Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Suured tänud ilusa esinemise eest Lõuna-Eesti LKV-l! Loodetavasti on Team Koovit koos maestro Koovitiga ka 21.aprillil 2012 EKV-l täies koosseisus kohal! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimase aja trennidest siis...

Ühe trenni tegin vahelduseks Priiduga koos,samas kaks trenni olen teinud koos Raigoga.Viimati tegimegi kükki ja tegin veel eelmise nädala kava järgi,seal oli kükk püramiidina pmst.Aga uue kavajärgi ,mis Salu Jaan saatis, tuleb järgmises kükitrennis ülesminek,sama ka surumises.Hea kui saab kellegagi koos teha, siis on julgestaja olemas, samas ei tahaks väga maha ka jääda... :) ehk saab Raigoga koos teha need trennid,kuna Aimar ja Gunnar puhkavad hetkel trennist.

Eilsest kükist veel niipalju ,et suutsin teha viimase seeria 160kgx4 kordust,samas tulin ülesse 10kg sammuga ja kordused olid 12 jne.

peale seda ettesirutused ning kakspealihasele harjutused.Säär ning siselihased ka.Kui viimane kord neid tegin,siis kolm päeva jalad valutasid ... täna on juba parem ja seda valu ei ole,mis tookord oli :)

Lisanditest kasutan ma Fast'i Omega 3 ,BCAA,Workout Shock ,Hera80 ning uue asjana minu puhul Pump+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin Raigoga koos bic-triits päeva....kuid Raigo tegi ette kiirusliku surumise enne kätt ja proovis ära Spartasse toodud uued ketid.

Tegin video ka ühest seeriast....kette oli kusagil 80kg selle katse ajal,kangi raskus samuti 80kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×