Jump to content
Fitness93

MyFitness Viru

Recommended Posts

Kuidas on myfitness virus lood kangide, hantlite ja jõumasinatega. On neid seal piisavalt? Küsin, sest on plaanis seda klubi külastama hakata, aga olen kuulnud et myfitness on tugevalt suunitletud cardio masinatele ning et korraliku jõutreeningut seal teha ei saa. Paluks infot selle kohta. Ning millist jõusaali te ise soovitaksite, kui prioriteet number üks on rasked raskused ja piisavalt palju masinaid, et ei peaks "tipptunni" ajal seeriate vahel tohutult kaua ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks MyFitness virus korraliku kangitrenni teha ei saa? Käisin seal enne Sparta liikmeks astumist mitu aastat ja pean tunnistama, et MyFItness oli mugavam koht. Spartal on korralik raskuste valik ja õhkkond, aga just tänu sellele, et MyFitness oli rohkem rühmatreenigute jaoks pop koht, oli seal jõutrenni mugav teha. Keegi ei jäänud jalgu.

Muidugi tänu MyFitnessi kallimale hinnale, heale teenindusele ja klientuurile peetakse seda väga selliseks chillimise kohaks. Kui ma kunagi seal käima hakkasin, siis teistest saalidest tuttavad ikka mõnusalt tögasid mind. Hiljem kui koos trenni sattusid, siis jäid millegipärast vait. Tähtis pole klubi ja asukoht. Tähtis on, et ise ennast seal kõige paremini tunned.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks MyFitness virus korraliku kangitrenni teha ei saa? Käisin seal enne Sparta liikmeks astumist mitu aastat ja pean tunnistama, et MyFItness oli mugavam koht. Spartal on korralik raskuste valik ja õhkkond, aga just tänu sellele, et MyFitness oli rohkem rühmatreenigute jaoks pop koht, oli seal jõutrenni mugav teha. Keegi ei jäänud jalgu.

Olen käinud piisavalt, ei ole jõutrenniks hea koht, jalgu jäädi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×