Jump to content
Teras1

Kaalu langetamine jooksmisega

Recommended Posts

Tere,

Olen 184 90 ning olen kuu aega teinud põhiliselt jooksu trenni, et kaotada kaalu. Kuid olen hoopis võtnud juurde 3 kilo(ennem olin 87). Mida ma võiks valesti teha(kuigi söön vähem ja tervislikumalt)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Olen 184 90 ning olen kuu aega teinud põhiliselt jooksu trenni, et kaotada kaalu. Kuid olen hoopis võtnud juurde 3 kilo(ennem olin 87). Mida ma võiks valesti teha(kuigi söön vähem ja tervislikumalt)?

Oleneb mida sa sööd. Pane oma päevane toitumine siia kirja, muidu on väga raske midagi öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga palju mõtlemist ja liiga vähe jooksu.

4x nädalas 30min sörkida, nii, et jalad kannavad. Siis pikendada kahte jooksu vaikselt 60 min peale ja 1 jooks 80min peale. Edasi on lihtsalt jooksurõõm ja kaalulangus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalulangetamise alus on ikkagi toitumine, kõik muu sinna juurde (trenn) on puhas boonus ja võimaldab ka süüa rohkem. Mitte väiksem toidukogus ei ole kaalulangetamise eelduseks, vaid tasakaalustatud toitumine. Lihtne! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest.

Natuke lisa infot: olen 27 aastane mees, jooksmas käin jõusaalis kuna looduses ei oska tempot pidada,kaal koguneb põhiliselt kõhule, söön enda arust normaalselt(Põhilised söögikorrad: hommik-puder, kohv, ennem lõunat pisike jogurt ja kohv, lõunal-praad ja mahl või supp ja magustoit, õhtul umbes sama nagu lõuna ja paar tundi ennem magama minekut puuvilja vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest.

Natuke lisa infot: olen 27 aastane mees, jooksmas käin jõusaalis kuna looduses ei oska tempot pidada,kaal koguneb põhiliselt kõhule, söön enda arust normaalselt(Põhilised söögikorrad: hommik-puder, kohv, ennem lõunat pisike jogurt ja kohv, lõunal-praad ja mahl või supp ja magustoit, õhtul umbes sama nagu lõuna ja paar tundi ennem magama minekut puuvilja vms

Arvuta oma BAV välja.

Kui kaal põhiliselt kõhule koguneb, siis ilmselgelt sööd sa rohkem sisse, kui ära suudad kulutada.

Surfa natuke ringi, siin õigest toitumisest juttu väga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvuta oma BAV välja.

Kui kaal põhiliselt kõhule koguneb, siis ilmselgelt sööd sa rohkem sisse, kui ära suudad kulutada.

Surfa natuke ringi, siin õigest toitumisest juttu väga palju.

või jood...karastusjook, õlu, kange alkohol...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
või jood...karastusjook, õlu, kange alkohol...

+1

paljudel nö välismaa saitidel ongi esimese sammuna õige toitumise poole toodud välja lihtne tõde- don`t drink your calories!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×