Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Viisad käes - seega kõik sõidu õnnestumiseks on teoorias olemas. Sain kätte ka oma India viisa ja lennupiletid - nüüd murjamid minu käest ei pääse... :) Laksud hakkavad käima. Kaal oli hommikuks kukkunud 86,2 kilo peale. Asi selles et eile olid jälle pikad seeriad 25 -sed õlg ja rind (pikkade seeriatega tõmbab ka vett korralikult lihasesse), enne viimast toidukorda oli kaal 88,4kilo (mis on tavaliselt peale sööki kaal), nähes et kaal on juba piisavalt kõrge, otsustasin ,et jätan õhtul oma kolm "Oti tervisemuna" söömata, tavaliselt soolan neid veel korralikult + hapukurk + tomat. Jätsin ära ja jõin tassi meega teedja mõned aminohappekapslid ja Omega 3 ning Joint + . lisaks päevakübara ekstrakst, et haigusepoiss ligi ei hiiliks. Ööga tuli maha 2,2 kilo (ehk siis ca kilo rohkem kui planeerisin, tahtsin ära näha 87,0 või 86 lõpp). Ega midagi panin täna toitu juurde ja asi liigub igal juhul õiges suunas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viisad käes - seega kõik sõidu õnnestumiseks on teoorias olemas. Sain kätte ka oma India viisa ja lennupiletid - nüüd murjamid minu käest ei pääse... :) Laksud hakkavad käima. Kaal oli hommikuks kukkunud 86,2 kilo peale. Asi selles et eile olid jälle pikad seeriad 25 -sed õlg ja rind (pikkade seeriatega tõmbab ka vett korralikult lihasesse), enne viimast toidukorda oli kaal 88,4kilo (mis on tavaliselt peale sööki kaal), nähes et kaal on juba piisavalt kõrge, otsustasin ,et jätan õhtul oma kolm "Oti tervisemuna" söömata, tavaliselt soolan neid veel korralikult + hapukurk + tomat. Jätsin ära ja jõin tassi meega teedja mõned aminohappekapslid ja Omega 3 ning Joint + . lisaks päevakübara ekstrakst, et haigusepoiss ligi ei hiiliks. Ööga tuli maha 2,2 kilo (ehk siis ca kilo rohkem kui planeerisin, tahtsin ära näha 87,0 või 86 lõpp). Ega midagi panin täna toitu juurde ja asi liigub igal juhul õiges suunas.

86.2kg?Ott sinust pole varsti seal miskit jarel ka teised kaasaarvatud,koik te nallutate seal?jube moelda :D

Kuid edu teile :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viisad käes - seega kõik sõidu õnnestumiseks on teoorias olemas. Sain kätte ka oma India viisa ja lennupiletid - nüüd murjamid minu käest ei pääse... :D Laksud hakkavad käima. Kaal oli hommikuks kukkunud 86,2 kilo peale. Asi selles et eile olid jälle pikad seeriad 25 -sed õlg ja rind (pikkade seeriatega tõmbab ka vett korralikult lihasesse), enne viimast toidukorda oli kaal 88,4kilo (mis on tavaliselt peale sööki kaal), nähes et kaal on juba piisavalt kõrge, otsustasin ,et jätan õhtul oma kolm "Oti tervisemuna" söömata, tavaliselt soolan neid veel korralikult + hapukurk + tomat. Jätsin ära ja jõin tassi meega teedja mõned aminohappekapslid ja Omega 3 ning Joint + . lisaks päevakübara ekstrakst, et haigusepoiss ligi ei hiiliks. Ööga tuli maha 2,2 kilo (ehk siis ca kilo rohkem kui planeerisin, tahtsin ära näha 87,0 või 86 lõpp). Ega midagi panin täna toitu juurde ja asi liigub igal juhul õiges suunas.

Vägev!

