Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Esimese raamatu pildi peal teeb mees teeb kükki kikivarvul. Kahjuks ise sisse ei saa vaadata, kas selles raamatus soovitataksegi nii kükkida? ;)

Ma ei ole jõudnud veel läbi lugeda - kui selgub tõde, et nii kasvavad jalad kiiremini suureks ja tugevaks, siis annan teada.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole jõudnud veel läbi lugeda - kui selgub tõde, et nii kasvavad jalad kiiremini suureks ja tugevaks, siis annan teada.... ;)

:PMina lasksin täna osadel jüngritel bodypumpis osasid harjutusi ühel jalal seistes teha ja siis ütlesin ka, et ma küll ei tea, miks on õlalihase treenimine ühel jalal kasulik, aga selle eest saab kõrged stiilipunktid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)Mina lasksin täna osadel jüngritel bodypumpis osasid harjutusi ühel jalal seistes teha ja siis ütlesin ka, et ma küll ei tea, miks on õlalihase treenimine ühel jalal kasulik, aga selle eest saab kõrged stiilipunktid

Imre selle asja nimi on funktsionaalne treening (sellega tegeles rohkem kui 100 aastat tagasi Lurich ja muud vägimehed, kes lamades tõstid raskuse ülesse sirgele käele, siis tõusid püsti ja kruvisid veel maast mingi lisaraskuse järele) , üks arusaamatumiad asju mis raskejõustiku ajaloo raamatus kirjeldatakse on see, et Lurich surus kangi lamades sirgetele kätele - see on arusaadav, kuid siis viis raskuse üle ühele käele jutt käib ikka seal 150 + kilost.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutsükkel on seljataga ja peab jällegi tõdema, et süsteem toimib, sain kõikides mõõdetavates harjutustes raskusi juurde panna.

Äramärkimistväärsemad on lamades prantsuse surumine

70kg/6, 80/6, 85/6, 85/6

Ploki alla surumisi tegin ka suurema raskusega kui kunagi varem (Revalis on sellised 30 plaadised kaalupakid - kilosid seal peal ei ole)

18/6, 20/6,21/6 ja viimane seeria 22plaadiga/6

toetan selja vastu seina, st. ei võimalda kehaga kaasa suruda (ainult ketta peab külge panema, sest muidu kaalub ülesse).

Üldse tegin käsi üle mitme aasta vaheldumisi 1 harjutusi biitsepsile ja 1 triitsepsile jne vaheldumisi, oli päris hea teha, sest igat harjutust alustasid nagu värskena, st. et kokkuvõttes sain treeningus kasutada suuremaid raskusi kui traditsioonilise jaotuse kõik harjutused biitsile ära ja siis kõik triitsile.

Eile oli tugev jalapäev (kuna alaselg oli tõmbest veel väsinud, kaalusin esimese hooga ka lisa puhkepäeva rakendamist, kuid siiski läksin tegema).

1.Täiskükk kang turjal

140kg/5, 160/5, 180/5, 200/5, 200/5, 200/5, 200/5 (sellist seeriat ei mäletagi kunas viimanekord tegin) sidemeid kasutasin 200 puhul

2. Jalapress vana masin (ilma sidemeteta)

290/6, 350/6, 390/, 420/6

3. Rinnaltkükk lai -sügav

110kg/6, 130/6, 140/5, 150/5 (viimasel panin sidemed kergelt peale) - rinnaltkükke ei ole sellise raskusega ka juba aastaid teinud, seda enam , et oli kolmas harjutus.

4. Jalatagaosale Ben Johnson

5 seeriat 6-8 kordust

5. Säärtele pöialetõus smithi kangiga

117kg/6, 137/6, 157/6, 167/5, 157/5

Täna õhtul siis ootamas ees EKFL 2010 aasta spordiaasta lõpetamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Triitseps on päris tugev.

Jah igal ühel on omad tugevad harjutused, prantsuse surumine on mul üks neist olen siin paremal päeval ka 95kg 5 teinud (tehnikast ei saa siis muidugi juttu olla, kuid laske 95 näo peale ja suruge kuidagigi üles - ega see lihtne ei ole). Bonsuna tegi omal ajal vist isegi 120 -ga ma ei tea kuhu ta siis selle kangi lasi kas näo peale või pea taha.

