Jump to content
plax77

Olen spordiriietes, higine ja haisen ning mingid mehed vahivad mind...

Recommended Posts

Liitun selle klubiga, kes väidab, et koos füüsilise vormi paranemisega on nad rohkem higistama hakanud.

Ja seda eelkõige tavaelus. Trennis muutust nagu olnud polegi.

Vastupidi. Treenituse tõusuga talun erinevaid temperatuure paremini. Trenni tehes algab aga higistamine kiirelt ja on intensiivne. Samas on tõsi, higi ei sisalda palju elektrolüüte, on praktiliselt mage.

Küll aga räägivad enamik siinkirjutajatest jõusaalitrennist, kus aeroobne komponent ei ole eriti suur. Mina räägin intensiivsest lihasvastupidavuse treeningust, nt. BodyPump, kus korduste arvud on järjest 100 kandis. Või BodyCombat, mis on vastupidavus ja kiiruslik vastupidavus. BP-s saab esimesed tilgad põrandale soojenduse ajal, kükkide lõpuks on loik maas. Jõusaalis olles muidugi jääb särk selga kuivemaks.

Muide, mind on kogu aeg huvitanud Hollika filmides nähtud higistamise omapära. Joostes higistavad kõik sealt kaelast alates. Mul ei ole iial õnnestunud niimoodi higistada, jookse kuidas tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastupidi. Treenituse tõusuga talun erinevaid temperatuure paremini. Trenni tehes algab aga higistamine kiirelt ja on intensiivne. Samas on tõsi, higi ei sisalda palju elektrolüüte, on praktiliselt mage.

Küll aga räägivad enamik siinkirjutajatest jõusaalitrennist, kus aeroobne komponent ei ole eriti suur. Mina räägin intensiivsest lihasvastupidavuse treeningust, nt. BodyPump, kus korduste arvud on järjest 100 kandis. Või BodyCombat, mis on vastupidavus ja kiiruslik vastupidavus. BP-s saab esimesed tilgad põrandale soojenduse ajal, kükkide lõpuks on loik maas. Jõusaalis olles muidugi jääb särk selga kuivemaks.

Muide, mind on kogu aeg huvitanud Hollika filmides nähtud higistamise omapära. Joostes higistavad kõik sealt kaelast alates. Mul ei ole iial õnnestunud niimoodi higistada, jookse kuidas tahad.

Eks seal pannakse higi tulema nii, kuidas kaamera jaoks ilusam on :lol:

Just eile oli oli bodyjam. Vaatasin, et keha kattus sellise 6hukese yhtlase veekihiga...mis arvata v6ib, et kogu aeg aurustus. Kuskilt tilkumist ei toimunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiilakana on ikka eriti raske trenni teha, kuna pole juukseid, mis higiniret aeglustaksid. Sisuliselt niriseb mul saalis vesi otse pealaelt kaelale ja sealt kehale ning seetõttu peab pidevalt rätik käepärast olema. Juustega meestel on ikka tükk maad kergem see elu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus naised nii tohutult räägivad? Ma pole veel ühtki naist kohanud, kes sedasi arvaks. Kiviaeg on möödas, djuud!

(P.S. Sa võiksid end paremini väljendada, sest raske on aduda, mida sa selle tekstiga küsida tahad. Oled ju teema küsitluste alla postitanud. :lol: )

Tegemist võib teemaalgataja puhul olla tõsisema probleemiga. Ma tundsin kunagi ühte neiukest, kelle elu kannatas väga selle all, et arvas, et kõik teda vaatavad. See arenes selleni, et ta ei suutnud üle hoovi minna. Lõpuks läks vastuvõtule ja võimalus ongi siin antud juhul, et tegemist on kas ärevushäirega, tugeva ebakindlusega, paranoidse skisofreeniaga, agorafoobiaga ehk lagedakartusega (paljud jõusaalid hõlmavad suuri pindu ja ühe masina juurest teise juurde minemiseks peab mingi lageda pindala ületama).

Liigse higistamise korral tasuks ka igaks juhuks kilpnääret kontrollida, naistel nõrk koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll aga räägivad enamik siinkirjutajatest jõusaalitrennist, kus aeroobne komponent ei ole eriti suur.

Mina räägin kõigest, tantsust alustades ja võitluskunstidega lõpetades.

Voolab nagu oavarrest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegemist võib teemaalgataja puhul olla tõsisema probleemiga. Ma tundsin kunagi ühte neiukest, kelle elu kannatas väga selle all, et arvas, et kõik teda vaatavad./.../

Liigse higistamise korral tasuks ka igaks juhuks kilpnääret kontrollida, naistel nõrk koht.

Tasuks kontrollida ka muid organeid sest teemaalgataja on meessoost :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower

Oot. Mu rasvaprotsent on pidevalt langenud. Hetkel 8%. Treenitus on tõusnud, VOmax tõusnud. Vastupidavus suurenenud. Ja vastupidi, ma higistan BodyPumpis ja BodyCombatis ikka nii, et ka poolpikad paksud püksi on sõna otseses mõttes läbimärjad. BodyCombatis särk lõpuks sõna otseses mõttes tilgub. Minu keha küll ei ole õppinud mingit veekihti tekitama, põrandal on ikka loik maas. Kui BodyPump oli ees ja kohe BodyCombat järgi, siis lendasin enda higiloigu tõttu põrandale selili :lol:

bodycombatit ja bodypumpi tehakse reeglina mingites väikestes putkades, kus koos 30-50 pumpajat, mille t6ttu ka 6huniiskus oluliselt suurem ning 6hk lihtsalt ei ime niiskust su nahalt endasse nii efektiivselt.. elik, siin ei saa v6rrelda higistamist rauasaalis vs tantsusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!---

Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kui sa jõusaalis ei higista, siis tekib küsimus - mida sa seal üldse teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×