peale seda veel trenazööril surumine ja trosside ristamine ja siis veel õlale 4 eri harjutust, lisaks kõhtu ja muidugi jooksu, täna tegin vaid 9km... :D 4 km soojenduseks ja 5 km lõpetuseks (jalg paraneb ja laseb juba normaalse tempoga joosta, nii tegin 5 km 27min.) Nüüd on viimase 5 trennipäevaga tulnud 36km jooksu ja kaks trennipäeva on veel ees, seega tõenäliselt tuleb mahu mõttes nädala mark ära nii 50 + km....kulturistile paras :D Praegu jõu mõttes ei saa küll aru ,et see jooks midagi ära võtaks, sest paljudes harjutustes olen lähedal isiklikele markidele.

Täna sai enam - vähem paika ka EKFL järgmise aasta kalender, õige pea peaks see ka interaktiivseks tehtama, siis saate ülevaate kus, mis ja kunas toimub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai enam - vähem paika ka EKFL järgmise aasta kalender, õige pea peaks see ka interaktiivseks tehtama, siis saate ülevaate kus, mis ja kunas toimub.

Juba üleval

post-25435-0-41422900-1325102150.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal uus SINU KÜLJES TRENNIS osa tuleb?

Kõigi eelduste kohaselt tahaks alustada uut võttehooaega jaanuaris. Kas juba igatsete? ;) Kui on vahpeal tekkinud soove, keda soovite näha andke teada ehk võtame võttegraafiku koostamisel arvesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii fitid on üle kantud järgnevalt:

Rainer Neemsalu 4000 fitti (minu poolt 3500 + renku 500)'

Rainer Palm 3650 (minu 3500 + kasutaja 47 150 fitti)

Paul Rosenberg (minu 3500 + kasutaja 47 100 fitti)

Jyrgen Ots (kannaks üle kui teaks kas maili või kasutajanime) seega jään seda ootama. 3500 + 100 ehk siis 3600 fitti.

Ilusaid pühi ja loodan ,et noormehed õigustavad oma olemasolu lavalaudadel ka järgmiel hooajal.

Suured tänud meeldiva jõulukingi eest! Eks siis tuleb kõvasti vaeva näha, et järgmisel aastal laval seista julgeks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigi eelduste kohaselt tahaks alustada uut võttehooaega jaanuaris. Kas juba igatsete? ;) Kui on vahpeal tekkinud soove, keda soovite näha andke teada ehk võtame võttegraafiku koostamisel arvesse.

Pakun kolme inimest, loodetavasti pole liiast :) Liis Kristiin Vaher, Rainer Neemsalu või Paul-Eerik Rosenberg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida lähemal Tallinnale seda parem, sest kogu võtterühmaga ühe saatepärast väljasõita läheb kulukaks. Liisuga ei tohiks probleeme tekkida, teda saame kasvõi Fitshopis sangpomme tõstmas filmida... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest trennist ka paar sõna. Tegin selga, soojenduseks jooks 4km 22min. Kuidagi tempo tundus aeglane, samas kiirus oli stabiilselt 11-11,6km/h kohati on tunne et kõik rajad ei liigu ühesuguse kiirusega. Kuna täna olid kõik rajad mille peal tavaliselt jooksen kinni, siis jooksin ühe teise raja peal ja kuidagi numbrid ja tempo ei läinud kokku.

Jõudu vaatamata madalale kaalule 90 - 91kg ja piisavale jooksule see nädal juba 40 km täis ja homme eraldi aeroobne plaanis, saab ehk 50 km täis.

1) Ühe käega T -kangi tõmbed 30kg/15, 45/12, 60/10, 75/8 (suht oma max lähedale)

2) Lõuatõmbamine 10,10,8

3) Ploki tõmbed istudes maas 90kg/12, 100/10, 120/8, 130/7 (plokk põhjas, ka suht max lähedane näitaja)

4) Pullover trenazöör 114kg/12, 132/10, 148/8, 152/8

5) Ülatõmme pikk venitus kitsas haare 3seeriat 60-70kg

6) Jõutõmme 110/10, 150/8, 180/6 kõik varuga, 200kg/5 (see oli maks pingutus - kuid selle kehakaalu kohta ok peale seljatrenni)

7) Trapets kang seljataga smithil 117/12, 157/10, 187/8, 210/6 samuti maksi lähedane tulemus.

Peale seda saun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida lähemal Tallinnale seda parem, sest kogu võtterühmaga ühe saatepärast väljasõita läheb kulukaks. Liisuga ei tohiks probleeme tekkida, teda saame kasvõi Fitshopis sangpomme tõstmas filmida... :D

Samas võib ju ka asjaosalise enda Tallinnale lähemale kutsuda, motivatsioon ju missugune ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott tee sinuga koos trennis nt mirkko moisarega, keviniga on, siis oleks hea mirkkoga ka. See oleks vahelduse mõttes hea ja ka propageeriks teist spordiala.

