Jump to content
labrot

Tagasi 3 nädalaselt treeningpuhkuselt

Recommended Posts

Tere, olen pidanud 3 nädalast treeningpuhkust( planeeritud oli küll 2 nädalat) . Üritasin toitumist korralikuna hoida, taandareng toimus veidi siiski.

Nüüd oleks plaan tõsiselt treenimisega edasi tegeleda, rohkem aeroobsemat trenni tehes ( ujumine , jooksmine, ning kodune trenn hantlitega ) Olen enne tarvitanud vaid Hera80, Treeningstaaši 6 kuud, areng on olnud hea, +6KG ,Toitumisega olen kurja vaeva näinud, vaikselt paika tiksunud asjad, hommikune pudru on raudreegel, söön 4-5 korda päevas, võimalikult mitmekesiselt. nii ootan soovitusi, mis toiduslisandid võiks tarvitada ? kas võtan Hera80 edasi ? või on parem Mass2 või Promix? Mis neist oleks parim aeroobse trenni kõrvale, sest rõhku panen just sellele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

promix-i ja mass2-te küll võrrelda ei anna... need 2 ikka väga erinevad... aeroobne trenn ja massilisaja... samas promix jälle mõeldud öiseks taastumiseks ja lihase arendamiseks... mis eesmärk sul on treenimisel täpsemalt ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
promix-i ja mass2-te küll võrrelda ei anna... need 2 ikka väga erinevad... aeroobne trenn ja massilisaja... samas promix jälle mõeldud öiseks taastumiseks ja lihase arendamiseks... mis eesmärk sul on treenimisel täpsemalt ka?

OIH, ajasin segamini Muscle+ ikka , mitte Promix .

Eesmärk on rasva % vähendamine ja lihaste kasvatamine või vähemalt säilitamine. Sellepärast niipalju aeroobset teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki lisad mingi pildi endast? kui pikk sa oled? palju keha kaal on? siis saab edasi midagi soovitada. aeroobne jah rohkem rasvapõletamiseks, aga suvel pole selle pärast vist väga mõtet muretseda. võrkpall ujumine jne :) jälgi toitumist pinksalt ja käi ikka saalis ka :P

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×