Kui läheb siiski raskeks, siis enne otsustavaid lahinguid võib ka eelviimaseks ööseks sooja pesu ööseks selga tõmmata- ajab vett veel paremini välja. Küll mina juba tean :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See toidupoodides käimine on kohati väga raske teema. inimesed, kes teavad, et mul on võistlusdieet, kohe väga suure huviga tulevad toidupoes uurima, et mis asju ma siis endale ostan toidulauale? Sellised poolvõõrad lihtsalt passivad ja las nad siis arvavad, et vend Vähk ostabki endale dieedi ajal titetoitu, koeratoitu, LEGO auto, limonaadi, pamperseid ja kooki. Paljud vist ei tea, et mul on kaks last, koer ja tige naine :D:)

pampersid ja koeratoit - SEALT see vorm siis tulebki!

kohe lippan poodi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
86.2kg?Ott sinust pole varsti seal miskit jarel ka teised kaasaarvatud,koik te nallutate seal?jube moelda :D

Kuid edu teile :)

Sulan nagu kevadine lumi....Oluline ei ole see palju kaalud, vaid see kuidas välja näed...Ma olen juba piisavalt kaua vaadanud kuidas väikesed mehed kuldmedalied kaelas koju veavad ja keegi ei küsi palju nad kaalusid- vaid see kuidas nad välja nägid...Kulturismi võlu ongi selles, et mida räbalam (loe väiksem ja viletsam ja aukus näoga riietes välja näed) , seda parem on üldjuhul lõpptulemus. Põskedega poisid ja suurte jopedega mehed on atraktiivsed riietes, kuid laval neile üldjuhul medaleid kaela ei panda...

Tsiteerides minu kunagist treenerit O.Annust - Lavataga saatsid mind kaasvõistlejate kaastundlikud pilgud kui oma lohvakates dressides ja aukus põskedega kohale ilmusin, kuid kui tuli aeg vahetada dressid poseerimispükste vastu oli kaasvõistlejate kaastundlik mulje kadunud.... :D Kuldsed sõnad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sulan nagu kevadine lumi....Oluline ei ole see palju kaalud, vaid see kuidas välja näed...Ma olen juba piisavalt kaua vaadanud kuidas väikesed mehed kuldmedalied kaelas koju veavad ja keegi ei küsi palju nad kaalusid- vaid see kuidas nad välja nägid...Kulturismi võlu ongi selles, et mida räbalam (loe väiksem ja viletsam ja aukus näoga riietes välja näed) , seda parem on üldjuhul lõpptulemus. Põskedega poisid ja suurte jopedega mehed on atraktiivsed riietes, kuid laval neile üldjuhul medaleid kaela ei panda...

Tsiteerides minu kunagist treenerit O.Annust - Lavataga saatsid mind kaasvõistlejate kaastundlikud pilgud kui oma lohvakates dressides ja aukus põskedega kohale ilmusin, kuid kui tuli aeg vahetada dressid poseerimispükste vastu oli kaasvõistlejate kaastundlik mulje kadunud.... :) Kuldsed sõnad...

Selles suhtes, et peaksime enne Eesti meistrivõistluseid rääkima filmiprodutsentidega- äkki neil on praegu vaja vangilaagrifilmidesse kõrvalosatäitjaid nälginud nägude ja soonilise ihuga? Selles suhtes, et nagu vangiriided selga ja läheb! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sulan nagu kevadine lumi....Oluline ei ole see palju kaalud, vaid see kuidas välja näed...Ma olen juba piisavalt kaua vaadanud kuidas väikesed mehed kuldmedalied kaelas koju veavad ja keegi ei küsi palju nad kaalusid- vaid see kuidas nad välja nägid...Kulturismi võlu ongi selles, et mida räbalam (loe väiksem ja viletsam ja aukus näoga riietes välja näed) , seda parem on üldjuhul lõpptulemus. Põskedega poisid ja suurte jopedega mehed on atraktiivsed riietes, kuid laval neile üldjuhul medaleid kaela ei panda...