Millal on jõusaali esimese astme koolitus, täpne kuupäev ja koht palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott tee sinuga koos trennis nt mirkko moisarega, keviniga on, siis oleks hea mirkkoga ka. See oleks vahelduse mõttes hea ja ka propageeriks teist spordiala.

Millal on jõusaali esimese astme koolitus, täpne kuupäev ja koht palun.

Sina pead küll esialgu rohkem põhikooli propageerima, eks hiljem vaata, ehk ka seda spordiala. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane hommik algas meil tööjuures teipimisega. Tippsportlaste kollektiivi asi.... :D Kõigepealt teipisime minu säärt - peab tunnistama, et säär on suuresti paranenud vigastusest ,vaatamata sellele, et rahu ei ole talle küll sel nädalal antud 40 km jooksu tehtud ja täna veel päev ees.... Siis tundis ka Hr. Viska huvi, et tal trapetsi alaosas on valus ja et kas doktor Kiivikas ei võiks ka teda aidata. Dr. Kiivikas lahke nagu ta on - nõustus Viska endale patsiendiks võtma....ja teipisime ka Indreku ära.

Seega kui keegi tunneb, et vajab abi nii teibi ostmisel kui miks mitte ka teipimisel - siis võite julgesti pöörduda lähimasse Fitshopi ja me aitame teid! ;)

post-22-0-77750200-1325234932.jpg

post-22-0-50926500-1325234951.jpg

Mina igal juhul soovitan teipimist - mul on see väga hästi aidanud vigastustest paraneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturistid on siledad poisid.... kuid säär triibutab nii mis kole... ;)

Ega Eestis peale Oti eriti palju rahvast ennast vist võistlusvälisel ajal siledaks ei aja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitavad teipimisstiilid siin: trapetslihase alaosa probleemi korral poleks olnud tarvis üle abaluu ülemise nurga minna (säästkem ikka kallist teipi :P) ja sääre kolmpealihasele asetatud aplikatsioon on ka kunstipäraselt asümmeetriline :D

Naljaga pooleks, aga kas siis Pärnu mehed võtavad ka teibirulli ja käärid näppu ning teevad töö ära? :P

Tegelikult olen ka mina kinesioteibi suur fänn ja soovitan soojalt pehmekoe probleemide korral otsida mõni spetsialist, kes hädalist aidata oskaks. Lihtsamaid aplikatsioone on võimalik peale panna ka lihase algus-ja kinnituskohta teadmata ning spetsiaalseid tehnikaid oskamata, kuid kindlam on alati lasta teha seda inimesel, kes asja tunneb. ;)

Tervitustega,

Dr. Kaix

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitavad teipimisstiilid siin: trapetslihase alaosa probleemi korral poleks olnud tarvis üle abaluu ülemise nurga minna (säästkem ikka kallist teipi :P) ja sääre kolmpealihasele asetatud aplikatsioon on ka kunstipäraselt asümmeetriline :D

Naljaga pooleks, aga kas siis Pärnu mehed võtavad ka teibirulli ja käärid näppu ning teevad töö ära? :P

Tegelikult olen ka mina kinesioteibi suur fänn ja soovitan soojalt pehmekoe probleemide korral otsida mõni spetsialist, kes hädalist aidata oskaks. Lihtsamaid aplikatsioone on võimalik peale panna ka lihase algus-ja kinnituskohta teadmata ning spetsiaalseid tehnikaid oskamata, kuid kindlam on alati lasta teha seda inimesel, kes asja tunneb. ;)

Tervitustega,

Dr. Kaix

Tänud vihjete eest dr. Kaix. Olen käinud ka spetsialistide pool ja peab tunnistama, et tulemus ei ole paranemise kiiruse ja abi mõttes olnud suurem kui ise teipides ja tubesist teipimisi vaadates ja ka praktikas ise neid kasutades. Kuid kindlasti kui on spestialist käe pärast, siis küsige abi. Tihti on lihtsalt nii, et võetakse lisaraha teipimise eest (teip ise ei ole teab mis kulukas väljaminek 5m rull millest jagub ikka jupiks ajaks maksab 10 -12 €) võtab samapalju kui mitte rohkem teipija - arusaadav, et see ongi tema töö ja tasu peab ka saama, kuid põhimõtteliselt on võimalik ka ise edukalt teipida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pea olen minemas selle aasta vimmasesse trenni. Fitness Tv oleme tõstnud uude keskkonda mis võimaldab ka kvaliteetsemat vaatamist ja kvaliteetsemat pilti. Õige pea järelvaadatavad kõik seni Fitness TV saated ja võistlused.

Seniks HD kvaliteedis vaatamiseks minu viimane MM eelne trenn. Head vaatamist!

http://www.fitness.ee/tv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×