Jump to content
Kymou

Tülpimus

Recommended Posts

Selles mõttes, et 2 kuud on jah lühike aeg ja ega ma terve selle 2 kuu vältel pole taolist trenni teinud ning tulemusi ikka on ja mul on hea meel selle üle. Lihtsalt lugesin, et kui kaal jääb pikemat aega samaks , siis polevat protsessi, samas ma ei saa nii väita enda puhul. Et kõhulihaseid saada pean küll vist söögist näpistama, sest kõhul on vaja see rasvake ära saada. Lihtsalt mure ongi selles, et miks mul kaal seisab. Tean küll, et lihas kaalub ja kui ma aina lihastrenni juurde teen, siis kehakaal peakski kasvama...Ohh jah :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on jõukas jooksulint, siis proovi seda. Jooksuga kulutab natuke jällegi rohkem kui kiirkõnniga ja rattaga.

Jõusaalis trenazööri peal jooksmise või väntamise rõõm ja mõnu jäävad mulle küll elulõpuni mõistatuseks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mina ka mitte :P

Aegajalt vaatan Spartas neid väntajaid/jooksjaid ja no ei saa aru, miks nad täpselt sama asja õues ei tee :)

No kõigil ratast ka pole ja kui suhteliselt kesklinnas elada, siis asfalt ka ei ole kõige parem kate jooksmiseks.

Lindi peal ei põru põlvi nii väga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks tänapäeva inimene on lihtalt mugav.kõik asjad peavad olema käe,jala juures.koguaeg peab olema olemas mingi masin või aparaat mis treenimist lihtsustaks.

loomulikult on neidki kel eesmärgid kõrgemal ning saal on vahend selleni jõudmisel.

kahju lihtalt,et on tekkinud arvamus,et pole võimalik trenni teha kui saali just läheduses ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osaliselt tuleneb see ka sellest,et arvatakse suur lihasmass võrdub vormis olek.kel pole kulturisti mõõtu lihaseid see pole ka järelikult trenni teinudki.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osaliselt tuleneb see ka sellest,et arvatakse suur lihasmass võrdub vormis olek.kel pole kulturisti mõõtu lihaseid see pole ka järelikult trenni teinudki.

Ma just väidaks vastupidist, et kui peenike ja väike rasvaprotsent, siis lihased joonistuvad välja ja tüdrukute arvates juba, et inimene "lihastes", mida ma kuulen tihtipeale

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma just väidaks vastupidist, et kui peenike ja väike rasvaprotsent, siis lihased joonistuvad välja ja tüdrukute arvates juba, et inimene "lihastes", mida ma kuulen tihtipeale

:P

jaja pm nii ongi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kõigil ratast ka pole ja kui suhteliselt kesklinnas elada, siis asfalt ka ei ole kõige parem kate jooksmiseks.

Lindi peal ei põru põlvi nii väga :)

Kesklinnast Piritale pole just eriti pikk maa minna :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Minu mure, mida ma valesti teen.

Olen teinud jõutrenni umbes 2 kuud. Alutasin jõusaalis paar korda nädalas, nüüd aga teen 5-6 korda 2 tundi nädalas. 1 tund kulub kiirkõnnile või rattasõidule. 2 tund on teatud lihasgrupi treening, käed, kõht või jalad. kätele üldiselt tõstan 15 kg-seid hantleid ja teisteks harjutusteks 4 kgseid. Teen üldiselt 6 korda 5. kergematega 12 korda 5. Kätele on juba lihasmassi tulnud ja üldisel on keha ikka paremaks läinud aga kaal on sama ning kõhult ja jalgadelt rasv ei lähe nii ära nagu sooviksin ( on läinud paremaks aga mitte nii hea kui tahaks)

Söön ( üritan süüa) palju valke ja minimaalselt süsivesikuid ( nüüd stressist olen hakanud hommikuti mõned päevad magusat sööma , näiteks 3 šhokolaaditükki või 4 küpsist, mis tekitab mulle jälle masendust)

Ma rabelen ja treenin aga tulemusi nagu ma tahaks ei ole. Mõtlesin nüüd appi võtta steplaua ja vahetada kava, et pool tundi kõhulihaseid või käelihaseid ja pool tundi jalgadele ning üritada veel vähem sööma hakata ja enam vähem juurikaid süüa.

Mida ma peaks muutma?

