Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Jumal tänatud, mul langes nagu kivi südamelt saan rahuliku südamega tuttu minna.... :)

Kosutavat und, sest kui seda napib siis ei eritu ka kasvukat piisavalt. See aga tähendaks juba nägemist kuldkollane unelm - MM i medalit silmas pidades! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumal tänatud, mul langes nagu kivi südamelt saan rahuliku südamega tuttu minna.... :rolleyes:

Mul lõi lambi põlema. Me oleme noortele näidanud võistluste-, treeningute-, toitumise- ja iagasuguste muude põnevate teemade videoasid, aga võiks üles riputada ka puhkava kulturisti videod. Ehk siis magava Oti videod. Kõik me teame, kui oluline on puhkamine. Noorsportlased saaksid hea ülevaate korralikust magamisest. Krt, mina küll Serbias magada ei saanud kui Koovit ühes ja Ott teises hotelli toa otsas öösel traktoreid käivitama hakkasid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul lõi lambi põlema. Me oleme noortele näidanud võistluste-, treeningute-, toitumise- ja iagasuguste muude põnevate teemade videoasid, aga võiks üles riputada ka puhkava kulturisti videod. Ehk siis magava Oti videod. Kõik me teame, kui oluline on puhkamine. Noorsportlased saaksid hea ülevaate korralikust magamisest. Krt, mina küll Serbias magada ei saanud kui Koovit ühes ja Ott teises hotelli toa otsas öösel traktoreid käivitama hakkasid :)

Ma ei ole veel näinud, et sa enne võistlusi magad - tavaliselt müttad ringi või oled ennast teki alla paksult sisse mässinud et kaalu saada, seda videot vaataks küll huviga kus sa magad nagu lapsuke .... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole veel näinud, et sa enne võistlusi magad - tavaliselt müttad ringi või oled ennast teki alla paksult sisse mässinud et kaalu saada, seda videot vaataks küll huviga kus sa magad nagu lapsuke .... :rolleyes:

Viimane kord magasin rahulikult... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest päevast ka natuke, trenni ei jõudnud, asjad olid kaasas kuid tahtmist ei olnud, seega ei teinud trenni. Enesetunnet tuleb kuulata ja vägisi ei ole mõtet punnida. Vaatasin Revalis võistlejad üle, kes Balti Matšile valmistuvad, peale Zenja olid kõik kohal. Nähtuga võib rahule jääda ega mingit imet ei püüagi selle kahe nädalaga teha, eriti juuniore silmas pidades, kuid natuke loodan et mehed paremad välja näevad.

Reedel teeme veel ülevaatuse, annan homme teada mis kell ja kus. Päeval saatsin välja võistlejatele vajaliku info Balti Matšiks, loodetavasti annavad sõitjad kiiresti tagasisidet.

Päeval käisin Talleegis toiduvarusid täiendamas, ladu oli mune puupüsti täis, küsisin et kas pean oma muna päevanormi tõstma, et jõuaks eest ära süüa, muidu pole varsti mune kuhugi panna.... :) 100 Oti muna sai kaasa haaratud ja lisaks ka paar kotti kanafileed ja suitsumaitselist fileesinki - see mu lemmik.

Kohtusin ka ühe teleprojekti raames, kuid sellest on veel vara rääkida, kui käiku läheb on huvitav asi tulemas....

Suvelaagri viimane loosimine sai ka ära tehtud, loodetavasti tuleb võistja video ka lähiajal välja. Samas tegelesin ka laagrikorraldusega, ootan lihtsalt pakkumisi - et saaksin teha ära laagripaketid. Kuupäev on paigas 18-24 juuli, loodetavasti eliate aega osa võtta....

Homme lähen paigaldama jõusaaliseadmeid ,mis sai tellitud Muay Thai federatsioonile - neile ka palju õnne, nad on nüüd ametlikult EOK liikmed.

Loodetavasti lubab enestunne homme juba ka kerge trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oti Wrapi toitainete sisaldus on tulnud kusagil?:)

Ma ei tea, mul läheb see kogu aeg meelest ära, päeval kui tööarvuti avan, on juba muud asjad peal ja lubadus ununeb....muidu olen rohkem sõnapidaja, kuid kribu krabu kipub meelest minema, proovin ennast parandada, õhtul olen jällegi koduarvutis....ehk homme, ei hakka enam kindlat aega lubama.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänasest päevast ka natuke, trenni ei jõudnud, asjad olid kaasas kuid tahtmist ei olnud, seega ei teinud trenni. Enesetunnet tuleb kuulata ja vägisi ei ole mõtet punnida. Vaatasin Revalis võistlejad üle, kes Balti Matšile valmistuvad, peale Zenja olid kõik kohal. Nähtuga võib rahule jääda ega mingit imet ei püüagi selle kahe nädalaga teha, eriti juuniore silmas pidades, kuid natuke loodan et mehed paremad välja näevad.

