Jump to content
kasukas

trenn ja veenilaiendid

Recommended Posts

Olen 38 aastane ja käisin 3 kuud tagasi veenilaiendite operatsioonil. Varasemalt käisin jõusaalis 5 aastat. Arst keelas igasugused jõutrennid jms, mis tekitavad jalgadele koormust. Samas tunnen, et jald vajaksid hädasti mingit koormust ja trenni. Nüüd olengi nõutu, mida-kuidas teha.´Palun infot erinevate trenni võimaluste kohta, mis oleks lubatud ja millel oleks ka efekti jalgade treenimisel. Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arst käskis kindlasti joosta.

3 kuud on juba pikk aeg ja peaks kannatama ka jõutrenni, algul võib ju tugisidemeid kasutada või misiganes, kui peaks vaja olema.

Kui oled mees, hangi aromataasi inhibiitoreid, hoia rasvamass miinimumis ja kasuta muid võtteid östrogeeni piiramiseks, sest veenilaiendeid põhjustab östrogeen.

Kui naine siis vist jääb se osa ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 38 aastane ja käisin 3 kuud tagasi veenilaiendite operatsioonil. Varasemalt käisin jõusaalis 5 aastat. Arst keelas igasugused jõutrennid jms, mis tekitavad jalgadele koormust.

Kuule, see "keeluaeg" peaks ammu läbi olema. Sa ei pannud tähele kui kauaks ära keelati. Tavaliselt keelatakse umbes kuuke ehk paar nädalat peale niitide väljavõtmist peaks juba ok olema. Alustada tasa ja targu kuna just noored mehed kipuvad liiga vara trennis "lammutama" ja siis võib haavad veritsema lüüa. Aga no kolm kuud on liig mis liig.

Muudetud kasutaja Killhoven poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah, ma naisterahvas. Keelatud kahjuks surmani, sest suured raskused ja jõutrenn jalgadele aitab tõhusalt kaasa uute tekkimisele. Seega pole see kahjuks lahendus, mda pakutud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojah, ma naisterahvas. Keelatud kahjuks surmani, sest suured raskused ja jõutrenn jalgadele aitab tõhusalt kaasa uute tekkimisele. Seega pole see kahjuks lahendus, mda pakutud on.

Põhiline tegur on ikkagi östrogeen. Nii et kuni menopausini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 32 aastane mees ja mul jalgadel veenilaiendid. Arst ütles aastaid tagasi, et tegemis on kosmeetilise probleemiga. Aastate jooksul on veenilaiendid järk-järgult edasi arenenud, muutunud suuremaks ja paistavad välja. Olen tegelenud jõutreeninguga üle 10 aasta ja sel on tähtis osa minu elus. Ma ei taha jõutreeningust hoiduda! Milliseid soovitusi oskate anda?

Samuti on rasvapõletus perioodil olles minu ülakeha väga madala rasvaprotsendiga aga mu jalgadelt ei kao rasv ikka - proportsionaalselt väljas minu ülejäänud kehast. Kas see on vereringe probleem, mis takistab rasva kadu minu jalgadelt?

Ootan nõuandeid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samuti on rasvapõletus perioodil olles minu ülakeha väga madala rasvaprotsendiga aga mu jalgadelt ei kao rasv ikka - proportsionaalselt väljas minu ülejäänud kehast. Kas see on vereringe probleem, mis takistab rasva kadu minu jalgadelt?

Kintsudesse peaks rasva koguma needsamad östrogeenid mis veenilaiendeid soodustavad.

Muud soovitused on standardsed, hoia jalad jahedas, kõrgel ja liikumises.

Veresooneseinu tugevdavad ja laienditesse kogunevat mürgist vaba rauda seovad rutiin ja selle sünteetilised derivaadid hüdroksüetüül-rutosiidid, odavam bränd on Troxevasin, kallim Venoruton.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×