Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Hei OTT!

...lugedes Sinu tänase hommiku kommentaare, on võib olla tõesti hea?, et Sa finaali ei saanud... Mõelda vaid kõige mustemat tsenaariumit: poseerimine ja äkki tuleb ruttu lavalt lahkuda, hea muidugi kui jõuab enne ... :P

Aga minu jaoks see MM-l pingerea seadmine ikka väga suur küsimärk? Arvan, et Eestikatel saaksin minagi objektiivse kohtuniku tööga hakkama. Kuid võrrelda/hinnata erinevaid rasse-rahvusi (asiaate, araablasi, musti, "määrituid valgeid" jne). Väga raske! :ph34r:

Igal juhul avaldasid Sinu nähtud pildid muljet, võrreldes kõrvalseisjatega! Sorry, aga nähtu põhjal on kulturism ikka show, poliitika, kultuur ("eurovisioon")..., väheke ka sporti.

Aga õnne Sulle ja edu kevadel EM!

Naudi siis sooja Indiat ja Nataliaga pulma aastapäeva nädalat!

Aitab vannitoa/wc "nautimst", mine vaata teisi "jõmme"!

...teema jätkuks. Võrreldes kulturismi - jõutõstmist.

õnneks on meil jõutõstmises tugevast riidest kükitrikood, mis välistavad igasugused õnnetusjuhtumid ;) , võrreldes supluspükstega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-22-0-49169400-1320518456.jpg

post-22-0-79422600-1320518464.jpg

post-22-0-15934800-1320518475.jpg

Kõigepealt palju õnne pulmaaastapäeva puhul.

Ma arvan , et nendelt fotodelt tuleb hästi välja kuidas kulturist peab olema grimmeeritud. Sinna juurde suurepärane poseerimis oskus, et paremini silma jääda kohtunikele. Kindlasti siiani Oti parim võistlus mida olen näinud. Veteran oskas väga hästi vormi ajastada ja maksimumi võtta , tundub õige kaalukategooria olevat. Kahju , et kohtunikud ei oska seda vääriliselt hinnata .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eastlabs.biz has now uploaded some more photos from other categories as well, those can be seen here - http://www.eastlabs.biz/article/2242/SID=da93dae0a60cae3e6204e0a3643f1286

Team-andro.com has some videos online from the prejudging. Team-andros WC-channel can be found here - http://clips.team-andro.com/channel/videos/wm-mumbai/89

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõeliselt hea vorm

Kahju, et pead võistlema koos nende kiviaja inimestega.

Saladus, mille abil sa elus võid kõike saavutada, on kõigepealt tugev soov midagi saavutada, seejärel veendumus ja usk, et saad sellega hakkama ning siis peab sul teadvuses olema selge, kindel ettekujutlus tulevikust ja sa pead nägema, kuidas see sammhaaval teoks saab, ilma et sa kordagi kahtleksid või lakkaksid uskumast.

by Eileen Caddy

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eluvaim on sees, nii lihtsalt nad mind juba ei murra.... :D Ansambel "Pasadenas" on hetkel kontserdi lõpetanud, kuid see eest on üldine olemine nagu vati sees - selline üldine nõrkus, tegelikult tundsin seda juba peale eilset võistlust, olin eelneval ööl ka vähe maganud ajavahest tingituna ja käis selline "haamer ära", et tundsid täiesti tühi, tukkusin küll tagasi sõites bussis, kuid tänu kehvadele teeoludele oli seal võimatu magada, sest rappus meeletult.

Vedelesin soojas basseini ääres ja magasin vahelduva eduga - siis käisin söömas ja Natalia saabus selle aja peale maailmakongressilt. Mängiti ette tema vabakava ja räägiti uuendustest fitnessis ja kava kohta öeldi just et alati ei pea tegema kaelamurdvaid trikke, et hea kava teha. Peale seda esitlust möödus, Natalia kohvipaus, mis kongressil tehti delegaatidega pildistades...peale seda peaks enamus seltsimehi, kes varem polnud eestist midagigi kuulnud, une pealt teadma, kus see maa asub....

