Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Sparta perenaine torti lahti lõikamas

post-22-1297681420_thumb.jpg

Kõik kes juhuslikult trenni läksid kutsuti koheselt šampusele -tordile

post-22-1297681450_thumb.jpg

tuletan meelde, et täna on Sõbrapäeva puhul kõik GASP ja BB -50% soodsamalt, kasutage seda võimalust

post-22-1297681486_thumb.jpg

post-22-1297681717_thumb.jpg

post-22-1297681730_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilsest päevast, täpsemalt siis päeva teisest poolest siis ka väike ülevaade. Enne kui läksin presentatsiooni tegema My Fitnessi, käisin Revalis trennis. Idee poolest oleksin saanud ka My Fitnessis vahetult enne teha, kuid kuna plaan nägi ette jalatrenni, siis läksin teadlikult Revali, sest seal on mulle kõik vajalik inventar heaks jalatrenniks olemas.

Tegin supersette ja peab ütlema, et läks päris ilusasti, sest sain kõigis harjutustes natuke juurde panna (tegin siis süsteemi 10+10+10 - paus + märgi juures on -30sek).

1) Säärte sirutused ette

58kg/10+58/10+58/10 , 58/10+58/10,58/10

2) Jalapress (vana masin, pinge sees kogu harjutuse vältel)

280kg/10+280/10+280/10, 280/10+280/10+280/10 -siin jäi isegi varu sisse

3) Hackkükk trenazööril (loen ainult kettaid, samuti pinge sees kogu harjutuse vältel ja sügavalt alla)

115kg/10+115/10+115/10, 115/10 -siis katkestasin kuna kuklasse lõi tugev valu, olen seda ka sama harjutuse juures varem tundnud, tõenäoliselt pitsitab pingutusega mõne veresoone kinni kukla piirkonnas ja sellest ka valu. Tegin selle asemel kohe pressi peale - ei tohi ju pooleli seeriat jätta... ;) 270/10+270/10

4) Harkkükk hantel jalgevahel

52kg/10+52/10+52/10, 56/10+56/10+56/10

5) Ühe jalaga säärte sirutusi - vaheldumisi 10+10+10 (23 kg).

6)Kõhuli jalgade kõverdamine

10+10+10, 10+10+10

7) Säärtele kaks harjtust istudes jalad ees 2x3 (10+10+10)

8) Istudes säärtele vabaraksus.

Peale seda taastav shake HTR + Dextro ja sealt edasi toidulisandite presentatsioonile My Fitnessi

Väike ülevaade seal toimunust

Alati veetlev Cärolin

post-22-1297773021_thumb.jpg

sarmikas Kerly

post-22-1297773049_thumb.jpg

Tüdruktele kinkisin ka sõbrapäeva roosid - pildil üks neist

post-22-1297773070_thumb.jpg

post-22-1297773102_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste töökaaslastega on lausa lust tööd teha.... ;)

post-22-1297773137_thumb.jpg

post-22-1297773169_thumb.jpg

Valik lisandeid My Fitnessis

post-22-1297773193_thumb.jpg

Pilk presentatsioonilauale

post-22-1297773213_thumb.jpg

Olgu öeldud, et järgmine presentatsioon toimub järgmisel esmaspäeval 21.02. Arctic Sport Tallinnas, aadressil Ehitajate tee 114b. kella 17.30 - 19.30, tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi veel, täna olen Revalis noorterühma treener kella 16.30 - 19.00 ni seega kes soovib võistlejatest tulla ülevaatusele või lihtsalt saalis saada harjutuste või kavade kohta nõu, siis tere tulemast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi veel, täna olen Revalis noorterühma treener kella 16.30 - 19.00 ni seega kes soovib võistlejatest tulla ülevaatusele või lihtsalt saalis saada harjutuste või kavade kohta nõu, siis tere tulemast.

Ott!

Palju sul praegu õpilasi on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, rõõm on ka meie poolne ;) . Tõesti lausa lust ja see, et meie koostöö sujub, teeb meid kõiki õnnelikeks ;)

Teistele nii palju veel, et olge kõik järgmine esmaspäev siis Arcticus kohal, meiega pole kunagi igav :P;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott!

Palju sul praegu õpilasi on?

See on hea küsimus, ma loen kohe kokku.... Esimese hooga sain 15 nime keda ma hetkel treenin. Kõik ei ole noored, seal on ka vanemaid tegijaid, kõik ei tule kindlasti ka kevadel välja, kuid töö käib ütleme nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin trennist puhkepäeva, olin Revalis treener õhtul ja käisin taastumise kiirendamise eesmärgil ka paar tiiru saunalaval ja peale seda kohe külmas basseinis - super tunne kui sealt välja tulla.