Tsiteerides minu kunagist treenerit O.Annust - Lavataga saatsid mind kaasvõistlejate kaastundlikud pilgud kui oma lohvakates dressides ja aukus põskedega kohale ilmusin, kuid kui tuli aeg vahetada dressid poseerimispükste vastu oli kaasvõistlejate kaastundlik mulje kadunud.... :) Kuldsed sõnad...

Oige ta ole jah,endalgi kaal juba selline nagu olin eelmisel aastal 2 paeva ennem lavale minekut. Veel minna 2,5 nadalat ja sulatada on veel kui pilti vaadata peeglisse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljavõte viimasest IFBB Newsletterist - Osaleb üle 80 riigi sportlased Meeste kulturismi MM Indias (varsem osalejate maade rekord on 73 riiki), seega paras loomaaed tuleb ikka kokku....aga nad ei pääse... :D

The Organizing Committee of the 65" Men´s World Amateur Championship under the dynamic leadership of Mr. Sanjay More, General Secretary of IBBF is working at full speed to accommodate athletes and delegates for more of 80 countries, who will participate in this great event. More info (inspection report)

NEWSLETTER

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väljavõte viimasest IFBB Newsletterist - Osaleb üle 80 riigi sportlased Meeste kulturismi MM Indias (varsem osalejate maade rekord on 73 riiki), seega paras loomaaed tuleb ikka kokku....aga nad ei pääse... :D

The Organizing Committee of the 65" Men´s World Amateur Championship under the dynamic leadership of Mr. Sanjay More, General Secretary of IBBF is working at full speed to accommodate athletes and delegates for more of 80 countries, who will participate in this great event. More info (inspection report)

NEWSLETTER

Ootame põnevusega mis Issanda loomaaed seal kokku tuleb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reisilt tagasi ja pikemalt ei ole mõtet midagi hakata ümber kirjutama, sest kes luges Serbia fitnessi MM reportaazi, see on minu tegemistega vägagi kursis. Kes ei lugenud, siis palun lugege siit

Muus osas on asi niikaugel ,et sellel nädalavahetusel saame selgust, mis seisus ma siis tegelikult olen - kui ikkagi tekkib võimaluse ennast kõrvutada kellegagi, sest üksi peegli ees on kõik heas vormis... :D Huvitav oli, see et ma ei saanud nädalavahetusel kordagi kaaluda ja täna hommikul oli kaal ilusasti 100gr. pealt seal kus soovisin, et see see nädal oleks ehk siis 86,7kg. Tegutsesin täpselt tunde järgi ja andsin toitu, kui tundus, et kõht läheb tühjaks ja hoidsin tagasi kui nälga ei olnud, seega olen selles osas igati rahul, et kogemustepagasit suudan ära kasutada nii ,et sisetunne suudab protsessi kordineerida.

Tugevaid trenn enam ei tee - st. et suurte raskustega, jääb selline intensiivne pumpamine (natuke sarnane sellele Bulli trennile, lihtsalt selle vahega, et maht on suur kui intensiivus mitte - temal olid mõlemad 120%...). Ehk eesmärk on ikakgi veel rasva põletada, kuid mitte lihast hävitada.

Vaatasin üle ka võistlejate listi ja minu kaalus palju mehi ei ole 5 tk, kuid olulisem oleks seekord võita mitte ainult oma kategooria vaid ka absoluutkategooria, igal juhul annan oma parima. Tänasest hakkan nahka grimmi jaoks ette valmistama ehk teisisõnu koorima - et grimm paremini peale saaks. Igal juhul andis nädalavahetuse võistlus enesekindlust, et uus grimm peab ilusasti ja sellega probleeme ei tekkinud. Trenni teen veel kuni neljapäevani, reede on taastumise päev ja laupäev võistlus.