Olen 18 ja naine:)

Jään ootama vastuseid:)

Tere

Kõigepealt ära stressa,see on juba esimene pidur.Jama kui paar tükki shokolaadi või küpsist tekitavad lausa masendust,maailmas juhtub igasugu jubedusi(sõjad,haigused jne)mõtle sellele :)

Ma olen muidu sinust mõned aastad vanem naisterahvas,treeninud umbes 2 aastat.Kogu seda trenni ja toitumise teemat olen omalkäel uurinud/katsetanud ja alles nüüd hakkan juba enda keha paremini tundma(kuidas ta millelegi reageerib jne).Muidugi eks see omalkäel värk on nagu on,õpetab hästi (igasugu ämbreid teeb ka metsikult :) )ja kordades lihtsam oleks võtta treening ja toitumiskava ja voilaa,head tulemused väga kiiresti.Igatahes enda kogemuste põhjal muutuste piduriks on enda metsik sundimine,enda keha mitte kuulamine,liiga vähe süsivesikuid,liiga vähe kaloreid,muidu stressamine jne.Mina nt ei sunni ennast treenima,mulle meeldib väga trenni teha ja ma teen seda rõõmuga.Kui ma olen vahel väsinud vms.,siis mitte mingil juhul ma ei tee trenni.Ma parem puhkan ja lõõgastun ja teen järgmine päev korraliku ja kõva trenni.Ma naudin väga ka kõike mida söön(toitun korralikult/tasakaalustatult jne)lihtsalt see nõuab vähe rohkem mõtlemist.Ühesõnaga mida rohkem ma seda kõike naudin,seda paremad on tulemused.Ma ei arene küll just väga kiiresti, aga siiski hästi.Selle magusaisuga,mul olid jõhkrad magusaisud,enam pole kohe absoluutselt mitte.Eks toitumine on parem ja abistas ka vennasportaalis figureeriv Joker.Jooksmisega see ,et tihti alustatakse liiga kiire tempoga,siis ongi kops koos, pistab ,paha olla,jooksmine vastik jne.Kui ennem pole jooksnud siis alguses kulge kohe päris aeglaselt,kui jaksu tuleb juurde ,siis võib kiiremini hakata jooksma.Igatahes võta mõnuga :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Madal rasva% ja tugevad lihased näitavadki head vormi :)

Hetkel ei olnud juttu tugevatest lihastest :P , vaid kleenukestest poistest, kel rasvaprotsent madal ja millegipärast tunduvad hullult "lihastes".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel ei olnud juttu tugevatest lihastest :P , vaid kleenukestest poistest, kel rasvaprotsent madal ja millegipärast tunduvad hullult "lihastes".

Äkki hoopis hullult kuivad. Niisama ei tohiks miski miskitmoodi tunduda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis peab silm ikka eriti vildakas olema kui kõhnad poisikesed lihastes tunduvad haha.

Teema alafoorumist "Naised ja treening" :P

Ma ei saa aru teie murest. Kui keegi ütleb, et kõhnad olete või lihaseid pole, siis visake paar kurja näoga most musculari ja näidake põikilihaseid ja asi vask :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kaalu alla saada , ei pea tingimata jooksmas käima :) Tean seda omast käest . Olen jooksmist eluaeg vihanud ja ei tee seda meeleldi ka praegu .

Oma 20 kilo sain alla just kõndimise ja õige toitmisega , muidugi trenn ka sinna juurde :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt lisan juurde, et kaloreid ei tasu trenni tehes lugeda. Ühe burgeri ärapõletamiseks peaksid 10 tundi ratast sõitma. On see normaalne? No way! Aeroobset pole vaja teha kalorite põletamiseks, vaid ainevahetuse käima tõmbamiseks, mida soovitan soojalt HIITi metoodikal teha. Ehk siis mine välja, kõnni minut-kaks, sprindi ca 20 sekundit ning korda tsüklit tunde järgi, kuid mitte vähem, kui 2 korda. Lisa tsükleid tunde järgi, 6x sprintimine on juba väga hea. Selline trenn lööb 3 kärbest ühe hoobiga: parandad aeroobset ja anaeroobset vormi ning treenid ka lihaseid. Ainevahetusele teeb see imesid :)

Hm.. Palju sa sellest burgerist siis saad? Kui uskuda oma pulsikella, siis oma keskmise treeninguga kulutan umbes 1000kcal. Ja ma ei sõida just 10 tundi. Pigem 3-4. 3000+ kcal burksist tundub selge liialdus. Ma panustaks ikka alla 1000kcal. Ma pole muidugi kursis, sest burksi ise ei söö oluliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mc Donalds`i burkside kaloreid + valgu/rasva/süsivesikute sisaldust saab väga täpselt teada nende kodulehelt

toiteväärtuse kalkulaatori alt :

http://www.mcdonalds.ee/et/worlds/

:)

Näiteks BigMac annab 495 kcal / 27 grammi valku

Mc Chicken 400 kcal / 18 gr

Hamburger 255 kcal / 13 gr

Filet-o-Fish 345 kcal /15 gr

Valku on nendes vähevõitu, kaloreid aga tublisti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
27 grammi valku pole just vähe... aga tõenäoliselt on suurem osa taimne valk (soja)

That's better:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et suurem osa taimsest valgust tuleb saiast.

See peab üks võimas sai olema, mis sojavalgu valgusisaldusele vastu saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×