Jump to content
plax77

Olen spordiriietes, higine ja haisen ning mingid mehed vahivad mind...

Recommended Posts

Higistamisega on nii tõesti, et mida madalam rasva%, seda vähem higistate. Mida kõrgem treenituse aste, seda vähem higistate. Treenituse tõustes väheneb tugevalt ka higi soolasisaldus. Kaotate vähem elektrolüüte.

Efektiivne jahutussüsteem ei tähenda tilkuvat veeeritust vaid pigem organism õpib ökonoomselt tekitama väikest jahutavat veekihti nahale. Edasi on juba puhas füüsika, mis seal toimuma hakkab.

Oot. Mu rasvaprotsent on pidevalt langenud. Hetkel 8%. Treenitus on tõusnud, VOmax tõusnud. Vastupidavus suurenenud. Ja vastupidi, ma higistan BodyPumpis ja BodyCombatis ikka nii, et ka poolpikad paksud püksi on sõna otseses mõttes läbimärjad. BodyCombatis särk lõpuks sõna otseses mõttes tilgub. Minu keha küll ei ole õppinud mingit veekihti tekitama, põrandal on ikka loik maas. Kui BodyPump oli ees ja kohe BodyCombat järgi, siis lendasin enda higiloigu tõttu põrandale selili :lol:

Soola aga tõesti higis palju pole, varem tekitas higi silmades kipituse, nüüd aga on puha vesi. Veidi soolane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot. Mu rasvaprotsent on pidevalt langenud. Hetkel 8%. Treenitus on tõusnud, VOmax tõusnud. Vastupidavus suurenenud. Ja vastupidi, ma higistan BodyPumpis ja BodyCombatis ikka nii, et ka poolpikad paksud püksi on sõna otseses mõttes läbimärjad. BodyCombatis särk lõpuks sõna otseses mõttes tilgub. Minu keha küll ei ole õppinud mingit veekihti tekitama, põrandal on ikka loik maas. Kui BodyPump oli ees ja kohe BodyCombat järgi, siis lendasin enda higiloigu tõttu põrandale selili :lol:

Soola aga tõesti higis palju pole, varem tekitas higi silmades kipituse, nüüd aga on puha vesi. Veidi soolane.

Siis mingi positiivne areng ikkagi on. :P Koolis soovitati meil higi aeg ajalt maitsta :P

Combatis ma kuivaks ei jää, kuid tilkuma ma ka ei hakka.

Nahk on meil üks suur erituselund, eks siin mängivad oma rolli ka toitumine jne. Kui ikka on midagi eritada vaja, siis on vaja. Ma usun et igatsugu taime ja toortoidulised ka higistavad vähem (lihtsalt hüpotees....)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teatan alandlikult - seebitage mind sisse, visake veerandtunniks duši alla, ajage kaenlaalused siledaks kui beebi pepu, toppige mul selga puhtad äsjapestud riided, "gaasitage" rexona, nivea ja kõige muuga.... ning seejärel laske pooleks tunniks jõusaali. luban, et naastes haisen nagu gorgonzola juust.

huvitav küll. haisu ei tekita mitte higi, vaid higis paljunevad bakterid munu teada. kui kaenlaalused siledad, puhas riietus, siis kuidas hakakd haisema alates poolest tunnist? ei saa aru või tögad siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on mingisugune naiste nõmedus.Vahitakse on probleem kui ei vahita veel hullem probleem.Aga ma usun ,et need naised kui näevad mõnda atraktiivsemat isendit kes on higine,lõriseb ja teeb nagu ennem mainitud nt. 200ga kükki vaatavad ja kuidas veel.Ma küll vaatan täiesti varjamatult ja tunnen ennast trenniriietes ja ka higisena väga hästi.Paljud naised kahjuks arvavad ,et mehed on mingid täitsa imeloomad.Sellega seoses tuleb üks vestlus meelde,sõber rääkis kuidas poisid kurtsid ,et ei saa tööd teha kui naiskeevitaja brigaadis.Ma vastasin ,et naiskeevitajat ainult üks ,aga poisse palju :lol: .Kelle töötegemine siis rohkem häiritud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahitakse jah, las vahivad, mind see ei häiri absoluutselt. Keskendun oma trennile.

