Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

... Mis puudutab seda purjus Imre fänni, see nõudis ka minu käest, et ma pükisd maha võtaksin.... :rolleyes: Üks hullemaid asju on minuarust siis kui naisterahvas on nii purjus kui see fänn.....midagi jubedamat on raske naiste puhul esile tuua.

Meie uus staar on sündinud, kõik räägivad sellest "meeldivast neiust" :D

Jama selle lõugamise juures, et kui jälle võistlust tahad näha, siis pead jälle seda kraaksumist kannatama, IMREEEE, VÕTA ALASTIIIII!!!, OTT SINA KAAAAA!!!!

Aga otseülekanne oli piisavalt hea, ei ütleks küll miskit pahasti. Ja antud ürituse õhtujuhiks olid sa kindlasti parim.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ka meeldis, et oli selline õhtujuht.

Põnev ja sujuv õhtu. Ei tundunud üldse nii pikk.

Võibolla ainult see, et võistlejad soovivad, et õhtujuht vabakavasse jutuga sisse ei sõidaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli ja jama Oti poolt minu arust, et liiga pikalt rääkis vabakava ajal! See on ju sama, kui mingil üritusel tutvustaja laulja laulmise ajal oma juttu edasi ajab põhimõtteliselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud konstruktiivse tagasiside eest. Ega tegelikult ei peaks ju midagi eriti rääkimagi kui tulevad vabakavad, kuid see on ka ainuke aeg kui tutvustada mis hobid, tulemused ja mis taust sportlasel on, sest võistluse käigus kui ma pean poose ette ütlema, siis seda aega ei ole. Samas kui see info publikut ei huvita ja ta soovib pigem kuulata kuidas sportlane muusika saatel lavale jalutab, siis järgmisel korral võtan seda kindlasti arvesse. :D Vabandan ka kui kellegi vabakava seeläbi ära rikkusin....

Natuke tänasest trennist ka, tegin surumisi ja sain uued numbrid:

1) Lamades surumine

120kg/10+110/10+100/10+90/10+80/10+75/10 - uus rekord (paus seeria vahel 30 sek)

2) Kaldpink kangi surumine (eelmine harjutus võttis läbi ja see andis siisn tunda ehk jäi ka paus natuke lühikeseks harjutuste vahe)

105kg/10+95/8+85/6+75/9+65/10+60/10

lisaks veel eri harjutusi nii rinnale, õlale ja kõhule.

Kes soovib korrata või üle teha numbrid on ees. Kaal seal 96-97 kilo juures. Tundub ,et eilne laadimine "Lõvisüdames" läks asjaette.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli ja jama Oti poolt minu arust, et liiga pikalt rääkis vabakava ajal! See on ju sama, kui mingil üritusel tutvustaja laulja laulmise ajal oma juttu edasi ajab põhimõtteliselt!

Ei see ei ole sama... Laulja puhul tahame me keskenduda laulja häälele.

Oti idee oli hea, koostöö DJ lihtsalt kesine.

Vist pandi muusikat vaiksemaks, et Otti oleks paremini kuulda? Idee järgi oleks pidanud Oti jutuvada a la "oi aegu ammuseid...ja kui mina veel selle tüübiga võistlesin" mõjuma taustana...st mitte domineerivana. Asi oli ju korraldatav ja kindlasti parem lähenemine, kui lihtsalt muusika+ kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin puhata ei lasta, päev otsa valdavalt EKFL tööde ja tegemistega hõivatud olnud, vähemalt Balti Matši koondislaste nimekiri sai kokku ja personaalselt kõigiga ka ühendust võetud. Imre kahjuks otsustas hooaja lõpetada, kuid samas mõistan teda täielikult, et niimoodi ühtejutti kõik aastad võistleda ei ole naljaasi. Lisaks toimetan juba eeloleval nädalavahetusel toimuva Athletic Fitnessi võistluste organiseerimisega, seal on asjad kontrolli all ja võimalusel proovime ka sealt teha otseülekande. Õnneks ka erinevad fondid on otsustanud seda võistlust toetada, see muudab ka korrladamise natukenegi lihtsamaks.

Helistati ka "Ringvaate " saatest ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis kolmapäeval peaksid Janar ja Bikini Model Jekaterina olema otse eetris stuudios.

Küll Janar juba oma blogis siis kirjutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast sissekannet on rõõm alustada uue "Oti" sarja toote presenteerimisega "Oti Wrap" on saanud valmis. Koostöös AGC Cateringiga tehtud wrap on tervilislik ja maitsev. Mõeldud eelkõige neile, kes ei viitsi ise karpidega toitu kaasa tassida ja kiire elutempo juures jätavad pidevalt toidukordi vahele.

Vaata "Oti Wrapi" eripakkumist -51% ainult TÄNA seller.ee (kätte hakatakse toimetama alates reedest)

post-22-1303799547_thumb.jpg

Tänane Seller toob Teile tervisliku kana-täisteratortilla värske salatiga kõigest 1.90 euroga tavapärase 3.90 euro asemel!

