Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

täna tegime lailihast...tegime põhimõtteliselt kolmekesi Gunnar ja Aimariga( liitus hiljem)

alustasime lõuatõmmetega,rinnanitõmbed laialt ja alakõhuvastu ning mõned trossidega ka.

1käega plokil ning siis trapetsile.

+kõhulihas

eile täiendasin toidulisandite varusid ka ,hetkel kasutan creatine,omega3,BCAA,enne trenni SHOCK ja peale trenni ikka HTR

homme on puhkus,esmaspäeval käte päev ja teisip kükin,kuskile vahele mahutan ära varustusega küki :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai sai siis tehtud särgiga surumist. PEale teist ühistrenni Kaidoga peab ütlema, et ka edaspidi tasub selliseid ühiseid trenne teha. Kui üksinda saali nurgas nokitseda ei ole piisavalt hea keskendumine. Ja ilmselt ka ühistrenniks eelnev valmis olek palju parem.

Eile siis särgiga surumisel sai rinnale proovitud raskusi, mida ma varem proovinud ei olnud.

kuigi soojendusel tundus, et teravust kipub vähevõitu olema aga siis ku isärk seljas oli jutt juba teine.

( cm pakult soojenduseks 225 ja 245. siis 4 cm pakult oli kas 245 või 240 ei mäletagi... igatahes kang tundus kerge.

siis rinnalt nn õistluskatseid proovima. tegin 4 katset. raskused vastaalt 240; 245; 250; JA 252,5.

varem olen nii suurt raskust vaid pakult surunud.

Hea uudis on see, et jõudu on. Varasemad aastad kui sai võistlustel 240 surutud, siis eelnevalt trennis olisuurim raskus rinnal 235 . et õistlustel alles proovisin suuremaid raskusi.

Kui ma kaamera kaabli üles leian, siis saan ka videod ülesse laadida.

Võistlustele jäänud veidi üle 2 nädala, saab vb korra veel kykis ja tõmbes algraskusi proovida ja surumises tehnilist poolt lihvida. JA tulebki lahingusse asuda.

Võistlus saab väga põne oelma. võistlen yhel ajal nii Rausi, Silbaumi kui ka Raidiga.

Kehakaal on ikka seal 83-84 vahel, ei taha see kergelt tõusma ka hakata. AGa ega see kaalunumber ni itähtis oelgi, peaasi et jõudu on:) ja hea on see, et ei pea võistlusteks kaalu maha kiskuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin trennis ülesmineku lamades surumises.Nii nägi Salu kava ette kuid ma läksin edasi ka särgiga surumisega.

145 surusin täna ilma särgita,sealt edasi panin 155kg kangile ja lasin kõigepeale 8cm pakule,siis 4cm pakule ning 3anda lasin rinnale-kerge tglt oli

Siis panin 170kg ja sellegi surusin ära kuid vead on sees ja tahab ka see harjutamist,jõudu Aimari sõnul on aga tehnika ja muud selised asjad.

Laupäeval arvatavasti uuesti kükiproovimine ja särgiga surumine,ehk ka tõmme.Kuna aega on vähe siis tuleb üks puhkepäev ohverdada.

Lootust on seekord teha uued rekordid enda tulemustes.selleks peaksin kükkima rohkem kui 245kg,suruma 170 ja tõmme rohkem kui 205 mis senine parim võistlustel :wacko:

trenn ise edasi peale ülesminekut ...hantlitega surumine pos kaldega ,läksin ülesse 8sastega ja täna max raskus 48kg x8

siis tegin 40kg 2x8

siis rinnalihase masinal,siis lamades lend

Õlg

Homme on seljapäev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai sai siis tehtud särgiga surumist. PEale teist ühistrenni Kaidoga peab ütlema, et ka edaspidi tasub selliseid ühiseid trenne teha. Kui üksinda saali nurgas nokitseda ei ole piisavalt hea keskendumine. Ja ilmselt ka ühistrenniks eelnev valmis olek palju parem.

Eile siis särgiga surumisel sai rinnale proovitud raskusi, mida ma varem proovinud ei olnud.

kuigi soojendusel tundus, et teravust kipub vähevõitu olema aga siis ku isärk seljas oli jutt juba teine.

( cm pakult soojenduseks 225 ja 245. siis 4 cm pakult oli kas 245 või 240 ei mäletagi... igatahes kang tundus kerge.

siis rinnalt nn õistluskatseid proovima. tegin 4 katset. raskused vastaalt 240; 245; 250; JA 252,5.

varem olen nii suurt raskust vaid pakult surunud.