Mina vahin ka, siis kui muidu täitsa ok noormees võtab 15kg hantli ja hakkab küljetõmmet tegema. Kumera seljaga, raskelt hingates... :P Või kui tehakse 20kg-ga Smithil kükke nii et isegi veerandkükki ei minda, vaid nõksutatakse imelikult.

Ja kui ma peaks Pramaputtra mainitud +200kg kükki tegevat isendit nägema, siis vist isegi võtaks pingil istet et parem vahtida oleks :lol:

Trenniriideid pesen iga jumala kord. Milleks siis seep ja vesi olemas on??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamisega on nii tõesti, et mida madalam rasva%, seda vähem higistate. Mida kõrgem treenituse aste, seda vähem higistate. Treenituse tõustes väheneb tugevalt ka higi soolasisaldus. Kaotate vähem elektrolüüte.

Efektiivne jahutussüsteem ei tähenda tilkuvat veeeritust vaid pigem organism õpib ökonoomselt tekitama väikest jahutavat veekihti nahale. Edasi on juba puhas füüsika, mis seal toimuma hakkab.

Need pidid müüdid olema. Rasvaprotsendist ei sõltu, treenituse aste hoopiski peaks tõstma higistamist. Higistamist põhjustab kaks peamist asja - naha temperatuur ja sisemine temperatuur. Sisemine temperatuur üldiselt tekitab tugevamat higistamist. Kuid midagi kindlat muidugi öelda ei saa...

Fitness Myth 2:

Excessive Sweating While Exercising Means You’re Not Fit

In fact, it's just the opposite. Sweating during exercise is a sign of an efficient cooler. An athlete who has adapted to keep the body core cool during exercise will shunt blood to the skin’s surface more quickly and release heat from the body. At the same time, the sweat glands increase their output and thus cool the body during sweat evaporation. While fit people produce more sweat than sedentary folks, they lose less sodium, because more of it is reabsorbed by the body. The result is a more efficient cooler.

Kuid huvi pärast tahaks muidui teada, kas mingeid põhjalikumaid uuringuid on antud teemal tehtud. Pole just kõige parem netist otsija nendele asjadele. AlanBStard vast teab mõnda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Higistamisega on nii tõesti, et mida madalam rasva%, seda vähem higistate. Mida kõrgem treenituse aste, seda vähem higistate. Treenituse tõustes väheneb tugevalt ka higi soolasisaldus. Kaotate vähem elektrolüüte.

Raske uskuda :/

Endal on täpselt vastupidi. Mida paremasse vormi läinud, seda suuremaks on higistamine muutunud.

Teine võimalus on see, et "mittehigistajad" ei pinguta trennis piisavalt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raske uskuda :/

Endal on täpselt vastupidi. Mida paremasse vormi läinud, seda suuremaks on higistamine muutunud.

Teine võimalus on see, et "mittehigistajad" ei pinguta trennis piisavalt :lol:

Paremasse vormi? Nalja teed....sellise statistika jaoks oled sa kogu aeg tõeline kuivik olnud (või ma ei vii kasutajanime ja nägu kokku....võimalik). Hetkel on lihtsalt tunduvalt rohkem lihasmassi, eks sa siis ka rohkem higistad.

...ja veel. Kust on tulnud sul see idee, et tüüpiline kulturismitreening teeb su keha ökonoomsemaks? Lisamass on alati koormus.

Inimesed on kõik erinevad...loomulikult, kuid rasvunud tüüp (rasva% 30 ja rohkem) talub kuuma ja füüsilist koormust tunduvalt halvemini ja nende laup hakkab üsna kiirelt pärlendama. Ameerikas olles tunnen nendele rasvarullidele südamest kaasa, osad on isegi portatiivsed ventilaatorid pidanud enestele muretsema.