Täna vaja veel minna anda intervjuu Tallinna televisiooni ja Eesti raadiosse, lisaks võistlejate ülevaatus Revalis + oma trenn. seega üksjagu tihe graafik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk päev õhtus. Mis ta nüüd pikem on kui eelmised, kuid lihtsalt kell 4.00 läks uni ära ja kõik...Sama pull oli 2003 kui tegin enda ka ühe teravaima vormi, kus lihtsalt uni läks iga päev vara ära, samas treeningkoormus oli suur. Proovisin uuesti magama jääda, kuid ei õnnestunud ja kell 5.00 sõin juba hommikusööki ja peale kella 6 olin juba trennis. Suur oli minu üllatus kui arvasin ,et sellest kujuneb mingi privaat treening, paistis et unetuid on peale minu veel lausa 10-15 inimest toimetas kella 6 paiku Revali jõusaalis. Agaramad olevat aga juba 5.47 uksetaga.... :D Küsiti muidugi, mis mina sinna hommikul ära unustasin. Tegin korraliku seljatrenni ja käe, mille vahele segasin 10 min jookuslõigud (ehk siis 10 min jooksu, siis selg, 10 min jooksu, siis biitseps, 10 min. jooksu kõht) , sellise süsteemiga oli päris mõnus aeroobset teha.

Kaal hommikul jätkuvalt 86,7kg. ja praegu rohkem langetada enne PM ei plaani, järgmisel nädalal käin ka 86,4 peal ära enne EMV. Pilt justkui läheb iga päevaga teravamaks, kuid kas sellest piisab näitab ära PM. Täna käis läbi ka Raigo - andsin veel soovitusi mida võistlustele kaasa võtta, sest on kaks eri asja kas käia võistlemas kulturismi või jõutõstmises... :D Täna käivad juba ettevalmistused grimmimiseks, st. kaks korda naha koorimist, sama ka homme, veel karvad maha ja grimm peale. Toidu hoian täpselt nii nagu olen söönud, st. et kui see pilt on täna hea, siis ei ole mõtet seda mingi tühjendamise ja laadimisega ära käkkida. Kui ma kuulen ja loen kuidas osa seltsimehi loodavad siis viimae minutiga teha mingeid ime vorme, kui viimastel päevadel hakkavad manipuleerima, siis ma vaatan ja kuulan seda imestusega.... Kui pekk ei ole enne võistlusi ära põletatud, siis imesid ei juhtu...

Mida lähemal suudate hoida oma toitumise sellele, millega olete harjunud dieedi ajal, seda tõenäosem on head vormi ka laval näidata. Selge, et ei ole mõtet nälgida päev enne, kuid ka kaloraazi kahekordistamist enne võistlust puhates ei pea ma ka otstarebekaks. Kuid eks igaüks ise teab mis teeb.

4. nov pidin lendama Itaaliasse ühele ROK sportlaskomisjoni foormile, kuid see sattub täpselt kokku minu sõiduga MM India ja seega delegeerisin selle edasi sportlaskomisjoni liikmle Jaak Maele. Eks seda reisimist tuleb siin nii, et küllalt saab....

Homme lugege Õhtulehte ,seal peaks tulema persoonilugu Olegist.

Ise harjutan homme vabakava, teen viimase trenni ja tegelen muude võistlusettevalmistavate asjadega, et reede varahommikul saaksime edukalt startida PM.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikk päev õhtus. Mis ta nüüd pikem on kui eelmised, kuid lihtsalt kell 4.00 läks uni ära ja kõik...Sama pull oli 2003 kui tegin enda ka ühe teravaima vormi, kus lihtsalt uni läks iga päev vara ära, samas treeningkoormus oli suur. Proovisin uuesti magama jääda, kuid ei õnnestunud ja kell 5.00 sõin juba hommikusööki ja peale kella 6 olin juba trennis. Suur oli minu üllatus kui arvasin ,et sellest kujuneb mingi privaat treening, paistis et unetuid on peale minu veel lausa 10-15 inimest toimetas kella 6 paiku Revali jõusaalis. Agaramad olevat aga juba 5.47 uksetaga.... :D Küsiti muidugi, mis mina sinna hommikul ära unustasin. Tegin korraliku seljatrenni ja käe, mille vahele segasin 10 min jookuslõigud (ehk siis 10 min jooksu, siis selg, 10 min jooksu, siis biitseps, 10 min. jooksu kõht) , sellise süsteemiga oli päris mõnus aeroobset teha.

