Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Mitu kihti grimmi peale läheb?

Banketi kohta ka küsimus, et kas abiline võib ka tulla?

Grimmi läheb kindlasti 3-4 kihti, vähemaga õiget tumedust kätte ei saa. Banketile on oodatud võistlejad ja korraldajad. St. et fännklub peab ootama, kuna kokku on ca 70 võistlejat koos lamades surujutage, on lihtsalt mõeldamatu ca 150 inimese toitlustamine, kui iga üks veel kellegi kaasa võtab. Mõistvale suhtumisele lootma jäädes - tahaks eelkõige pakkuda naudingut neile, kes seda kuude viisi saanud ei ole, kuid paraku näeb seal banketil tihti ka "sõpru" kes siis kuivanud kulturistide eest veel toidu ära hävitavad... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennid tehtud ja õpilased üle vaadatud. Plaanisin trenni ajaks 3 tundi ,kuid jäi aega 2,5 tundi ja jäin sõna otseses mõttes ajahätta.... :) Eks siin tuleb pingutada ja järgmiseks nädalaks peab olema töö tehtud. Reede teeme Revalis veel viimase võistluseelse ülevaatuse ja aitan esmakordselt osalejaid ka grimmida. Võistlejad on olnud tublid ja usun ,et kõik näitavad enda kohta edasiminekut, mis ongi kokkuvõttes kõige tähtsam.

Tellisin ära võistluste karikad ja tegelesin ka paljude muude organisatoorsete küsimustega - et mitte võistluspäeval enam ringi tormata. Loodame, et kõik sujub plaanipäraselt ja eks meil ole korraldamise osas ka üksjagu kogemust. Meie fitnessineiud käisid täna pildistamas Postimehele ja fotosesioon peaks ilmuma päev enne võistlust ehk siis sellel laupäeval.

Homme osalen ise pildistamisel Sportland Magazini jaoks, seal tuleb meist Nataliaga persoonilugu. Samuti on plaanis järgmisel nädalal Eesti fotos pildistamine ja ka viimase trennivideo ülesvõtmine Revalis...

Ühesõnaga igavuse käes ei vaevle ja loodan, kõikide asjadega toime tulla. Öeldakse, kes teeb, see jõuab... :D

tuleks ka reede sinna poosetama ja toonima_

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Grimmi läheb kindlasti 3-4 kihti, vähemaga õiget tumedust kätte ei saa. Banketile on oodatud võistlejad ja korraldajad. St. et fännklub peab ootama, kuna kokku on ca 70 võistlejat koos lamades surujutage, on lihtsalt mõeldamatu ca 150 inimese toitlustamine, kui iga üks veel kellegi kaasa võtab. Mõistvale suhtumisele lootma jäädes - tahaks eelkõige pakkuda naudingut neile, kes seda kuude viisi saanud ei ole, kuid paraku näeb seal banketil tihti ka "sõpru" kes siis kuivanud kulturistide eest veel toidu ära hävitavad... :)

Aga kui kahe inimese abistaja olla? :D

Kuid oma söögiga sisenemine lubatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Grimmi läheb kindlasti 3-4 kihti, vähemaga õiget tumedust kätte ei saa. Banketile on oodatud võistlejad ja korraldajad. St. et fännklub peab ootama, kuna kokku on ca 70 võistlejat koos lamades surujutage, on lihtsalt mõeldamatu ca 150 inimese toitlustamine, kui iga üks veel kellegi kaasa võtab. Mõistvale suhtumisele lootma jäädes - tahaks eelkõige pakkuda naudingut neile, kes seda kuude viisi saanud ei ole, kuid paraku näeb seal banketil tihti ka "sõpru" kes siis kuivanud kulturistide eest veel toidu ära hävitavad... :D