Treeningu tulemusena läheb keha ökonoomsemaks. Selle väitega on vist kõik nõus? Suur veekadu ja suur elektrolüütide kadu ei ole kehale hea....seda teavad vist ka kõik...ja ülejäänu on puhas loogika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need pidid müüdid olema. Rasvaprotsendist ei sõltu, treenituse aste hoopiski peaks tõstma higistamist. Higistamist põhjustab kaks peamist asja - naha temperatuur ja sisemine temperatuur. Sisemine temperatuur üldiselt tekitab tugevamat higistamist. Kuid midagi kindlat muidugi öelda ei saa...

Fitness Myth 2:

Excessive Sweating While Exercising Means You’re Not Fit

In fact, it's just the opposite. Sweating during exercise is a sign of an efficient cooler. An athlete who has adapted to keep the body core cool during exercise will shunt blood to the skin’s surface more quickly and release heat from the body. At the same time, the sweat glands increase their output and thus cool the body during sweat evaporation. While fit people produce more sweat than sedentary folks, they lose less sodium, because more of it is reabsorbed by the body. The result is a more efficient cooler.

Kuid huvi pärast tahaks muidui teada, kas mingeid põhjalikumaid uuringuid on antud teemal tehtud. Pole just kõige parem netist otsija nendele asjadele. AlanBStard vast teab mõnda.

Tegelikult nii see ongi ja seda räägib mitte raamat vaid mu enda keha, mis enne aktiivset trenniperioodi eritas higi oluliselt vähem. Nüüd on tõusnud aeroobne tase ning anaeroobne tase ja rasvaprotsent on madalam kui varem, mis alatreenitusest me siis räägime. Tunnen ennast muus osas väga hästi. Häiriv on see siiski kui ma poiss õlal hommikul lasteaeda lähen ja üleni leemendan. Minu pärast võiks treenitus jääda aga higistamine kaduda. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paremasse vormi? Nalja teed....sellise statistika jaoks oled sa kogu aeg tõeline kuivik olnud. Hetkel on lihtsalt tunduvalt rohkem lihasmassi, eks sa siis ka rohkem higistad.

...ja veel. Kust on tulnud sul see idee, et tüüpiline kulturismitreening teeb su keha ökonoomsemaks? Lisamass on alati koormus.

Treeningute kohapealt niipalju, et olen üldse kiirjooksja ning vormi või treenitust hindan hoopis teistmoodi. Suurem kiirus ja plahvatus, parem kiiruslik vastupidavus jne. Mida paremaks ja kiiremaks, seda rutemini on ka higi lahti...

Vb siis tõesti keha ei funkstioneeri nii nagu peaks :lol: vorm paraneb, samas keha ökonoomsus halveneb??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeningute kohapealt niipalju, et olen üldse kiirjooksja ning vormi või treenitust hindan hoopis teistmoodi. Suurem kiirus ja plahvatus, parem kiiruslik vastupidavus jne. Mida paremaks ja kiiremaks, seda rutemini on ka higi lahti...

Vb siis tõesti keha ei funkstioneeri nii nagu peaks :lol: vorm paraneb, samas keha ökonoomsus halveneb??

Oeh...nüüd leidsin, mida ma otsisin

Fit people sweat more “efficiently” by sweating sooner in the workout, in other words, at lower internal temperatures. However, this doesn’t mean that a fit person will always sweat more than an unfit person will. A sedentary person doing the same intensity workout as a fit person will get hot a lot faster and therefore will sweat more.

Overweight and obese people sweat more profusely than normal weight individuals because fat acts as an insulator that raises their core temperature.

...ja siin on nüüd vahe peale elektrolüütide sisalduse loomulikult treenitud higistaja ja treenimata higistaja vahel. Ühe higieritus algab varem ja on ühtlasem st aurustumine ja sellega kaasnev jahutamine on tunduvalt efektiivsem. treenimata inimesel nö jooksev higi ei aurustu ega ka jahuta teda piisavalt hästi. Vahe on higieritumise ajas ja viisis (loomulikult ka koostises).