Kaal hommikul jätkuvalt 86,7kg. ja praegu rohkem langetada enne PM ei plaani, järgmisel nädalal käin ka 86,4 peal ära enne EMV. Pilt justkui läheb iga päevaga teravamaks, kuid kas sellest piisab näitab ära PM. Täna käis läbi ka Raigo - andsin veel soovitusi mida võistlustele kaasa võtta, sest on kaks eri asja kas käia võistlemas kulturismi või jõutõstmises... :D Täna käivad juba ettevalmistused grimmimiseks, st. kaks korda naha koorimist, sama ka homme, veel karvad maha ja grimm peale. Toidu hoian täpselt nii nagu olen söönud, st. et kui see pilt on täna hea, siis ei ole mõtet seda mingi tühjendamise ja laadimisega ära käkkida. Kui ma kuulen ja loen kuidas osa seltsimehi loodavad siis viimae minutiga teha mingeid ime vorme, kui viimastel päevadel hakkavad manipuleerima, siis ma vaatan ja kuulan seda imestusega.... Kui pekk ei ole enne võistlusi ära põletatud, siis imesid ei juhtu...

Mida lähemal suudate hoida oma toitumise sellele, millega olete harjunud dieedi ajal, seda tõenäosem on head vormi ka laval näidata. Selge, et ei ole mõtet nälgida päev enne, kuid ka kaloraazi kahekordistamist enne võistlust puhates ei pea ma ka otstarebekaks. Kuid eks igaüks ise teab mis teeb.

4. nov pidin lendama Itaaliasse ühele ROK sportlaskomisjoni foormile, kuid see sattub täpselt kokku minu sõiduga MM India ja seega delegeerisin selle edasi sportlaskomisjoni liikmle Jaak Maele. Eks seda reisimist tuleb siin nii, et küllalt saab....

Homme lugege Õhtulehte ,seal peaks tulema persoonilugu Olegist.

Ise harjutan homme vabakava, teen viimase trenni ja tegelen muude võistlusettevalmistavate asjadega, et reede varahommikul saaksime edukalt startida PM.

Jõudu igatahes kogu Eesti koondisele PM võistlustel ning loodame ikka parimaid kohtasid:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidu hoian täpselt nii nagu olen söönud, st. et kui see pilt on täna hea, siis ei ole mõtet seda mingi tühjendamise ja laadimisega ära käkkida. Kui ma kuulen ja loen kuidas osa seltsimehi loodavad siis viimae minutiga teha mingeid ime vorme, kui viimastel päevadel hakkavad manipuleerima, siis ma vaatan ja kuulan seda imestusega.... Kui pekk ei ole enne võistlusi ära põletatud, siis imesid ei juhtu...

Mida lähemal suudate hoida oma toitumise sellele, millega olete harjunud dieedi ajal, seda tõenäosem on head vormi ka laval näidata. Selge, et ei ole mõtet nälgida päev enne, kuid ka kaloraazi kahekordistamist enne võistlust puhates ei pea ma ka otstarebekaks. Kuid eks igaüks ise teab mis teeb.