Üks mis on kindel ärge seda tehke peale tugevat treeningut, ükspäev tegin tugeva jalatrenni ja käisin siis 3 tiiru saunas ja külmas vees, pärast läksin toidupoodi ja tundsin, et paha nagu on olla, süda puperdab ja kaameks tõmbab (vererõhk nähtavasti langes tublisti) ja kodus mõõtsin oli seal 109/59 see oli juba siis kui enesetunne oli hea -seega poes olles oli nähtavasti alla 100 mõlemad. Sun on eraldi koormus südamele ja peale trenni on pulss juba treeningust kõrgem ja süda on saanud piisavalt koormust - seega ei ole vaja seda koormata.

Puhkepäeval saate aga mõnusa taastava effekti- parandab verevarustust ja organismi toitainetega varustamine paraneb seeläbi tublisti.

Täna plaanis rinna ja õlatrenn püramiidis - vaatan mida teha laseb, sest viimased korrad on olnud õlaliigeses valu ja surumisi ei ole teadlikult teinud.

Homme treenin Spartas 15- 17 vahel - teen selga, seega kui keegi tahab kampa lüüa tulge kohale ja teeme selga, mis on selg.... ;)

Peale seda on mul samas kella 18 - 20 toitumisalane koolitus - samuti sinna on veel võimalik registreeruda - tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, ise peaksin ka vahelduseks vererõhku mõõtma. Eks ta mul normaalne on, aga igaks juhuks tasub üle kontrollida. Ott, kas sa massööri juures ka teinekord käid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, ise peaksin ka vahelduseks vererõhku mõõtma. Eks ta mul normaalne on, aga igaks juhuks tasub üle kontrollida. Ott, kas sa massööri juures ka teinekord käid?

Massööri juures käisin terve eelmise kevad-sügis hooaja (regulaarselt 1 kord nädalas) ja vaatamata sellele mäletatavasti suutsin ennast korralikult vigastada mitmest kohast. See hooaeg eksperimenteerin kui massaazis mitte käia - kuidas tervis vastu peab (nagu mainisin püüan taastumist kiirendada ka puhkepäevadel nende saunaprotseduuridega).

Ma peaksin tegema varsti valmis ka võistlusjuhendi Reval - Cup. Võite siia teemasse anda ka teada millised kategooriad võiksin lisada neile mis varem kavas on olnud. Kindlasti teeks eraldi algajatele kategooriad , kes ei ole varem võistlenud, kuid kui palju ja millised kategooriad, seda peab mõtlema - kui võistlejaid on siis võib teha igasuguseid katte, kuid ei taha ka situatsiooni, kus igas kategoorias on 1 võistleja - see ei paku sellisel juhul ka võistlejatele suurt rahuldust (vähemalt mina omast kogemusest ei saa küll mingit rahuldust kui olen 1 oma kategoorias).

Seega kui on ettepanekuid ja infot kes valmistuvad andke teada, siis saan seda võistlusjuhendis arvesse võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ühel ilusal päeval helistas Oleg Andla ja oli kindel, et ma jätan Lõuna-Eesti III Lahtised Karikavõistlused ära, sest olevat alaliiduga rääkinud ja keegi ei toetavat seda ideed, et selline võistlus organiseerida. Üldiselt suudeti minu lootused täielikult ära nullida. Seoses sellega panustaks siis tõesti Reval Cup võistlusele, kus minu uued õpipoisid saaksid kindlasti elu esimese võistluse maha pidada. Tööd on kõvasti tehtud ja vaeva nähtud. Võimalusel istuks maha ja arutaks seda asja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre me kahel käel toetame su tegevust noortespordi arendamisel, selles ei ole küsimus. Asi on selles, et kuna nädal hiljem toimub Tartus EKV - siis lihtsalt oleme mures, kas kaks võistlust aidata korraldada kahe nädala jooksul on natuke ehk palju. Ei tahaks ka et EKV sellest kannataks - kui sa ütled, et leiad auru nö mõlema võistluse jaoks, siis lase käia. Iga võistlus mida noored saavad on hindamatu kogemus.

