Jump to content
kristen.

Teie päevana proteiin

Recommended Posts

Küsimus siis nendele kes vähemalt aasta jõusaalis käinud ja kellel ikka mõte tõsiselt lihast kasvatada. Kuidas te oma päevase 200g-300g proteiini tarbite, mis toidust ja mida kui palju. (sooviks saada vastuseid inimestelt kes lisandeid ei kasuta, ag akui kasutatae siis võite ka rääkida millist nimelt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul omlett, vahepalaks kohupiim või kodujuust, lõunaajal liha/kala/kana, vahepalaks kohupiim või kodujuust, õhtuks liha/kala/kana, ööooteks kohupiim või kodujuust

Olenevalt sellest, millal trenni teed asendad ühe vahepala korraliku valgujoogiga.

+peotäis rasva ja süsivesikuid siin-seal

Lihtne! :P

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul omlett, vahepalaks kohupiim või kodujuust, lõunaajal liha/kala/kana, vahepalaks kohupiim või kodujuust, õhtuks liha/kala/kana, ööooteks kohupiim või kodujuust

Olenevalt sellest, millal trenni teed asendad ühe vahepala korraliku valgujoogiga.

+peotäis rasva ja süsivesikuid siin-seal

Lihtne! :)

Tundub üks kallis sööma sul :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub üks kallis sööma sul :P

Lol. Kallist pole miskit.

500g liha - 100g valku - 2eur

200 kohupiima - 36g valku - 48s

5 muna - 30-35 valku - 40s

170g valku ainult 3 euri eest. Eks lisa muud kraami juurde ning 200g on lebo kätte saada. 300g võib-olla hakkab juba veidi maksma, aga siis oled arvatavasti suur poiss ka ning peaksid maksta jõudma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lol. Kallist pole miskit.

500g liha - 100g valku - 2eur

200 kohupiima - 36g valku - 48s

5 muna - 30-35 valku - 40s

170g valku ainult 3 euri eest. Eks lisa muud kraami juurde ning 200g on lebo kätte saada. 300g võib-olla hakkab juba veidi maksma, aga siis oled arvatavasti suur poiss ka ning peaksid maksta jõudma. :P

hehe, hea vastus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeva jooksul söödud valguallikad:

8-9 muna( muna kollastega) 56-63gr valku

200g kohupiima 36gr valku

280 rasvata kodujuustu 50,4gr valku

500 gr kana-,lihafilee, kala 100 midagi valku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lol. Kallist pole miskit.

500g liha - 100g valku - 2eur

200 kohupiima - 36g valku - 48s

5 muna - 30-35 valku - 40s

170g valku ainult 3 euri eest. Eks lisa muud kraami juurde ning 200g on lebo kätte saada. 300g võib-olla hakkab juba veidi maksma, aga siis oled arvatavasti suur poiss ka ning peaksid maksta jõudma. :P

Kust sa endale nii odavalt liha saad? Kas see on hakkliha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sa endale nii odavalt liha saad? Kas see on hakkliha?

Maximas. Sea abaliha - 3,80kg. Tulevad 400-500g pakkides. Mulle meeldib. Pole tipptase, aga kärab hinna poolest vägagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maximas. Sea abaliha - 3,80kg. Tulevad 400-500g pakkides. Mulle meeldib. Pole tipptase, aga kärab hinna poolest vägagi.

Umbes sarnase hinnaga või mõningad sendid peale on võimalik turult(nt. Nõmme turul) saada sea välisfileed ja soodukate ajal kanafilee poodidest, mida ma siis topin terve külmkambri täis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba pikemat aega mõtlen, miks rahvas keeleliselt "proteiinist" räägib ja mitte valgust. Mitte keegi ei kasuta lausetes mõisteid "carbs" või "fats", aga "proteiin" ikka üks meeletu keelevärdjas, mida kohtab kõikjal :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma juba pikemat aega mõtlen, miks rahvas keeleliselt "proteiinist" räägib ja mitte valgust. Mitte keegi ei kasuta lausetes mõisteid "carbs" või "fats", aga "proteiin" ikka üks meeletu keelevärdjas, mida kohtab kõikjal :D

Sest Eesti keeles esinevad mõlemad variandid. Valk ja Proteiin. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Säästust sain eile õrnsoolatud kanafileed 60 krooni kilo(ei ole eurodes meeles), võib olla on täna ka seda veel.. kah jäässe paar pakki

See õrnsoolatud on BS ju. Mingi 80% kanaliha 20% soolvesi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma juba pikemat aega mõtlen, miks rahvas keeleliselt "proteiinist" räägib ja mitte valgust.

Samal põhjusel miks arst räägib ödeemist, mitte tursest ja ametnik kommunikatsioonist, mitte sidest

Lihtne ja odav võimalus jutule targem kõla anda. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähe sellest muidugi, et pooled inimesed ei teagi, et Proteiin ja Valk sama asi on. Ikka ja jälle kuuled juttu, et ära seda proteiini võta, see ikka kemm. Et võta parem valku. Või vastupidi vms... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samal põhjusel miks arst räägib ödeemist, mitte tursest ja ametnik kommunikatsioonist, mitte sidest

Lihtne ja odav võimalus jutule targem kõla anda. :lol:

Selle sama jutu jätkuks - proteiin tundub rohkem esindavat just lisaks tarbivat valku, eriti noorte või jõusaaliga just alustanute seas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel ~90kg kaalu juures tarbin päevas 250-300g valke/proteiine. Peamised allikad: fileed/hakklihad / kodujuust / munad 6-12 päevas / keefir.

Muudetud kasutaja Killhoven poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et kui mõni siin 8-9 muna ära sööb, et peaks kah suurendama enda toidu koguseid. Mis sest, et mul kogu lõuna kalorite poolest juba üsna kopsakas on <_< tundub, et alla 4 muna pole mõtet hantlit tõstagi :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×