Jõutõmme ja kükk on ka korralikud tööraskused - kuna ma ei valmistu ei rammumeheks ega ka jõutõstmises võistlema, siis loodan ,et läbi suuremate tööraskuste oleks välimus ehk natukenegi kobedam eks see paistab. Vormi pildid teen kuu aja pärast, siis hakkan maha võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii parimad selgunud, sellel aastal tuli siis koju kaks nominatsiooni parim kulturist ja treener. Tore oli üle mõne aja näha kulturismiaktiivi üheskoos, oleks võinud veel pikemaltki koos istuda, kuid täna on ikkagi tööpäev ja paljud olid tulnud ka Pärnust ja Tartust kohale.

Tegin mõned pildid üritusest ka oma kaameraga, vabandan mõningase ebateravuse pärast.

Kogu EKFL 2010 paremustabel vaat siit EKFL_2010_EDETABEL.pdf

Katikene - aasta parim bodyfitnessist

post-22-1296206537_thumb.jpg

Hr. Viska - käis korduvalt kaasa auhindu vastu võtmas

post-22-1296206565_thumb.jpg

Delfi fotograaf

post-22-1296206593_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Superfotograaf Kaspar - tema tegi ka galerii, vaadake ka sed akindlasti, sest pildid on seal kvaliteetsemad

post-22-1296206646_thumb.jpg

Natalia - aasta parim fitnessist ja parim naissportlane

post-22-1296206686_thumb.jpg

kunagine väike klassik, nüüdne raskekaalu kulturist ja aasta parim juunior Mikk Raudsepp

post-22-1296206712_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raivo ja Christina - kes kinkisid EKFL ilusa pildi senise toetuse eest - tänud veelkord!

post-22-1296206773_thumb.jpg

Otsusetaat eeltööd tegemas, kellele mida anda

post-22-1296206811_thumb.jpg

Indrek otsis Liisa puudumisel lähedust Aini juurest (Ain oli ka parasjagu saabunud ilma kaasata).... ;)

post-22-1296206840_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii selged on siis ka MM dopingutulemused ja tõusin selles arvestuses 1 koha võrra ehk siis 9. kohale. Rohkem teeb rõõmu äsja saabunud uudis, et Imre Vähi on saanud MM pronksi - Imrel on lõppuks õnne olnud, sest nii EM kui MM lõpetas ta algselt 4. kohaga ja mõlemil juhul tõusis pronskile, seega 2 medalit eelmisel aastal! Jurok tõusis ka kohavõrra ehk finaali 6. kohale.

Palju õnne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii parimad selgunud, sellel aastal tuli siis koju kaks nominatsiooni parim kulturist ja treener. Tore oli üle mõne aja näha kulturismiaktiivi üheskoos, oleks võinud veel pikemaltki koos istuda, kuid täna on ikkagi tööpäev ja paljud olid tulnud ka Pärnust ja Tartust kohale.

Tegin mõned pildid üritusest ka oma kaameraga, vabandan mõningase ebateravuse pärast.

Kogu EKFL 2010 paremustabel vaat siit EKFL_2010_EDETABEL.pdf

Katikene - aasta parim bodyfitnessist

post-22-1296206537_thumb.jpg

Hr. Viska - käis korduvalt kaasa auhindu vastu võtmas

post-22-1296206565_thumb.jpg

Delfi fotograaf

post-22-1296206593_thumb.jpg

Ott, vaata, et sa selliste ebakvaliteetsete piltide eest Vähi käest sõimata ei saa :-). Ok ok, nali, aga sa said aru küll, mida ma Vähi sõimu all mõtlesin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, vaata, et sa selliste ebakvaliteetsete piltide eest Vähi käest sõimata ei saa :-). Ok ok, nali, aga sa said aru küll, mida ma Vähi sõimu all mõtlesin :)

Sain, sain ega mu huumorimeel kadunud ei ole - kuigi mõne teema kohapeal tundub, et inimesed ei saa enam aru mis on naljaga öeldud ja mis mitte.

Vähi peale tänast telefonikõnet vaevalt et piltide osas kriitikat oleks teinud - kui teatasin, et ta medalipoiss on.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii selged on siis ka MM dopingutulemused ja tõusin selles arvestuses 1 koha võrra ehk siis 9. kohale. Rohkem teeb rõõmu äsja saabunud uudis, et Imre Vähi on saanud MM pronksi - Imrel on lõppuks õnne olnud, sest nii EM kui MM lõpetas ta algselt 4. kohaga ja mõlemil juhul tõusis pronskile, seega 2 medalit eelmisel aastal! Jurok tõusis ka kohavõrra ehk finaali 6. kohale.

Palju õnne!

Nüüd jääb üle vaid medalit postiga oodata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×