Reedel teeme veel ülevaatuse, annan homme teada mis kell ja kus. Päeval saatsin välja võistlejatele vajaliku info Balti Matšiks, loodetavasti annavad sõitjad kiiresti tagasisidet.

Päeval käisin Talleegis toiduvarusid täiendamas, ladu oli mune puupüsti täis, küsisin et kas pean oma muna päevanormi tõstma, et jõuaks eest ära süüa, muidu pole varsti mune kuhugi panna.... :) 100 Oti muna sai kaasa haaratud ja lisaks ka paar kotti kanafileed ja suitsumaitselist fileesinki - see mu lemmik.

Kohtusin ka ühe teleprojekti raames, kuid sellest on veel vara rääkida, kui käiku läheb on huvitav asi tulemas....

Suvelaagri viimane loosimine sai ka ära tehtud, loodetavasti tuleb võistja video ka lähiajal välja. Samas tegelesin ka laagrikorraldusega, ootan lihtsalt pakkumisi - et saaksin teha ära laagripaketid. Kuupäev on paigas 18-24 juuli, loodetavasti eliate aega osa võtta....

Homme lähen paigaldama jõusaaliseadmeid ,mis sai tellitud Muay Thai federatsioonile - neile ka palju õnne, nad on nüüd ametlikult EOK liikmed.

Loodetavasti lubab enestunne homme juba ka kerge trenni teha.

Kle ei saanud tulla, ise jõudsin trenni peale kaheksat, kool venis pikaks sest naistel uhked soengud :rolleyes: , aga ma helistan homme äkki meie ajad ühtivad ja saab asja üle vaadata.

Muudetud kasutaja z3nka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänasest päevast ka natuke, trenni ei jõudnud, asjad olid kaasas kuid tahtmist ei olnud, seega ei teinud trenni. Enesetunnet tuleb kuulata ja vägisi ei ole mõtet punnida. Vaatasin Revalis võistlejad üle, kes Balti Matšile valmistuvad, peale Zenja olid kõik kohal. Nähtuga võib rahule jääda ega mingit imet ei püüagi selle kahe nädalaga teha, eriti juuniore silmas pidades, kuid natuke loodan et mehed paremad välja näevad.

Reedel teeme veel ülevaatuse, annan homme teada mis kell ja kus. Päeval saatsin välja võistlejatele vajaliku info Balti Matšiks, loodetavasti annavad sõitjad kiiresti tagasisidet.

Päeval käisin Talleegis toiduvarusid täiendamas, ladu oli mune puupüsti täis, küsisin et kas pean oma muna päevanormi tõstma, et jõuaks eest ära süüa, muidu pole varsti mune kuhugi panna.... :) 100 Oti muna sai kaasa haaratud ja lisaks ka paar kotti kanafileed ja suitsumaitselist fileesinki - see mu lemmik.

Kohtusin ka ühe teleprojekti raames, kuid sellest on veel vara rääkida, kui käiku läheb on huvitav asi tulemas....

Suvelaagri viimane loosimine sai ka ära tehtud, loodetavasti tuleb võistja video ka lähiajal välja. Samas tegelesin ka laagrikorraldusega, ootan lihtsalt pakkumisi - et saaksin teha ära laagripaketid. Kuupäev on paigas 18-24 juuli, loodetavasti eliate aega osa võtta....

Homme lähen paigaldama jõusaaliseadmeid ,mis sai tellitud Muay Thai federatsioonile - neile ka palju õnne, nad on nüüd ametlikult EOK liikmed.

Loodetavasti lubab enestunne homme juba ka kerge trenni teha.

Muay Thai- millega on tegemist? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muay Thai- millega on tegemist? :)

Nagu nimigi ütleb siis Thai poksi federatsioon. Neil on korralik treeningkeskus Lasnamäe täiskasvanute Gümnaasiumis. Reeglite järgi erineb Kick poksist sellega ,et lisaks on lubatud löögid ka küünarnukkidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oti Wrapi toitainete sisaldus on tulnud kusagil?:)

Kauaoodatud wrapi sisaldus:

Kana 45 g.

Kurk 25 g.

tomat 25 g.

paprika 25 g

täistera wrapp 50 g.

kaste millest 50 % maitsestamata jogurt ja 10% hapukoor = 12,5 g,

Tulemus: kaloreid : 202,58

rasva: 3,62

valku : 14,64

süsivesikuid: 26,8

kiudaineid : 3,9

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Ott

Lähen täna trenni poole viieks, oleks hjelistanud aga ei saa helistada.

Loodn et nägid postitust

Lähen täna trenni poole kuueks, seega me kohtume, mul ei ole pikk trenn - algajate kava kergelt keha läbi, sest ma olen oma sportlastee alguses alles... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki üritad selle wrapi asja R-kioskisse sisse saada. Igalpool vbo kõige popim asi poleks aga nendes kohtades, kus kontorihooned ligidal läheks ilmselt päris hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki üritad selle wrapi asja R-kioskisse sisse saada. Igalpool vbo kõige popim asi poleks aga nendes kohtades, kus kontorihooned ligidal läheks ilmselt päris hästi.