Täiesti arusaadav. Teinekord on nii olnud, et kui võistlused läbi saavad, siis kõige suurema töö tegijad finaalimehed jõudsid banketile alles pärast dopingukontrollis ja pesemas käimist...kui lauad juba "abimeeste" poolt tühjaks olid tehtud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled korralikult ennast suutnud osanud laadida võistlusteks, järgneb võit . Võidule dop kontroll (vahel :D ) siis pesemine loomulikult. Selle aja peale on banketose lauad alati tühjad juba, aga nagu alustasin siis korralikult laetuna ei tohiks banketilaual pakutu ka erilist pinget pakkuda enam. Aga õlut , külma õllet võiks ja peaks alati olema, sest krt just siis janutab hullult. :)

EDU TEGIJATELE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit superlaadimist siin ei eelne - see on selline kahe teraga mõõk, et kui hoogu sattud ja kõik protsessid ei lähe nii nagu plaanid, niidab sind ennast jalust.... :) Aga eks igaüks tegutseb oma kogemuste põhjal kuna ise täiesti tühjaks ennast ei lase, siis ei ole vajadust ka mingiks ülelaadimiseks. Ühesõnaga kui pilt on niisamagi ilus ja võimas ja lihas läheb korralikult täis, siis ei näe ma laadimisel ka mingit mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane jalatrenn enne võistlust tehtud. Selge, et jalga päris ära ei tapnud, st et maht oli korralik aga intensiivsus pingutuse mõttes seeria lõpus varuga kõik seeriad. Koos aeroobsega kokku 3 tundi. Hommikul nägin juba kaalunumbreid 86,0kg mis oligi suuresti plaan see nädal ära näha, nüüd hoian ja vean ennast siis lavale. Pilt on ok, vaatamata väiskele kaalule ei kribuks vedanud ja see on hea märk. Jalad tõmbasid trenni lõpus täiesti krampi, st. et soola peab juurde panema, higistan lihtsalt 3 tunniga nii palju ,et ei kata vajadust ära. Susi Mel oli ka täna Revalis - ega ta sinna vist muidu tulnud ei oleks, kui ma ei oleks teda tagant ärgitanud. Plaanis juba esmaspäevast saadik puhata enne võistlust... :D Ma ütlesin ,et töötame ikka lõpuni, iga päev mis kulutad saad mõned kriipsud või soonekese veel kusagilt välja ja nende eest pühapäeval ka palka makstakse... :P

Päeval oli veel viimane koosolek võistluskorralduse asjus ja see läks edukalt, iga lüli teab mida tegema peab ja suur abi on ka vabatahtlikest - tänud teile! See on ka väike peaproov enne MM - muigugi siis läheb suuremaks sagimiseks. Reedel kell 19.00 teeme Revalis viimase võistluseelse kogunemise ja tehakse läbi nii poosid kui kavad ja pannakse neile kellel vaja ka esimene kiht grimmi. Homme ja ülehomme on veel viimased trennid mul enne võistlust ja teen juba nö pumpavat trenni ,kus lihast ära ei tapa. Aeroobset käimist jätkuvalt 1 tund korraga.

Kõige pullim selle dieedi juures on see, et kõht absoluutselt tühjaks ei lähe, lausa ootan et läheks, kuid ei lähe... :P No et tekkiks dieedi tunne, selline tunne on kogu aeg nagu sünnipäev oleks... ;) Loodan ,et ma selle lausega kedagi ei pahandanud... :D;)

Hommikul tegime Nataliaga siis pildistamise SPO Magazini jaoks - läks päris kiiresti ,sest modellid ju profesionaalid... ;) Eks kui saadab fotograaf mõne pildi ,siis panen välja - päris hea fotosessioon sai.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et homme laupäeval kell 10.50 näitab Tallinna Televisioon minu persoonisaadet "Kas Tohib". Loodan, et saate parema pildi kulturismi ja kulturisti igapäevaelust ja noored ehk ka motivatsiooni pingutada sellel alal.

Head vaatamist!