Helistame ja räägime selle üle telefonitsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne seljatrenn Spartas:

1) Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu

100kg/12, 120/10, 140/8, 150/6

2) Lõuatõmbamine lai haare

8,8,8,6

3) Ühe käega T-kangi tõmbed (loen ainult kettaid mitte kangi raskust - muiud kasutan 20 kg kangi, kuid üks ots on vastu nurka, seega ei tea mis selleks kangi vasturaskuseks kujuneb).

30kg/12, 40/10, 50/10, 60/8

4) Ettekallutatult ploki tõmbed lai haare - selja ülaosale, st. tõmban suht rinna alla

3 seeriat (60-65kg - 10-12x)

5) Ettekallutatult köitega

3s (55-60kg 10-12x)

6) Jõutõmme

100/10, 140/8, 170/6, 190/5

7) Trapetsile õlakehitus smithi kangiga (loen ainult kettaid)

110/10, 140/8, 170/6

8) Õlatagaosale trosside ristamine ülalt

2seeriat 25-30 kordust.

Peale seda tegin samas toitumise lühikoolituse.

Täna on kangitrennist puhkepäev, kuid plaanin kodus sõita ratast tunnikese. Laupäev ja pühapäev mööduvad trenni tähe all ja juba esmaspäeval 17.30 - 19.30 oleme GP of Fitness tüdrukutega Arctic Spordis - uus Fasti tooteid presenteerimas.

Uued maistes on Apelsin - šokolaad ja banaan - šokolaad

post-22-1298027803_thumb.jpg

post-22-1298027830_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eilne seljatrenn Spartas:

1) Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu

100kg/12, 120/10, 140/8, 150/6

2) Lõuatõmbamine lai haare

8,8,8,6

3) Ühe käega T-kangi tõmbed (loen ainult kettaid mitte kangi raskust - muiud kasutan 20 kg kangi, kuid üks ots on vastu nurka, seega ei tea mis selleks kangi vasturaskuseks kujuneb).

30kg/12, 40/10, 50/10, 60/8

4) Ettekallutatult ploki tõmbed lai haare - selja ülaosale, st. tõmban suht rinna alla

3 seeriat (60-65kg - 10-12x)

5) Ettekallutatult köitega

3s (55-60kg 10-12x)

6) Jõutõmme

100/10, 140/8, 170/6, 190/5

7) Trapetsile õlakehitus smithi kangiga (loen ainult kettaid)

110/10, 140/8, 170/6

8) Õlatagaosale trosside ristamine ülalt

2seeriat 25-30 kordust.

Tervitus Hr Kiivikas. Miks selline jaotus seljapäeval et kõige raskem harjutus so jõutõmme nii treeningu lõppu on pandud, kas sellele on mingi kindel taotlus et nt jõuaks eelnevaid harjutusi suuremate raskustega vms. ??

Muudetud kasutaja ville1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ville - oled asjast õigesti aru saanud. Varem tegin tõmmet kogu aeg esimese harjutusena, kuid siis ei suutnud edasistes harjutustes, mis nõudsid keha staatilist hoidmist ettekallutatult - harjutusi sooritada ,sest alaselg väsis ära. Nüüdse jaotuse puhul tunnen, et suudan paremini just selja ülaosale rõhku panna, mis on kulturismi seisukohast ikkagi peamine (kui seal tühjus valitseb, siis ei ole laval midagi teha).

Eesmärk üks saada seljale just paksust juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu öeldakse tühi kott see püsti ei seisa, vaatame mis siis jõumehe toidulaual on:

perenaise tehtud kanafilee (Tallegg) pallid, mille sees on mozarella juust - minu lemmikud

post-22-1298033426_thumb.jpg

küttepuudeks spagetid

post-22-1298033441_thumb.jpg

perenaise tehtud pastakaste

post-22-1298033472_thumb.jpg

Minu traditsiooniline õhtusöök

3 praetud tervisemuna, koduujuust, hapukurk, natuke hapukoort ja ketšupit juurde juustu ja leiba.

post-22-1298033545_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis õhtusöögiks praemuna süüa on täitsa sobiv?

Ja veel märkasin, et nendel uutel Hera pakkidel oli üleval punasega mingi 15% kiri.

Mida see 15% tähendab?

Plaan endale ka uus pakk osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis õhtusöögiks praemuna süüa on täitsa sobiv?

Ja veel märkasin, et nendel uutel Hera pakkidel oli üleval punasega mingi 15% kiri.

Mida see 15% tähendab?

Plaan endale ka uus pakk osta.

See 15% jutt on, et rohkem sama hinnaga. Aga ei tea mida, kas kogust või valgu% suurem. Pigem ikka kogus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×