R-kioskitesse võiks veel müügile tulla ka rasvata kitsepiim ja Oti munad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki üritad selle wrapi asja R-kioskisse sisse saada. Igalpool vbo kõige popim asi poleks aga nendes kohtades, kus kontorihooned ligidal läheks ilmselt päris hästi.

Eks me lähiajal istume tootjaga maha ja paneme edasised plaanid, kindlasti muudab sissemüügi lihtsamaks see, kui inimesed hakkavad järjepidevalt seda toodet küsima kohtadest kus neil oleks mugav seda osta, nii on ennegi sisse tooteid müüdud. Seega kellel ei ole tülikas oma kodupoes aeg - ajalt küsida, kas Oti Wrapi ka juba müügil on? Siis andke sellest siin teada ja eelkõige võtaks ette need müügikohad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiani kehtib eripakkumine Fitness.ee kasutajatele, kes seda blogi loevad, kui soovite wrapi tellida:

Wrapi tavahind 3.90€ saate siiski soodsamalt 2.95€ ja tellimus saata grete@agc.ee(märgusõna Fitness). Alates 15 wrapist kohaletoomine tasuta! Kui soovite teha kiirtellimust, et poole tunni pärast wrapi kätte saada ,siis helistage tellimiseks sellele numbrile 56691430

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kauaoodatud wrapi sisaldus:

Kana 45 g.

Kurk 25 g.

tomat 25 g.

paprika 25 g

täistera wrapp 50 g.

kaste millest 50 % maitsestamata jogurt ja 10% hapukoor = 12,5 g,

Tulemus: kaloreid : 202,58

rasva: 3,62

valku : 14,64

süsivesikuid: 26,8

kiudaineid : 3,9

Kastme olemasolu on vist juhuse asi, mina pole seda veel nendes wrappides leidnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kauaoodatud wrapi sisaldus:

Kana 45 g.

Kurk 25 g.

tomat 25 g.

paprika 25 g

täistera wrapp 50 g.

kaste millest 50 % maitsestamata jogurt ja 10% hapukoor = 12,5 g,

Tulemus: kaloreid : 202,58

rasva: 3,62

valku : 14,64

süsivesikuid: 26,8

kiudaineid : 3,9

3.90 euri (vanas rahas ~60 eeki) sellise ampsu eest on päris palju küsitud.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kastme olemasolu on vist juhuse asi, mina pole seda veel nendes wrappides leidnud

Tegelikult peaks see olema ikka kindel koostisosa, saan aru et oled söönud, kuid ilma kastmeta (viimane tegi selle oluliselt mahlasemaks) kui nii ,siis teavitan valmistajat, et nad ei vigurdaks... :)

Natuke trennijuttu ka täna tegin siis kergelt keha läbi, päris mõnus on vahepeal teha trenni nii, et ei pea üldse pead vaevama, mis raskuseid tõstad. Igat harjutust 3 seeriat 10 -15 kordust ja kõik seeriad varuga. Soovituslik olekski peale ca 3 kuu pikkust ülesliikumist teha 2 nädalat taastavat treeningut.

Pärast trenni vaatasin kodanik Fokini üle - seis on ok ega mingit imet me ei plaaninud siin kahe nädalaga teha, teeme selle võistluse ära ja siis mõtleme edasi.

Päev ise oli tihe ,hommikul saaliseadmete mahalaadimine siis thaipoksijatele, lõuna aeg viisin ema ja Emilia (väiksem tütar) ära lennujaama, sõitsid Kiievi vanemale külla, ise läheme Nataliaga järgi juuni alguses. Peale seda kohe EKFL juhatuse koosolek, kus käisime üle reaalse MM eelarve ja vaatamata sellele, et ei ole läinud toetuste osas nii roosiliselt kui oleksime lootnud, suudame me vajaliku eelarve kokku saada.

Homme ehk õnnestub kätte saada ka Eesti koondise uued dressid - osad sportlased kes on arvatud MM koondisse saavad need loodetavasti selga juba selleks Balti Matšiks.

Homme toimub mul Spartas viimane selle hooaja kaalulangetamise lühikoolitus, peale seda jääb veel 14 mai viimane pikk koolituspäev Spartas ja selle koolitusega on kevadhooaeg läbi eks paistab kas ma sügisel peale treenerite koolituse jõuangi midagi muud teha, sest oma võistlusplaanid + MM korraldus võtavad oma energia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimas! Jalaga ja käega peksti küll vastu pead, vastu jalgu, vastu kõhtu, vastu selga, eriti rängalt sai kannatada nägu, aga kube kannatada ei saanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×