Jump to content
matroxx

klitschko vs haye

Recommended Posts

jep kuigi mulle tundus,et knockoutist polnud palju puudu ka,Haye pääses vahepeal üsnagi hästi löögile ja see lõi klitscko mingiks hetkeks rivist välja natuke.

Õige mees võitis minuarvates muidugi!

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jep kuigi mulle tundus,et knockoutist polnud palju puudu ka,Haye pääses vahepeal üsnagi hästi löögile ja see lõi klitscko mingiks hetkeks rivist välja natuke.

Minu arust oli Haye nokkile palju lähemal kui Klitško. Lisaks veel see, mitu korda ta seal põlvitas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla küll,võimalused olid mõlemal.Klitschko puhul kohe näha,et kogemused on olulised.võttis rahulikult.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kole ja 1 nõrgemaid raskekaalu tiitlimatse üldse, mida näinud olen, kus 2 tituleeritud meest on mõõtu võtnud. Tase on ikka nii julmalt langenud parimate aegadega võrreldes.

Nagu kukepoks, kus toksiti üksteist 12 raundi ja jaotati viisakalt 40 miljonit EURi omavahel ära. See ei olnud raskekaalu matsi vääriline võitlus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kole ja 1 nõrgemaid raskekaalu tiitlimatse üldse, mida näinud olen, kus 2 tituleeritud meest on mõõtu võtnud. Tase on ikka nii julmalt langenud parimate aegadega võrreldes.

Nagu kukepoks, kus toksiti üksteist 12 raundi ja jaotati viisakalt 40 miljonit EURi omavahel ära. See ei olnud raskekaalu matsi vääriline võitlus.

Õige jutt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas oli meestel ka põhjust olla ettevaatlikud. Väga palju oli kaalul. Klitchko domineeris algusest peale, olin tegelikult üllatunud et nad nii aktiivsed 12 raundini välja olid. Haye oli väga nobe.

Haye intervjuust matsi lõpus kus ta rääkis ülikiiresti ning puterdas ja kordas ennast mitmeid kordi, oli aru saada, et adreka pauk oli vist väga väga suur, ei tea muidugi kas loomuliku adreka:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haye on silmale parem vaadata, liigub väga kiiresti. Ei ütleks, et igav matš oli, pigem just pinget pakkuv. Tyson muidugi jääb igavesti minu lemmikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×