Järgmise aasta MM ja maailmakongress toimub Ekvadoris ja peale seda on kanditatuuri esitanud kolm riiki 2013 a (Sofia, Melbourne ja Kaplinn) - seega palju maid on veel aastamata ja tuleb jätkata valitud teed... ;)

Natlia päästab ka teise päeva poole kui osaleb finaalides, kus peab rahvuste paraadil Eesti silti hoidma, ma ei hakka minema, sest lamadagi oli raske, rääkimata siis palavas tundieviisi seismisest. Finaalid toimuvad lahtisel staadionil - tõenäoliselt samas kus ka 2003 a kui ma osalesin ,seega minu jaoks juba nähtud koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõiki tunnustuse ja kaasaelamise eest, sportlasele on see väga oluline, loodan et olen saanud ka oma panusega teie päevadesse natukenegi ootust ja põnevust tuua - kui see nii on siis olen tehtuga rahul. Müstiline on see, et peale igat võistlust valdab vähemalt mind selline tühjus, et ei oska nagu midagi mõelda või peale hakata, kuidagi üks etapp on jälle läbi ja sai nagu plaan vähemalt vormi mõttes realiseeritud. Paari päeva pärast see läheb üle, kuid algul on harjumatu.

Ega siin pikka pidu ei ole, minu juubelivõistlus leiab aset juba vähem kui 2 nädala pärast Tallinnas, kus ma tulen juba 90. korda lavale võistlema....Seega fännidele ei oskagi midagi muud öelda, kui tulge kaasa elama.

Ah jaa klassika järgmise aasta MM toimub kas Ungaris või Salvadoris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott,by the way, is there any information yet available where and when the men's Europeans will be held next year?

In offical report is not any information about continental Championships.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Laura. Bänd on oma kontserdi tänaseks vist lõpetanud kuid pea on nii raske - eeldan ,et on palvik - mõõta ei ole millegiga ega see enesetunnet ei muudaks ka. Vahepeal käisin jälle basseini ääres värskes õhu käes magamas ca 2,5 tundi ja no tõsuta ei jaksa, mõtled ,et nüüd tõused mingi sisemine jõud ütleb ei viitsi - lama naudi pikutamist... :D Väljas hakkasid basseini ääres paugutama - nimelt on seal meeletult palju vareseid ja mingeid valgeid linde, kes paugutamise peale teevad õhus tiiru ja tulevad tagasi. Ma algul ei saanud aru, mis nad neist üldse minema ajavad, pole ju peale minu kedagi teist basseini ääres - kuid siis sain aru, et tahetakse, et nad õhtul õues, basseini juures toimub bankett, inimestele miinirünnakut ei korraldaks, vaatame kui hästi see neil õnnestub. Pole pikalt saanud suveõhtut nautida - ega see mingi pidu minuajoks ei tule, sest peale sai ja riisi ei julge täna küll midagi süüa. Aga siingi on üks oma pluss - vorm säilib paremini kuni Tallinna MM ni... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa Natalia saatis finaalide toimumise kohast sõnumi, et paraad jäi ära..... :D ja alles nüüd alustatakse avamisega ehk 3 tundi peale seda kui nad hotelli juurest ära läksid ja teades kuidas finaalid tavaliselt lähevad + jällegi see meeletu sõidu aeg, siis hetkel kui võistlus algab on kohalik kell juba 18.00 seega enne keskööd ma neid tagasi ei ennusta.

Tundub, et mingid kõrgemad väed mind hoiavad... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, ma igal aastal imestan sinu järjepidevuse üle.

Teed hea vormi, hea võistluse, oled ilmselgelt rohkem väärt, kui kohtunikud annavad ning jätkad siis uut ettevalmistust veelgi optimistlikumalt.

Loodan väga, et su vaev saab ühel päeval korralikult tasutud!!

Piltidel näed väga hea välja, super vormiajastus!! Aitäh suurepärase reportaazi eest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, ma igal aastal imestan sinu järjepidevuse üle.

Teed hea vormi, hea võistluse, oled ilmselgelt rohkem väärt, kui kohtunikud annavad ning jätkad siis uut ettevalmistust veelgi optimistlikumalt.

Loodan väga, et su vaev saab ühel päeval korralikult tasutud!!

Piltidel näed väga hea välja, super vormiajastus!! Aitäh suurepärase reportaazi eest!!

Tänud Kaido! Ise ka imestan, et näed et päris keeruline on selles seltskonnas edu saavutada, kuid lähed ikka nö paljaste kätega sõtta ja võtad ikka palju mehi ka paljaste kätega maha, kuniks siis tulevad kamba ja relvadega....(see teeb ka rõõmu, peab tunnistama, sest paljude jaoks on see ka uskumatu).Aga eks ma juba selline olen ,et mind ei võta ka hõbekuuliga täiskuu ajal.... :D See mida ma teen mulle meeldib ja ei oskagi öelda, kas oleks kusil mujal spordialal selle pühendumise ja sihikindlusega rohkem edu saavutanud. On mis on , kuid jätkame oma Mission Impossible ja nagu öeldakse lootus sureb viimasena...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab ainult uhkust tund, et meie seas on selline kõva tahtmise ja iseloomuga inimene kes nakatab teisi aina rohkem pingutama!!!

