Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Õige mitmekülgne mees! Loen ja vaatan siia praktiliselt iga päev, sest alati on midagi uut ja huvitavat näha.

Tore kui minu blogi huvi pakub ja eks ma püüangi palju just pildimateriali ka panna, sest kuidas öeldakse, 1 pilt räägib rohkem kui 1000 sõna... :D

Sellel nädalavahetusel on mõlemad päevad trennipäevad ja just raskemat laadi ehk proovin jällegi siia -sinna raskust lisada või korduse seerias rohkem teha. Täna plaanis Rind - õlg (tundub, et õlg on praktiliselt ära paranenud ja saan ehk kasutada üle 1,5 kuu ka suuremaid raskusi). Kas tugevatest täna Revalis ka keegi treenib, ise plaanin minna kuskil 14-15 vahel. Seega hea kui keegi samal ajal ka moraalseks toeks on.... :)

Girl Power ja Indrek on täna Arigatos kus toimub Nike Convention. Esmaspäeval teeme koos juba toidulisandite presentatsiooni MyFitness Rocca al Mares.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii tänane trenn tehtud, minu üleskutse peale liitus minuga õpilane Oleg (kusjuures telepaatia töötas nii, et tulin Arigatost Nike Conventionilt ja valisin juba kontaktidest Olegi numbti ja pidin helistama kui tema samal hetkel mulle helistas) ja selgus, et tal samui plaanis rind ja õlg. Võtsin fotoka kaasa ja tegin selles trennist fotoreportaazi.

Peab etterutuates ütlema, et sai korralik trenn ja korralikud raskused üle 1,5 kuu kestnud õlavigastust ja täna see enam tunda ei andnud olen kogu selle aja ka korralikult Joint + toodet söönud, tundub et toimib, sest treeningust pausi ei ole olnud - lihtsalt olen valinud harjutused kus valu on olnud vähem tunda.

Alustasin negatiivse kaldega surmistega, kuna ei olnud üldse üle 110kg saanud raskust kätele võtta, siis alustasin 100kg/12, 120/10, 130/8 ja 140/6 see tuli ka korraliku varuga, st et rohkem on sees, kuid ei hakanud kohe lõhkuma, las jääb midagi sisse ka

post-22-1299948078_thumb.jpg

post-22-1299948175_thumb.jpg

Oleg tegi superseeriaid

post-22-1299948191_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-22-1299948324_thumb.jpg

kolmandas harjutuses Oleg tegi lendamisi

post-22-1299948347_thumb.jpg

Kõrval tõstepõrandal käis vilgas elu, sest pandi paika järgmise nädala EMV algraskusi, katse hr. Tui kes sai jagu nii 220kg kui ka 230kg ja käis ka 242,5kg tõmbamas ,sest kõrval oli J.R ärritamas, tema rekord oli vist 240 - et see üle tõmmata kuid seekord see veel ei alistunud.

post-22-1299948391_thumb.jpg

post-22-1299948508_thumb.jpg

proovis ka sumostiili

post-22-1299948544_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu varasemastest postitustest tuttav Tannu möllas samal ajal surumisega. Siim kes agaralt praegu blogi loeb oli väidetavalt 270kg tuule alla yeinud, st. selgelt 1000kg kogusumma lõhna.... :D

post-22-1299948598_thumb.jpg

post-22-1299948689_thumb.jpg

Edasi jätkasin kaldpink 90kg/12, 100/10, 110/8 ja siis panin 125kg/8 - peab ülema et see oli üllatus, sest nagu mainisin, siis ei ole saanud raskusi üldse suruda ja tundsin ka et se tuli suuresti tänu sellele, et olen saanud suurte raskustega triitsepsit suruda, st. et just see lüpuosa lendab lausa üles.

post-22-1299948722_thumb.jpg

post-22-1299948864_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edasi lamades hantlitega surumine 36kg/12, 44kg/10 ja viimane 50kg/6 varuga.

post-22-1299949008_thumb.jpg

post-22-1299949024_thumb.jpg

samas vahetas Tannu ala kolis jälle tõmbama, kuid tehnika lagunes täiesti, käisin ka ise nõu andmas, eriti jalgade asendi suhtes, mis automaatselt viib selja ka valesse asendisse. Selgus, et trikoo on ikka liiga väike (toosama mida me sikutasime viimane kord).

post-22-1299949038_thumb.jpg

post-22-1299949145_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin vahepeal veel ühe rinnaharjutuse kaldpingil trenazööril surumine 80 kg/12, 100/7, 100/6