Toitude kuningriigi õukonnaköök AG Cafe on oma suurepärased toiduvalmistamise oskused ühendanud Ott Kiivikase tervisliku toitumise alaste teadmistega ning loonud midagi ajatut, vastupandamatut ning suussulavalt maitsvat – tervisliku tortilla! Suurte kogemustega cateringi ning kuulsa terviseguru Oti ühine looming on mõnusalt kerge, kuid samas tõeliselt pirakas maitseelamus! Tortillat saab nautida nii lõunal kui õhtul ning soovi korral saate selle AG Cafest kaasa haarata! Kusjuures tortilla sobib imehästi lõunapausil sisselaadimiseks, sest oma värske olemusega ei tekita see nn. lõuna-loidust ning annab võimaluse energiast tulvil enesetundega oma tähtsate toimetustega aktiivselt edasi tegeleda!

PS: Kõikide Selleri soetanute vahel loositakse 2 Ott Kiivikase personaalset toitumis- ja trennikava. Võitjad loositakse välja 27.04 – võitjatega võetakse e-maili teel ühendust ning nimed avalikustatakse Selleri Facebooki lehel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vapsje asjamees <_< Peaks ka lõunasöögiks mõned tellima

Super pokkerimängijal ei ole ju 1,90€ mingi raha....sa võid kohe kogu kuu normi vahepealad ära tellida, neid võid öösel ka krõmpsutada kui turiiri mängid.... :D ja ajataju ära kaob... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile olin poes ja korv oli parasjagu toitu täis, kõike mis kulturistile kasvuks vajalik.... <_< jääb siis härra minu korvi juurde seisma ja vaatab üksikasjalikult korvi, ma küsin" mis härral mureks?" . Tema, et soovib näha, milline tervislik toidukord peaks välja nägema - endal oli korvis kaks "Valteri" õlu....kuid kinnitas, et tema tavaline toidukord umbes nii välja näebki nagu minu toidukorv.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke trenni juttu ka, jalavigastus ehk siis lihase rebestus on täielikult taastunud ja enne EKV sain juba kükkida viimases seerias läksin välja 160kg/8, ilma sidemeteta ja varuga, lihtsalt ei hakanud kohe lõhkuma. Jalapressi sain ka kuni 380/8 välja minna (Revalis on see vana press, see liigub raskemini). Eelmine trenn oli 200 pikad seeriad, kuid paranemine on olnud ilmne. Rinnaltküki asemel tõin sisse uuesti hackküki, tegin 4 harjutusena ja läksin välja 170kg/5 viimane seeria.

Täna on plaanis teha aeroobne seanss ja peale seda on võistlejate ülevaatus. Revalist läheb praeguse seisuga 6 sportlast Balti Matšile, seega tuleb esiteks analüüsida EKV toimunut ja siis saab juba personaalselt üle vaadata kes midagi veel vormi parandamiseks teha saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panin 10 tükki kotti ära. Ei näe vähemal mõtet, kuna kehtib kuu aega

Tänud toetuse eest, andsid oma panuse kulturismi arengusse! <_< Praegu peaks veel saama osta 4 tundi, kes ei ole jõudnud teha...seller.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud toetuse eest, andsid oma panuse kulturismi arengusse! <_< Praegu peaks veel saama osta 4 tundi, kes ei ole jõudnud teha...seller.ee

Eeskuju on nakkav, võtsin ka 10 tk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke päeva teise poole tegemistest ka. Tegin kerge aeroobse trenni 45 min ja kerge venituse, kuna nädalavahetus tuleb suuresti Saaremaal, siis proovin praegu teha nö trenni natuke ette ära, et kohapeal saaksin keskenduda juba võistluste korraldamisele.

Võistlejad käisid ülevaatusel ära, teeme tööd edasi, igaüks toimetab oma rütmi järgi ja eesmärk on teha need asjad ära mis meist sõltuvad ja ülejäänud on juba kohtunike otsustada. Poseerimine on see, mida saab kõigil meestel parandada ja sellega ka aktiivselt tegeleme. Noorematel meestel ei pressi vormi teha, et lasta hooaeg lõpuni. See ei tähenda, et läheme mütsiga lööma, vaid seda et ei taha üle forseerida. Taru loodan ,et siiski saab veel grammi kuivemaks ja loodan ,teda eelkõige ka saalist ise aidata. Olles ise laval või kohtunik ei saa ma nö karjuda, et mis poosides mida parandada, kuid Lätis tuleb see võimalus, et oleksin pigem ise hääletoru saalis ja aitaksin meie sportlasi (võistleme ju ühise meeskonnana ja usun ,et saan ka teistele meeskonna liikmetele kasulik olla - "peegliks saalis"). Eile rääksin ka korraldajatega pikalt skypes ja tundub ,et nemad omalt poolt teevad kõik, et võistlused õnnestuksid.

