Jump to content
eurovisa

Kava muutmine? // Toitumise kohta ka

Recommended Posts

Ma olen hetkel käinud ca 3-4kuud jõusaalis ja järginud seda kava; (3x nädalas)

http://www.fitness.ee/index.php?act=traini...34&seo=true

Mõtlesin äkki oleks aeg muuta natukene millegiks teiseks? Arengut enam nagu väga ei ole näha..

Toitumise kohta: // Mis oli kooli päevadel

Hommikul puder ,omlett ja piima 300ml

11.45 = Kartulid + snitsel(korralik) + salat

14.00 Trenn

16.00 Hera80 sisse // Trenni lõpp

17.30 MAKARONID + kanafilee / Kartulid + kanafilee / Frikadellisupp/ kanafilee + 5 muna (praetud)

20.00 Kohupiim 350g

22.00 puuvilju natukene

// Hetkel kavas

09.00 Hommikul puder, omlett ja piima

Pärast trenni hera 80

Hiljem Pelmeene 400-500g

ja edasi läheb samamoodi nagu tavaliselt

Äkki sobib kehakaalu suurendamiseks? Praegu on küll 5kilot ulnud 3kuuga..

Kehakaal: 63

Kasv: 184

Muudetud kasutaja eurovisa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, võid muuda tõesti. Esiteks üllatused tulevad lihastele kasuks, teiseks saad proovida erinevaid harjutusi ja näed millised just sulle kõige paremini mõjuvad ja kolmandaks on endal ka huvitavam käija saalis jälle. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki keegi oskab soovitada mingit kava ?:lol: // Ma olen proovinud erinevaid harjutusi ja muutnud neid ise ka kuid ma mõtlesin ,et võiks midagi muud... Viimasel ajal pole ükski kordolnud väsimust ega valu lihastes vms..

Muudetud kasutaja eurovisa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimasel ajal pole ükski kordolnud väsimust ega valu lihastes vms..

Valu puudumine ei tähenda ilmtingimata, et trennist oleks vähe kasu. Pigem tähendab see seda, et keha hakkab treeninguga kohanema - teatud maani on see hea märk. Treeningu effektiivsemaks tegemiseks keskendu soorituse tehnikale. Pigem võta veidi väiksem raskus ja säilita korraliku tehnikat. Harjutuse vältel ära mõtle muudele asjadele vaid proovi tunnetada antud lihast ja suunata harjutus sinna. Keskendu korduse negatiivsele faasile. Trenni lõpus võid proovida vahel ka pumpamist. Valid mõne harjutuse ja lased niipalju kui suudad, siis võtad raskust vähemaks ning lased kohe edasi ja nii mingi 3-5 ringi. Minu puhul toimib vahel.

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei see negatiivne faas tundub väga hea mõte.. eitulnud isegi endal pähe kohe. Tehnikat ma tajun vägagi hästi..

Rahu rahu nüüd, käinud saalis neli kuud ja tehnikat tajun väga hästi ?Tundub natuke uskumatu,aga noh me kõik oleme erinevad. Aga söögist,kas makarone ja pelmeene ei saaks millegi veits tervislikumaga asendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahu rahu nüüd, käinud saalis neli kuud ja tehnikat tajun väga hästi ?Tundub natuke uskumatu,aga noh me kõik oleme erinevad.

Omajagu leidub selliseid spetsialiste. "Ma olen juba 4 kuud jõusaalis käinud, mul on tehnika viimasepeal". Mõni mees käib 10 aastat jõusaalis regulaarselt ja siis ka veel tunnistab, et üks või teine asi vajab veel viimistlemist. Tasub mõelda selle peale.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omajagu leidub selliseid spetsialiste. "Ma olen juba 4 kuud jõusaalis käinud, mul on tehnika viimasepeal". Mõni mees käib 10 aastat jõusaalis regulaarselt ja siis ka veel tunnistab, et üks või teine asi vajab veel viimistlemist. Tasub mõelda selle peale.. :lol:

no tunnistan ,et mõni harjutus siiski vajab viimistlemist. Erinevate harjutuste puhul on kõik õpetatud mulle , kes on käinud ikka aastaid.. eks neil ka vaja midagi viimistleda :P.