Oti lähenemine tundub ikka kõige mõistlikum :D säilitad maksimaalselt dieedi ajal lihasmassi, et tehtud töö raisku ei läheks. Ma ise mõtlen ka, et mis kasu on pikast tööst, kui viimaste päevadega ~pool sellest ära kaotada, ei ole ju eriti ratsionaalne :D Lisaks sa säilitad veel seeläbi hea enesetunde ja teed asja seetõttu rõõmuga :D eks siin võti ole järjepidevus ja püsiv tahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodus tagasi ja 87. võistlus kulturismis seljataga. Loen Põhjamaade mv igati kordaläinuks, nii oma esitluse kui ka kogu meeskonna, sest kogu koondis töötas kui üks mees. Tööjaotus oli varem läbi arutatud, kes lava ees karjub, kes teeb pilte, kes grimmib, kes vajadusel lipu toob lavale (see tähtis ülesanne oli antud Martile, kuid kahjuks ei pidanud ta seda ülesannet seekord lõpuni viima). Vähemalt positiivne oli see ,et Eesti hümni mängiti soome esitluses kaks korda... :D Muidugi mis hämmastas, et inimesed istusid nagu matsid kui saalis hümni mängiti.... :o Peale meie koondise ja mõne soomlase ei tõusnud keegi püsti, isegi siis kui rootlased kodus mängisid oma võistlejate võiduks oma riigi hümni... :) Ma ei tea mis kasvatus see on...peab vist rootsi kunnile kõne võtma. :D

Seda et poseerida saab PM kõvasti oli ette teada ja ei erinenud ka need võistlused selles osas. Seega sai igati hea trenni enne EMV ja MM -i. Konkurentidega olin kursis ja esialgu vaatasin ,et ei ole tõsiseid vastaseid, kuid siis selgus et selle aasta taani meister Peter Lagermand, kes võitis -100kg taani meistritiitli ja absoluudi kaks nädalat tagasi, tuli siiski -90 kg sisse. Seega vaatasin kohe, et kui suudan seda meest võita, siis võin ka absoluudi võtta. Läks seekord siis nii, et hõbe - kuid ma olen rahul, sest nägin nii pilte kui video ja võistlus oli tasavägine, seda enam et paneelis oli 2 taani kohtuniku - meilt ei olnud seekord kohtunike väljas ja lisaks on Lagermand ise rootslane ja paneelis oli lisaks ka 3 rootsi kohtuniku..., miinuseks oli ka see, et lisaks oli kategoorias kaks soome kohtuniku, kes oma meest upitasid ja mind alla tõmbasid - seda oli näha hilisemast protkollist, kuigi soome selle aasta abs. meister jättis tagasihoidliku mulje. ;) seega selles osas natuke ebavõrdne seis, kuid eks järgmine aasta kui korraldame PM Tallinnas, siis vaatame.... :D ,

Võistluspaik oli väga hea, kõik toimus ühes majas, kaalumine, võistlus, elamine - seega senini parim PM kus ma osalenud olen, väga hästi oli läbi mõeldud kogu programm ja tühja solgutamist ei olnud, seega tänud korraldajatele.

Tahan tänada kogu koondist ja fänne kes kaasa elasid ja lähedasi, kes tulid lennujaama tervitama ja Tallinna Tv-d, kes ainsana spordiuudistest pidas vajalikuks tulla seda suurepärast saavutust lennujaama jäädvustama.

Aga juba nädala pärast paugutame Salmes.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kodus tagasi ja 87. võistlus kulturismis seljataga. Loen Põhjamaade mv igati kordaläinuks, nii oma esitluse kui ka kogu meeskonna, sest kogu koondis töötas kui üks mees. Tööjaotus oli varem läbi arutatud, kes lava ees karjub, kes teeb pilte, kes grimmib, kes vajadusel lipu toob lavale (see tähtis ülesanne oli antud Martile, kuid kahjuks ei pidanud ta seda ülesannet seekord lõpuni viima). Vähemalt positiivne oli see ,et Eesti hümni mängiti soome esitluses kaks korda... :D Muidugi mis hämmastas, et inimesed istusid nagu matsid kui saalis hümni mängiti.... :o Peale meie koondise ja mõne soomlase ei tõusnud keegi püsti, isegi siis kui rootlased kodus mängisid oma võistlejate võiduks oma riigi hümni... :) Ma ei tea mis kasvatus see on...peab vist rootsi kunnile kõne võtma. :D