Lähipäevil saadan välja ka võistlejatele info, kes saavad abiliste, fännidena kaasa tulla. Samuti on vaja buss ära tellida. Sellised meeskonna sõidud, kes mä

letab on olnud alati väga toredada ja lõbusad ehk saame ka järje "Neli Olümpiatsüklit" huumorisaatele..... <_< Peaosalistest olen mina kohal, Abrossimov ka puudu on Vaible ja loomulikult legendaarne treener Hr. Piiber... :D Kuid ei ole välistatud, et me neid juhuslikult teepealt peale korjame.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leedus toimus ka esimene turniir ja leidsin sealt kaks pilti . Tõenäoliselt sealt tulevad meie koondisele ka vastased

bodyfitness

post-22-1303839741_thumb.jpg

meeste absoluut Arvydas Vandys (temaga võistlesin koos 2009 Balti Matsil 2009 ja siis oli ta teine ja mina kolmas koht, Koovit oli tookord 5)

post-22-1303839809_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest päevast ka natuke. Hommikul tööle minnes ei olnud nagu kavas midagi väga põhjapanevat teha ja ei olnud ka ülemärgitud palju kohtumisi või tegevusi mida kindlasti oleks pidanud ära tegema. Teadsin, et kell 10 on üks kohtumine, mis võtab ehk pool tundi (seotud MM korraldamisega) ja ongi kõik, ülejäänud aeg jooksvad tööasjad ja võistluste korraldustega seotud tegevused.

Märkamatult venis esimene kohtumine 2 tunniseks, siis avastasin ,et olin kahesilma vahele jätnud EKFL juhtause koosoleku, enne seda tormasin sõudeergomeetrite järele Harku sõudebaasi, seal saabus küne, kus küsiti, et kas ma kella 14 tulen ikka Lasnamäele loengut pidama toidulisanditest vene keeles (muidugi jõuan.... <_< ), tormasin siis kontori tagasi , osalesin 20 min juhatuse koosolekul ja sealt tormasin edasi Lasnamäele, peale seda meenus, et pean ka EOK läbi käima viimasel Täitevkomitee istungil unustasin oma mapi sinna ja eeloleval nädalavahetusel on mul seda mappi vaja, seega käisin ka sealt läbi ja mööda minnes viisin paari klubisse ka kauba ära, seega jõsudin kontori tagasi alles poole viie paiku.

Vot selline ringitormamine kui oled unustanud mõned asjad üles märkida. Peale seda trenni, tegin superseeriaid kätele, läksid päris korralikult täis kui väikeste vahedega 60 kordust järjest teha ja biitseps - triitseps vaheldumisi teha.

Homne päev ei tule lihtsam, kuid loodetavasti saab eelolev Athletic Fitnessi EKV hästi korraldatud, vähemalt Orisaares kohapeal on hea tugi Kaire Nurja näol, kes paistab ,et võtab oma kohustusi sama tõsiselt kui meie. Igal juhul väga hea ,kui Eesti äärealadel leidub inimesi, kes on aktiivsed ja mitte ainult ei räägi vaid ka teevad. Igas maakonnas piisaks üks selline aktivist ja meie kulturismi ja fitnessi elu elvaduks veelgi.

Ahjaa trennis müksasin õpilast Mikku kõhu pihta, kuna see turritas päris korralikult särgi alt - Mikk ütle, et ma olen täna juba 3. kes sama teeb.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ai, oleks võtnud ka neid tortillasid, aga näe - hiljaks jäin!

Need hakkavad olema ka pidevalt müügis - annan kindlasti teada kunas ja kus. Kindlasti siis mitte kampaania hinnaga, kuid hea kraami eest võib ju natuke rohkem ka maksta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ei jõudnud kampaania ajal Wrapi tellida, kuid siiski soovivad seda teha, siis teile on eripakkumine.

Wrapi tavahind 3.90€ saate siiski soodsamalt 2.95€ ja tellimus saata grete@agc.ee(märgusõna Fitness). Alates 15 wrapist kohaletoomine tasuta! Kui soovite teha kiirtellimust, et poole tunni pärast wrapi kätte saada ,siis helistage tellimiseks sellele numbrile 56691430

Häid maitseelamusi soovides - Ott Kiivikas! <_<

post-22-1303985719_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ei jõudnud kampaania ajal Wrapi tellida, kuid siiski soovivad seda teha, siis teile on eripakkumine.

Wrapi tavahind 3.90€ saate siiski soodsamalt 2.95€ ja tellimus saata grete@agc.ee(märgusõna Fitness). Alates 15 wrapist kohaletoomine tasuta! Kui soovite teha kiirtellimust, et poole tunni pärast wrapi kätte saada ,siis helistage tellimiseks sellele numbrile 56691430

Häid maitseelamusi soovides - Ott Kiivikas! ;)

post-22-1303985719_thumb.jpg

Kohale toomine on Tallinna piires?

Ise olen Tartus. <_<:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×