Jump to content
stamma

face pull

Recommended Posts

Millega seda harjutust asendada, kui masinat pole?

Wide-grip pull-ups on juba kavas sees, niiet lõuatõmbega vist mitte?

Aa, sa tegid seda suhtkoht eest tõmmates suunitlusega seljale? Ma tegin seda pigem otse alt ehk suunitlusega õlgadele. Ca 45 kraadi all eest tõmmates teeb omakorda rohkem trapetsit.

Kui õlale midagi vaja oleks, siis ilmselt on sarnane kangi tõmbed lõua alla, mis kaasab samuti trapetsit.

Kui sa seda seljale tegid siis sarnane oleks ilmselt (kitsama haardega) tõmme eest, kus käed on seljaga risti ehk tõmbad kangi vms kõrgemale rinna peale, mitte naba juurde. Ehk mingi harjutus, mis treenib rohkem romblihaseid, trapetsi seljaosa jne.

Siin seletab Dorian sama asja:

Dorian Yatesi seljatreening Kai Greenega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Face bulli tehakse ka tihtipeale rotaatori tugevdamiseks, sel juhul on hea asendus näites Cuban press:

Huvitav, mitmes videos keeratakse kang peale üles keeramist kohe alla. Ma teen ka nagu selles videos et surun kangi üleval üles ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, mitmes videos keeratakse kang peale üles keeramist kohe alla. Ma teen ka nagu selles videos et surun kangi üleval üles ka.

Ma ise suht uus sellel harjutusel ja esialgu samuti üles ei suru kuna ei jõua esimesi faase harjutusel piisavalt raske kangiga teha, kerge raskusega see lõpus ülessurumine tundub tühja liigutamine :lol:

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ongi "roosa hantli" harjutus, kui te just oma rotaatormansetti pekki keerata ei taha. :lol:

Üles surumine pole enam rotaatormanseti harjutus

Yates tegi mingis videos u 5kiloste hantlitega seda.

Siin suuremad raskused, siiski pigem väiksem kui suurem, alustage 00:43 juurest.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise suht uus sellel harjutusel ja esialgu samuti üles ei suru kuna ei jõua esimesi faase harjutusel piisavalt raske kangiga teha, kerge raskusega see lõpus ülessurumine tundub tühja liigutamine :P
See ongi "roosa hantli" harjutus, kui te just oma rotaatormansetti pekki keerata ei taha. :lol:

Üles surumine pole enam rotaatormanseti harjutus

Ma teen suuremate raskustega ja mustalt... negatiivse puhtamalt. Janikal oli veidi sarnane aga kitsama haardega video mingi soome fitnessipreiliga.

Ega mu eesmärk polegi puhtalt rotaatorit teha, mul on subjektiivne mulje et liiga puhtad polegi tugistruktuuridele nii head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×