Vaata siit saatetutvustust

Panen meeldetuletuse kohe..ootan põnevusega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et homme laupäeval kell 10.50 näitab Tallinna Televisioon minu persoonisaadet "Kas Tohib". Loodan, et saate parema pildi kulturismi ja kulturisti igapäevaelust ja noored ehk ka motivatsiooni pingutada sellel alal.

Head vaatamist!

Vaata siit saatetutvustust

:) Natuke kummaline tutvustus vürst Volkonski lauluga, aga loodetavasti tuleb põnev saade

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öeldakse, et magavale kassile hiir suhu ei jookse, tänane päevapilt pärineb Serbiast, kus tehti Eesti fitnessi ajalugu, Oleg kuld ja Natalia hõbemedal.

post-22-0-70553000-1319715529.jpg

No oleme ausad- teinekord need lipuga seismised venivad päris pikale ja küll tuleb peale uni, küll teised ihuhädad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ise taustalaulu ei valinud, kuid loodan ,et saade meeldib - tean mida üles filmiti, kuid lõppversiooni ei ole ka ise näinud, sest materiali sai tegelikult üksjagu linti võetud. Järgmisel nädalal teeme ka eraldi treeningvideo ,minu viimasest trennist enne India MM -i. Hoian teid asjaga kursis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ise taustalaulu ei valinud, kuid loodan ,et saade meeldib - tean mida üles filmiti, kuid lõppversiooni ei ole ka ise näinud, sest materiali sai tegelikult üksjagu linti võetud. Järgmisel nädalal teeme ka eraldi treeningvideo ,minu viimasest trennist enne India MM -i. Hoian teid asjaga kursis.

Paned siis matusemuusika taustaks? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust,

Ilus päev on alanud, tõotab head.... ;) Eile ei saanudki teises päeva pooles enam arvuti taha, tegin ise viimase trenni enne EMV, peale seda oli kokku lepitud võistlejate kogunemine ja sealt sain koju alles 22.30, peale mida sain ensega tegelema hakata, st samuti grimmida süüa jne. Ülevaatus läks hästi, võistlejad on kõik enda kohta heas konditsioonis. Kohal olid ka Natalia poolt treenitavad bikini fitnessi võistlejad ja peab ütlema, et ka nemad on näidanud edasiminekut, nii lavalise esinemise, vormi kui võistlusriiete osas - seega mehed silmailu on garanteeritud!

Bodyfitness on ka tulemas päris huvitav, sest harva kui Eesti tegijad ühel võistlusel kokku saavad, pikem kategooria kindlasti kannatab kui sealt puuduvad Alev, Saareleht ja Summel, kuid lühemas hakkab korralik vere laskmine... :o

Eile osales meil külalisesinejana ka Susimel. Mel on terav, eriti jalad - kuid poseerimisega peab nägema kurja vaeva, sest sest poosid on ikka korralikult paigast ära ja selge, et ka mina neid üle öö paika ei pane, natuke paremaks saame, kuid siin osade sportlastega võtab aastaid enne kui asi lõpuks nö looma hakkab. Peale seda võõpasin ta grimmiga üle ka ja tegin nö grimmikooli, järgmine kord oskab juba ise panna.

Taru poiss käis ennast ka näitamas ja on nädalaga veel selgelt teravamaks läinud - seega temaga peavad sel võistlusel paljud arvestama, sest vorm on tal meie paremate esimese osa tasemel, iseasi kuidas me esitlusega laval välja veame - loodame et iga kord kindlamini ja kui soengu ka veel teeb... :D

Viska käis ka ennast näitamas. Selge, et kuivusega esimesele otsale kannale ei astu ,kuid samas on ona tugevad küljed klassika jaoks, jalad, ja lai selg - lisaks korralik poserimine eks võrdlustes paista kui palju vormi osas tuleb lõivu maksta, igal juhul valmistuda võistlusteks 2 töökoha ja kooli kõrvalt - tehke järele.... :blink:

Marko - noorteklassi võistleja, võistleb eelkõige iseendaga ja selles osas ei ole ma talle ka lisapinget pannud, et läheme lihtsalt lavale anname oma parima ja vaatame mis saab. Vabakava tegi täitsa korraliku ja oluline ongi ,et üldise esinemise ja laval olekuga näidata üles profesionaalsust, siis ei ole palju lihaseid vajagi ,et kedagi edastada.

