Jump to content
ChrisN

FAST DIETMIX

Recommended Posts

Tere,

kas kellegil on kogemusi selle toote kasutamisel FAST DIETMIX ?http://fitshop.fitness.ee/burnerid-ja-figuur/0/readmore/83/Dietmix/

Kuidas kasutasite kuidas on tulemus :P oleksin huvitatud kasutama seda samuti treeningu juurde ühe toidupalana, et kaalu alandada :)

Päikest Kõigile,

Chris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

kas kellegil on kogemusi selle toote kasutamisel FAST DIETMIX ?http://fitshop.fitness.ee/burnerid-ja-figuur/0/readmore/83/Dietmix/

Kuidas kasutasite kuidas on tulemus :P oleksin huvitatud kasutama seda samuti treeningu juurde ühe toidupalana, et kaalu alandada :)

Päikest Kõigile,

Chris

Päris seda konkreetset pulbrit pole ise tarvitanud, kuid see on tavaline Fasti "no-brainer" - ohutu, kvaliteetne, mõistuspärase koostisega toidulisand või nagu nimigi ütleb, ühe toidukorra asendaja. Ei midagi sellist, mida ei saaks toidust kuid kui ei viitsi eriti mõelda-kombineerida-arvutada, siis võib vabalt süüa nagu iga teist toitugi. Kaalu alandamisel ja tõstmisel ja hoidmisel aitab nagu iga teinegi toit. St. ära mingit imet looda ja pärast pettu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui mina sellest aru saan, on tegemist pigem "hädaabiga", kui muidu korralikult süüa ei õnnestu. Paar kotti olen seda just sellisestes olukordades ära söönud. Ehk parem, kui nälga jääda.

Mingeid tulemusi kommenteerida ma ei oska, ma ei tea, kust mu tulemused tulid, kas söömisest või trennist.

Muidu maitse on meeldiv, toitev ka pulbri kohta, lahustub hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii palju kui mina sellest aru saan, on tegemist pigem "hädaabiga", kui muidu korralikult süüa ei õnnestu. Paar kotti olen seda just sellisestes olukordades ära söönud. Ehk parem, kui nälga jääda.

Mingeid tulemusi kommenteerida ma ei oska, ma ei tea, kust mu tulemused tulid, kas söömisest või trennist.

Muidu maitse on meeldiv, toitev ka pulbri kohta, lahustub hästi.

Kas veega segunedes paksenes ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas veega segunedes paksenes ka?

Ei, vähemalt mitte nii palju, et ma tähele oleks pannud. Ja ta ei muutu nö. lahuseks vaid kui see jääb šeikerisse seisma, siis vajub puru põhja tagasi, pead uuesti segi raputama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P okei, suur tänu.. loodan, et sellest on siiski abi :)

Tegemist just väga hea toidukorraasendajaga ja kasutamiseks juhul, kui tegeled aktiivse treenimisega ja trennist koju jõudmiseks läheb nõnda palju aega, et koju jõudes on kõht juba liiga tühi (, et sööks külmkapi ära :) )

Veega tehes, kui soovid pudingulaadset, pane vähem vett, sega ära, lase seista veidi ja on kenasti segunenud, paksem ja maitsev (eriti maasikas). Iga valk läheb pärast veega segamist seistes paksemaks :D

Suvel on see eriti hea, sest kuumusega on parem, kui toit on suurema toitseväärtusega, maitsvam, värskem, kuid kvaliteetne (55%valku Dietmixis).

Soovitan, kuid 1-2 korda päevas- maksimum. Kuid olla ettevaatlik, võib liiga hästi maitsema hakata! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegemist just väga hea toidukorraasendajaga ja kasutamiseks juhul, kui tegeled aktiivse treenimisega ja trennist koju jõudmiseks läheb nõnda palju aega, et koju jõudes on kõht juba liiga tühi (, et sööks külmkapi ära :P )

Veega tehes, kui soovid pudingulaadset, pane vähem vett, sega ära, lase seista veidi ja on kenasti segunenud, paksem ja maitsev (eriti maasikas). Iga valk läheb pärast veega segamist seistes paksemaks :)

Suvel on see eriti hea, sest kuumusega on parem, kui toit on suurema toitseväärtusega, maitsvam, värskem, kuid kvaliteetne (55%valku Dietmixis).

Soovitan, kuid 1-2 korda päevas- maksimum. Kuid olla ettevaatlik, võib liiga hästi maitsema hakata! :D

maasika oma maitseb nagunii liiga hästi, isegi massi hooajal igatsen taga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu juba öeldud - toidukorraasendaja nagu iga teinegi. Kaalu langetamisel otseselt sellest "abi" ei ole. Abi on kokku mõistlikust treeningust ja toitumisest. Dietmix võib olla selle toitumise üks osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidukorraasendajana jääb puudu rasvadest. Aga kui süüa ei saa, siis mitte söömise asemel on see kindlasti parem valik.

Janika pakutud variant: kohe peale trenni, palju valku ja ka natuke süsikaid, palun väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×