Äitäh OTT

Team Kiivikas naaseb tugevamana kui kunagi varem... tänud Zenja. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et mitte aega niisama raiata kuniks naaseb rahvas finaalidelt, panin kirja 2 A4 erinevaid märkeid, mis oli hästi ja mis viltu India MM korraldusliku poole pealt, seda on hea teha enne Tallinna MM i ja mitte korrata lihtsaid vigu, mida saab paremini lahendada ja mille jaoks ei ole vaja lisaresurssi kulutada, kuid mis aitavad võistlusest luua hea mäletuse. Siin paistab et läheb suur osa aurust "bossidele" meelejärgi olemiseks ja võistlejad, kelle jaoks see üldse korraldatakse ja kokku tullakse, jäetakse kohati unarusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egiptus on revolutsioonist saanud uut jõudu ja tuuakse välja üha uusi monstreid, nagu mingist vabrikust tuleb neid...

Raskekaalus toodi lavale jõmm - ma ei tea mida ta sinna õlgadesse ja kätesse oli endale sisse pannud, kuid need olid nagu kaks pead tal keha küljes - õlad ma pean silmas, kas pingutas või ei pingutanud ikka ühesugused nagu tükkidest kokku pandud.

post-22-0-52157100-1320553335.jpg

Pärsi karm koll. ;)

Aga nagu enamsti olnud siis ka sel korral nägid oma kati kollide kõrval v hea välja. Kui seda massi piiiisut rohkem vaid oleks, siis krt jh - oleks see medal ammu käes. Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö ja huviga ootame, mitmendaks Ott lõpuks jäi. 7-s koht oleks küll valus! Ega pikalt puhkama ei saa jääda- Otti näeme ilmselt ka juba 2-e nädala pärast Klassikalise kulturismi MM-il kulturismi avatud kategoorias. Kas on midagi teada ka kulturismi MM-l WADDA tegemistest? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paratamatult vaatan ja võrdlen erinevaid grimme ja seda maailma kõige kõrgemal tasemel ning pean kurbusega tunnistama, et mõni üksik võistleja on saavutanud ühtlase tooni kerge läikega. Väga paljudel on see ebaühtlane.

post-50-0-03258000-1320597257.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Marek ja Imre! Natalia saatis sõnumi, et võistlus lõppes ja absoluutseks tuli varem juba kahel korral maailmameistriks tulnud Sami Al Haddad - 90kg võitja (nagu elu näitab ei pea kulturismis alati olema kõige suurem mees...) aga lühisõnumi jätk oli et mingi hirmus jama oli seal kokkuvõttes eks kui tuleb siis kuuleb. Eeldades, et kohalik aeg on hetkel 22 läbi, täitubki mu ennustus, et enne südaööd banketi lõhna ei ole.

Käisin vahepeal vannis ja jõin ühe kohvi + pits konjakit ja elu tundub juba illusam, päev otsa oli ikka konkreetselt s...t olla. Loodan, homme rivis jälle olla, sest kuidagi peab Mumbai selle päeva mööda saatma, meie väljalend on alles esmaspäeva öösel vastu teisipäeva kell 03.15...paremat aega ei oska lendamiseks tahtagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Marek ja Imre! Natalia saatis sõnumi, et võistlus lõppes ja absoluutseks tuli varem juba kahel korral maailmameistriks tulnud Sami Al Haddad - 90kg võitja (nagu elu näitab ei pea kulturismis alati olema kõige suurem mees...) aga lühisõnumi jätk oli et mingi hirmus jama oli seal kokkuvõttes eks kui tuleb siis kuuleb. Eeldades, et kohalik aeg on hetkel 22 läbi, täitubki mu ennustus, et enne südaööd banketi lõhna ei ole.

Käisin vahepeal vannis ja jõin ühe kohvi + pits konjakit ja elu tundub juba illusam, päev otsa oli ikka konkreetselt s...t olla. Loodan, homme rivis jälle olla, sest kuidagi peab Mumbai selle päeva mööda saatma, meie väljalend on alles esmaspäeva öösel vastu teisipäeva kell 03.15...paremat aega ei oska lendamiseks tahtagi...

Ei olnud seal vast mingisugust erilist jama...Selles suhtes, et punktid loeti uuesti üle ja Ott pääses finaali,kuid tagant järgi ei hakatud enam midagi muutma ja ära mõtle selle peale! Proovi täna rahulikult välja puhata!

:P

:D

Tervitused Eesti konnatiigist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×