Siim K ja Siim V -eile kohal ei olnud. Suuremad ootused on seotud ehk Siim K, kes on teinud minuarvates korraliku edasimineku ja oma joontega (lai nagu laudauks) võib tulevikus siin nii mõndagi korda saata kui liha veel luude peale tuleb, iseasi kas vormist seekord abs võiduks piisab - elame näeme.

Täna hakkan peale oma saate ära vaatamist mis algab juba 20 min pärast, ringi tormama, et viimased võistluste organisatoorse poolega seotud asjad korda ajada. Videokaamera Gargobusist ära tuua - et homme nenedeni, kes ei saa kohale tulla, saaksid LIVE ülekannet vaadata, täna teeme ära kaameraproovi ja anname teada kuidas see õnnestub. Lisaks hantlid lavataha, bannerid jne.

Õhtul olen ka juba enne kaalumist Revalis, et üles sättida kaalumiseks vajaliud asjad. Vorm on jätkuvalt hea ja olen teravam kui nädal tagasi PM sest kaal on stabiilselt ca 6 grammi see nädal olnud madalam, täna hommikul 86,1 kg st et kaalumisel prognoosin 87-87,5 kg mis on enam vähem selline minu päevane kaal - nädala pärast samal ajal -2-2,5kg Indias...Positiivne on see, et isegi kab ,et kõht näitab tühjenemise märke, mis näitab et kulutus ületab sissesöödava energia hulga.

Soovin edu kõigile võistlejaile ja loodan ,et fännid tulevad nii mind kui oma sportlasi, kellele nad kaasa elavad ka kohapeale vaatama. Vormi osas luban ,et pettuma ei pea. Nagu öeldakse "laksud hakkavad käima.... ;) " ja Põhjamaa taevas lööb jällekord heledaks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin edu kõigile võistlejaile ja loodan ,et fännid tulevad nii mind kui oma sportlasi, kellele nad kaasa elavad ka kohapeale vaatama. Vormi osas luban ,et pettuma ei pea. Nagu öeldakse "laksud hakkavad käima.... ;) " ja Põhjamaa taevas lööb jällekord heledaks.

Probleemide kadalippu läbides polnud viimase hetkeni kindel, kas saan tulla võistluseid kaema, kuid õnneks kellelegi kõrgemale ma ikka meeldin. Mõtlesin, et paneks ise ka hea meelega käe külge, kui korraldamisel abi vaja on. Suure tõenäosusega tulen täna kaalumisele ka.

Ja laksutamise kohta: LUGEJA FOTOD: Kehtna kohal sähvisid virmalised Teisipäevase ülevaatuse lakse oli Ida-Virumaa metsadeni näha, kui öösel ahjuvalves olin. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga armas saade oli! Loodan, et poisid nüüd neiusid fotodega pühapäeval pikali ei jookse.. :D

Ma arvan ,et fotopoed on juba ummistunud poissmeestest, kes raamiga pilte soovivad tellida... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui kaalumise ja võistluse pildid peale tulevad laadisin arvutisse viimase Scala fitnessi presentatsiooni pildid. Kes kohal ei ole seal käinud, saab ehk pisikese ülevaate, mida see kena klubi pakub.

Abimees Fokin - alati kohal

post-22-0-21725800-1319890738.jpg

klubi üldvaade

post-22-0-61083700-1319890778.jpg

Piret - raudne naine

post-22-0-79394200-1319890855.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×