Jump to content
invader

proteiinid algajale?

Recommended Posts

Tere,

Alustasin jõusaalis käimist 2,5 kuud tagasi ja oleks soov nüüd proteiine proovida.

Trennis käin kolm korda nädalas, ülepäeva ja üks trenn kestab ~ 1,5 H

Millist proteiini soovitate ja mida peaksin jälgima toote ostmisel? <_<

ette tänades & parimat :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esialgu piisab mõni valgubaasil toode nagu WHey Lemon Super või Whey1 (viimasel on praegu ka sooduspakkumine kus saad shakeri peale kauba). Soovitav on panna shakerisse vedeliku 300 - 500ml (vett, piima või mahla, võib ka Arctic jook olla) peale 4 spl. kerge kuhjaga pulbrit, raputada, lasta seista 5 -10min. joogi võib ka varem valmis segada. Peale trenni kindalsti segada mahlaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to invader - kas kusagil mujal peale kaupluse veel mahla müüakse?loomulikult sealt, egas kulturistid mingid imeloomad pole, et ise mahla pressivad :lol: ja arvuta, kui sul pakk on 800gr ja tarbid xgr päevas, siis kui kauaks sulle jätkub sellest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Jah peale trenni jood oma valgujoogi ära(segatud mahlaga vms).

Kui tavatoidust valku kätte ei saa või ei ole võimalik korralikult süüa mõnel kellaajal, mil peaks sööma, siis tee ka endale valgujook(aga siis lisa midagi sellist sinna, mis pidurdaks imendumist(st aeglustaks)) <-seda siis, kui ei ole tegemist treeninjärgse toidukorraga.

Peale trenni tarbi 0,4 gr valku ja 0,8 gr süsivesikuid ühe kehakilogrammi kohta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dejavu, mul oli kavas sama küsimus esitada sobilike proteiinide tarbimise kohta, kuid "Invader'i" esitatud küsimus ja "Ott'i" vastus ammendavad minu teadmishimu täielikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mulle,kes ma olen käinud umbes 6 kuud jõusaalis,aga jätsin suve vahele nüüd alates septembrist sobiks ka näiteks see whey lemon super,kui ma olen 16 aastane.Mida ma peaksin shake lisama,et pidurdada imendumist?Kas valku peab päevas saama umbes 2g iga kilo kohta?Kui ma õieti aru olen saanud siis whey lemon super peaks aitama kaasa lihaste arengule ,aga mis aitaks kaas ülepingutusele,kas kretaiinid,sest käin 3koda nädalas jõusaalis ja 4 korda korvpallis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×