Hea uudis on see, et jõudu on. Varasemad aastad kui sai võistlustel 240 surutud, siis eelnevalt trennis olisuurim raskus rinnal 235 . et õistlustel alles proovisin suuremaid raskusi.

Kui ma kaamera kaabli üles leian, siis saan ka videod ülesse laadida.

Võistlustele jäänud veidi üle 2 nädala, saab vb korra veel kykis ja tõmbes algraskusi proovida ja surumises tehnilist poolt lihvida. JA tulebki lahingusse asuda.

Võistlus saab väga põne oelma. võistlen yhel ajal nii Rausi, Silbaumi kui ka Raidiga.

Kehakaal on ikka seal 83-84 vahel, ei taha see kergelt tõusma ka hakata. AGa ega see kaalunumber ni itähtis oelgi, peaasi et jõudu on:) ja hea on see, et ei pea võistlusteks kaalu maha kiskuma.

Numbrid on selle kehakaalukohta ikka väga korralikud. Ma ei saa ikkagi aru, kuidas raskemad mehed seda surumist särgiga selgeks ei saa (jätame välja mõned suured poisid... :D ) Sul paistab küll see sujuvat hästi. Loodame, et 250 kilo vähemalt ka võistlustel määrustepäraselt alistuks, see oleks ka wilksides korralik väljakutse teistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Pole ammu siia midagi kirjutanud, seega aeg uueks postituseks :)

Trennis vahepeal käidud nagu ikka, mõned trennid ka vahepeal vahele jäänud kuid need on ka järgi tehtud. Trennid praegu rajatud rohkem pumpavaks ja korduste peale, kui raskuste. Eile käisin jälle Fredi juures rasvaprotsenti mõõtmas, et näha kas on vahepeal muutusi ka olnud. Mõõtmiste järgi on rasva protsent langenud 4,8lt 3,6 le ja mõõtmised näitasid ka väikest lihasmassi kasvu. Kaal oli mõõtmise hetkel 70,7kg. Eelmine kord oli see 70,9kg. Muidugi ma ei oska sealt saadud tulemust võrrelda sellega mis tuleb Mustamäe haiglas. Jurok pidi selle järgi testima...

Eile oli siis selja trenn ning pärast seda poseerimine, Taavi tuli ka selleks kohale.

0941412891859d.jpg

0941412995cb11.jpg

09414131536f3f.jpg

09414132503d3e.jpg

09414133764e54.jpg

Kaal hommikuti on 69,4-69,8 kuidas kunagi. Toidulisanditeks Hera80 vitamiinid ning chela mzb ja omega 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna Spartas ja tegin puhkepäeva asemel täna ära varustuse proovi uuesti.Seekord siis teine tõsisem kükitrenn ja õnnestus täna.Appi tuli Raigo kuna teistel oli tegemist .Pmst kükkisin täna enda isikliku rekordi...varasem on 240kg kuid täna tegin 250kg ! eks näis mis saab võistlustel kuna edasi rohkem ei hakanud minema.Jääb võistluste päevale see.Kogu mu küki muutis tohutult paremaks Raigo antud tugisärk.Kang tundub seljas palju kergem ja toetab selga,ei vajunud läbi seljast

Ja jõutõmme...uus rekord 15kg lisa.Varasem rekord oli 205 kg kuid täna 220kg...ülejäänud jääb võistluste ajal proovimiseks.Tõmbasin kükitrikooga millega ka kükin.Kuid arvatavasti saan Raigolt õige tõmbe trikoo siis katsetan ka selle ära.

täna siis isiklikele rekorditele 25kg lisa...algraskused seega teada .Kaks nädalat jäänud ,vb muudan veel.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin ära küki algraskuse.Eile proovisin samuti surumise ära.Tõmmet veel ei tea kuna ehk saan Raigo tõmbetrikooga proovida veel enne järgmist laupäeva.täna kükkisin muidugi uue rekordi ka enda jaoks 260kg.Aga saab näha kuidas võistlustel õnnestub.Samuti uus rekord eile surumises.

Ülejäänud trenni tegin kiirelt,pidin ohverdama natukene selle küki pärst kuid tegin lailihast,kiire trenn ja raskustega ei hullanud täna.Ajanappus on ka suur,tööpäev on pikk ja muid toimetamisi ka ning selline trenn veel lõpetuseks... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pura paistab teil sees olevat ,loodan et katsed ka kõik määrustepäraselt õnnestuvad ja saate uued numbrid ka oma põhialal, siis ei ole vahepealne kulturismiaasta päris maha visatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×