Seda et poseerida saab PM kõvasti oli ette teada ja ei erinenud ka need võistlused selles osas. Seega sai igati hea trenni enne EMV ja MM -i. Konkurentidega olin kursis ja esialgu vaatasin ,et ei ole tõsiseid vastaseid, kuid siis selgus et selle aasta taani meister Peter Lagermand, kes võitis -100kg taani meistritiitli ja absoluudi kaks nädalat tagasi, tuli siiski -90 kg sisse. Seega vaatasin kohe, et kui suudan seda meest võita, siis võin ka absoluudi võtta. Läks seekord siis nii, et hõbe - kuid ma olen rahul, sest nägin nii pilte kui video ja võistlus oli tasavägine, seda enam et paneelis oli 2 taani kohtuniku - meilt ei olnud seekord kohtunike väljas ja lisaks on Lagermand ise rootslane ja paneelis oli lisaks ka 3 rootsi kohtuniku..., miinuseks oli ka see, et lisaks oli kategoorias kaks soome kohtuniku, kes oma meest upitasid ja mind alla tõmbasid - seda oli näha hilisemast protkollist, kuigi soome selle aasta abs. meister jättis tagasihoidliku mulje. :o seega selles osas natuke ebavõrdne seis, kuid eks järgmine aasta kui korraldame PM Tallinnas, siis vaatame.... :D ,

Võistluspaik oli väga hea, kõik toimus ühes majas, kaalumine, võistlus, elamine - seega senini parim PM kus ma osalenud olen, väga hästi oli läbi mõeldud kogu programm ja tühja solgutamist ei olnud, seega tänud korraldajatele.

Tahan tänada kogu koondist ja fänne kes kaasa elasid ja lähedasi, kes tulid lennujaama tervitama ja Tallinna Tv-d, kes ainsana spordiuudistest pidas vajalikuks tulla seda suurepärast saavutust lennujaama jäädvustama.

Aga juba nädala pärast paugutame Salmes.... :P

Tublid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr Kiivikas, juhtusin vaatama tantsud tähtedega saadet ja nimelt Pedaja oli seal kohtunikuks. Minu treenitud silm näitas, et ta pisut laiemaks läinud. Pole enam selline piitspeenike.

Mäletan blogi eestpoolt, et sa olid teda juhendanud jõusaalis hiljuti? Kas ta hakkas klassikalist (kõik lihased kord nädalas )kava tegema?

Muudetud kasutaja Milehigh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr Kiivikas, juhtusin vaatama tantsud tähtedega saadet ja nimelt Pedaja oli seal kohtunikuks. Minu treenitud silm näitas, et ta pisut laiemaks läinud. Pole enam selline piitspeenike.

Mäletan blogi eestpoolt, et sa olid teda juhendanud jõusaalis hiljuti? Kas ta hakkas klassikalist (kõik lihased kord nädalas )kava tegema?

Pedaja on varem klassikalist tõstmist teinud ja tegelikult on tal täitsa baas olemas, tegin talle jah sellise üldfüüsilise kava A ja B päev ja selliste baasharjutuste baasil valdavalt. Sporti teeb ta innuga ja selles osas on tubli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis väike kokkuvõte päevast. Kuna õhtul tegime toidulisandite prsentatsiooni Scala Fitnessis, siis pidin juba aegsalt kohale minema, et oma trenni jõuaks ära teha. Tuli selline "kerge" 3 tunnine trenn, mis sisaldas 2 tundi ca kangi ja 1 tund aeroobset.... :D Olen ka enda suhtes kriitiline ja näen ,et pekki on veel natuke peal ja selle jõuab tarmukalt tegutsedes veel 10 päevaga ära põletada, seega tuhar peab minema kuivaks ja seal ei aita muud kui iga päev sinna harjutusi ja käimist 15% kallet ja 5,5 -5,7km/h tunnikene laks iga päev ja pühapäeval vaatame... :D