No ma olen küll 4 kuud käinud järjest jõusaalis.. Enne seda käisin ka vaheldumisi suht tihti

Muudetud kasutaja eurovisa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16.00 Hera80 sisse // Trenni lõpp

17.30 MAKARONID + kanafilee

minule tundub see vahe liiga pikk... pärast trenni võiks ka kiiresti imenduvaid süsikaid süüa....

Kui lühike see vahe peaks olema ? 30-60min.. ?

Mida kiiresti imenduvate süsikate all mõtled? Banaani or smth ?

Pähkleid/Õuna/Pirni mai saa süüa.. <-- Allergia.

Nii palju kui ma lugenud siis õhtul ei soovitaks puuvilju süüa ?

Muudetud kasutaja eurovisa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui lühike see vahe peaks olema ? 30-60min.. ?

Mida kiiresti imenduvate süsikate all mõtled? Banaani or smth ?

Pähkleid/Õuna/Pirni mai saa süüa.. <-- Allergia.

Nii palju kui ma lugenud siis õhtul ei soovitaks puuvilju süüa ?

11.45 = Kartulid + snitsel(korralik) + salat

14.00 Trenn

16.00 Hera80 sisse // Trenni lõpp

17.30 MAKARONID + kanafilee

hetkel söökide vahe lihtsalt väga pikk. võib ka banaani või siis pulbrit.

ise söön tund enne trenni korralikult. pärast trenni kohe pulber, kus süsikad, valgud jne.

45 min hiljem siis kodus korralik eine.

ise arvan, et sööd liiga vähe. enne magama minekut pigem kodujuustu või kohupiima.

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11.45 = Kartulid + snitsel(korralik) + salat

14.00 Trenn

16.00 Hera80 sisse // Trenni lõpp

17.30 MAKARONID + kanafilee

hetkel söökide vahe lihtsalt väga pikk. võib ka banaani või siis pulbrit.

ise söön tund enne trenni korralikult. pärast trenni kohe pulber, kus süsikad, valgud jne.

45 min hiljem siis kodus korralik eine.

ise arvan, et sööd liiga vähe. enne magama minekut pigem kodujuustu või kohupiima.

No nüüd on võimalik süüa enne trenni kohe, sest suvevaheaeg.. aga kooliajal polnud võimalik .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni Hera üldse imendub tunni aja jooksul ära? Rasva on seal ~10 grammi, mis muudab imendumise aeglasemaks.

Imendub vast ikka, peale trenni on organism nagu käsn, anna ainult ette,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga pm kui lihasmassi tahan suurendada siis suuremad raskused???

4-6 korda ?

Kõik sõltub. Aga üldiselt suuremad raskused jah. Või õigem oleks öelda, et sinu jaoks suured raskused. Eesmärk on trennist trenni raskusi suurendada. Areng peab toimuma. 6-8x on pigem see vahemik mida rünnata. Kui võtad raskused millega jõuad ainult 4x teha siis arvatavasti laguneb nii tehnika, kui ka koormus lihastele ei ole kokkuvõttes nii suur - sellepärast, et reaalne aeg millal lihas töötab on ju 50% väiksem, kui siis kui teeksid 8x. Ning suurenenud raskus ei kata enam ära parema tehnika ja pikema koormuseperioodi poolt pakutavat lihaskasvu.

Kindlasti ehita baasi veidi pikemate seeriatega ning madalamate raskustega. Harjuta keha koormustega ära. Saa tehnika võimalikult selgeks. Siis võid rünnata suuri raskusi regulaarselt, kui tead, et see suur raskus läheb ka sinna kuhu vaja.

Muidugi üldise jõu ning lihase ehmatamise eesmärgil on ka 1-4x täiesti kasulik teinekord menüüsse võtta. Motivatsioon ise-endale on hea, lihast saab ehmatatud ning jõud samuti paraneb.

Aga jah - jutt liiga keeruline, et sulle lihtsat vastust anda. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×