Peale seda kolisime üle õla treenimisele ja alustasime just õlatagaosast, sest seal valitseb tühjus.... :D

Mina kasutasin selliseid raskusi 14kg/12, 18/12, 20/10, 22kg/10

post-22-1299949208_thumb.jpg

post-22-1299949304_thumb.jpg

Siis edasi lendamised küljele istudes

Oleg tegi jätkuvalt superseeriaid aitasin ka tal tehnikat parandada, sest kippus just olema nii ,et õlaesiosa kippus rohkem töösse

Ise tegin 15kg/12, 18/10, 20/10, 23kg/8

post-22-1299949329_thumb.jpg

post-22-1299949457_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vormist ka paar pilti, eriti fookusesse olen võtnud õlatagaosa ja paistab ,et see vaikselt edeneb - täna on laadimise päev, samas hoian toidu kontrolli all, et mitte põrsaks süüa.... :D

post-22-1299949838_thumb.jpg

post-22-1299949855_thumb.jpg

post-22-1299949877_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna plaanis tugevam seljatrenn, lähen Revali orienteeruvalt 14.30 kui on kohalike tugevaid härgi, kes soovivad kopereerurda ja teha koos trenni, siis olete oodatud. Plaanis nii jõutõmme kui kõik sinna juurde käiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin, et Eesti karikal ei võistle. Miks?

Vorm on ju hea.

Kui sa viitsid varasemaid postitusi vaadata, siis tegelikult kirjutasin ka miks ma ei võistle - kuid lühidalt vastates, tunnen, et praegu trennid sujuvad ja justkui tuleks nagu lihast ka juurde - ei taha seda protsessi peatada ja proovin sügiseks saada ikka mõned kilod lihast juurde, et näidata mingitki edasiminekut. Paljudes harjtustes olen saanud näitajad juba hiilgeaegade tasemele ja mõnedes harjutustes neid ka parandanud - mis on hea märk, et treeningsüsteem toimib. Kindlasti minu mitte osalemine motiveerib paljusid rohkem pingutama, sest absoluudi tiitelt ei julge ma küll kellegile enne nö kaela riputada seal on mitmeid kes on suutelised seda napsama... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härjad täna puhkavad, valmistutakse järgmise nädalvahetus eestikateks ;)

Jõutõste härgadega ei olegi mida koos teha - sest teil läheb enamus auru kostümeerimiseks.... :D Kui appi ka veel minna, siis võtab omal tossu välja.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Härjad täna puhkavad, valmistutakse järgmise nädalvahetus eestikateks :D

Kunas te Siimu 270 kg surumise üles laete, seda vaataks huviga -mees kurtis, et kükiga on mure tõenäoliselt ei rahulda teda hetke 390 vorm.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõste härgadega ei olegi mida koos teha - sest teil läheb enamus auru kostümeerimiseks.... :D Kui appi ka veel minna, siis võtab omal tossu välja.... :D

Tundub et trauma mille said tannu kostüümi eemaldamisega, jättis jälje terveks eluks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et trauma mille said tannu kostüümi eemaldamisega, jättis jälje terveks eluks :D

Need haavad ei parane nii pea - soovitasin ka Tannul eile see kostüüm põlema panna ja tõmmata ilma mingi varustuseta.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tannul segas tõmmet selgelt tema suur jalanumber - vaatasin ,et nagu lestad on jalas, küsisin mis on jalanumber 46,5.... :D Kogu aeg pead jälgima, et varbad ei liiguks tõmbe ajal kangi alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki saan veidi abiks olla.

Räägitakse, et ei saa surumissärki seljast ära.

Ma olen teinud mõned katsed. Nimelt peale jalatrenni on biitseps peaaegu 1cm väiksem, kui enne jalatrenni. Ehk siis, kui veri jalgadesse ajada läheb ülakeha tublisti väiksemaks. Sellest lähtuvalt, peaks siis peale särgiga surumisi üks 15 mintsa jalgadele hagu andma, vast leevendab veidi neid füüsilisi piinu, mis selle protsetuuri käigus tekivad :D

Huvitav oleks, kui reeglid näeksid ette, et iga mees peab ise suutma omale varustuse selga ajama ja selle ka ära võtma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et trauma mille said tannu kostüümi eemaldamisega, jättis jälje terveks eluks :D

:D

Jesss!!

Seis 1:1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile kas sul on järgmiseks nädalavahetuseks kostüümid välja valitud?

:D

Ainult härgadele...

Ma veel härjaks ei kvalifitseeru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×