Tegin koos Fokiniga ja tänud talle nii trennis abi kui prsentatsiooni eest, sest GP täna kahjuks kohale ei jõudnud.... :) Madistasime seljaga 5 harjutust 5 seeriat igat kuni lõpus suutlikuseni, päris hea oli vahelduseks pumpamisele ka suurte raskustega teha, aeroobse jagasin 3 ossa igas 20 min (soojendus 20min siis selg 20min aeroobset peale seda biitseps alaselg ja trapets ja lõppu veel 20 min aeroobset), tunnen et selline jagamine hetkel sobib mulle, et ülakeha vahepeal puhkab ja siis paneme uue laksaka.Enne trenni Workout Shock ja trenni aeg Amino Rush ja 3 tundi mütata pole probleem... :D

Scala Fitnessis olin tegelikult 3 aasta jooksul esimest korda ja tegelikult sain positiivse üllatuse, saal oli korralikult sisustatud (minu jaoks jäid mõned plokid kergeks, kuid ega seal selliseid tõsiseid jõmme palju ringi liikumas ei näinud, seega tavaharjutajale piisavalt, trenazööride valik mitmekesine ja üldmulje ilus ja puhas), seega kasutan ka teine kord võimalust seal enne presentatsiooni trenn teha. Pole just palju saale Tallinnas, kus ma sees ei oleks käinud ja üks neist oli siis Scala, kuid nagu mainisin sain positiivse elamuse. Tegin kohapealt ka pilte mille varsti üles panen.

Homme siis Revalisse päeval trenni ja peale seda võistlejate ülevaatus, reede siis aitan võistlejaid grimmida, kes ei ole varem ise seda teinud ja siis räägime läbi ka täpsema taktika, kes mis ja kus hakkab võistluspäeval olema ja mida eelnevalt vaja kindlasti teada on.

Teadmiseks võistlejatele, et banket tuleb ka Salmes peale võistlust õhtul (see on mõeldud tõesti võistlejatele ja korralduslikule poolele), seega loodan, et nagu kõikidel viimastel võistlustel ei pea te ka seekord pettuma. Banketi aeg 21 Salmes kohapeal. Sissepääs võistleja kaardi alusel.

Homme kohtun ka LauraL -ga kellega arutame läbi Pühapäevase lamades surumise võistluse detailid.

Proovin see nädal veel kaalu alla saada ja käia ära 86 kilo alguses, et järgmisel nädalal enne MM -i hommikuti näha ära juba 85 kilo lõpunumbrid, et oleks lihtsam kaalu sisse pääseda, sest õhtuse seisuga jääb viimaseks päevaks ca 1,5 kilo maha võtta ja samas ei kavatse soola välja võtta, teen tõenäoliselt vanni ja duššiga selle ära, et võimalikult kinni hoida oma normaalsest toitumisest, sest tavapäeval on pilt väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid tehtud ja õpilased üle vaadatud. Plaanisin trenni ajaks 3 tundi ,kuid jäi aega 2,5 tundi ja jäin sõna otseses mõttes ajahätta.... :) Eks siin tuleb pingutada ja järgmiseks nädalaks peab olema töö tehtud. Reede teeme Revalis veel viimase võistluseelse ülevaatuse ja aitan esmakordselt osalejaid ka grimmida. Võistlejad on olnud tublid ja usun ,et kõik näitavad enda kohta edasiminekut, mis ongi kokkuvõttes kõige tähtsam.

Tellisin ära võistluste karikad ja tegelesin ka paljude muude organisatoorsete küsimustega - et mitte võistluspäeval enam ringi tormata. Loodame, et kõik sujub plaanipäraselt ja eks meil ole korraldamise osas ka üksjagu kogemust. Meie fitnessineiud käisid täna pildistamas Postimehele ja fotosesioon peaks ilmuma päev enne võistlust ehk siis sellel laupäeval.

Homme osalen ise pildistamisel Sportland Magazini jaoks, seal tuleb meist Nataliaga persoonilugu. Samuti on plaanis järgmisel nädalal Eesti fotos pildistamine ja ka viimase trennivideo ülesvõtmine Revalis...

Ühesõnaga igavuse käes ei vaevle ja loodan, kõikide asjadega toime tulla. Öeldakse, kes teeb, see jõuab... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×