That’s why if you exercise in hot and humid conditions, sweat will roll and drip off your skin but you won’t feel any cooler. Since sweat cannot evaporate, the body needs the help of an air-conditioner (radiation), an electric fan or a good breeze (convection) to keep from overheating.

Siin meenutame ventilaatoritega paksukesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed on kõik erinevad...loomulikult, kuid rasvunud tüüp (rasva% 30 ja rohkem) talub kuuma ja füüsilist koormust tunduvalt halvemini ja nende laup hakkab üsna kiirelt pärlendama.

Müüdimurdjates tegelikult katse lõpus hakkas kõhna mehe kehatemp järsult tõusma ja ta võitis ainult tänu katseaja lõppemisele. Algul küll püsis kauem jahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine võimalus on see, et "mittehigistajad" ei pinguta trennis piisavalt :lol:

Ise higistan ainult soojal ajal kui palav. Talvisel ajal ei hakka trennis higistama. Seda, et ei pinguta ei saa öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peske tihti, vahetage riideid tihiti ja kasutage spordi higipulka. Keegi ei topi oma nina sinu särgi alla, nii et pole midagi muretseda. Arvatavasti need mehed vaatasid muul põhjusel ja see hais oli ainult sinu peas.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise higistan ainult soojal ajal kui palav. Talvisel ajal ei hakka trennis higistama. Seda, et ei pinguta ei saa öelda.

Oleneb trenni intensiivsusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb trenni intensiivsusest.

Nagu mainitud siis sõltub inimesest. Mõni võib sul käia ühe masina juurest teise ja liigutada ulmelisi raskusi, või teha ülipikki seeriaid ilma, et higipiiskagi tekiks. Lihtsalt keha eripärasused. Higinäärmete hulk ainuüksi võib kõikuda paar korda. :lol:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul üsna kindlalt geneetiliselt määratud suur higieritus. Isal on täpselt samamoodi. Sööb kasvõi vürtsist toitu ja võtab otsaesise märjaks. Särgid ja püksid alati peale trenni korralikult läbivettinud. Mis seal ikka, puhtad riided selga alati enne trenni ja rätik kuivatamiseks kaasa ja läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liitun selle klubiga, kes väidab, et koos füüsilise vormi paranemisega on nad rohkem higistama hakanud.

Ja seda eelkõige tavaelus. Trennis muutust nagu olnud polegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!---

Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kus naised nii tohutult räägivad? Ma pole veel ühtki naist kohanud, kes sedasi arvaks. Kiviaeg on möödas, djuud!

(P.S. Sa võiksid end paremini väljendada, sest raske on aduda, mida sa selle tekstiga küsida tahad. Oled ju teema küsitluste alla postitanud. :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei saa hästi teemapüstitusest aru.

Lõhnab mingi pseudoprobleemi järele...

Ma ise pole jõusaalis küll tähele pannud, kes vahib ja kes mitte. Kui sind häirib, et kõik vahivad, siis järelikult vahid ise ka, et seda kõike näed :P

Tee trenni ja ära vaeva oma peakest selliste jamadega! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh...nüüd leidsin, mida ma otsisin

Fit people sweat more “efficiently” by sweating sooner in the workout, in other words, at lower internal temperatures. However, this doesn’t mean that a fit person will always sweat more than an unfit person will. A sedentary person doing the same intensity workout as a fit person will get hot a lot faster and therefore will sweat more.

See on päris huvitav fakt .Mõtlesin isegi ,et miks alati trenni algul(soojendusel) tuleb palju higi , kuid hiljem(raskemate raskustega tehes) keha higistab vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on päris huvitav fakt .Mõtlesin isegi ,et miks alati trenni algul(soojendusel) tuleb palju higi , kuid hiljem(raskemate raskustega tehes) keha higistab vähem.

Mulle see fakt ausalt ei meeldi. :P

Kuigi nii ta on. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×